Skocz do zawartości
nrl

Call Of Duty 4: Modern Warfare

Rekomendowane odpowiedzi

2. w cod2 juz nikt nie gra? haha nie moglem stargac :D no chyba ze wyznacznikiem "gry" jest dla ciebie clanbase pl to powodzenia... ale nastepnym razem nie wypowiadaj sie na tematy o ktorych nic nie wiesz

Grałem w CoD2 przez dłuższy czas, serwery teraz świecą pustkami. Nie to co w BF2, CS:S, czy choćby ET.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem w CoD2 przez dłuższy czas, serwery teraz świecą pustkami. Nie to co w BF2, CS:S, czy choćby ET.

Bo prawie 90% ludzi grajacych w ogole w cod, z 2 przezucilo sie spowrotem do 1, np. ja. Duzo ludzi co gralo w 1 , potem w 2 teraz ponownie w 1 gra, i teraz naprawde serwery sa az przepelnione w cod1. Ale napewno codUO i cod2 odciazyl troche serwery z 1 :>.

a ja gram nadal, kilka godzin dziennie i jakos jest z kim grac :)

Hm irc -> "pcw | 5 on 5 | high skill | serwer on "? I pewnie odrazu jest ktos chetny do gry :). Ale rzeczywisc ie servery cod2 swieca teraz pustkami...

 

Co do CoD4, hmm to az sie boje co to bedzie, jezeli nie realia ww2. Troche mi szkoda, bo wlasnie ta tematyka mnie przyciagnela do tej gry, a teraz chyba nawet az bedzie mnie odpychac. Ale zagrac, napewno zagram, i kto wie moize mnie tak samo wciagnie jak cod1 :) :>.

 

Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

filmik z COD4???? jednak nie filmik pochodzi z gry Alliance The Silent War

 

http://216.55.156.134/survey/ER0009/media/game_video.flv

http://rapidshare.com/files/7426019/cod4maybe.zip.html'

http://video.google.pl/videoplay?docid=382...=call+of+duty+4

 

bardziej mi to przypomina moda niż nową grę :D i dziwi mnie znaczek na dole unreala.

Edytowane przez Nierealny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak podaje firma Infinity Ward w CoD4 ma byc wiecej punktów krytycznych niż jak było w innych grach, tego typu. Przeważnie byly to 3-5 takich punktów, a w CoD4 ma byc takowych nawet do 16. To bardzo dobra wiadomość dla chcących realistyczniejszego CoD'a. Nowośćią ma byc to, że jak bohater zostanie trafiony w glowe, to zacznie mu spadac helm. Ciekawostką jest to że prawdopodobnie nawet będzie można odstrzelić ucho!

Infinity Ward Update 4/20/07

 

Insert boring update about some mundane 'what we're doing' detail that no one actually cares about (such as new employees or kleenex testing) because they're just reading these updates for the glimpse hope that we'll slip and say something we're not suppose to about our next title, or that we're going to allude to the fact that maybe, just maybe something that actually is interesting is coming up in the near future (and by near future I mean next Saturday).

 

</boring update>

 

Amazing Things To Happen On April 28th:

 

1758 - James Monroe, 5th President of the United States is born.

 

1788 - Maryland becomes the seventh state to ratify the Constitution of the United States.

 

1932 - A vaccine for yellow fever is announced for use on humans.

 

(Then nothing really happened for a long time.... but now....)

 

2007 - What goes down this April 28th is equal to, if not surpasses, the magnitude of any of those.

 

Whose ready?!

COD4 ??

Edytowane przez Nierealny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Chyba chodzi o hitboxy. Np. strzal w glowe zabiera wiecej zycia niż strzal w noge. Jeśli dodadzą wiecej hitboxow to moze bedzie mozna odstrzelic komus pindola?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Infinity Ward Update 4/20/07

COD4 ??

 

Hmm czyżby powtórka z Soldier of Fortune. Co prawda tam było mocno ograniczone punkty krytyczne. Można było odstrzelić rękę etc. Tu może być ciekawiej. Wyobraźcie sobie jak ze snajperki odstrzeliwuje komuś ucho. I jeszcze zbliżenie na ten moment. Dobra za bardzo fantazjuje. :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm czyżby powtórka z Soldier of Fortune. Co prawda tam było mocno ograniczone punkty krytyczne. Można było odstrzelić rękę etc. Tu może być ciekawiej. Wyobraźcie sobie jak ze snajperki odstrzeliwuje komuś ucho. I jeszcze zbliżenie na ten moment. Dobra za bardzo fantazjuje. :lol:

Mnie tam nie obchodzi co komu odleci. Ważne, żeby postrzale w nogę czy rękę nasz przeciwnik nie biegał dalej zdrowy i w pełni sprawny. Od czasów SOF w większości gier dalej jedyne o co można skrócić przeciwnika to pasek życia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Infinity Ward Update 4/20/07

 

COD4 ??

 

IMO to nie chodzi o cod4, tylko o cod2

 

WSVG(World Series of Video Games, jakby ktos nie wiedzial) podobno(to tylko plotki jak wiekszosc) rozmawialo z IW, na temat poprawienia bledow COD2 i dodanie(prawdopodobnie) cos typu cod2TV, zeby cod stal sie bardziej dla widzow na 2 eventach WSVG w Dallas i Orlando.

 

No chyba ze notka ta na jest centralnie o COD4... w co watpie

Edytowane przez Reaktiv

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niech sobie dadzą spokój z CO2 i wypuszczą 4 :]

hitboxy już mnie dobijają w tej grze.

