Skocz do zawartości
nrl

Call Of Duty 4: Modern Warfare

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj wyzwano mnie od cheaterow ;]

Malolatom dupe zal sciska ze w hardcore im nie idzie ;]

To moja wina ze z jednego magazynka MP5 mozna pociagnac 5 kolesi... no i zostaje jeszcze knife.

 

Dzisiaj dalej katuje ;>

Mi się to już kilkakrotnie zdarzyło, ale kicka jeszcze nie dostałem. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja rowniez sie chetnie dołacze, tylko nie na esport. gdzie jest totalna masowka i rzeznia :/. jakis serwer 16 albo cos, moze byc hardcore xD

ewentualnie ja moge polecic pewien serek ;) ale to dopiero wieczorkiem :P

Edytowane przez bielski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spatchowałem Cod'a i mam błąd "code_post_gfx_mp.ff is different from the server" nie mogę połączyć się z żadnym serwerem, gra oczywiście oryginał, PL wersja :mur:. Jakieś rady? Szukałem w google i niewiele znalazłem...

To dlatego, ze nie wszystkie servery przeszly z pathch'a 1.3 na 1.4, Jest okolo 120 serverow tylko na patch 1.4 na razie.

Także bądz cierpliwy ;).

małe pytanie: dostałem coda własnie i jakie patche mam instalować ? od razu 1.4 czy najpierw 1.2 i 1.3 ?

1.4 zawiera juz poprzednie wersje.

Nie do konca. Kazda poprawka z osobna jest napisana jako osobna wersja programu, i stad te problemy w patch'u 1.3 z laczeniem sie na servery czego w patch'u 1.2 juz nie bylo. Patch 1.4 jak narazie jest najbardziej dopracowany ze wszystkich wersji. Ale jezeli juz zawiera "poprzednie" wersje, to tylko rzeczy, ktore sa nieudane w poprzednich wersjach.

Wczoraj wyzwano mnie od cheaterow ;]

Malolatom dupe zal sciska ze w hardcore im nie idzie ;]

To moja wina ze z jednego magazynka MP5 mozna pociagnac 5 kolesi... no i zostaje jeszcze knife.

 

Dzisiaj dalej katuje ;>

Hm taki kozak ;)? Moze by zagral pcw 3on3 // 4on4 // 5on5 na pam'e 4.0 + skill med+ :>? Zobaczymy czy tak wymieciesz ;).

Ja już szykuję sprzęt do coda ;] na steelpadzie od razu lepiej się gra.

E tylko stellpad?

Ja mam to :D!

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Pzdr 8).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

M@ly kiedys pamietam ze latales za nami by grac w TT :P

 

Gramy panowie??

Poprosze o namiarek na serwa...

Heh, a no, to byly czasy kiedy TT byla naprawde na high ranking, do tego ja zaczynalem w cod1 dopiero, kompletna lama, i tak naprawde poczatki to wiaze z TT, jak latalem po carentanie na modemie 56 kb ;).

 

A potem juz bylo z gorki, tylko juz Was nie widywalem, jakos booom, 2 miechy pogralem z Wami i to juz byla koncowka TT, to byly czasy, gdzie sie rzucalo plecak i pykalo do nocy w coda ;). Teraz po 5 latach, gdzie to ;/? Robota, szkola w weekend, i jeszcze Kobieta, pfff, to na cod4, to mozna godzine max przeznaczyc dziennie. Ale nie to co Jonathan ;). W pracy w cod'a pykal :lol: ;].

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram od 5 minut i sporo lamek na serwach.. w cod2 tak nie było:P Jak coś dziś jestem gotów do gry wieczornej.. Jeszcze tylko mychę zmienie i zacznę grać trochu więcej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

yyy grałem 1 raz 30minut w tdm i miałem 6lvl ( starszy szeregowy lol ) i miałem już śrutówkę odblokowaną i snajperkę. Za jakiś czas chciałem drugi raz pograć, patrze na staty i czysto ;/ To jakoś zapisywać trza? o_o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawne dzieje...

Teraz nie ma juz jak. Lacze szybsze, lepszy kompik ale czasu brak...

Wtedy TT to tez byla gromadka amatorow, a ze szlo nam calkiem niezle to inna sprawa.

Haha jonathan ty grasz jeszcze w coda ? i widze MAły jest !!

Mały ja mam to samo Robota szkoła w weekend i dziewucha. Aż grać mi się nie chce :blink:

To kiedy gramy ? :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!!!

 

Panowie mam prośbę:

Jest do sprawdzenia serwer co do jego stabilności no i czy laga nie ma i jak tam reszta rozumiecie.

 

Dajcie propozycje co chcecie mieć ustawione na serwerze to go ustawie pod was a jak byście mieli czas i ochotę to może byśmy na nim np dzisiaj pograli by go sprawdzić.

 

Ip serwera to: 212.160.110.127:28960

 

strona klanowa :

tutaj

 

 

nick w grze Pastor.

 

 

Pozdrawiam.

 

Zdrowych i wesołych świąt :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!!!

 

Panowie mam prośbę:

Jest do sprawdzenia serwer co do jego stabilności no i czy laga nie ma i jak tam reszta rozumiecie.

 

Dajcie propozycje co chcecie mieć ustawione na serwerze to go ustawie pod was a jak byście mieli czas i ochotę to może byśmy na nim np dzisiaj pograli by go sprawdzić.

 

Ip serwera to: 212.160.110.127:28960

 

strona klanowa :

tutaj

nick w grze Pastor.

Pozdrawiam.

 

Zdrowych i wesołych świąt :D

Pierwsze co to zmien stronke klanowa, LOGO na glownej ma 2,5MB - czlowieku! I jeszcze super jakosci to to nie ma! Daj mu gifa na Web'a i na satin 5x, i dpi 72 lub 76, a nie masz tak jakosc max, a efekty daja pixeloze :blink:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze co to zmien stronke klanowa, LOGO na glownej ma 2,5MB - czlowieku! I jeszcze super jakosci to to nie ma! Daj mu gifa na Web'a i na satin 5x, i dpi 72 lub 76, a nie masz tak jakosc max, a efekty daja pixeloze :blink:.

 

Racja moze i trochę przesadziłem ale jest tam około 200 warstw więc orginalny plik miał 5,5Mb sądzę, że i tak dobrze go zoptymalizowałem. Kolejna sprawa ustawiajac kolory webowe gif całkowicie zmienia kolory. U mnie sie tam ładuje oki, więc na razie zostaje , ale jak znajdę chwilkę to oczywiście coś pokombinuje, dzięki za info.

 

Wracając do COD4 to dla mnie tryb HC jest łatwiejszy niż normalny. Powód prosty władować cały magazynek a 2 kule to jest spora różnica.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Racja moze i trochę przesadziłem ale jest tam około 200 warstw więc orginalny plik miał 5,5Mb sądzę, że i tak dobrze go zoptymalizowałem. Kolejna sprawa ustawiajac kolory webowe gif całkowicie zmienia kolory. U mnie sie tam ładuje oki, więc na razie zostaje , ale jak znajdę chwilkę to oczywiście coś pokombinuje, dzięki za info.

 

Wracając do COD4 to dla mnie tryb HC jest łatwiejszy niż normalny. Powód prosty władować cały magazynek a 2 kule to jest spora różnica.

Szczegolnie kuzwa, na zwyklych trybach jednym strzalem nie walniesz heda, to jest najglupsze! :blink: Minimum 2 strzaly, sprawdzone setki razy... Tragedia... Na Hard'zie jeden strzal... ehhh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...