Skocz do zawartości
nrl

Call Of Duty 4: Modern Warfare

Rekomendowane odpowiedzi

a ja mam od dzisiaj inny problem :damage_wall:

 

w systemie sprawdzam pingi przez uruchom --> cmd i jest ok 20-30. Na zagranicznych serwach tez jest dobrze, pingi takie jakie byly 60-70, ale kur..cze na polskich serwach 170-200.

 

mam chello 2mbit, czy moga sie gryzc z dostawca?

 

jakies sugestie? bo nie usmiecha mi sie grac na zagranicznych serwach.

 

dodam ze zmiana zaszla dopiero dzis i na serwach pl na ktorych jeszcze wczoraj pykalem z pingiem 40, teraz .... 200.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

mam taki maly problem, kilka dni temu kupilem 6800 od winfasta i zmodowalem z 12/5@16/6. Wszytko ladnie, 3dmarki smigaja, karta przechodzi je bez zadnego bledu itp ale w grze cod4 pojawiaja mi sie male kwadraciki w roznych miejscach. Sa to takie male bialo-szare kwadraciki ktore wygladaja jak siatka.

W grze tcsc chaos theory,nfscarbon,thief3 nie ma zadnego bledu w wyswietlanej grafice.

Co to moze byc i jak sie tego pozbyc?

post-111356-1197656970_thumb.jpg

post-111356-1197656991_thumb.jpg

post-111356-1197657027_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolejny durny problem, ktory pojawil sie dzis.

 

Dołączona grafika

 

 

Wbijam na S&D, pogram 5 min i gra staje w miejsu jakby zaraz miala wywalic do pulpitu, po okolo 30 sek wraca do normy ale juz nie widze tego co ktos pisze na czacie tylko jakies kratki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zacząłem grać na [PL][iNEA] TeamPlay Ranked gry.inea.pl (62.21.96.3:28960), S&D HC.

 

Niski ping, a tryb też świetny.

 

Po tym, jak nabijałem doświadczenie na serwerach TDM, po rozpoczęciu gry na S&D HC zaczynam na nowo odkrywać tę grę.

Edytowane przez Vennor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nauczka na dziś, nie uruchamiaj ze swojego dysku u znajomego CoD4 mp. Szlag trafi wszystkie zdobyte punkty.

 

Kto to wymyślił, aby konto było tworzone lokalnie na komputerze, a nie na jakimś serwerze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Święta dają się we znaki, odczuwam to po poczcie. Bo gra idzie mi już długo. Nie mogę doczekać się wspólnej gry ;] Może jakiś klan się założy? Czy cos?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nauczka na dziś, nie uruchamiaj ze swojego dysku u znajomego CoD4 mp. Szlag trafi wszystkie zdobyte punkty.

 

Kto to wymyślił, aby konto było tworzone lokalnie na komputerze, a nie na jakimś serwerze?

Hm, a co to za roznica? Ludzie resety servow robia co pare godzin, a na cd-key tez bez sensu, gdzie to przechowywac tyle danych, na same guidy :blink:? Rozwiazanie jest ok, tylko w samym programie gry jest bez sens, bo np. strasznie ciezko jest odzyskanie swoich rang po formacie np. Zalozmy, ze skopiujemy pli mp.data i co? I nic, kiedy go wkleimy po formacie, automatycznie gra nam wywali reset wszystkich rang... I tak w kolko, jakos mozna to ominac poprzez zmiany cd-key'a, i potem powrto, ale wtedy mozemy sie obawiac hardware ban'a...

Święta dają się we znaki, odczuwam to po poczcie. Bo gra idzie mi już długo. Nie mogę doczekać się wspólnej gry ;] Może jakiś klan się założy? Czy cos?

E walkowane juz dziesiatki razy. Pomysl dobry na chwile, za malo ludzi chetnych do grania po 4 pcw juz nikomu sie nie chce grac, kazdy woli 4fun, lub w soich klanach.

Pierwszy TT byl najlepszy i nic go nie przebije ;).

Next juz nie byly takie wspaniale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozwiazanie jest ok, tylko w samym programie gry jest bez sens, bo np. strasznie ciezko jest odzyskanie swoich rang po formacie np. Zalozmy, ze skopiujemy pli mp.data i co? I nic, kiedy go wkleimy po formacie, automatycznie gra nam wywali reset wszystkich rang... I tak w kolko, jakos mozna to ominac poprzez zmiany cd-key'a, i potem powrto, ale wtedy mozemy sie obawiac hardware ban'a...

Jest pewien program, który ułatwia tę sprawę - Call of Duty 4 Backup.

