Skocz do zawartości
nrl

Call Of Duty 4: Modern Warfare

Rekomendowane odpowiedzi

o rany rany low detale wylaczaja efekty graficzne, a nie otoczenie, wszelkie skrzynki, krzaki itd pozostaja

 

a to ze ktos sciaga cfg w ktorzym po 10m nie ma na ziemi cegiel trawy itd to juz inna kwestia, pb blokuje te sprawy, a ze na pubie graja dzieciaki na iscie cziterskich cfg to juz co innego

Edytowane przez Powerslave

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. nastepnym razem precyzuj ze masz na mysle sp a nie cala gre

 

2. klocki lego?

Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika

 

3. na low detalach tez masz trawe... zanim cos napiszesz przemysl to

 

4. 82.96.64.145:29006 Fear Factory Public DM by GamesNet.pl [DE]

Widze ze zdania sa podzielone co do plynnoscidzi dzialania na starszych kompach. Generalnie to jak dla mnie wystarczy zeby gra chodzila plynnie na 1024x768 z wlaczonymi cieniami, reszta moze byc off i LOW. A na wiekszych detalach pogram sobie pozniej jak kompa calego zmienie, ale do tego musze poczekac przynajmniej do wakacji.

 

Widze na tych screenach ze wyglada spoko w sumie na podobnym kompie do mojego tylko procek 64bit. Dziala ci plynnie przy takiej grafice jak na tych fotkach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na gorze po prawej masz fps'y, gra dziala bardzo plynnie i nie mam zadnych znaczacych spadkow fps, no chyba ze ktos mi w ataku rzuci 4 dymy pod nogi to jest gorzej, ale taka sytuacja praktycznie nie ma miejsca, w cod4 znaczaco poprawili engine q3, w cod2 trzeba bylo miec ponad 100fps zeby gra byla calkiem plynna, tutaj juz przy 40 da sie grac komfortowo

 

takie ustawienia mam w grze, tylko AFx4 wymuszone w sterach:

 

Dołączona grafika Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lol, mapy 54 to nie dla mnie...

ale musze powiedziec ze ładnie smiga, zwlaszcza jak porownam to do bf2 i mego konfigu wtedy, tj 1gb ram, amdxp 3200@2.5hgz i r9800pro

 

btw co polecacie?bo bezmyslna nawalanka typu team dm na razie mnie nie przekonała do siebie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

btw co polecacie?bo bezmyslna nawalanka typu team dm na razie mnie nie przekonała do siebie

a coz tu polecac .. HQ tryb hardcore tez , aby sie rozruszac a pozniej s&d ale i tak co innego grac na pubie a co innego .. grac pcw gdzie nie ma m203 i pare innych gadgetow xD kwestia wyboru czasami i dobry jest TDm dla rozgrzewki i zagrzania mozgu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

Power, co to ten Radgoll?

Efekt szmacianej lalki. Tak sie okresla fizyke postaci , ktora przyjmuje na siebie serie z broni palnej. Takie cos widziales na pewno wiele razy , wroga postac "odskakuje" na odleglosc po serii na klate.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Power, co to ten Radgoll?

A i Power najlepsze ustawienia na najwieksza liczbe fpsow, nie tracac jakosci przy 1280x1024 to proponujesz takie same jak u Ciebie?

ragdoll to fizyka np. cial po smierci, ze spadna ze schodow zsuna sie z murka itp

 

nie wiem jakie ustawienia sam sprawdzaj :) te co ja mam sa dla mnie idealne i nie odczulem spadku fps w stosunku do wszystkiego off/minimum, ja nie lubie patrzec na mega rozmazane tekstury, wiec r_picmip 3 odpada :P

