Skocz do zawartości
nrl

Call Of Duty 4: Modern Warfare

Rekomendowane odpowiedzi

moze ktos gdzies wrzucic savy po przejsciu misji ze snajperami bo juz nie mam sily - chodzi mi o koncowke kiedy trzeba czekac na ten nieszczesny smiglowiec POMOCY

Barthezzo ja tez gran na veteranie i zaczynam juz uderzac glowa o biurko

Edytowane przez seba1983

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość OpenSource

No i jestem po misji "wspomnieniowej" Cpt. Pierce'a ( misja na Ukrainie ) .

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

Wypasik misja, poziom trudnosci pod koniec wygorowany ale gra sie swietnie.

Duże znaczenie na koncu ma miejsce rozlozenie satchel i C4, można wiele zyskac. Rowniez trzeba wyczaic odpowiednia miejscowke aby przezyc ostatnia fale ataku ( to nic ze to az nazbyt nierealistyczne ;) ).

Przechodze gre na poziomie Hardened i jest masakrycznie, nie wyobrazam sobie Veteran.

 

Pytanie: czy ktos odstrzelil celowi cos innego niz reke ?

 

Pytanie

jaki wyczesaliscie czas na misji treningowej ? Mnie sie udalo tylko 17s, rekord to 15.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gierka wypaśna :)

 

8600GT Sonic + (700/1674/2000) w 1280x1024 max + AF max, no AA daje radę :razz:

 

 

Mam jednak pytanko. Dla 3 opcji:

 

dynamic Lights

 

model detail

 

water detail

 

najwyższe ustawienie to "normal" - jak to wygląda u Was ??

Edytowane przez epoxer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem pod wrażeniem optymalizacji. Średnio mam ok 60 FPS. Rzadko spada poniżej 40 i częściej waha się od 50-90 i więcej. Jest super płynnie. Głównie zależało mi by miec te 60 FPS w multi. Grę już przeszedłem ,więc wziąłem się za Veterana. Na razie utknąłem w misji w Czarnobylu ,ale jak znajdę czas i siły to przejdę i tą misję. Przyjrzałem się grafice bliżej i naprawdę robi wrażenie. Myślę że trzeba się zainteresowac MP ,chociaż troszkę tak dziwnie się odchodzi od COD2 w te realia. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja także kupiłem gierke. Jestem naprawde zadowolony. W pierwszy dzień rozpracowałem SP na veteranie chodź było naprawde ciężko. Grafika ? super. Gram na max detalach i nic się nie tnie. Wszystko płynniutko. Noi ta misja gdzie jesteśmy zakamuflowani na ukrainie chyba. Takiej misji jeszcze nie widziałem w żadnej grze. Klimacik itd. Przechodziłem już tą misjie z różnymi wariantami i jest naprawde klimatyczna. Naprawde jest to najlepsza gra moim zdaniem jaka do tej pory ujrzała światło dzienne. A teraz koniec przynudzania !.

 

Mam takie pytanie. Słyszałem, że w Crysis'a można grać na DX 10 nie mając karty obsługującej tego directa. Słyszałem o podmianie plików ?. Czy do CoD 4 także dało by coś takiego zrobić ?. Bo chętnie bym zobaczył jak to wygląda.

Edytowane przez Puchacz1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem pod wrażeniem optymalizacji. Średnio mam ok 60 FPS. Rzadko spada poniżej 40 i częściej waha się od 50-90 i więcej. Jest super płynnie. Głównie zależało mi by miec te 60 FPS w multi. Grę już przeszedłem ,więc wziąłem się za Veterana. Na razie utknąłem w misji w Czarnobylu ,ale jak znajdę czas i siły to przejdę i tą misję. Przyjrzałem się grafice bliżej i naprawdę robi wrażenie. Myślę że trzeba się zainteresowac MP ,chociaż troszkę tak dziwnie się odchodzi od COD2 w te realia. :)

Mam pytanko. Jakich sterow uzywasz do radka??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety zaobserwowałem, że można w łatwy sposób przejść level nawet na veteranie. Wystarczy zapitalać przed siebie i czasami w locie kosić przeciwników, przy tym się ukrywając, ale najważniejsze aby zapitalać jak najdalej. Gdy już dojdziemy do końca mapy, nasi koledzy sami bez naszej pomocy zrobią porządek z terrorystami i tak w łatwy sposób można zaliczyć level. Wiadomo ja tak nie gram, ale taki mały błąd się im wkradł :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko. Jakich sterow uzywasz do radka??

