Skocz do zawartości
nrl

Call Of Duty 4: Modern Warfare

Rekomendowane odpowiedzi

:blink: normalnie szook jak oni zrobili tą gierkę ?(1024*768 maks bez aa i plynnie :blink: na sprzecie z sig? niech mnie ktos uszczypnie :D , albo nie.....) Poprostu czapki z głow dla tworców :wink: Wszystko od grafiki po gameplay jest perfekcyjne ( jestem swiezo po 3h grania, gram na regular narazie i jest latwo choc pare razy juz zgon byl :P ) .

 

Gierke wymienilem za crysisa i uwazam ze jest to jeden z najlepszych moich interesow :wink: , bo te grę robili tworcy gier , nie tworcy technologi jak w przypadku Crysisa........

 

Ps Od czego zaczac zabawe w multi ? Chcialem wlaczyc ale wyskoczyl mi komunikat ze Punkbuster nie jest wlaczony, mam go wgrac ?, jak tak to do czego on sluzy ?

 

ps2 mam wersje ang

 

 

ps3 ide grac :D :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie no zal.. Wchodze do gry zawsze mam 3lvl a jak gram ubije sobie do 12lvl wychodze z gry, wchodze za jakiś czas 3lvl. OCB? Nie nabija mi statystyk ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja juz przeszedlem ta misje co bylo trzeba eskortowac Mcmilana do samolotu, duzo mi jeszcze zostalo? Bo niechce zbyt szybko przejsc gry :P

Tak z innej beczki to jego stroj wygladal kapitalnie , a klimat w tych momentach co trzeba sie czlogac w trawie i wyczekiwac az wrog przejdzie obok -swietny;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja juz przeszedlem ta misje co bylo trzeba eskortowac Mcmilana do samolotu, duzo mi jeszcze zostalo? Bo niechce zbyt szybko przejsc gry :P

Tak z innej beczki to jego stroj wygladal kapitalnie , a klimat w tych momentach co trzeba sie czlogac w trawie i wyczekiwac az wrog przejdzie obok -swietny;]

Zobacz sobie w spisie etapow - http://www.gamefaqs.com/computer/doswin/file/939217/50710

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja juz przeszedlem ta misje co bylo trzeba eskortowac Mcmilana do samolotu, duzo mi jeszcze zostalo? Bo niechce zbyt szybko przejsc gry :P

Tak z innej beczki to jego stroj wygladal kapitalnie , a klimat w tych momentach co trzeba sie czlogac w trawie i wyczekiwac az wrog przejdzie obok -swietny;]

Akurat to mi sie nie podobało ;]. Bardzo trudno by było nas nie zauważyć. Ale misja spox chociaz przegiecia tez były (rambo by miał nawet problem z przejściem tego).

Ściągnąłem patcha 1.4 i nie mogę wejść na żaden serwer.Wyświetla mi się taki komunikat.

http://img255.imageshack.us/my.php?image=87602401eh3.jpg

Co z tym zrobić?

Może to przez pb ? Ja miałem podobny bład i updejtowałem sobie pb.

Wejdz na tą stronke i sciagnij odpowiedni plik (PB Client v2.032 for Win32) i wrzuć go do pb/htm:

http://www.evenbalance.com/index.php?page=dl-cod4.php

 

A tak btw:

Czy w multi jest coś takiego jak autojoin ? chodzi mi o to czy jak jest server pełny to czy mi automatycznie wbije na niego jak sie zwolni miejsce ?

Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No przeszedlem :cry: szkoda ze taka krotka , zajela mi tylko 2 wieczory . Jeśli mialbym wystawic ocenę:

grafika: 10

grywalnosc: 10

klimat:10

muzyka: 10

Gra jako calosc 9+/10 za to ze byla za krotka a powinna trwac i trwac....Gra wedlug mnie ,bije wszystkie poprzednie części + wszystkie MoHy razem wzięte :D

 

PS Po co jest ten nowo odblokowany tryb?? (action mode czy jakos tak) :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może to przez pb ? Ja miałem podobny bład i updejtowałem sobie pb.

