Skocz do zawartości
nrl

Call Of Duty 4: Modern Warfare

Rekomendowane odpowiedzi

Własnie to jest to,czeka sie latami na cos takiego, a tu juz po demie widzac jak króciutkie misje będą i ta cholerna liniowość,poprostu z wielkiej burzy mały deszcz!!!Norma,mysle ze niedoscignioną grą jednak bedzie tylko jeden tytuł-jaki? proste- Assassin's Creed

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tak zapewne mało kto będzie grał w SinglePlayera, tylko wszyscy w Multi będą grali.

 

Osobiście nigdy nie przeszedłem całego SP w CoD2, tylko cały czas po sieci gram.

 

http://www.play.pl/multimedia/pc_gry/akcja...fare-33694.html - chyba jedyny serwis polski który oferuje pre-order CoD4:MW

 

Czy ktoś wie czy będzie dostępna w PL seria limitowana ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja zamówiłem tu http://www.ultima.pl/Call_of_Duty_4_Modern_Warfare_PL/i5027/

 

co do dema gra dobrze zoptymalizowana - takie cod 2 z troche lepsza grafika i innymi realiami - mi sie podoba

żałuje jedynie za nie ma kara :)

Edytowane przez sickboy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.play.pl/multimedia/pc_gry/akcja...fare-33694.html - chyba jedyny serwis polski który oferuje pre-order CoD4:MW

Nie tylko jest jeszcze np. tutaj http://www.gram.pl/sk7_8AzeHu2_Call_of_Duty_4.html

Edytowane przez robowsky

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tak zapewne mało kto będzie grał w SinglePlayera, tylko wszyscy w Multi będą grali.

 

Osobiście nigdy nie przeszedłem całego SP w CoD2, tylko cały czas po sieci gram.

Mnie przyznam szczerze multi już nie chwyta, więc jest mi zupełnie obojętny. "Miliony" godzin spedzone na meczach Q3/UT wyleczyły mnie skutecznie z multi. A może już za stary jestem...?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jak konstruktywna krytyka z wymienionymi "+" i "-", aż czytać się chce :wink:

Może i dużo się dzieje, ale strzelanie do statycznych przeciwników mnie nie bawi, a tej liniowości nie da się nie zauważyć - np jak nie zniszczysz czołgów na moście to...... nic się nie stanie. No ale kto co lubi :wink:

Edytowane przez VICTORious

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@VICTORious nie chce cię urazić ale jeżeli grałes na niższym poziomie jak Veteran to możesz mówić ze stateczni przeciwnicy :P zagraj na jak najwyzszym poziomie to mimo tego ze bedą stali i tak bedzie ciezko.

 

Ja mam dylemat czy zamówić gre, bo za kilka dni będę musial oddać GF 6800GS i come back Radeon 9550 a na nim nie ruszy... chyba, żeby zakupić jakąś grafike za małe pieniądze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tak zapewne mało kto będzie grał w SinglePlayera, tylko wszyscy w Multi będą grali.

 

Osobiście nigdy nie przeszedłem całego SP w CoD2, tylko cały czas po sieci gram.

 

http://www.play.pl/multimedia/pc_gry/akcja...fare-33694.html - chyba jedyny serwis polski który oferuje pre-order CoD4:MW

 

Czy ktoś wie czy będzie dostępna w PL seria limitowana ???

[OT]

Następny ,który od zawsze miał neta i od zawsze grał tylko na multi. Ja rozumiem, że multi może być nawet lepsze od single. Tak było z COD 2 ,tak było z MOH: AA czy też pierwszym COD'em. Ja osobiście najdłużej grałem tylko w Q3 ,ale mi tez sie znudził.Potem znów zacząłem grać . To samo było z ET CS'em 1.5/1.6. Kiedyś mało kto miał net i mało kto mógł sobie pozwolić na grę w multi. Najwyżej chadzało się do kafejek na CS'a czy Q3 albo Starcrafta. A w domu zagrywało się w nowe gierki pod Single ,a to Quake 2 ,a to Sin tudzież jakiś RTS. Dlatego cieszę sie, że dalej robią tryb dla jednego gracza ,bo IMO wolę od czasu do czasu kilka godzin rozrywki niż tą monotonię jaka mnie dopadała na serwerach grając choćby w Q3. Zawsze to dodatkowa atrakcja.[/OT]

 

Co nie znaczy, że w COD4 będę grał tylko na single. Liczę na nowe pomysły. Tak apropo silnika na którym jest robiony COD4. Piszecie że jest to modyfikacja tego z COD3. Co dziwne ,ale na PC nie był pisany ,więc jakby nie patrzeć to konwersja. Może jednak to silnik COD2 ? Ktoś testował jak gra wykorzystuje 2 rdzenie ? U mnie FPS rzadko co spada poniżej 25. Ciekawi mnie czy gra bardziej jest zależna od procka czy GPU.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może i dużo się dzieje, ale strzelanie do statycznych przeciwników mnie nie bawi, a tej liniowości nie da się nie zauważyć - np jak nie zniszczysz czołgów na moście to...... nic się nie stanie. No ale kto co lubi :wink:

Dlatego wymyślono tryb MP.