 

Obecnie 7.9. Jak dla mnie ta karta dopiero teraz pokazuje pazurki. No i gdzie panowie z egiełdy co tak krytykowali tą kartę. ? ;) Co do gry to dziś pograłem troszkę w MP i jakoś nie mogę się przyzwyczaić, ale myślę że to kwestia czasu. Proponowałbym się spotkać na jakimś serwerze kto jest chętny.

 

BTW. Wyłącz sobie też Cienie. Nie są one aż tak potrzebne ,a FPS zwrasta i to sporo. Myślę że nie przesadziłbym pisząc ok 10-20% wydajności.

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety zaobserwowałem, że można w łatwy sposób przejść level nawet na veteranie. Wystarczy zapitalać przed siebie i czasami w locie kosić przeciwników, przy tym się ukrywając, ale najważniejsze aby zapitalać jak najdalej. Gdy już dojdziemy do końca mapy, nasi koledzy sami bez naszej pomocy zrobią porządek z terrorystami i tak w łatwy sposób można zaliczyć level. Wiadomo ja tak nie gram, ale taki mały błąd się im wkradł :)

Nie chodzi o to, ze druzyna zrobi cos za ciebie, tylko ze na mapach sa poustawiane jakies chekpointy po dojsciu do ktorych przeciwnicy przestaja sie spawnowac. Np w misji gdzie biegasz po wiosce i szukasz terrorysty jesli nie wejdziesz do nastepnego domku to przeciwnicy beda sie z niego caly czas wylewac i takie miejsca sa w praktycznie kazdej misji (nie liczac najlepszej, czyli misji w samolocie ;] )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jak tam graliscie na multi...

Singla to nawet nie tykalem mam dosc zabijania calego odzialu z jednego pokoju ;p

BO mnie to srednio sie podoba ... wiecej smietnikow to nie mieli.. wszystko jakies takie scisniete te samochody jakies dziwnie ..

Grafika jest OK .. ustawiania na max pod xp .. ( normal ?) ..

ale na litosc boska jak mozna z MG przestrzlic 4 grube sciany .. koles sie dorwal do mg na mapce lesnej ( nie pamietam nazwy ) i prul na slepe i jechal wszystko

Mapki troche sa male chyba mniejsze od tych w cod2 albo czlowiek nie zwracal uwagi ..

Nie wiem 77 zł wydalem i nie wiem czy tego nei sprzedac .. bo jakos mam mieszane uczucia.. kurcze no co jest zgralem sie w fpp ?:((((

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obecnie 7.9. Jak dla mnie ta karta dopiero teraz pokazuje pazurki. No i gdzie panowie z egiełdy co tak krytykowali tą kartę. ? ;) Co do gry to dziś pograłem troszkę w MP i jakoś nie mogę się przyzwyczaić, ale myślę że to kwestia czasu. Proponowałbym się spotkać na jakimś serwerze kto jest chętny.

 

BTW. Wyłącz sobie też Cienie. Nie są one aż tak potrzebne ,a FPS zwrasta i to sporo. Myślę że nie przesadziłbym pisząc ok 10-20% wydajności.

Pytam sie dlatego, ze lece wlasnie na Cat 7.10 i mimo ze mam powiedzmy 50fps to przy obracaniu kamery myszka obraz rwie jakby gubil klatki. Przeczytalem na necie zeby wlaczyc opcje dualgpu's ktora rzeczywiscie pomogla (choc czasami nadal to wystepuje). Problem jedynie taki, ze pojawil sie maly lag przy sterowaniu. Pamietam jak testowalem demo to tam wszystko chodzilo miod malina, a testowalem wlasnie na 7.9.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze jakies partyjki :D?