S[określenie czynności fizjologicznej] na 4, chce ktos sobie pograc w takie gry to ma Armed Assault, BF2/2142 za jakis czas Crysis i QW ;d

Edytowane przez sansaba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludwicz.. khe khe LudwiG

 

No fakt. Dostaje ktoś w nogę ,a porusza się jakby nie miał kuli w udzie. Ja już do tego się od dawna przyzwyczaiłem ,ale jak już mowa o większym realizmie to muszą to zmienić.

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie tam nie obchodzi co komu odleci. Ważne, żeby postrzale w nogę czy rękę nasz przeciwnik nie biegał dalej zdrowy i w pełni sprawny. Od czasów SOF w większości gier dalej jedyne o co można skrócić przeciwnika to pasek życia.

Rainbow Six:Ravenshield :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość f.e.a.r.

wowowowow

 

A coś było o 26, na jutro sie nastawiałem :/

 

Strasznie jestem ciekaw co oni tam zrobili.

Jak dla mnie może być grafa z Cod2 i nowe misje ale tak samo ciekawe i klimatyczne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Dawidsfuturx

ja tam nie wiem co było tkaie klimatyczne w cod 2.... cod i cod uo, byly cudowne, medale, ale cod 2? poprawiona grafa, troche inne misje, ciekawie sie grało ,ale tyle z tygo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hooded man

imho jak by cod 4 powstal w realiach ww2 to wszyyyscy jak jeden maz (za wyjatkiem wybitnych fanow ww2) by klepali ulubiona fraze "starych elo wyjadaczy branzy" ze "odcinanie kuponow" ... i pewnie, poniekad by mieli racje, bo przepraszam ale duzo sie nie da wymyslec juz w kwestji tego schematu (zmiana miejsca na swiecie i tyle)

A tak firma sie rozwija i szuka nowych inspiracji. Podejzewam ze wyjdzie im calkiem grywalna gierka bo zespol ma talent - co udowodnil juz nie raz :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wow, gdyby nie nazwa to bym w ogóle sie nie domyslił ze to moze byc CoD4 :D

 

Ale wypas jest, widać nie będzie tylko irak czy tam afganistan, ale też jednostki specjalne (widać tam było SAS, Specnaz, Seal).

 

I dobrze ze to robi Infinity Ward, a nie Treyarch.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno zapowiada się interesująco, powiem szczerze, że z racji oklepania tematu II WŚ jak i przyszłościowo-kosmicznego, w końcu coś normalnego-teraźniejszego. Na trailerze za wiele nie widać, parę wstawek renderowanych i parę widać na engine gry (tak przynajmniej mi się wydaje). Patrząc ile razy przewija się koleś ze złotym Desertem i ten koleś w helikopterze, gra będzie polegać na wyimaginowanym konflikcie (mnie to wygląda na Iran), ziomek od złotego Deserta to pewnie przywódca jakiegoś pustynnego kraju, który ma na celu zdobyć atomówkę i zrobić psikusa amerkanom, a oni to dzielnie stawiają mu czoła, być może wraz z armią rosyjską. Tak to wygląda według mnie nie mniej jednak zapowiada się apetycznie szkoda tylko, że nie ma jakieś przybliżonej daty premiery.

 

Edit:

Tak mi się jeszcze przypomniała taka gra jak Soldier of Fortune (pierwsza część) gdzie jednoosobowym oddziałem przemierzało się różne wrogo nastawione do USA kraje w poszukiwaniu atomówek, może w COD 4 będzie podobnie tylko, że raz powalczymy regularnym wojskiem w krajach np. Afganistan czy Iran-Irak, a oddziałami specjalnymi w innych częściach świata może Afryka albo Korea Płn.

Edytowane przez mastertab

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie podoba mi się , zarówno czas i miejsce akcji nowego Call of Duty jak i wykonanie samego trailera. <_<

Mnie bardziej cieszyłoby kontynuowanie tematu IIw.ś., ponieważ po przejściu pierwszej i drugiej części CoD na PC pozostał jeszcze niedostyt. Niestety nie mam możliwości pogrania w trzecią część z wiadomych przyczyn, więc nowy temat CoD zabardzo mnie nie cieszy. Mam nadzieję , że nowe BiA spowoduje, że już nie będę tęsknił za starym dobrym CoD-em.

Trailer obejrzałem 2 razy i nadal nie wiem o co chodzi. Styl 1 sekundowej sceny nie przypadł mi do gustu w sumie po tej minucie trailera mało co widzimy i dowiadujemy się. Mogli bardziej się postarać. GRaficznie wygląda jakoś dziwnie , szczególnie modele postaci , ale domyślam się, że graficznie za bardzo nie będzie różnił się od CoD3 na konsole jeśli jest nadal na tym samym silniku, a o nowym nic nie wiem ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piąta część "Call of Duty" w drodze?

 

Studio Treyarch poinformowało o przygotowaniach do prac nad piątą częścią najpopularniejszej strzelanki Call of Duty. Programiści tej firmy zakończyli niedawno prace nad przygodami Spidermana i postanowili ponownie wziąć na stoły projektowe serię Call of Duty. Przypomnijmy, że studio pracowało już nad grami: Call of Duty 2: Big Red One i Call of Duty 3, ma więc doświadczenie z tą grą, w związku z czym możemy liczyć na ciekawą kontynuację cyklu.

 

Informacje o planach produkcji gry podały francuskie serwisy bazując na informacji zamieszczonej w ogłoszeniu opublikowanym w sieci. Było tam wyraźnie zaznaczone, że chodzi o piątą część tego popularnego tytułu. Informacja ta jednak została szybko usunięta po rozpropagowaniu we francuskiej sieci planów stworzenia Call of Duty 5.

 

Tak więc będzie ta gra czy nie będzie? Musimy uzbroić się w cierpliwość czekając na odpowiedź.

czwarta część jeszcze nie wyszła :D, a piąta jest już "zapowiedziana". może wyjdzie wcześniej niż czwarta :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...