Skocz do zawartości
nrl

Call Of Duty 4: Modern Warfare

Rekomendowane odpowiedzi

witajcie, mam ciagle ten sam problem.

 

Jedynie w CoD4, kiedy gram po sieci, gra coraz czesciej zamarza na okolo 20-30 sekund i nastepuje rozmazanie sie grafiki.

Potem wyskakuje komunikat "sterownik ekranu nv4_disp przestał normalnie pracowac. Zapisz pracę i dokonaj ponownego rozruchu systemu, aby przywrocic wszystkie funkcje ekranu".

Mam GF 6600 GT i najnowsze stery. Dodam, ze po bledzie odpalilem Counter Strike Source i nic takiego nie ma miejsca. Tylko w tym nieszczesnym Codzie 4 (na multi, w singlu objawy nie wystepuja).

 

Czy to moze byc wina zasilacza? Bo do najlepszych chyba sie nie zalicza ... <_<

Edytowane przez Milan1899

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witajcie, mam ciagle ten sam problem.

 

Jedynie w CoD4, kiedy gram po sieci, gra coraz czesciej zamarza na okolo 20-30 sekund i nastepuje rozmazanie sie grafiki.

Potem wyskakuje komunikat "sterownik ekranu nv4_disp przestał normalnie pracowac. Zapisz pracę i dokonaj ponownego rozruchu systemu, aby przywrocic wszystkie funkcje ekranu".

Mam GF 6600 GT i najnowsze stery. Dodam, ze po bledzie odpalilem Counter Strike Source i nic takiego nie ma miejsca. Tylko w tym nieszczesnym Codzie 4 (na multi, w singlu objawy nie wystepuja).

 

Czy to moze byc wina zasilacza? Bo do najlepszych chyba sie nie zalicza ... <_<

Raz mi się takie coś przytrafiło w innej grze (ten freez na kikanaście/dziesiąt sekund).

Spowodowane to było zbytnim OC grafy.

Po freezie zegary same wróciły do nominalnych ustawień, a gra zauważalnie przez to zwolniła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@yuucOm

co masz na myśli mówiąc "złych"...w sensie za dobrych dla mnie tak?:) Jakoś po UT3 nie mogę się przyzwyczaić do fragowania przez ściany i nieustannego kampienia...ech...dam sobie jeszcze kilka dni...może się z codem polubimy:)

Czyli takich gdzie jest bezmózga orgia :). Na takich mały mapach granie wiecej niż 8vs8 po prostu nie ma sensu. Co prawda nie wiem na jakich grałeś. Co do CoD4 to sie nie polubisz z nim tym bardziej po ut3 (zaufaj mi :P). Strasznie szybko mi sie znudził ten mp w codzie i z 3 ostatnich mp dla mnie cod4 wypada najgorzej niestety... Ale Sp mimo ze krótkie naprawdę fajne ;p. Troche mi szkoda 89zł ale jakoś to przełknę ;p.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kaeres, ale ja nigdy nie podkrecalem grafy ....

 

problem music tkwic w czyms innym.

 

teraz gralem mecz ligowy i to samo, ale sie wk... zirytowalem.

Komp furkocze jakby mial zaraz eksplodowac.

Edytowane przez Milan1899

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie tragicznie kampią w CoD-zie, a granatniki to mnie do furii doprowadzają, grają tak, że 2 granaty z granattnika polecą, poźniej dead, i dalej 2 granaty, i tak cały czas, tylko się rodzą i odrazu ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: włancza</span>ją granatnik ehh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie tragicznie kampią w CoD-zie, a granatniki to mnie do furii doprowadzają, grają tak, że 2 granaty z granattnika polecą, poźniej dead, i dalej 2 granaty, i tak cały czas, tylko się rodzą i odrazu ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: włancza</span>ją granatnik ehh

Jeśli uda się wyjść ze spawna nie obrywając przy tym granatem, jest dobrze... Dlatego ja już zrezygnowałem z gry na serwerach publicznych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli uda się wyjść ze spawna nie obrywając przy tym granatem, jest dobrze... Dlatego ja już zrezygnowałem z gry na serwerach publicznych.

Yyyy to jak to w końcu jest? Zastanawiam sie nad kupnem tej gry do w multi, a tu opinie że kamperzy itp. Wcześniej czytałem że cod4 po multi wygrywa...

a na serwerach nie ma zabronionego spawnkillingu?

