Skocz do zawartości
nrl

Call Of Duty 4: Modern Warfare

Rekomendowane odpowiedzi

A ja z kolei niebanalnie - czekam, az ktos sobie przypomni, ze bylo cos takiego jak wojna na Falklandach. To jest IMHO idealny material na gre - lokalna operacja, duzy udzial sil specjalnych, roznorodne warunki terenowe...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja z kolei niebanalnie - czekam, az ktos sobie przypomni, ze bylo cos takiego jak wojna na Falklandach. To jest IMHO idealny material na gre - lokalna operacja, duzy udzial sil specjalnych, roznorodne warunki terenowe...

a grales w operation flashpoint? pasuje do twoich wymagan poza szczegolem: zamiast arg vs uk masz usa vs ussr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ver. do ściągnięcia coś nie działa ;)

 

http://download.gamevideos.com/12417/gv.co...HD_1280x720.wmv

 

co do filmiku to jest praktycznie to samo co cod1,2,3 tylko w innej karnacji. brakuje mi trochę w tej grze deformacji otoczenia (szczególnie zniszczenia budynków) :razz: pewnie nawet havoka nie ma. z tego co widać to nadal jest to zmodyfikowany silnik z poprzednich części. czyli pewnie wszystkie bolączki z cod2 będą dostępne również w tej części.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CoD 4 to juz nie to samo bedzie co cod 1 :P Troche zly klimat jak dla mnie wole jednak okres II wś. :)

Mam nadzieje ze multi bedzie popularne coda 4 bo cod 2 mi nie podchodzi a sceny 1 juz od dawna nie ma :< I fizyk moglaby byc bardziej z 1 nic z 2 chodzi mi o zachowanie broni itp.

Edytowane przez Maciag

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem, tak jak yucoom zauwazył, nawet fizyki nie było widać. No i brak ragdolla (imo największy minus COD2 - nie cierpiałem tych trupów leżacych w ten sam sposób i na dodatek przechodzących przez siebie). No ale to tylko filmik, i to dość ciemny, więc narazie nie oceniam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CoD 4 to juz nie to samo bedzie co cod 1 :P Troche zly klimat jak dla mnie wole jednak okres II wś. :)

Mam nadzieje ze multi bedzie popularne coda 4 bo cod 2 mi nie podchodzi a sceny 1 juz od dawna nie ma :< I fizyk moglaby byc bardziej z 1 nic z 2 chodzi mi o zachowanie broni itp.

Zawsze lubiałem gry na "czasie" bądź zbliżone do naszej rzeczywistości, oczywiście bardzo mi sie podobała COD1,2 z lat II wojny światowej --> juz nie mówiąc o genialnej gierce jaką jest "Mafia" ehhh te gry posiadają charakter !!!!!!! a co do nowego projektu jakim jest modern warfare, //sama nazwa modern, -> nowoczesny// nawiązuej już do nowego systemu rozgrywek, broni, rejonów, otoczenia. Myśle ze to bardzo fajny pomysł przenieść sie z całą otoczką do czasów "dzisiejszych"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co tu dużo mówić ... wypasik :), cudownie, pięknie itd :] jak dostaniemy takiego coda jak na tym filmiku to nie mam słów :D

Filmik trzyma poziom. Płynniuto chodzi i w góle. Dobrze ze dla programistów framerate jest bardzo ważny (gdzieś były skriny o tym ze chcą sie trzymać 60 fps jeżeli tylko sie da).

Single raczej mnie nie zainteresuje (to juz nie to samo co WW2 - nie zebym przepadał za tymi klimatami ale w MoHa,CoDa czy RTCW zawsze mi sie bardzo dobrze grało). Zapowiada sie ciekawe multi za to plus ten realism mod ;d.

Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejny trailer tym razem z MP!

 

http://download.gametrailers.com/gt_vault/...tstand_h264.wmv

 

moim marzeniem jest zablokowanie edycji detali poprzez console i inne bzdety. jedyna możliwość jej edycji w menu gry. i usunięcie błędu z fps.

 

edit

 

zapomniałbym o najważniejszym czyli o hitboxach niech w końcu coś z nimi zrobią !! gdzie osoba trafiona w nogę ginie od heada :D lub strzelenie pół metra od przeciwnika zabija go !!

Edytowane przez Nierealny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość soldierboy

widac ze silniczek ma niewiele wspolnego ze starociem napedzajacym cod2

a nawet jesli to bardzo mocno zmofikowany pod katem konsoli . Od groma shaderow napakowali ( ale dzisaj to juz standardzik). W kazdym razie wymaganie pewnie beda podobne do fear moze troche wyzsze na nowych kartach 8600gt powinno sie spokojnie pograc z napewno wiekszym komfortem niz na kartach starej generacji chocby jak 7900gs ( jak to ma miejsce z nfs carbon czyli tez tytuliku robionego pod xkloca )

Edytowane przez soldierboy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Dlaczego ? O co ci chodzi ? <_<

chyba nierealnemu chodzi o to, aby ludzie nie mieli mozliwosci cięcia detali dla lepszej widocznosci (jak np. w et)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eh z tych filmików to wychodzi bardzo konsolowa gierka- coraz mniej realizmu a więcej efektownej "łupanki"

i to w starym konsolowym czy nawet automatowym stylu...

a bf2 to niby co nie " lupanka"

 

powiem tak wyglada to lepiej niz lupanka w call of duty 2 gdzie na duzych serwach pelno kamperow i co kilka metrow lecacy granat. To tak jak ten chinski film cos tam latajacych nozy to cod2 multi to tumult latajacych granatow :)

 

cod4 chyba gorsza lupanka nie bedzie

Edytowane przez duck

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eh z tych filmików to wychodzi bardzo konsolowa gierka- coraz mniej realizmu a więcej efektownej "łupanki"

i to w starym konsolowym czy nawet automatowym stylu...

Od kiedy w serii Call of Duty jest realizm? :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trailer :zonk: widzę że współczesne klimaty wojny wyjdą tylko na dobre nowemu CoD4, pokazówka niszczy :D

 

gdyby w CoD4 zaimpletować "rozrywane ciała" coś na wzór SoF2 mielibyśmy wojnę pełną gębą i klimat niespotykany nigdy dotąd , okrucieństwo wojny na maksa .

''marzenia'' ;)

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po obejrzeniu nowego "stalkera" mam mieszane uczucia. autorzy chyba nie mają własnych pomysłów i zrobili mixa stalkera, splinter cel i delte force ;) SP w ogóle do mnie nie przemawia oby MP było dobre.

Edytowane przez Nierealny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi sie podoba klimat tego trailera, na poczatku mialem mieszane uczucia co do nowoczesnego pola walki, ale chyba nie bedzie zle :D

Edytowane przez qbec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...