Skocz do zawartości
nrl

Call Of Duty 4: Modern Warfare

Rekomendowane odpowiedzi

faktycznie, juz wiem o co chodzi :P

to mam cos takiego:

http://callofduty4.pl/forum/viewtopic.php?t=466

http://www.callofduty.pl/forum/viewtopic.php?t=5642

i moze jak głebiej przejzysz, to znajdziesz cos tutaj:

http://callofduty4.pl/forum/viewforum.php?...88c28ccdc91237c

pozdro

Wielkie dzieki :). Imo styka chociaż to beta dopiero

Tak btw srednio lubie hl2 ale sdk source'owe jest po prostu imo najlepszym na rynku i najłatwiejszym w obsłudze (no jeszcze nwn miał łatwe).

 

@Vennor

To oznacza ze na pewno coś jest jak sie wszystkie ukończy ;). Problem jest tylko z zaliczniem wyzwań "broniowych" - ja biegam tylko z mp5 i m4 wiec szansa zaliczenia all jest nikła ;p.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Mam pewien problem, gra oczywiście oryginalna, patch 1.4, PB aktualizowany z trybem single nie mam zadnych problemow, natomiast gdy chce odpalic multi pojawia sie ten komunikat , po wejsciu do gry (multi) po kliknieciu na ,,tak" lub ,,nie" gra strasznie muli nie moge poruszac sie nawet swobodnie do menu. pomaga jedynie reset, na single nie ma takich problemow. Jak to rozwiazac, czy ktos sie z tym spotkal?

post-124959-1199742714_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zmieniales config na czyjs? sprobuj usunac plik config_mp.cfg z \Call of Duty 4 - Modern Warfare\players\profiles\<twoj profil> i odpalic gre, wtedy gra stworzy nowy cfg z defaultowymi ustawieniami

E nie ze zmienial config, moglo tez od tego ze wylaczyli prad, blad w grze, zacial sie komp, zle wylaczyle gre, normalka jak dla mnie ;). Jak za duzo sie bawie w ustawieniach, to nawale tych opcji tam i wtedy tez tak mam ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Mam pewien problem, gra oczywiście oryginalna, patch 1.4, PB aktualizowany z trybem single nie mam zadnych problemow, natomiast gdy chce odpalic multi pojawia sie ten komunikat , po wejsciu do gry (multi) po kliknieciu na ,,tak" lub ,,nie" gra strasznie muli nie moge poruszac sie nawet swobodnie do menu. pomaga jedynie reset, na single nie ma takich problemow. Jak to rozwiazac, czy ktos sie z tym spotkal?

Jest to normalny komunikat.. ja to kilkalem "NIE" i mi zachowywalem moje ustawienia .. jezeli nadal Ci muli poprostu ustaw jeszcze raz opcje graficzne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz przecież m4 i jeszcze pare innych broni ;].

 

Mnie tam już CoD4 znudził na ffa multi :<. Troche szkoda ale niestety to prawda.

Ja juz taz od jakiegos czasu szpilam w COD2 (nie ma to jak dwujeczka)

Czwórka za szybko sie nudzi a poza tym ciągle te problemy z PB.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie tam już CoD4 znudził na ffa multi :<. Troche szkoda ale niestety to prawda.

Zacznij grać w ligach. Ja znów odczuwam te emocje i napięcie podczas meczu - pierwszy raz od czasu rozgrywek klanowych w ET.

 

Zapisałem się już do 1on1 ESL; czekam tylko na nowy monitor, bo leciwy już Flatron poszedł z dymem (dosłownie) i działam aktualnie na wypukłych 15".

 

Problemów z PB u mnie brak.

Edytowane przez Vennor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem "porucznikiem" 28lvl dostalem jakąś broń.. Wcześniej też pare ( mini-uzi ) ale biorę "operacje specjalne" i odrazu wybiera się to mp5 które jest już leciwe i nie daje rady na serwach. ;/ Może ktoś wie ocb?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem :). Na HC gdzie jedna kulka (albo mało kulek) oznacza zgon niestety p90 jest da best (mowie o ffa ale na serwach max 16 osób). Troche to wkurza bo sam model nie jest ciekawy (wole p90 z css).

 

Dobrze ze mp5 i m4 mi styka bo to bronie z początku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się powoli odechciewa pubów. Nie dość, że granaty zakrywają niebo, to jeszcze muszę oglądać (że już nie powiem czytać) te bezmyślne rozmowy dziesięciolatków.

 

Istnieje możliwość wyłączenia okienka chatu?

 

Odnośnie broni: odkąd zacząłem grać w ESL stwierdziłem, że najbardziej odpowiada mi M4 z red dotem. Utrzymany jest odpowiedni balans - średnie: obrażenia, szybkostrzelność, odrzut i celność.

 

AK47 odrzut ma za duży. Niełatwo jest równie szybko zareagować na ruchy przeciwnika, czy błyskawicznie go zabić zaraz po zauważeniu np. wystającego hełmu; a jest to bardzo ważne, bo zazwyczaj taki "hełm" za chwilę zastrzeli nas.

 

Tłumik może i by się nadał, ale również opóźnia reakcję, bo więcej czasu zajmuje celowanie (choć może jak będę miał większy monitor, to sytuacja nieco się zmieni).

 

Edit: mówię o 1on1 i 2on2, bo nie grałem jeszcze 5on5, czy nawet 3on3.