Edytowane przez skwarek2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yyyy to jak to w końcu jest? Zastanawiam sie nad kupnem tej gry do w multi, a tu opinie że kamperzy itp. Wcześniej czytałem że cod4 po multi wygrywa...

a na serwerach nie ma zabronionego spawnkillingu?

Hm to zalezy jeszcze gdzie, ale ja tez czesto trfiam na serva gdzie w przeciwnej druzynie 5 ma granatniki i tylko nimi graja... Ale na pubie gram pare 2-3 razy w tygodniu, a tak to caly tydzien na prywatnym serwie gdzie jest PAM final 4.00, i jest miodzio ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yyyy to jak to w końcu jest? Zastanawiam sie nad kupnem tej gry do w multi, a tu opinie że kamperzy itp. Wcześniej czytałem że cod4 po multi wygrywa...

a na serwerach nie ma zabronionego spawnkillingu?

Jest świetnie ale w przypadku meczy rozgrywanych w ramach lig, czy też gatherów. Interesującym wyjściem może być też serwer publiczny na PAMie, który jest dobrze przemyślanym modem, znacznie ograniczającym możliwości gracza (ach, brak kolosalnych zapasów granatów - to jest to!).

 

Znajdą się jacyś chętni na 1on1 DM w ESL EU?

Edytowane przez Vennor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja już mam dosyć gry na polskich serwerach z Polakami.

Jak widzę to całe [ciach!]lenie tej dzieciarni po komunii to mi się grac odechciewa.

Dopiero pozno w nocy po bajce jak już śpią zaczynają grać normalni ludzie.

Ja nie wiem czy tylko my tak klniemy?.Ja święty nie jestem ale zaczyna mnie to już drażnić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@przemn2

 

tylko my...tzn oni:)...no jest to żałosne

 

@yuucOm

 

czemu się nie polubię? właśnie najpierw kupiłem UT3 (76pln) i po tygodniu grania zamieniłem (za dopłatą 10pln) na cod4. Powód...jakoś za stary jestem na ten chaos UTkowski, a w cod'a gra 2 moich kolegów sąsiadów...a co do serwów...wybieram raczej losowo, głównie: COD4 by RoE oraz [FR] ltk-team...przynajmniej przekleństwa są po angielsku, niemiecku bądź francusku. Ale np jest taki myczek, że jak gra ktoś za dobry i ma statsy 50-6 to od razu głosowanie i wylot....mi póki co to nie grozi:). W SP jeszcze nie grałem.

@ZIBI_PL

dobry konfig...co masz na myśli...ja mam to co w podpisie i gra chodzi w max ustawieniach...jak zawsze polecam zabawę sterownikami (ja mam 169.21 omega)

@wszyscy

 

też nie lubię granatów, a co do kampienia...cóż ta gra zmusza do kampienia niestety...idealna dla dzieci neo i wielbicieli dragunowów:)...mapki w stylu miasta prypiat(hmm...chłopaki grali w stalkera)...wymuszają coś z dużym zoomem.

Pozdrawiam.

Jakby ktoś miał wysoki upload i ochotę, to chętnie jako mięso do bicia się zgłaszam:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gram w 1680x1050 - tekstury ekstra, AAx2, suwak filtrowania anizotropowego przesunięty w prawo. Cap FPS na 100; uciążliwe są spadki do 60, jednak zdarzają się rzadko. Odnośnie kampienia - to przecież podstawa dobrej defensywy w starciach klanowych. Ale jeżeli mowa o serwerach publicznych... Już się o to nie martwię.

Edytowane przez Vennor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w sensie moze jakis zmodowany plig cfg czy cos bo w multi mam 1280/800 na LOW + textury na normal i czesto jest od 60 do 90 fps ale czasami spada ponizej 40 i wtedy juz jest lipa

Core2Duo T7300 2x2Ghz 4mb/2x1GB 667MHZ/Seagate 120GB 7200rpm 8MB/GeForce Go 8600GT 256vmb - na tym sprzecie masz 60-90fps? :blink: ja na moim wyciagam 80-125 w 1024, low, AAx2, AFx4, w zadymie spadnie do 50, moze masz zasyfiony system?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś może save'a z misją w Czarnobylu (wersja 1.4 angielska)? Przed formatem skończyłem po przejściu tej misji, po formacie przegrałem cały profil ale przy wczytywaniu gry dostaje komunikat "Save game saved with different script files" :/ Ewentualnie jakby ktoś zechciał podesłać save'a z ukończoną grą to zaczne sobie od drugiego aktu... Gra jest super ale tak liniowa że nie mam ochoty drugi raz powtarzać dokładnie tego samego.

pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hejka krejzole,

Mam orginala CoD4 i wystepuje na znacznej ilosci serwow dosc upierdliwy problem, kickuje mnie PunkBuster. Nie, nie uzywam czitów. Jak rozwiazaac ten problem? Sa moze jakies patche?

patch 1.4, za co Cie kickuje PB?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zibi_pl ja na PC2 mam to samo w cod 4 nie da sie grac przyzwoicie na tych detalach :) niestety ta karta to kastrat .. coz bedzie wymiana znow na ati 3850 (chyba) bo na gf8800 kolejnego nie wywalal kasy ..

xpektor wejdz na strone evenbalance.com i sobie sciagnij programik pbsetup

Edytowane przez GURU500

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aktualizacja CoDa do 1.4 rozwiazala problem PB. Co do samej gry, jako dosyc ograny gracz w CoD2, tutaj radze sobie nadwyraz dobrze. Jak nArazie only tdm, na losowych serwach, wiec to moze wina poziomu pozostalych graczy.

Co do zdobywania kolejnych rang, troszke to bezsensu. Powinno byc odrazu wszystko aktywowane, do wyboru do koloru, bo w sumie kazdy tak i tak dojdzie do najwyzszego poziomu. Ja tylko niepotrzebnie sie irytuje nie mogac od razu smigac z m14.

Sama gra jest abrdzo dynamiczna i troszke taka dzika. Celowanie jest bardziej na hmmm "wyczucie". Brakuje mi czegos takiego jak strzelby z CoD2, kar98 by wystarczyl, wiem wiem, nie te realia...

Z tego co sprawdal najnowsze ASE nie radzi sobie jescze z CoD4, czy ja cos zle ustawilem? Jakie serwery polecacie, gdzie was mozna spotkac, prosilbym o konkretne IP.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z levelami byla fajna zabawa;] od dnia w ktorym wyszedl cod4 szarpalem na publiku z kumplami, ale jak doszedlem do 55lvl to juz mi sie publiki znudzily i teraz tylko cb

 

moze zrobimy ppcteam w cb i bedziemy grac ekipa z forum 4fun od czasu do czasu? cos jak tt z cod1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aktualizacja CoDa do 1.4 rozwiazala problem PB. Co do samej gry, jako dosyc ograny gracz w CoD2, tutaj radze sobie nadwyraz dobrze. Jak nArazie only tdm, na losowych serwach, wiec to moze wina poziomu pozostalych graczy.

Co do zdobywania kolejnych rang, troszke to bezsensu. Powinno byc odrazu wszystko aktywowane, do wyboru do koloru, bo w sumie kazdy tak i tak dojdzie do najwyzszego poziomu. Ja tylko niepotrzebnie sie irytuje nie mogac od razu smigac z m14.

Sama gra jest abrdzo dynamiczna i troszke taka dzika. Celowanie jest bardziej na hmmm "wyczucie". Brakuje mi czegos takiego jak strzelby z CoD2, kar98 by wystarczyl, wiem wiem, nie te realia...

Z tego co sprawdal najnowsze ASE nie radzi sobie jescze z CoD4, czy ja cos zle ustawilem? Jakie serwery polecacie, gdzie was mozna spotkac, prosilbym o konkretne IP.

NIby nie te realia a jest pare starych gratów (typu m14 czy mp44 ;]). A przecież to podobno modern warfare. Skoro dali mp44 to i mogli by wrzucić kara albo garanda ;p.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NIby nie te realia a jest pare starych gratów (typu m14 czy mp44 ;]). A przecież to podobno modern warfare. Skoro dali mp44 to i mogli by wrzucić kara albo garanda ;p.

No niezupełnie ,gdyż m14 wciąż jest używany .Często wybierany jest przez strzelców wyborowych drużyny, czy też przez jednostki specjalne i służy do prowadzenia celnego,nękającego ognia. Z racji kalibru(7,62) pociski mają zdolność do penetracji przez niektóre przeszkody.Wersja M21 to już typowy karabin snajperski.

M14 doczekał się najnowszej odsłony->m14 EBR

mp44 to raczej ciekawostka,choć krajach afryki można ją spotkać.

 

A tu taka ciekawostka-ten filmik zainspirował twórców CoD4, jest dostępny w kilku wersjach i dopiero po zagraniu w cod przypomniałem sobie ,że gdzieś już to widziałem...

ac-130 "Spectre" gunship

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...