Chętnie. Ja sie pisze.

Dzisiaj odpalam szpila, olewam singla i jestem za, tylko powiedzcie gdzie siedzicie.

Widze że m@ly już "wymiata". :D

 

Na temat:

Grafa niczego sobie, płynność OK. tylko te zapchane serwery...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytam sie dlatego, ze lece wlasnie na Cat 7.10 i mimo ze mam powiedzmy 50fps to przy obracaniu kamery myszka obraz rwie jakby gubil klatki. Przeczytalem na necie zeby wlaczyc opcje dualgpu's ktora rzeczywiscie pomogla (choc czasami nadal to wystepuje). Problem jedynie taki, ze pojawil sie maly lag przy sterowaniu. Pamietam jak testowalem demo to tam wszystko chodzilo miod malina, a testowalem wlasnie na 7.9.

Tez to mialem - wystarczy ze zmienisz tekstury z extreme na high i po problemie (są 3 opcje z teksturami, u mnie wystarczylo ze tylko 2 z nich obnizylem na high, opcje "textures" zostawiłem na extreme)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Straszny chaos totalny :D sądzę że tak do 20 osób na serwie powinno wystarczyć, bo powyżej 30 to latasz i siejsze kulami na lewo i prawo, granatami i czym tam jeszcze masz. Powinni zrobić dużo większe mapki na tyle osób, ale poczekajmy, od czego są mapmakerzy :] Ogólnie gra się i tak bardzo przyjemnie, muszę trochę obniżyć detale bo czasami przycina :P

 

PS. Fajną akcje miałem, zabiłem kolesia rzucając w niego granatem błyskowym :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Straszny chaos totalny :D sądzę że tak do 20 osób na serwie powinno wystarczyć, bo powyżej 30 to latasz i siejsze kulami na lewo i prawo, granatami i czym tam jeszcze masz. Powinni zrobić dużo większe mapki na tyle osób

bo mapki sa zrobione na max 16 osob, a to ze na serwerach jest 32 i nawet wiecej slotow to juz inna bajka :)

 

w CB i innych ligach bedzie sie gralo jak zwykle 5on5, wiec wieksze mapy byly by porazka i byly by niegrywalne jak np farmhouse w cod2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

Mam problem z uruchomieniem gdy mianowicie pojawia się błąd "Microsoft Visual C ++ R 6002 floating point support not loaded "

 

Ktoś wcześniej miał podobnego typu błąd ? jeśli tak można prosic o info jak sie z tym uporac ?

 

pozdrawiam

Thomas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość OpenSource

doinstaluj Microsoft Visual C++ biblioteki dolaczane przy instalacji niektorych gier ( chyba do CoD4 nie dali :( ). byly przy demku Ut2k7 i Crysis.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakie maja byc to dokladniej pliki ...

hmmm bede musial na google poszukac tylko powiedz mi dokladniej

 

doszukalem sie na internecie pakietu calego DC ++ ale wymagany jest Windows XP Service Pack 2 którego nie posiadam ehh domyslam sie ze chodzi o pojedyncze pliki mozecie podac wiecej info :)

 

Dzieki

Edytowane przez timmon24

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość felek111

Ja mam jeszcze jedno zastrzerzenie. W tej grze wygląda na to, że każdy z przeciwników niesie ze sobą wiadro granatów i ma automat do ich rzucania. To jest po prostu śmieszne. W pewnym momęcie człowiek jest po prostu zasypany granatami ze wszystkich stron. Walka w tej grze to jeden wielki chaos. Nie wiem czy w rzeczywistości tak jest, ale mi się to średnio podoba. Na pewno nie uznam tej gry za najlepszą w roku. Chociaż słyszałem takie poglądy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...