Edytowane przez Powerslave

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na gorze po prawej masz fps'y, gra dziala bardzo plynnie i nie mam zadnych znaczacych spadkow fps, no chyba ze ktos mi w ataku rzuci 4 dymy pod nogi to jest gorzej, ale taka sytuacja praktycznie nie ma miejsca, w cod4 znaczaco poprawili engine q3, w cod2 trzeba bylo miec ponad 100fps zeby gra byla calkiem plynna, tutaj juz przy 40 da sie grac komfortowo

 

takie ustawienia mam w grze, tylko AFx4 wymuszone w sterach:

 

Dołączona grafika Dołączona grafika

A patrzyles jak dziala z wlaczonymi cieniami, bo dobrze widziec czy za winklem ktos nie stoi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A patrzyles jak dziala z wlaczonymi cieniami, bo dobrze widziec czy za winklem ktos nie stoi?

ogromny spadek fps... dwukrotny :P

 

Dołączona grafika Dołączona grafika

Dołączona grafika Dołączona grafika

 

moze i lepiej wiedziec, ale takim kosztem fps?:D wole go uslyszec;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam. mam dziwny problem z tą grą, mianowicie w pewnych momentach gra sie przycina tak ze miedzy jedną a drugą klatka są odstepy zedu paru sekund. wystarczy ze przesune myszka troche w lewo lub w prawo i jest git. gdy wracam w to samo miejsce znowu sie przycina. co najdziwniejsze robi sie tak nawet gdy "patrze" w sciane czy cos takiego a jak jest jakas nawalanka to chodzi ładnie. robiłem juz wszystko, zmiana sterów patche itp itd. jak narazie nic nie pomaga. gram na 2gb ramu 2600xt agp, x2 3200+

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do trawy na shipmencie to w 1.0 znika z pewnej odleglosci (podobnie jak smiecie na ziemi) ale teraz sprawdzalem na 1.4 tego nie ma

 

Jak ktos wczesniej zaznaczyl - multi ma sluzyc do zabawy wiec grafika tam nie jest najwazniejsza - jakis czas temu wyczytalem ze w CSS przez wieksze ustawienia graficznie ma sie lagi - niewiem ile w tym prawdy, mowie co przeczytalem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio przyjrzałem sie dokładnie kamuflażowi snajpera z liści. Podszedlem do przeciętnego krzaczka (np. takiego na Downpour) - byl to spolt galazek - ogolnie przeswitowal swiatlo. Jakby w to wszedl koles to krzaczek byłby całkiem inny - przede wszystkim ciemniejszy. Wszedłem z tym kamuflażem do tego krzaczka, dalem sie komus zabic i zobaczylem na killcamie, ze bylem prawie niewidoczny. Krzaczek wygladal prawie tak samo jak wczesniej. Wydaje mi sie ze cod4 ma błąd, ze sniper z kamuflazem w krzaczku staje się na wpół przezroczysty - przyjrzyjcie się sami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie dochodzenie nie ma sensu, na pewno po wejściu w krzaczek snajper nie robi się przeźroczysty, nie włącza się Predator mode xD po prostu świetnie zrobili kamuflaż snajpera i tyle. Nauczcie się z tym grać a nie będziecie krzaczki starać się wyłączać... bo na obecną chwile to raczej złej baletnicy... [;

 

A z tymi lagami w cssie - może chodzi o to, że ktoś ma słabego kompa i mu po prostu tnie? [; na czas w jaki gram w source'a jakoś nie stwierdzam, iż maksymalne detale dodają mi lagów/lossów xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CSS jak i silnik Source nie ma duzych wymagan pojdzie na 3ghz i GF5700 na maxymalnych ustawieniach - a jakie masz lacze :}

 

ciekawe kiedy powstana jakies modziki do COD4 oraz jakis Edytor bo 2 nie miala zadnego oficialnego :/

Edytowane przez signap

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

ogromny spadek fps... dwukrotny :P

 

Dołączona grafika Dołączona grafika

Dołączona grafika Dołączona grafika

 

moze i lepiej wiedziec, ale takim kosztem fps?:D wole go uslyszec;]

