Skocz do zawartości
nrl

Call Of Duty 4: Modern Warfare

Rekomendowane odpowiedzi

212.51.216.68:28962

 

Jak by się komuś nudziło ;]

U Lanc kupa nie server ;]. Wcześniej lepsze dawałeś a ten ma 30 slotów no i straszny whine/obrażanie ze strony Polaków leci :)

Dajcie znaka na jakim serwie gracie to sie dołącze tak 4fun ;).

Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U Lanc kupa nie server ;]. Wcześniej lepsze dawałeś a ten ma 30 slotów no i straszny whine/obrażanie ze strony Polaków leci :)

Dajcie znaka na jakim serwie gracie to sie dołącze tak 4fun ;).

Ja wczoraj chwile na nim pyknalem, ale jak to na PL pub'e bywa, po 10 minutach zostalem wyzywany od kampy, a 5 minut pozniej od czitera, i tak oto zakonczylem gre na tym servie, z reszta na PL to normalka..

 

wczoraj OC gralem z moim klanem, zremisowalismy 10:10, ale z przeciwnego klanu kolo nie dopisal sie w lidze, i win dla nas ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co racja, to racja polskie serwery sa do bani, nie wszystkie ale wiekszosc. Kumpel gra zwykle jako sniper i po 5 min od razu ze kampi, no a jak sniper ma grac :D biegac po mapie i kosic ze snajpy jak z karabinu :D.

 

Kolejna sprawa co mnie bardzo milo zaskoczylo... gram sobie na zagranicznym serwie, nagle respawnowalo mnie, wciskam T i zaczynam cos pisac bo mialem pytanie jakies, w miedzyczasie patrze 3 kolesi z wrogiego teamu biega kolo mnie...no to skonczylem pisac mysle sobie nie widziali mnie to zaczynam walic do nich, wtedy jeden sie odwraca i mnie zabija. I po chwili pisze mi ze nie chcial wczesniej do mnie strzelac bo widzial ze pisalem :) Spotkaliscie sie kiedys z takim czyms ? Az chce sie grac na takich serwerach.

 

Ostatnio wlaczylem coda na PC i 19 cali monitorze i tragicznie mi szlo, zbyt sie do lapka przyzwyczailem, pewnie tez za sprawa klawiszologii, i 15,4 cala :D

 

btw. Lanc trzeba kiedys zagrac, tylko na takim serwie gdzie malo osob jest, tak 5x5, no 6x6 max i zeby moja wersja gry poszla ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam liste serwerow, da sie ja jakos zaimportowac do gry [edytowac jakis plik czy jakolwiek inaczej] czy musze adresy wszystkich serwerow dodawac recznie jeden po drugim?

Edytowane przez kuebk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam prośbę do Was znacie może serwer o parametrach (zbliżonych chociaż) do tego:

 

- max 16 slotów

- Hardcoremode | może być zwykłe mode jak poniższe cechy bedą sie zgadzały ;]

- MIXED tryby - wszystkie!! ale bez ffa

- nie ma shipmenta ;]

- większe niż normalne limity punktów na każdy tryb (np w TDM - 1000-1500 a w sztab/dom 500-750)

- niski ping

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam prośbę do Was znacie może serwer o parametrach (zbliżonych chociaż) do tego:

 

- max 16 slotów

- Hardcoremode | może być zwykłe mode jak poniższe cechy bedą sie zgadzały ;]

- MIXED tryby - wszystkie!! ale bez ffa

- nie ma shipmenta ;]

- większe niż normalne limity punktów na każdy tryb (np w TDM - 1000-1500 a w sztab/dom 500-750)

- niski ping

1. Da się zrobić.

2. HC bez problemu.

3. Zapodaj listę mapek z trybami to mogę ją ustawić :)

4. To jest oczywiste :wink:

5. Jak w pkt 3.

6. Jest niski ;]

 

Może być na PW, albo tutaj ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Da się zrobić.

2. HC bez problemu.

3. Zapodaj listę mapek z trybami to mogę ją ustawić :)

4. To jest oczywiste :wink:

5. Jak w pkt 3.

6. Jest niski ;]

 

Może być na PW, albo tutaj ;]

:D

Lanc thx ;]. Jeszcze zapomniałem dodać, że skoro HC to aby spawn nie był zbyt długi (10 sec) tylko okolo 5 sec max :). A mapki to wszystkie tylko bez shipmenta i wetwork :).

Jak to zrobisz podaj IP a bede już zawsze tam siedział ;].

 

Ok o to lista map i trybów na nich:

- district - domination : 500 pkt

- ambush - sabotage : 4 - czyli jeden team ma wygrać 4 rundy ;p

- backlot - HQ: 500 pkt

- crash - TDM: 2000pkt

- strike - S&D: 4 - jak w sabotage ;p

- crossfire - domination: 500 pkt

- ambush - TDM : 2000 pkt

- downpour - sabotage : 4

- overgrown - domination : 500

- pipeline - TDM : 2000

- vacant - S&D : 4

- backlot - TDM : 2000

- ambush - S&D : 4

- vacant - sabotage : 5 ;]

- bog - TDM : 1500

Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ASE juz obsluguje CoD4? Niedawno sprawdzalem i wspolpraca nie zabardzo sie im ukladala ;)

