Skocz do zawartości
nrl

Call Of Duty 4: Modern Warfare

Rekomendowane odpowiedzi

Jak nie lubisz to zalatw swoich pieciu pro high skillowcow i dawaj pcw lub cb jak jestescie lidze :).

 

Nie widze problemu :).

 

Nierealny raz wrzucilem screena, jednego, nie wrzucalem jak tutaj niektorzy po 10 screenow :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamiast zaśmiecać temat powiedzcie mi: czy jest możliwość wyboru ubioru miśka (tego chodzącego krzaka w którego ubrani są snajperzy ;]) niezależnie od wybranej broni ? Może jest na to jakaś komenda ?

Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba zalezy od mapy na jakiej grasz, w miescie krzaka nie masz, a na wsi choinka ^^ sprawdz te teorie, mzoe jest trafna :]

Właśnie też to zauważyłem ;). Czasami mi sie zdarza ze kolesia nie ściągam bo myślę ze ten misiek to z mojego teamu ;] (przy szybkim machaniu/hopowaniu czasami tak bywa ;p). Kapitalnie wygląda ten strój btw - taki krzew,krzak czy choinka, która w dodatku chodzi :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagrajmy jeden z drugim i trzecim TDM i zobaczymy kto co umie, a przynajmniej jak idzie mu zabijanie. Tylko pytanko kiedy ;>

Jezeli macie oryginala, to mozemy dzisiaj od godziny 18-stej... i sprawdziy forumowe skill'e :).

 

Co Wy na to?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ooo ;] Tak też można ;)

 

Jak coś to typ rozgrywki, mapka etc do zmienienia, tak żeby każdemu pasowało :)

 

EDIT:

 

Jak coś to : 194.36.168.28:28960

Edytowane przez Lanc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zakupilem cod4 i mam pytanie odnosnie gry multiplayer.

 

1. Jak sprawdzic moje ID, ktore dodaje sie do lig (cos tak jak steam_id w Steamie).

2. Gdzie zapisuje sie moj postep w multiplayerze (poziom, ukonczone wyzwania etc.)

 

Dziekuje za odpowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. na serwerze z PB wpisujesz w konsoli /pb_myguid i wyskoczy Ci guid 32 znakowy, ale wazne jest tylko 8 ostatnich, ktore sie wpisuje w CB itd

2. jesli sie nie myle to \Call of Duty 4 - Modern Warfare\players\profiles\nick\mpdata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy mi się wydaje czy Ty pytasz się zapobiegliwie ? niby tu nie popierasz tego a tak naprawdę upewniasz się czy nic za edycje mpdata nie grozi. :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...