Nie wiem czemu , ale screeny bez cieni wedlug mnie wygladaja lepiej :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie dochodzenie nie ma sensu, na pewno po wejściu w krzaczek snajper nie robi się przeźroczysty, nie włącza się Predator mode xD po prostu świetnie zrobili kamuflaż snajpera i tyle. Nauczcie się z tym grać a nie będziecie krzaczki starać się wyłączać... bo na obecną chwile to raczej złej baletnicy... [;

Ja wcale nie chce nic wyłączac. Wiem ze tworcy coda bardzo sie postarali, ale tutaj az za bardzo. Musisz to sam zobaczyc zeby ocenic - inaczej rozmowa nie ma sensu :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to i tak nic, ostatnio czesto na cb robimy akcje ktora nazywamy "ninja" :D ktos lezy przy plancie w trawie w najglupszym miejscu np mapa strike plant A przy murze jest kawaleczek trawy, kladziemy sie tam z flashem w lapie, kolesie plantuja, my sie dalej nie ruszamy w momencie gdy koles zalozy planta, zdarza sie ze na plancie jest i 3,4 przeciwnikow, rzucamy flash w tego najblizej bomby tak ze nie slyszy nic i podchodzimy, zaczynamy rozbrajac sekunde po tym jak on zalozy :D i bomba rozbrojona :))))))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to i tak nic, ostatnio czesto na cb robimy akcje ktora nazywamy "ninja" :D ktos lezy przy plancie w trawie w najglupszym miejscu np mapa strike plant A przy murze jest kawaleczek trawy, kladziemy sie tam z flashem w lapie, kolesie plantuja, my sie dalej nie ruszamy w momencie gdy koles zalozy planta, zdarza sie ze na plancie jest i 3,4 przeciwnikow, rzucamy flash w tego najblizej bomby tak ze nie slyszy nic i podchodzimy, zaczynamy rozbrajac sekunde po tym jak on zalozy :D i bomba rozbrojona :))))))

No prosze Power gra cb, w jakim klanie :>?

 

Moze cb, lub na poczatek pcw ;>

 

skill med+...

 

Co do ustawien graficznych, powiedz mi, czy to jest mozliwe, ze na sprzecie z sygnaturki, na ustawieniach nie max, ale mozna powiedziec wyokich (AA-off, wszytsko off, 1280x1024, +jakos tekstur extra) gra ma wiecej fps'ow, niz na low :blink:?

 

A wlasnie jeszcze jedno pytanko, co do filtrowania tekstur i tej drugiej opcji, filtrowanie anizotropowe, dac bi, czy trineralny? I anizotrop off, czy max? :unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No prosze Power gra cb, w jakim klanie :>?

 

Moze cb, lub na poczatek pcw ;>

 

skill med+...

 

Co do ustawien graficznych, powiedz mi, czy to jest mozliwe, ze na sprzecie z sygnaturki, na ustawieniach nie max, ale mozna powiedziec wyokich (AA-off, wszytsko off, 1280x1024, +jakos tekstur extra) gra ma wiecej fps'ow, niz na low :blink:?

 

A wlasnie jeszcze jedno pytanko, co do filtrowania tekstur i tej drugiej opcji, filtrowanie anizotropowe, dac bi, czy trineralny? I anizotrop off, czy max? :unsure:

1. nvm

2. no thx

3. med+? nie badz smieszny, med+ to UF, ktore miazdzy wszystkich w Polsce jak narazie, przejedli mi sie ludzie ktorzy pisza skill med+/high a nie maja pojecia co to znaczy :)

4. nie wiem

5. jak wolisz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powerslave - podobne akcje w cod2 odchodzily. Bylo kilku hardcorowcow, ktorzy chowali sie w cialach obok planta. Ktos zalozyl, a gdy skoczyl, pol sek po tym zaczal rozbrajac. Komenty po rundzie niezapomniane. W CSS tez czasami mi sie udawalo ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...