Skocz do zawartości
nrl

Call Of Duty 4: Modern Warfare

Rekomendowane odpowiedzi

8h minelo jak gdyby nigdy nic. Wpasowanie sie w gre, jesli ma sie juz jakies doswiadczenie w tej serii nie zajmuje dlugo. MP5 silencer syci ;D

Kilka mapek jest mocno wkurzajacych, chyba najbardziej ta 10m x 10m + pare kontenerow, nastepnie gospodarstwo rolno-bitewne oraz jeszcze jedna wioska, z dupna stodola i pusta rzeka. Ogonie mapki pustynne oraz neutralne jakos najbardziej mi podchodza.

Zostalo mi chyba jeszcze 12lvl do odblokowanie m14. Podniesione z ziemi robi wielkie zamieszanie.

btw. chyba bede musial sprzedac ut3... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka mapek jest mocno wkurzajacych, chyba najbardziej ta 10m x 10m + pare kontenerow (...)

Shipment jest najistotniejszą mapą do 1on1. Rozgrywki na większych mapach wyglądają zupełnie inaczej i nie są aż tak dynamiczne. A jeżeli admini serwerów publicznych nie myślą, to nie wyłączają tej mapy, a ludzie grają 10on10... Edytowane przez Vennor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko ze ja gram na laptopie icon_razz.gif

Kapnalem sie jak juz napisalem posta xD

i zapomnialem zedytowac :)

Daj wszystko na LOW i aax2 w 800x600i powinno byc ok czasami moga bys spadki do 45 fps . :)

jezeli chcesz w rozdzielczosci natywnej no coz ciezko na LOW ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...ja juz mam swoja taktyke na shipment w tdm (powyzej 12os) - zabic 6 osb bez zginiecia... i naloty naloty i naloty ]:-> Przynajmniej syzbko sie to konczy.

Ogolnie mapki juz poznalem, a gram neicaly tydzien. Gierka wciaga jak stere dobre cody, co koliduje z praca i moja nauka. Wczoraj zdobylem m14, chociaz jeszcze troche czasu minie nim ja do konca opanuje. To kiedy jakies wspolne pykanko, moze niedziela wieczorem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość santa_rosa

Panowie zainstalowałem ten program Backup pod staty żeby po formacie się nie zniszczyły.. Coda nie odinstalowywałem tylko dodałem plik dll którego brakowało i kombinowałem podstawialem te sevy i nic pisze że statystyki bla bla.. Co robić? bo 50lvl był ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...ja juz mam swoja taktyke na shipment w tdm (powyzej 12os) - zabic 6 osb bez zginiecia... i naloty naloty i naloty ]:-> Przynajmniej syzbko sie to konczy.

Ogolnie mapki juz poznalem, a gram neicaly tydzien. Gierka wciaga jak stere dobre cody, co koliduje z praca i moja nauka. Wczoraj zdobylem m14, chociaz jeszcze troche czasu minie nim ja do konca opanuje. To kiedy jakies wspolne pykanko, moze niedziela wieczorem ?

Jestem za. Ostatnio w ogóle nie grałem, brak czasu - sesja...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm mam problem, otóż co by przetestować grę na multi wbiłem sie na sieć hamachi i odpaliłem serwer. Ale nie wiem o co biega, bo nawet na optymalnych ustawieniach grafiki gra tnie tak co 2s, konfig z opisu. A lagów przez neta raczej nie mam bo 2 mb Netii. pewnie problem był ale nie mam czasu na przekopywanie tematu (sesja - trzeba sie odhamić B-) ). A gra 1.4

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm mam problem, otóż co by przetestować grę na multi wbiłem sie na sieć hamachi i odpaliłem serwer. Ale nie wiem o co biega, bo nawet na optymalnych ustawieniach grafiki gra tnie tak co 2s, konfig z opisu. A lagów przez neta raczej nie mam bo 2 mb Netii. pewnie problem był ale nie mam czasu na przekopywanie tematu (sesja - trzeba sie odhamić B-) ). A gra 1.4

Pozdrawiam

P: Podczas gry w Single Player wszystko jest w porządku, natomiast gdy gram w Multi Player, mam strasznie niskie FPS i gra mi się przycina.

 

O: Wejdź do folderu z grą, a następnie do folderu "miles" (domyślnie C:\Program Files\Activision\Call of Duty 4 - Modern Warfare\miles). W folderze miles zmień nazwę pliku mssmp3.asi na mssmp3.bak. Uprzednio lepiej skopiuj sobie plik mssmp3.asi, żeby nie było później żadnych problemów, jeśli nie zadziała.

Znalazłem jeszcze coś takiego, ale też nie pomaga...przepraszam za post x2 ale zależy mi na grze w multi :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze są mapki Downpour i Overgrown - te dwie zielone :) . Jestem snajperem (bardzo mobilnym, latam tez z G36C) i są one rajem!!! Nie wiem jk wy, ale ja najbardziej nienawidzę spawn-granatów albo spawn-airstrike'ow. Po takim czyms polowa teamu pada i gra jest bez sensu, nie mowiac o tym ze to troche nie fair... Co sądzicie o tych mapkach? :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...