Wejdz na tą stronke i sciagnij odpowiedni plik (PB Client v2.032 for Win32) i wrzuć go do pb/htm:

http://www.evenbalance.com/index.php?page=dl-cod4.php

Nadal nic z tego ma ktoś jakieś inne pomysły?Czy muszę robić reinstal?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie skonczylem Crysisa, i teraz wzialem sie za COD4, (w przerwie od wiedzminka)

Moze z powodu ukonczenia crysisa, ten cod4 mnie odrzuca... Qmpel mi przedstawil cod4 jako interaktywny film, jak narazie po 3 misjach podoba mi sie jedno, realistyczne pole walki, ciagla akcja, odglosy, fajnie odwzorowane bronie, ogolnie cud miod...ale najbardziej mnie odrzuca fakt ze ta gra to jeden wielki skrypt.

Idziemy team, czyszcza za drzwiami i czekaja...podchodze kucam (jadlem akurat:P) patrze co dalej cisza.....cisza...mijają 4 minuty ruszam sie o 0.5m do przodu skrypt sie zaladowal i GOGOGOGO kosza nastepnych ....az rece opadaja....jakies bieganie, drogi pozastawiane kolczatkami, co by JEDYNA SLUSZNA DROGE PRZEDSTAWIC...Juz MOH airborne byl lepszy pod tym wzgledem... bo se mozna bylo wyladowac w kilku miejscach i isc jak sie chce do celu, w Crysisie od pkt a do b mogles jechac, isc, plynac, leciec, mogles wpasc na maxa i wykosic, mogles sie zakamuflowac i posciagac wszystkich pelna swoboda i interakcja, w COD4 razi mnie jak narazie to ze gra mnie ciagnie za raczke....ale przejsc przejde wszak to COD:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skończyłem - i całe szczęście bo przechodziłem gierkę na siłę...

Od początku nie podobało mi się umiejscowienie akcji na tle dzisiejszych konfliktów. Sorry, ale dla mnie call of duty to IIwś i niech tak zostanie. Co to za przyjemność strzelać do jakiś mongołów/arabów? Ja chce m1 i oddziały niemców! ;]]

 

Mp - 2 dni grania i nara. Nie urzekło, nie zauroczyło a nawet nie spodobało się ;] Nie moje klimaty, zdecydowanie wole ut3 i css.

 

SP- Tak jak inni już zdążyli napisać. Jeden wielki smutny skrypt. Misja w Czarnobylu rzeczywiście była fajna...a reszta? Nudy nudy nudy. Chociaż nie powiem, celowniczek w misji z helikopterem był całkiem przyjemny.

No i ostatnia misja (ucieczka jeepami) była OK.

 

Dziękuję za takie hity.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SP- Tak jak inni już zdążyli napisać. Jeden wielki smutny skrypt. Misja w Czarnobylu rzeczywiście była fajna...a reszta? Nudy nudy nudy. Chociaż nie powiem, celowniczek w misji z helikopterem był całkiem przyjemny.

No i ostatnia misja (ucieczka jeepami) była OK.

Skrypt jak wszystkie poprzednie Codziki, ale akurat dla mnie to spory plus, bo nie lubię kończyć po milion razy. Zresztą jak mnie wciągnie to i tak wracam kilka razy. W tej grze jako jedynej czuję się faktycznie jak na wojnie. Nie jestem hero co sam wygrywa wojne, tylko jeden z wielu. Rzadko w której grze można odczuć namiastkę tego klimatu. Tutaj miałem coś podobnego jak w noktowizorze siedziałem w jakims domku, a nade mną latału kule. Totalna dezorientacja i odrobina paniki jak kulka dostaniesz. Klimat genialny (nie tak pochłaniający jak w CoD1), coś ala Tom Clancy. W mieszanie w to nacionalistów bardzo mi się spodobało. Ogólnie temat II wojenki jest tak wyświechtany i spłycany przez podobne tytuły (tutaj akurat wypada pogratulować wypada za Point du Hoc w dwójce), że przeniesienie go w czasy obecne dla mnie ruchem na plus, powiedziałbym ruchem naturalnym. Może doczekam się gry w której chociaż raz będzie mi dane grać Niemcem w imię 1000 letnie Rzeszy i Szefa np. w Ardenach, a nie tylko na zmiane hamburgerem i herbatnikiem na Krwawej Omacha albo gdzieś w Afryce. W multi trochę denerwująca jest dysproporcja bronii (np. granatniki które wybuchają po metrze odlgłości, a przecież pocisk by się nawet nie uzbroił), trzepanie headshotów, aimbot oraz brak mojego ukochanego Mausera :(, cóż czekamy na jakiegoś moda. Takich baboli jest wiecej ale skupiamy się na akcji :P. Ogółem wrażenia pozytywne :). Jak widać są gusta i guściki, jak szukam czegoś szybkiego to CoD4, jak mnie interesuje realizm to ArmA.

