Skocz do zawartości
nrl

Call Of Duty 4: Modern Warfare

Rekomendowane odpowiedzi

o stare lamki się zeszly :D (niereal , reaktiv i power ) pozdro :D niereal czym będziesz gral jak Toma nie bedzie ? :D . Będzie dobry cod4 multi to się przezuci na niego

 

Dołączona grafika axis win :D

Edytowane przez tanaka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o stare lamki się zeszly :D (niereal , reaktiv i power ) pozdro :D niereal czym będziesz gral jak Toma nie bedzie ? :D . Będzie dobry cod4 multi to się przezuci na niego

 

[imq]http://members.lycos.co.uk/ishinosan/Image_Gif/kar98k.gif[/imq] axis win :D

Hm, a ja B-)??

 

w codzie troche inny mam nick :).

Ale na TO z Toba Tanaka gralem, i z Powerem, i z Nierealnym, z Nierealnym to nawet ostatnio w cod2 :). Klan gream.team pomagalem Tobie zakladac :)...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy w mp bedzie można pojeżdzić i polatać jak w bf2.Może też jakieś nowe tryby rozgrywki.

Battlefieldowi przejście na abramsy i cobry wyszło na dobre tu bedzie chyba podobnie oby tylko nie poszli dalej i nie kazali nam strzelać do jakiś mutantów i cyber pająków bo to bedzie kaszana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hooded man

zobaczylem ten trailer z cod4 i musz powiedziec, ze jestem za stary zeby uwierzyc ze ta ga bedzie tak wygladac...szkoda... nie tego ze jetem za stary tylko tego ze ta gra nie bedzie tak wygladac....

Edytowane przez hooded man

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no gra wymiata, swietnie, jak narazie bardzo mi sie podoba, i jestem az wrecz napalony na kolejna czesc, mojej milosci :). Po prostu cod to milosc, az dziewczyna jest zazdrosna :).

 

Panowie, bez krzyku prosze, o to ze nie chce mi sie szukac na kiedy premier tej gry :). To na kiedy premiera tej gry? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hooded man, czemu tak uważasz? Czy Infinity Ward słynie z tego, ze pokazuje rendery? No dobra, może oprócz tego trailera CoD3, ale to nie zrobił IW tylko Treyarch :lol2:

 

Jak pokazywali na E3 2005 CoD2 to czy wyglądał on inaczej w czasie premiery? Nie :)

 

st1ch powiedzieli jzu na poczatku, ze premiera to jesień 2007...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość f.e.a.r.

Nie wiem jak ja w to będe grał po tylu dziesiątkach godzin w BF2 bo jeszcze druga wojna to jakieś oderwanie od rzeczywistości ale to praktycznie cod4 i bf2 to ta sama tematyka... Potem będzie Cod5 , Cod6, Cod 2142 itp ;]

 

Ciekawe jak z wymaganiami stoi CoD4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapomiałeś, że niedługo nas zaleje dx'owy wyścig zbrojeń i wyjdą nowe wersje pod niego,a jak się będą zwały tak się będą zwały...imho od kilku już lat darzą nas grami "więcej,szybciej,wcześniej", zamiast "ciekawiej,inaczej,na czas".

To już wszystko było,aczkolwiek cod4 będzie dla mnie odmianą,bo grałem tylko w jedynke (z zadowoleniem :) )

pzd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak patrzę na te obrazki i myślę... co tworzy klimat w grze...? Wiecie, prawda? Każdy cień, każdy szczegół i detal... im więcej tym lepiej. Im ładniej tym lepiej. Już wyrosłem i Wy pewnie też(tylko sobie wmawiacie , że nie) z kwadratowych ludzików tworzących klimat. Teraz gry wyglądają tak jak wyobrażałem sobie gdy grałem na A64 czy A500.

 

... no.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak patrzę na te obrazki i myślę... co tworzy klimat w grze...? Wiecie, prawda? Każdy cień, każdy szczegół i detal... im więcej tym lepiej. Im ładniej tym lepiej. Już wyrosłem i Wy pewnie też(tylko sobie wmawiacie , że nie) z kwadratowych ludzików tworzących klimat. Teraz gry wyglądają tak jak wyobrażałem sobie gdy grałem na A64 czy A500.

 

... no.

Tylko ze w multi sie na takie rzeczy nie zwraca uwagi (bo niby jak skoro rozgrywka jest szybka). Mi tam grafa pasi w CoD4 i w ogóle. Dobrze ze zwracaja uwage na framerate (na skrinie z trawa) bo imo grafa powinna być dobra ale FPSy nie powinny spadać na srednim sprzecie ponizej 60 ;].

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podobno ma byc opcja wyboru pomiedzy dx10/dx9/dx7 :D bylo by milo szczegolnie w multi gdzie efekty graficzne schodza na drugi plan

I bardzo dobrze. Nie lubie dyskryminacji gdzie ktoś kto nie ma karty z dx9 dx10 nie moze grac w nowe gry ;]. I cieszy ze przynność u developerów jest na 1 miejscu (tak przynajmniej wynika ze skrinów ;p).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

COD4 Will Support DX9 / 10

 

PCGamer a swedish magazine recently had a interview with Infinity Wards own Grant Collier. Among the usual chat on COD4 he also confirmed that DX9/10 will be included in the PC version of COD4.

 

This is what he had to say on the matter: "The difference is quite big. We have self shadowing, normal maps, bump maps, specular maps, transparent and half transparent material. Most of these things wont be as good in DX9 as its going to be in DX10 . Gameplay way you wont notice any difference but i do recommend DX10"

 

Well there we have it folks hope that has put your mind at rest.

 

Sprig.

czyżby zabrakło wsparcia dla dx7 ??

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oby się nie powtórzyła sytuacja z cod2 gdzie dx9 zabijał wszystkie dostępne karty na rynku :(

 

No ale do czasu ;) Potem wyszła seria x1800 i x19xx czy GF 7900 ,ale ile dane nam było czekać ,by grać komfortową w max detalach. Co do COD4 to pierwszy i ostatni screen mnie wgniótł w ziemie. Chociaż domyślam się że sama gra będzie wyglądać troszkę inaczej. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EEeeee moja wytrzyma dx10 :). Ale rozumiem Wasz bol... Miejmy nadzieje, ze bedzie optymalizacja na maxa, a silnik w miare lagodny dla naszych dzieciatek :|.

:lol: skąd to wiesz ?

 

Co do dx7 to może bedzie dla niego wsparcie tylko sie z tym tak nie afiszują (w koncu 7 ma swoje lata). Mogli by zmiast 7 dać 8.1 (on już obsługiwał shadery (1.1 i 1.4 chyba). Co do samych skrinów to ciemnica miejscami ;d.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość komuch

Infinity Ward zamierzało zrobić Coda gdzie gralibysmy niemcami, ale Activision sie nie zgodził.

szkoda jak tylko moge to gram Niemcami - blitzkrieg 1&2, panzeres itp itp

 

mam slabosc to niemieckiej mysli wojskowo technicznej. Tygrysami robic poploch albo panterami istne miodzio.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...