Skocz do zawartości
nrl

Call Of Duty 4: Modern Warfare

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Pioorek

No w końcu coś ciekawego na multi będzie, Quake Wars mi nie podszedł ale CoD4 zaczyna coraz bardziej mi się podobać. Graficznie super, tempo akcji również... mam nadzieje, że mapki będą troche większe od tych z CoD2/CoD1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No w końcu coś ciekawego na multi będzie, Quake Wars mi nie podszedł ale CoD4 zaczyna coraz bardziej mi się podobać. Graficznie super, tempo akcji również... mam nadzieje, że mapki będą troche większe od tych z CoD2/CoD1

Wiesz zawsze w cod1 i w cod2 mapki byly zroznicowane, i nie powiesz mi ze byly male :blink:.

A po to jest zroznicowanie, poniewaz nie bedziesz gral z kumplem na gigant mapie 1 on 1 cb lub pcw, i bedziecie sie szukac do jutra...

 

Takze z tym sie nie zgodze... Sa duze i male mapki, i tak zapewne bedzie tutaj... Bo np. w battlefieldzie mapy byly ogromne, i to jest + a zarazem -, bo jak gralismy z kumplem dla zabawy w lanie, to nie bylo malutkiej mapki, zebysy sie pobawili... Wszystkie giganty. Sa to gry przeznaczone dla druzyn i dla ludzi po 15 osob w druzynie, ale musi byc wybor, i dlatego to bylo dobre w cod1 i w cod2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzoooo fajne :)

Tego snajpera ledwo widac w tej trawie, ciekawe czy w multi tez bedzie az tak "niewidoczny" co by nie mowic mogloby to ludkow denerwowac ;)

Oj myślę że tak. ;)

 

Co do trailera to jak zwykle jestem pod wrażeniem bardzo realistycznego poruszania sie , do tego w parzę z dobrą grafiką. Możliwe że w multi ta gra mnie odciągnie od COD2 i Q3 raz na zawsze :twisted2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj myślę że tak. ;)

 

Co do trailera to jak zwykle jestem pod wrażeniem bardzo realistycznego poruszania sie , do tego w parzę z dobrą grafiką. Możliwe że w multi ta gra mnie odciągnie od COD2 i Q3 raz na zawsze :twisted2:

Ja musze sie przyznac ze w CoD2 to tylko z kumplem gramy przy piwku, a tak na codzien to pykam caly czas w CoD1 :oops:, gra ma juz swoje lata ale ja nie moge sie oderwac, i nawet CoD2 nie moze mnie odciagnac od 1, takze miejmy nadzieje, ze CoD4 odciagnie mnie i od 1 i od2 :>.

 

Co do trailera jeszcze raz naprawde nie wiem, ale chyba obserwowali ruchy ludzkie, bo jeszcze nie widzialem w zadnej grze takiego realizmu :).

 

Pokladam duze nadzieje w tej gierce, chodz + MoH:Airborne to bedzie miod, takze napewno cos miedzy wrzesniem - listopadem kazdy dla siebie cos znajdzie :P.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak już ktoś wyżej wspomniał, mi też Quake Wars nie przypadło do gustu, choć 2 lata walczyłem w pierwszym ET.

 

Grając w CoD2 online też spędziłem trochę czasu; po wszystkich tych zapowiedziach wraz ze znajomymi doszliśmy do wniosku, że już szykujemy klan do CoD4 (o ile będzie na to czas i multi będzie dobry).

Edytowane przez Vennor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak sie wszyscy podniecaja , a mnie sie wydaje ze tryb MP nie przebije tego z BF2

Gra owszem prezentuje sie ladnie w SP ,ruchy postaci realistyczne na maxa >MotionCapture<

ale dziwne ze w trybie MP postaci ruszaja sie gorzej niz te z BF2 :/

 

Czas pokaze co to bedzie za rodzynek

 

jak narazie filmik z Multiplayer C4 mnie strasznie rozczarowal

grafika bylejaka ,wybuchy bylejakie i prawie ZERO fizyki

a postaci ruszaja sie jak by byly patykami :)

 

Wieksza nadzieje pokladam w trybie SP ,

moim zdaniem MP w COD4 nie bedzie konkurencja dla BF2

Edytowane przez Bemx2k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak sie wszyscy podniecaja , a mnie sie wydaje ze tryb MP nie przebije tego z BF2

Gra owszem prezentuje sie ladnie w SP ,ruchy postaci realistyczne na maxa >MotionCapture<

ale dziwne ze w trybie MP postaci ruszaja sie gorzej niz te z BF2 :/

 

Czas pokaze co to bedzie za rodzynek

 

jak narazie filmik z Multiplayer C4 mnie strasznie rozczarowal

grafika bylejaka ,wybuchy bylejakie i prawie ZERO fizyki

a postaci ruszaja sie jak by byly patykami :)

 

Wieksza nadzieje pokladam w trybie SP ,

moim zdaniem MP w COD4 nie bedzie konkurencja dla BF2

Hm watpie ze bedziesz w bardzo dynamicznej rozgrywce miedzy klanami patrzyc na ruchy, no chyba ze miales tak duzo czasu na to w bf2 :>.

kwestia gustu. bo dla mnie caly bf2 to kupa. wiec w cod4 nie moze byc gorzej :D

Dokladnie, bf2 dla mnie to tylko i wylacznie gierka do zabawy na weekend, fajny pomysl mieli, ale go nie rozwineli strasznie szybko sie nudzi, gra fajna do zabawy w lan'ie z kumplami.