Edytowane przez Vennor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

A mnie jakos przycina na poczatku jakby nie wiem na czym gral poprostu szalu dostaje licznik fps od 120 do 30 i tak z 3 minuty .. wie ktos jakas przyczyna.. ??

Mowa o PC 1

niedawno tak sie zaczelo dziac .... wczesniej nie bylo problemu .. hmm

w czasie gry mam tylko xfire

Gra oczywiscie orginalna ..

dysk defragmentowany , wystarczajaca ilosc miejsca ..

Edytowane przez GURU500

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam troche smieszne pytanie :-)

Mam lvl 50 a do tej pory nie wiem jak zabijać nożem.

Może mi ktoś wyjaśnic pod jakim klawisze jest nóż ? bo ustawieniach nigdzie nie widzie :-(

Z góry dziękuje za odpowiedz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam takie na szybkości pytanko. po wstępnej walce z plikiem iw3mp.exe (skutecznej), teraz po około 15minutach zabawy mam bsody. bardzo brzydkie i wkurzające, pojawia sie niebieski ekran i od razu restart komputera dlatego nie jestem w stanie odczytać czy to robi cpu czy ram czy coś innego. dlatego najpierw pytam jak można takiego bsoda zrzucić printskirnem? dodam, że stery mam jedne z najnowszych (169.21 omega=>bo dobrze wiedźmak na tym chodzi) także realteka odświeżyłem driverowo, patch jest 1.4. inne gry jak UT3, ww wiedźmak czy bioszok chodziły naprawdę super...dołączam się także do pytania jak wyłączyć chat->poziom dyskusji dzieci neo jest żenujący;(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam troche smieszne pytanie :-)

Mam lvl 50 a do tej pory nie wiem jak zabijać nożem.

Może mi ktoś wyjaśnic pod jakim klawisze jest nóż ? bo ustawieniach nigdzie nie widzie :-(

Z góry dziękuje za odpowiedz...

No taki lvl i nie zabić kogoś z noża ? :).

 

"Nóóóż to jak zapałka w reku dziecka, tym sie bawić nie wolno" ;]

Def u mnie to klawisz V

... dlatego najpierw pytam jak można takiego bsoda zrzucić printskirnem? dodam, że stery mam jedne z najnowszych...

Z tego co wiem to nie da sie BSOD zrzucić printscrn niestety ;). Bedziesz potrzebował aparatu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam takie na szybkości pytanko. po wstępnej walce z plikiem iw3mp.exe (skutecznej), teraz po około 15minutach zabawy mam bsody. bardzo brzydkie i wkurzające, pojawia sie niebieski ekran i od razu restart komputera dlatego nie jestem w stanie odczytać czy to robi cpu czy ram czy coś innego. dlatego najpierw pytam jak można takiego bsoda zrzucić printskirnem? dodam, że stery mam jedne z najnowszych (169.21 omega=>bo dobrze wiedźmak na tym chodzi) także realteka odświeżyłem driverowo, patch jest 1.4. inne gry jak UT3, ww wiedźmak czy bioszok chodziły naprawdę super...dołączam się także do pytania jak wyłączyć chat->poziom dyskusji dzieci neo jest żenujący;(

Masz to odznaczone ?

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ath

o to właśnie chodziło...dzięki:)

 

a błędzik wygląda tak:

Dołączona grafika

 

przypuszczam, że odnosi się to do podkręconego komputera...ale podniosłem napięcia, zluzowałem timinigi, a call ciągle obrażony...a że mam "zworka overclocki" to nie bardzo mi się chce grzebać w środku....any helping ideas? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wpisz w google nr tego stopa i poszukaj :)

 

co do chata \Call of Duty 4 - Modern Warfare\players\profiles\powerslave\config_mp.cfg

 

seta cg_chatHeight "8" - max ilosc linii, zmien na 0 powinno wylaczyc czata, jak nie to 1 linia +

seta cg_chatTime "12000" - czas wyswietlania czata w ms, zmien na 0/1 jak Cie to irytuje :)

 

seta g_deadChat "1" - zmiana na 0 - chyba nie widzisz co pisza niezywi, albo co pisza jak zginiesz, nie pamietam dokladnie, sprawdz

seta cg_teamChatsOnly "0" - zmiana na 1 - wlacza tylko czat Twojego teamu, czyli ewentualne wylaczenie placzu gdy kogos zabijesz, a jemu sie to nie podoba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Powerslave

 

wiadomo, że wujek gogle pomaga:)...ale mi się nie chciało zbytnio i sam to rozkminiłem. Także już nie martwcie się o mnie. Pogrzebałem jeszcze trochę i wyszło, że to timingi pamięci były winne i wymagały pracy. Resztę napięć co zawyżyłem wróciły do poprzednich wartości.

 

Co do chatu to nie próbowałem tego sposobu, ale jest na to rada->omijać serwery PL

 

@st1ch

nieźle...mój najlepszy wynik to coś ponad 200...jakoś nie mogę w tę grę się wkręcić...leją mnie jak psa;(

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@yuucOm

co masz na myśli mówiąc "złych"...w sensie za dobrych dla mnie tak?:) Jakoś po UT3 nie mogę się przyzwyczaić do fragowania przez ściany i nieustannego kampienia...ech...dam sobie jeszcze kilka dni...może się z codem polubimy:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...