 

A żeby nie robić OT to, ...

IMO najlepsze w CoD4 są realia ... chociaż lubię czasem postrzelać z Thompsona :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może i dużo się dzieje, ale strzelanie do statycznych przeciwników mnie nie bawi, a tej liniowości nie da się nie zauważyć - np jak nie zniszczysz czołgów na moście to...... nic się nie stanie. No ale kto co lubi :wink:

w pewnych momentach naprawdę jest fajnie i widać,że boty reagują,

miasłem sytuację, że bocik leciał za mną wokół śmietnika, ja dogoniłem go od tyłu ale koledzy zmietli go gradem pocisków

 

więc moim zdaniem dobrze reagują, wiadomo, gdyby nie wylatywali pod lufę to nie byłoby tak dynamicznie

 

grałem tylko na trudności Veteran, po początkowych trudnościach wnioskowałem, że wciąga mnie nadal

myślę, że to jedyny sensowny tryb

czeste savy są świetne

 

jeśli w multi nie będzie pojazdów i takiej wolnośc jak w BF2i to nie zainteresuję się CODem

 

twórcy pozbierali wiele dobrych pomysłów, wygląd podobny do BF, ciekawe ładowanie poziomów, racjonalne savy, hitboxy, można brać wszystkie leżące bronie, nowoczesne broniw,

minusy to : małe mapy, i liniowość, która czasem doprowadza do nastania ciszy na mapie, a po wykonaniu rozkazu, wrogowie nagle odżywają w sąsiednim budynku

 

4 słowa:

COD był zawsze fajny

Edytowane przez kurdefelek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie CoD4 to porazka... Nie mowie tutaj o grafice ktora jest fajna i oddaje klimat czy o optymalizacji ktora jest na najwyzszym poziomie, bo u mnie poprostu lata...

 

Coz CoD2 nie przypadl mi do gustu ze wzgledu na wszedobylski Bot attack i niekonczace sie zasoby wroga w nowe mieso do ustrzelenia. Denerwowal mnie rowniez totalny chaos na polu bitwy... typowa siekanka ala Serious Sam w realiach 2 wojny swiatowej. Coz po zapowiedziach i kilku filmikach myslalem ,ze to sie troche zmieni. Niestety mylilem sie :( Wczoraj przeszedlem demo i musze powiedziec ,ze takiego chaosu na polu bitwy dawno nie widzialem. Zwlaszcza ta akcja z obrona czolgu. Smiech na sali. To co sie tam dzieje nie ma nic wspolnego z rzeczywistoscia. Mysle ,ze w fulla i tak zagram poniewaz misje snajperskie moga byc fajne i byc moze infinityward czyms mnie jeszcze zaskoczy. Coz czekamy na demo UT2007 ;)

Edytowane przez Karas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma moim leciwym konfigu gra chodzi lepiej niz MOH:A i o wiele lepiej wygląda :). Nieustanna akcja , możliwość podnoszenia chyba wszystkich broni, dobra optymalizacja... itp. cóż gierka przypadła mi do gustu... aczkolwiek nie oczekiwałem zbyt wiele, jednak mile mnie zaskoczyła:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja się zapytam.

Czy w porównaniu do MOH:A działa płynniej ??

Bo na moim konfigu MOH:A w 80x600 działał poniżej oczekiwań

Tak, działa dużo lepiej niż MOH: A. U mnie 800x 600 i jakieś średnie ustawienia (min. 30 fps, ale średnio jest ok. 50 fps)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiem jedno :) stary dobry CoD :D

 

giera syci, az milo :D fajna muzyka, odglosy i grafika a do tego wszystko chodzi bardzo plynnie

 

ciekawi mnie tylko co sie lepiej sprawdza w tym CoD, czy 7900 czy 8600, maybe dzisiaj porobie testy z kumplem

 

no teraz czas na ut3 - testy za jakies 2h :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie:

 

 

 

Wiem, że demo waży jakieś 1,5GB, czy po rozpakowaniu a przed instalacją dam rade przenieść to na innego kompa za pomocą pena 1GB.

 

 

 

Uprzedając inne pomysły: nie mam jak wyjąć dysków, załatwić większego pena, nie mam na kompie z netem DVDRW i nie moge zainstalować niczego czym podziele plik :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...