Skocz do zawartości
nrl

Call Of Duty 4: Modern Warfare

Rekomendowane odpowiedzi

Stworzyłem sobie nowy profil w grze.

No i na nowym profilu przez chwilę miałem spadki fps a potem już grało się płynnie tak jak kiedyś.

Wbijałem się kilka razy na ten sam serwer i grało się jak kiedyś.

Diabli wiedzą co siedzi w moim starym profilu z grą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecicie jakieś dobre serwery TDM bez HC? (najlepiej polskie, lub z małym pingiem)

Brat zaczyna grać w CoD4 i szuka właśnie takich... Swoją drogą ja też bym sobie pograł dla odmiany bez HC.

Otworzyłem game-monitor.com, przejrzałem co bardziej popularne polskie serwy i nic ciekawego nie znalazłem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecicie jakieś dobre serwery TDM bez HC? (najlepiej polskie, lub z małym pingiem)

Brat zaczyna grać w CoD4 i szuka właśnie takich... Swoją drogą ja też bym sobie pograł dla odmiany bez HC.

Otworzyłem game-monitor.com, przejrzałem co bardziej popularne polskie serwy i nic ciekawego nie znalazłem...

193.42.218.33:28960 - PL (TDM)

212.224.69.25:28960 - DE (TDM)

85.236.101.99:29360 - UK (TDM i HQ)

212.224.69.129:1337 - DE (DM)

Edytowane przez reaktiv

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eee gubię się już trochę, czy to w tym COD była misja w której był czołg otoczony przez islamców/ruskich i się go broniło? To w tej gierce była dodatkowa misja w samolocie z zakładnikami? A może to było coś zupełnie innego?

 

Dzięki za pomoc :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eee gubię się już trochę, czy to w tym COD była misja w której był czołg otoczony przez islamców/ruskich i się go broniło? To w tej gierce była dodatkowa misja w samolocie z zakładnikami? A może to było coś zupełnie innego?

 

Dzięki za pomoc :wink:

Ta, to ta gra ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przez przypadek natknąłem się na temat modyfikacji cfg. szczerze mówiąc nigdy się tym nie interesowałem. z ciekawości wgrałem jeden z cfg i przeżyłem szok. Ilość fps wzrosła sporo.

2009-11-22 00:14:25 - iw3mp

Frames: 6688 - Time: 60000ms - Avg: 111.467 - Min: 66 - Max: 128

 

2009-11-22 23:17:40 - iw3mp

Frames: 6096 - Time: 60000ms - Avg: 101.600 - Min: 54 - Max: 128

 

2009-11-22 23:19:22 - iw3mp

Frames: 5762 - Time: 60000ms - Avg: 96.033 - Min: 67 - Max: 128

 

2009-11-22 23:27:46 - iw3mp

Frames: 5848 - Time: 60000ms - Avg: 97.467 - Min: 61 - Max: 128

 

2009-11-22 23:29:20 - iw3mp

Frames: 6503 - Time: 60000ms - Avg: 108.383 - Min: 70 - Max: 128

 

2009-11-22 23:39:45 - iw3mp

Frames: 7003 - Time: 60000ms - Avg: 116.717 - Min: 74 - Max: 128

 

a tutaj kilka wcześniejszych pomiarów

 

2009-09-13 00:50:34 - iw3mp

Frames: 3583 - Time: 60000ms - Avg: 59.717 - Min: 43 - Max: 92

 

2009-09-13 00:52:25 - iw3mp

Frames: 3636 - Time: 60000ms - Avg: 60.600 - Min: 40 - Max: 93

 

2009-09-13 00:59:35 - iw3mp

Frames: 3953 - Time: 60000ms - Avg: 65.883 - Min: 38 - Max: 94

 

2009-09-13 01:05:19 - iw3mp

Frames: 4332 - Time: 60000ms - Avg: 72.200 - Min: 45 - Max: 93

 

2009-09-13 01:06:22 - iw3mp

Frames: 4994 - Time: 60000ms - Avg: 83.233 - Min: 45 - Max: 93

 

DLaczego są takie różnice?

rozdziałkę mam ustawioną identycznie. Mało tego wszytkie opcje graficzne też ustawiłem tak samo.

Edytowane przez aldam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

DLaczego są takie różnice?

rozdziałkę mam ustawioną identycznie. Mało tego wszytkie opcje graficzne też ustawiłem tak samo.