 

 

Ps. Jestem drobiazgowy i jak dobrze pamiętam tam nie było misji ze śmigłowcem, tylko z czymś co się nazywa AC-130 Spooky, a to smigłowca nie przypomina...niemniej celowniczek zrobiony genialnie.

Edytowane przez KosiMazaki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ps. Jestem drobiazgowy i jak dobrze pamiętam tam nie było misji ze śmigłowcem, tylko z czymś co się nazywa AC-130 Spooky, a to smigłowca nie przypomina...niemniej celowniczek zrobiony genialnie.

Coś słabo pamiętasz :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ps. Jestem drobiazgowy i jak dobrze pamiętam tam nie było misji ze śmigłowcem, tylko z czymś co się nazywa AC-130 Spooky, a to smigłowca nie przypomina...niemniej celowniczek zrobiony genialnie.

chodzi o misje "Szok i zdumienie" , pokład śmigłowca transportowego, strzelamy z granatnika Mark 19

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skończyłem - i całe szczęście bo przechodziłem gierkę na siłę...

Od początku nie podobało mi się umiejscowienie akcji na tle dzisiejszych konfliktów. Sorry, ale dla mnie call of duty to IIwś i niech tak zostanie. Co to za przyjemność strzelać do jakiś mongołów/arabów? Ja chce m1 i oddziały niemców! ;]]

 

Mp - 2 dni grania i nara. Nie urzekło, nie zauroczyło a nawet nie spodobało się ;] Nie moje klimaty, zdecydowanie wole ut3 i css.

 

SP- Tak jak inni już zdążyli napisać. Jeden wielki smutny skrypt. Misja w Czarnobylu rzeczywiście była fajna...a reszta? Nudy nudy nudy. Chociaż nie powiem, celowniczek w misji z helikopterem był całkiem przyjemny.

No i ostatnia misja (ucieczka jeepami) była OK.

 

Dziękuję za takie hity.

Jedni wola skrypty drudzy nie ;]. Ja wole to pierwsze (wole d3, cod 4 niz far cry czy crysis ;]).

 

Co do strzelania w arabów to ja zawsze marzyłem aby grać po przeciwnej stronie ;] (czyli w ww2 - ger w current time - terro ;]).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedni wola skrypty drudzy nie ;]. Ja wole to pierwsze (wole d3, cod 4 niz far cry czy crysis ;]).

 

Co do strzelania w arabów to ja zawsze marzyłem aby grać po przeciwnej stronie ;] (czyli w ww2 - ger w current time - terro ;]).

Ale wytlumacz mi czemu wolisz scrypty ktore czasem powoduja ze gra sie "dzieje" nienaturalnie, ze nie mozesz isc droga jaka chcesz?

Ze jedna beczka przeskoczysz a druga stoi jak wryta i juz jej nie da sie przejsc? Ze zastawiona jest droga jakims drucikiem kolczastym i teren az wyglada na sztucznie zaplanowany by isc TEDY? Czasem mam wrazenie ze to nie wojna, jedno potyczka paintballa.

W grze pragne SWOBODY, i nie mowie o przechodzeniu 20x gry, bo raz przejde FPP i starczy, ale ja nie chce aby mnie NIEWIDZIALNA SCIANA BLOKOWALA, lub krzaki tytanowe....

Moze to wplyw Crysisa....:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedni wola skrypty drudzy nie ;]. Ja wole to pierwsze (wole d3, cod 4 niz far cry czy crysis ;]).

Głupi przykład...giniesz i zaczynasz misję od nowa/checkpointa. I już doskonale wiesz: kto i skąd wyskoczy/ helikopter zaatakuje/nastąpi niespodziewany zwrot akcji.