 

Ale cod'zik to ma dusze :>. Gra wymiata, az sama do siebie przyciaga, gralem w kazda czesc, i nadal bede grac, i nadal bede uwazac ze jest to najlepsza gra na swiecie. No chyba, ze zmienie zdanie w MOH:Airborne, co pozniej bedzie walczyl o tytul z CoD4 :>.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

st1ch, dziwnie masz podejście do Battlefielda znów wspominasz o "Lanie z kumplami w bf2". I jak wy tam gracie?? 2vs2? :lol: Widać że wolisz serie Call of Duty i sposób w jaki się tam gra, czyli szybka akcja i fragi, BF2 to co innego, najlepiej grać na większych mapach z większą ilością graczy, do tego teamplay i nic więcej ci do szczęścia nie potrzeba... ale jeżeli grasz z kumplami na lanie to nie mam słów, polecam zakupić oryginała i potestować sobię gierke na normalnych serwerach. Poza tym gdzie ty widzisz tam "nierozwinięte pomysły"? Jest to jedna z pierwszych (jak nie jedynych) strzelanek online oferująca takie możliwości wspólnej gry, zakładnie teamów, świetny Voip (nie to co w CoD), system rang, olbrzymie mapy, masakryczna ilość pojazdów/helikopterów/samolotów, jednym słowem 'prawie jak symulator pola bitwy" ;). Więc nazywanie gry, która zrobiła nie mały szum na rynku, kupą jest nie na miejscu.

 

 

Żeby nie było, że nie czekam na CoD4 czy coś, bo nawet multi mi się podoba i jak będzie dobre to pewnie zakupie te gre.

 

@Bemx2k - grałem trochę w multi CoD2, przez któreś wakacje, ale szybko się znudziło i wróciłem do BFa ;)

Edytowane przez Pioorek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo st1ch wogole w BF2 nie pogrywal , ot dlatego taka ocena w ciemno

BF2 i CS to w swojej klasie sieciowych gier fpp ,wrecz gry kultowe

nie gralem wprawdzie w multi cod2 ,ale widzialem pare filmow

i porownujac do bf2 zalatywal o nuda :/

w BF2 mamy do wyboru mnostwo sprzeta i tym samym mnostwo mozliwosci

mp w BF2 nie ma porownania do niczego innego na tej planecie :)

 

No zeby nie bylo ;)

Ja tez czekam z niecierpliwoscia na COD4 z tym ze bardziej na tryb sp

Edytowane przez Bemx2k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra zapowiada się ciekawie o ile nie zrobią takiego multi jak w cod2.

Masa bugów (ladder bug dla przykładu), o hitboxach nie wspomnę bo to wołało o pomstę :/. Brak punk buster'a przez długi czas i ogólnie prawie zerowy support.

Na razie cod4 zapowiada się bardzo ciekawie, oby tylko choć trochę "bug free".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja lubię CoD, chociaż w multi rzadko grałem. Teoretycznie nie testowałem jeszcze CoDa na nowym sprzęcie...

 

Nowa odsłona zapowiada się dość ciekawie. Poszli śladami serii BF. Czy dobrze? Na pewno, teraz tylko modlić się żeby nic nie spartaczyli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja lubię CoD, chociaż w multi rzadko grałem. Teoretycznie nie testowałem jeszcze CoDa na nowym sprzęcie...

 

Nowa odsłona zapowiada się dość ciekawie. Poszli śladami serii BF. Czy dobrze? Na pewno, teraz tylko modlić się żeby nic nie spartaczyli.

Hm to sie okaze. Osobiscie, boje sie, ze zerwanie tematyki z IIWS bylo zbyt pochopne i CoD4 zostanie szybko porzucony przez graczy, oby nie...

 

Poczekajmy na demko, i wtedy mozemy pokomentowac, a spekulacje, hm po co komu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ileż można wałkować jeden i ten sam temat ... II WŚ , gier o tej tematyce powstało wystarczająco dużo

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ileż można wałkować jeden i ten sam temat ... II WŚ , gier o tej tematyce powstało wystarczająco dużo

Ja jestem zafascynowany ta tematyka, takze mi to nie przeszkadzalo, ze jest ta sama fabula. Zawsze czy to w CoD, czy w MoH byla zupenie inna fabula, i w kazdej czesci CoD2, po prostu inne miejsca, inne misje, i wiecej wiesz o II WS.