1. Te pomiary "boosta" nie sa miarodajne - masz tak duzy rozrzut, ze nie wiadomo czy to dokladnie to samo miejsce, ta sama akcja itd. Zle dobrane. Przykldowo 59 vs 83? No wai, roznica moze byc 1-2 FPs, a przy dobrze dobranym miejscu masz roznice rzedu 0.xx FPS.

2. Czemu? Czym jest cfg? To plik z opcjami graficznymi, to jest tak jakbys edytowal silnik gry. To, ze w menu ustawisz okreslony detal nie oznacza, ze po zmodyfikowaniu cfg/ini on naprawde w ogole jest uzywany. Takie cos osiaga sie tylko przy cieciu jakosci obrazu : brak aa; nizszy poziom aa; brak AF; nizszy poziom AF; nizsza rozdzielczosc tekstur; inne oswietlenie.

Edytowane przez Firekage

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tam wyzej ktos polecal Wilczki Polskie :D:D. Zwykle jak sa admini gram tam z 10 min do czasu kicka, nie polecam tego serwera. Kickuja kazdego lepzego od siebie czyli praktycznie kazdego :P

 

Za to polecam Herkulesa, gram tam juz kawal czasu, nieliczni jak graja to mnie kojaza :D

A jako im gram jakby sie wcielil we mnie szatan to i wyniki czasem mam takie :D (az sie pochwale )

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tam wyzej ktos polecal Wilczki Polskie :D:D. Zwykle jak sa admini gram tam z 10 min do czasu kicka, nie polecam tego serwera. Kickuja kazdego lepzego od siebie czyli praktycznie kazdego :P

 

Za to polecam Herkulesa, gram tam juz kawal czasu, nieliczni jak graja to mnie kojaza :D

A jako im gram jakby sie wcielil we mnie szatan to i wyniki czasem mam takie :D (az sie pochwale )

Nie łapie tego jak ludzie mogą miec fun z gry 16v16 na w sumie małych mapach jakie są w cod4 ale oki.

 

Ja preferowałem 7v7(max 8v8) mix z SD,HQ,DOM,TDM,SAB (HC lub non hc), niestety teraz nie moge znaleźć dobrego serwa ;].

Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś po premierze gry bardzo byłem podniecony jak grałem z 48 osobami.Aaaa jak tylu ludzi gra to moze być fajnie :wink:

Im dalej tym bardziej szukałem serwerów z jak najmniejszą ilością graczy i taki optymalna ilość bez względu na tryb jest dla mnie to właśnie 8 graczy.

Najlepiej HC.

Kinslayer też gram czasami na WP I Herkulesie i widywałem Cię tam i fakt,ze nie jest dobrze jak jestes lepszy od innych.Zaraz się zaczyna typowe polskie pieniactwo czy tam piekiełko.Polskie serwery to dla mnie ostateczność ze względu na dużą ilosć [ciach!]iarzy po komunii.Ewentualnie po dobranocce jak już pójdą spać zostają w miarę normalni ludzie i można pograć.

Nie chodzi mi o to,ze jestem mega hiper graczem-bo nie jestem :oops: ale jak czytam te durnowate teksty i wyzwiska to bardzo podnosi mi się ciśnienie.

Dlatego zahaczam się na niemieckich serwerach bo nawet jak coś piszą to i tak nie mam pojęcia o co im chodzi :lol2:

Mój nick to Super_64

HLSW całkiem fajna wyszukiwarka serwerów z podziałem na kraje itp-ale to pewnie już wiecie :lol:

Edytowane przez przemn2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema.

Od niedawna mam problem mianowicie z pingiem i lagami w COD4.

Gdy wbijam na serwa przez 3 sekundy mam ping 100 a potem 999.

Kiedyś wszystko chodziło

 

Internet Radiowy: 512

Router AirLive Wl -5450ap

 

Sprzęt

Ram 2gb ddr2

Procesor dwurdzeniowy 2,4

Karta graficzna Geforce 9600GT

 

Z Góry dziękuje

Pozdro all :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema.

Od niedawna mam problem mianowicie z pingiem i lagami w COD4.

Gdy wbijam na serwa przez 3 sekundy mam ping 100 a potem 999.

Kiedyś wszystko chodziło

 

Internet Radiowy: 512

Router AirLive Wl -5450ap

I wszystko jasne, brzydka pogoda i ping leci w gore, ewentualnie walniety router.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem świetny serwer z jakimś dziwacznym modem.