 

Sprawdzałem go u siebie. Po formacie, ponownej instalacji gry i wczytaniu backup-u ranga nie uległa zmianie.

Edytowane przez Vennor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hm, a co to za roznica? Ludzie resety servow robia co pare godzin, a na cd-key tez bez sensu, gdzie to przechowywac tyle danych, na same guidy :blink:? Rozwiazanie jest ok, tylko w samym programie gry jest bez sens, bo np. strasznie ciezko jest odzyskanie swoich rang po formacie np. Zalozmy, ze skopiujemy pli mp.data i co? I nic, kiedy go wkleimy po formacie, automatycznie gra nam wywali reset wszystkich rang... I tak w kolko, jakos mozna to ominac poprzez zmiany cd-key'a, i potem powrto, ale wtedy mozemy sie obawiac hardware ban'a...

za to HW bana z pewnością nikt by nie dostał ;) ... co do kont, w Battlefield 2, Americas army ... jednak się da przechowywać na serwerach ;) tylko to wiązałoby się z koniecznością długoletniego utrzymania takich maszyn :] co producentom się po prostu nie opłaca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hm.

 

Jak najszybciej stac sie zaawansowanym zolnierzem ;)?

TDM -> doswiadczenie na broniach i wyzwania

SD -> Rangi

Pograj na Esporcie DM

Nie jest to typowy deatchmach. Podzielony jest na rundy jak SD i tak samo masz tylko jedno "zycie" w rundzie.

Do tego za kazdego killa dostajesz 100pts.

Szybko levelek leciiiii

 

 

 

CO do TT z pierwszej serii to na esporcie mozna spotkac newyorkera i junkersa ;]

Kto byl w skladzie ten wie OCB ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie dzisiaj przywitał taki widok:

 

Dołączona grafika

 

Nie wiem, czy to z powodu podbitych zegarów karty graficznej (650/1500/2000MHz), czy też nie... W każdym razie zdarzyło mi się to pierwszy raz i mam nadzieję, że się nie powtórzy.

Edytowane przez Vennor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DESCRIPTION:

 

This is the release of the v1.4 Call of Duty 4: Modern Warfare™ patch by Infinity Ward.

 

Changes

 

* "Winter Crash", a holiday version of Multiplayer map "Crash"

* Improvements to the server browser

* Fixed some rare bullet accuracy issues for all weapons.

* For server admins: fixed user ban list not working correctly on servers. Ban.txt will be created in the main or fs_game directory

 

 

Mod support:

 

 

* In the connect screen, Mods will be identified as"Mod: [mod name]"

* Only official IWD files will be read from the main directory. All custom IWD should be placed in a mod directory.

* Fix for reloading several times after connecting to a modded server

* Improved mod.ff support to allow adding game types.

* Fixed an issue with HTTP redirect downloads.

* "fs_game" will be forced to lower case

 

 

INSTALLATION:

 

Run the installer and make sure its pointed to the installation folder for Call of Duty 4: Modern Warfare™

 

File name: CoD4MW-1.4-PatchSetup.exe

File size: 70.60 MB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może podczepie sie do tematu...kupielem Coda ktory mial byc nowy w folii...otrzymalem jednak sztuke ewidentnie nei tylko otwierana ale takze uzywana...sprzedajacy zgodzil sie na zwrot...oczywiscie kod uczciwie takze oddam...i w tym miejcu pytanie...jak dostane inna kopie coda to wystarczy ze zmienie i zweryfikuje cd-key'a, czy musze instalowac gre na nowo?? Profilu multi wolalbym nie tracic :) Bo ten kod ktory oddaje bedzie dzialal u innej osoby jesli u mnie bedie dezaktywowany prawda??:)

 

 

 

@lanc

no to fajnie :) i od tej chwili poprzedniego key'a może bezproblemowo uzywac inny gracz tak?? Bo nie chce zeby sprzedajacy posadzal mnie o to, ze gre zwrocilem, a kodzik sobie zatrzymalem ^^ zrywam ze stereotypem Polaka matacza ;p

Edytowane przez ..:::SiekieR:::..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uuu no to troszke szkoda...myslalem ze profil na HDD sie zapisuje :) Wazne zeby chociaz nie bylo problemem z poprzednim ktory zwrocilem tj...ktos inny bedzie mogl go uzywać w momencie gdy ja zweryfikuje sobie nowy key.

 

@Powerslave

 

jednak nie masz racji ;) Zmienilem kod i profil wraz z ranga i klasami zostal jak przed zmiana ^^

Edytowane przez ..:::SiekieR:::..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...