W poprzednich częściach skrypty mi w ogóle nie przeszkadzały ! :) A tutaj się po prostu nudziłem...;]

O SI kompanów to lepiej się nie wypowiadać. Widać że chłopaki są sado-maso i lubią włazić pod lufę :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale wytlumacz mi czemu wolisz scrypty ktore czasem powoduja ze gra sie "dzieje" nienaturalnie, ze nie mozesz isc droga jaka chcesz?

Ze jedna beczka przeskoczysz a druga stoi jak wryta i juz jej nie da sie przejsc? Ze zastawiona jest droga jakims drucikiem kolczastym i teren az wyglada na sztucznie zaplanowany by isc TEDY? Czasem mam wrazenie ze to nie wojna, jedno potyczka paintballa.

W grze pragne SWOBODY, i nie mowie o przechodzeniu 20x gry, bo raz przejde FPP i starczy, ale ja nie chce aby mnie NIEWIDZIALNA SCIANA BLOKOWALA, lub krzaki tytanowe....

Moze to wplyw Crysisa....:)

to nie rpg ;]. Ja tam nie pragne swobody w FPS tylko dobrej fabuły, dużo akcji i dobrego użycia broni. Zawsze przechodziłem cody jak po sznurku i ograniczeń prawie w ogole nie zauważałem. Ta gra ma być jak film a tam żadnych innych wyborów nie masz tylko takie jakie reżyser ci narzuci ;p.

Co do beczek,murków i innych przeszkód to fakt; szkoda ze nie na wszystkich działą "spacja" ale mi takie coś raczej funa z gry nie zabierze.

 

No i tak na uboczu. CoD4 to głównie mp które jest naprawdę dobre imo ;). Wole QW czy ET ale to też mnie wciąga ostro ;].

Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do normal czy hardcore.

Oczywiście hardcore, skoro wojna ma być realna(nawiązuje do wkurzających granatników) to nie wytrzymasz 30 strzałów z M4, nawet Bruce Willis w Die Hard nie dałby rady(chyba). W hardcore dobry strzał i po tobie, tak jak jest na serio(myle się?).

Normal trudniejszy... hmm trudniej zabić, ale łatwiej przeżyć, więc ktoś do ciebie strzela z daleka, możesz się schować, jeżeli to camper zajść go od tyłu, w hardcore po 1 strzale ze snajperki czekamy tych 10s na odrodzenie.

 

więc tylko i wyłącznie HARDCORE!

 

Pozdro, szczęśliwego 08'

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A w czym ten CoD jest lepszy od BF2 (oprócz super grafiki) w multi?

No dla mnie od BF2 jest wiele lepszych multi ;]. Ale to dla mnie bo znam ludzi dla których bf2 jest najlepszy. Jaki wniosek z tego ? Każdy sam musi gre przetestować i nie patrzeć na opinie innych/recenzje. Każdy lubi co innego i czego innego może od gry oczekiwać. Mnie CoD bardzo pozytywnie zaskoczył ;p.

 

Co do hardcore to jest po prostu świetny ale tutaj zdarzają sie ostre kampy z powodu tego ze łatwo zginąć ;].

A tak btw ja jak pierwszy raz wszedłem do cod4 multi to właśnie był hardcore i nie wiedziałem co z moim hudem sie stało :P.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:blink: normalnie szook jak oni zrobili tą gierkę ?(1024*768 maks bez aa i plynnie :blink: na sprzecie z sig? niech mnie ktos uszczypnie :D , albo nie.....) Poprostu czapki z głow dla tworców :wink: Wszystko od grafiki po gameplay jest perfekcyjne ( jestem swiezo po 3h grania, gram na regular narazie i jest latwo choc pare razy juz zgon byl :P ) .

 

ps2 mam wersje ang

ps3 ide grac :D :D

Płynnie? Widocznie moja i twoja definicja płynności jest inna. Jak lubisz spadki fps do 16 ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość vallein

mam prozbe. poszukuje CD KEYa dotej gry ma ktos Coś jeszcze mistrzu? :? Miło było poznać.

 

prosze o pomoc i odpowiedz na moje gg://7832724

 

berdzo dzieki i zycze milej gry w call of duty 4 ;] :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z piratom podziękujemy

 

To o 21 na UWS snipers (chyba tak się zwie.. ) ip zapodam

Edytowane przez razer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...