 

 

A ze niby co, o tematyce antyterrorysci / torrorysci - terazniejszosc nie powstalo duzo?! Tez wystarczajaco duzo..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ileż można wałkować jeden i ten sam temat ... II WŚ , gier o tej tematyce powstało wystarczająco dużo

Chodzi o to ze to CoD 4 czyli jakiś tam sequel wcześniejszych codów wiec powinien sie odbywać w realiach 2 ww. A tego CoDa mogli nazwać po prostu modern warfare ale przecież im chodzi o kase więc znany i dobrze sie sprzedający tytuł jest developerom na reke.

 

Kolejna zapowiedz CoD4 plus małe interview:

http://www.gamespot.com/xbox360/action/cal...;om_clk=topslot

 

Imo bedzie cacy. Świetny single (przynajmniej taki zawsze był w CoDach :P) no i ciekawy multi. W Sp mają fajne powiązania (miedzy misiami dla danych nacji) wyjść tak przynajmniej wnioskuje z interview).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hooded man

yuucOm Call Of Duty pasuje tak samo do realiow IIWŚ jak i dzisiejszych konfliktow. Po prosu sie przyzwyczailismy do poprzednich gier tej serji.

Ale masz racje napewno jednym z argumentow pozostania przy tym tytule byla doskonala marka COD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trailer wysmienity, ladna fabula w 3 minuty :>. Zmartiwlo mnie jedynie przestrzeliwanie sciany... :roll: Ogolnie te ruchy, az tak realistycznie tutaj nie wyszly... Na wczesniejszych trailerach, np. ze snajperem wyszlo to lepiej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

st1ch

 

Widac ze jestes wielkim fanem tej gry ,

co do naturalnosci ruchow w Multiplayerze to mozna zalozyc ze beda one okrojone do minimum :/

Filmik z Snajperem pokazywal wspaniale ruchy z wykozystaniem MotionCapture

ale niestety ow filmik pokazywal wersje SinglePlayer .

Tak jak pisalem poprzednio , SP w COD4 pewnie bedzie bardzo miodny

ale Multi to sie jeszcze zobaczy :)

 

po ogladnieciu Perkins movie , mozna miec jeszcze nadzieje na miodne MP

tylko zeby ta grafa byla ciut ladniejsza

Edytowane przez Bemx2k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

st1ch

 

Widac ze jestes wielkim fanem tej gry ,

co do naturalnosci ruchow w Multiplayerze to mozna zalozyc ze beda one okrojone do minimum :/

Filmik z Snajperem pokazywal wspaniale ruchy z wykozystaniem MotionCapture

ale niestety ow filmik pokazywal wersje SinglePlayer .

Tak jak pisalem poprzednio , SP w COD4 pewnie bedzie bardzo miodny

ale Multi to sie jeszcze zobaczy :)

 

po ogladnieciu Perkins movie , mozna miec jeszcze nadzieje na miodne MP

tylko zeby ta grafa byla ciut ladniejsza

Jestem ogolnie wielkim fanem calej serii tytulu call of duty, gralem w kazda czesc, a w niektore nawet do dzis.

 

Ale z tym, iz ruchy w multi, a single beda sie roznic, to mnie zmartwiles... Myslalem, ze i tu i tu bedzie identyk.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Nie wiadomo, wydaje mi się że Beemx2k swoje domysły opiera jedynie na filmikach które do tej pory wyszły. Mi się wydaje, że wszystko może się zmienić do czasu wyjścia fulla. Ale może być tak jak co niektórzy mówią - czyli robimy bombowy single i okrajamy multi dla pro gejmerów co by nie musieli w ini grzebać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale z tym, iz ruchy w multi, a single beda sie roznic, to mnie zmartwiles... Myslalem, ze i tu i tu bedzie identyk.

Przypuszczam, że to sposób na zmniejszenie ilości przesyłanych pakietów; no chyba, że w finalnej wersji to się zmieni...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pioorek

Ja z fusow nie potrafie wrozyc :)

Wiadomo ze moje domysly opieram na dostepnych filmikach z gry .

 

Jak ktos sledzie caly Temat i ogladal wszystkie filmy

i jesli posiada normalny wzrok a nie +/- 3 dioptri'e ;)

to pewnie zauwazyl ze na roznych filmach prezentowana jest calkiem rozna grafa ??? i animacja

nie wiem co oni kombinuja

ale na jednym filmie grafika wyglada 2x lepiej niz na reszcie ,jest to film z idaca cala ekipa

na jakiejs autostradzie z rozbitymi pojazdami ,

ten filmik prezentowal jak dotad najlepsza grafe i animacje .

jesli ktos wie o ktory film chodzi i zna link do niego

to poprosze o zapodanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...