Nowe dzwięki broni.Można sztukowac tłumik i celownik.Wzywa się chyba nalot z satelity bo po iluś trafieniach jest lornetka i mamy jakiś celownik i z nieba spadają pociski.Jest jakaś kosmiczna giwera laser czy cuś.

Jest kilkam znany z z World at War jak spadnie bomba to widaćjak leci.Są jakieś granaty samoprzylepne takie jak w FEAR Combat i zamiast C4 są jakiesminy tez przylepiane do wszystkiego.Chyba można latać smigłowcem i strzelać z niego-bynajmniej tak pokazał kilkam.

I parę innych [ciach!]łów typu muzyka z filmów na początku i fajne komunikaty głosowe a jak jest camper to pokazuje się znaczek gdzie on obecnie przebywa.

84.2.39.248:29035 (BCS) Klán szervere Tilos: Md,Ls,Gl,Camp,RPG (csak helire)!!! A vulgáris beszédet nem toleráljuk www.bcsklan.atw.hu

Jedyny minus to to,ze nie jest to tryb HC

Edytowane przez przemn2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem pograłem chwilę i wyszedłem. Za mało graczy. Mod faktycznie ciekawy. Puściłem nalot, ale żadnego celowania z góry za pomocą lornetki nie widziałem. Zwykła klasyczna mapka i zaznaczone punkty wroga przy włączonym UAV.

 

Ciekawa sprawa jest z tym zaznaczeniem kampera. Fajnie dźwięki m.in z Half Life 2. No i system zdrowia z apteczkami jak w klasycznym COD.

 

P.S może jakiś meczyk PPC dzisiaj wieczorkiem na tym serwerze ? ;)

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam dziś trochę pograłem.

Mój nick to K.N.U.R z tym ze na moim nicku grają jeszcze inni domownicy.

Celowanie było z dołu z ziemi za pomocą lornetki i w sumie to był jakis piekielny nalot z nieba nie taki typowy samolotowy jakimiś rakietami.

I jest jeszcze drugi rodzaj jakiegoś ataku z kosmosu gdzie spadają jakies kule ognia.Robi się ciemno na mapie i spada z niebios ogiń :wink:

Edytowane przez przemn2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie..

Można jakoś odpolszczyć i zangielszczyć CoDa??

Przeszedłem ze spiraconego CoD4 po angielsku na oryginała po polsku i żałuję tej fatalnej, porażkowe, dennej, za grosz duszy i za ćwierć bukłaka przy sucharze weny autorów tłumaczenia >_< Kieszonkowiec, kuchywa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ma chyba innej opcji, jak sciągnąć , zainstalowac pirata i po prostu przepisać do niego oryginalnego keya. Bo jeżeli byś chcial przekopiować angielskie pliki lokalizacyjne, to i tak musisz sciągnąć całą grę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość MaRuH

Witam mam problem, nie potrafię odpalić multiplayera. Grę kupiłem specjalnie do multi 3 tyg temu, działało wszystko ok aż do dziś. Dziś robiłem formata, zainstalowałem grę, chcę odpalić multi i wyskakuje mi takie coś jak na zdjęciu poniżej. Gdy klikne na ''Tak'' wyskakuje błąd program iw3mp.exe przestał działać, gdy klikne na ''Nie'' jest tak samo, program przestał działać. Mam zainstalowanego najnowszego patcha, i uaktualnienie do PB. Proszę o pomoc

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na serwerach Herkules ogłoszone zostały zapisy na CUPa w CoD4.

 

Wszelkie informacje dostepne sa na stronie: Call of Duty - Herkules CUP... Aktualności

 

Do wygrania sa atrakcyjne nagrody:

 

* 1. Miejsce: Klawiatura Logitech G15, Myszka Logitech G500, program antywirusowy Kasperski Internet Security 2010

 

* 2. Miejsce: Myszka Logitech G500, program antywirusowy Kasperski Internet Security 2010

 

* 3. Miejsce: Myszka Logitech G500.

 

Nagrody pocieszenia (Półfinał) są przyznawane dla pierwszych dwudziestu osób:

 

* Pierwsza dziesiątka: nieśmiertelniki oraz koszulki z logiem Serwerów Herkulesa

 

* Druga dziesiątka: koszulki z logiem Serwerów Herkulesa.

 

takze wszystkich chetnych zapraszam do zapoznania sie z regulaminem i zalozenia konta :)

 

A co do kolegi wyzej to sprobuj wlozyc cos w gniazdo sluchawek i wtedy wlacz gre/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...