Ta google zna odpowiedz ;). Sa gotowe filtry, bo ASE nie ma jeszcze dostepnej wersji z dodanym codem. Dodajesz filtry i juz szuka. Jest full artykulow o tym w google, wystarczy poszperac ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pewien dosc wkurzajacy problem, mianowicie caly czas kopie mnie PB:

 

Dołączona grafika

 

Dodam ze zaktualizowalem PB do najnowszej wersji przez pbsetup.exe, usluga dziala, firewall nie blokuje ani A ani B no i test wypadl pomyslnie - jakies sugestie co by z tym zrobic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pewien dosc wkurzajacy problem, mianowicie caly czas kopie mnie PB:

 

Dodam ze zaktualizowalem PB do najnowszej wersji przez pbsetup.exe, usluga dziala, firewall nie blokuje ani A ani B no i test wypadl pomyslnie - jakies sugestie co by z tym zrobic?

Tez to mialem na poczatku. Wystarczylo sciagnąć jedenk plik ze strony pb dla cod4 i tyle ;].

http://www.evenbalance.com/index.php?page=dl-cod4.php

PunkBuster (COD4) Player Client Files

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dzięki przyda się ,a też miałem taki błąd.

 

 

Również sprawdziłbym swojego skilla. Może tak partyjka dziś lub jutro wieczorkiem ? Może być na serwie Lanca lub gdziekolwiek ,gdzie nie ma takich "przypadków" jak wyżej wymieniono.

 

Ja osobiście jak widzę takie dzieciaczki co kszycą "cziter" "Kampa" etc., dziękuję za grę i wychodzę .

 

Najlepiej niech każdy snajper zagra hardcorowo biegając po mapie , byle nie przy kampić za bardzo :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

- Wywal folder pb z folderu cod4 (na wszelki wypadek zrób backup).

- wejdz do gry i na jakiś serwer pb

- zrób to co wcześniej podałem ;)

 

A tak btw masz patcha 1.5 ?

Tak mam 1.5

 

Po wywaleniu tego katalogu jak odpalam gre to mam komunikat ze nie ma punbustera i go wylaczy, a jak chce dolaczyc do jakiegos serwera co jest na nim pb to sie mnie pyta czy wlaczyc pb, daje tak, wychodzi do menu i sie znowu pyta czy wlaczyc no i moge dawac tak do usranej smierci. :(

 

Starting PunkBuster Service Tests (v0.981) (03/13/08 21:15:54)Checking OS  Windows Server 2003 (build 3790, Service Pack 2) 64-bitChecking PnkBstrA service status   RUNNINGChecking PnkBstrA Version		  OK (1029)Extracting "PnkBstrB.exe" to:   "C:\Documents and Settings\kuebk^\Application Data\PnkBstrB.exe"								   OKChecking firewall settings		 OFFIs PnkBstrA explicitly allowed?C:\WINDOWS\system32\PnkBstrA.exe   NOIs PnkBstrB explicitly allowed?C:\WINDOWS\system32\PnkBstrB.exe   NOChecking if PnkBstrB is running	NOT RUNNINGGetting port for PnkBstrA		  OK (44301)Opening socket for packet send	 OKSending version packet to PnkBstrA SENTReceiving version from PnkBstrA	OKReceived 6 bytes from 127.0.0.1:44301  Response = 7016 (ms) Version = v1029Getting PnkBstrB install instance  OKSending start packet to PnkBstrA   SENTWaiting for packet from PnkBstrA   OKReceived 3 bytes from 127.0.0.1:44301  Response = 11016 (ms) PnkBstrB started.  Load SUCCESSFUL.Watching for PnkBstrB instance change (16) CHANGED (17)Getting port for PnkBstrB		  OK (45301)Sending version packet to PnkBstrB SENTReceiving version from PnkBstrB	OKReceived 5 bytes from 127.0.0.1:45301  Response = 3000 (ms) Version = 1805Checking PnkBstrK driver status	NOT FOUNDManually stopping PnkBstrB		 STOPPEDRemoving test PnkBstrB file		OK----------------------------------  Tests finished.

Log z testu, na koncu wyskakuje komunikat ze nie znaleziono zadnego bledu/problemu.

 

Zrobilem jeszcze tak ze, wywalilem PB calkiem, zainstalowalem od nowa, wywalilem katag pb z katalogu cod4, pbsetup.exe sciagnalem najnowsza wersje PB i mam teraz taki komunikat:

 

Dołączona grafika

 

I to nie wazne czy z tym katalogiem pb co sciaglem teraz czy z tym starym backupem. :(

Edytowane przez kuebk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno nie korzystałeś z czitów (ab, walhack itp) ? ;] Może ktoś z Twojego otoczenia grał na czitach ?

Wygląda mi to na perm bana na cd-key czyli byś musiał jeszcze raz kupić cod4. Oby bo teraz jest ban z hardware guid wiec byś musiał nowego kompa kupić/coś tam zmienić ;o.

Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno nie korzystałeś z czitów (ab, walhack itp) ? ;] Może ktoś z Twojego otoczenia grał na czitach ?

Wygląda mi to na perm bana na cd-key czyli byś musiał jeszcze raz kupić cod4. Oby bo teraz jest ban z hardware guid wiec byś musiał nowego kompa kupić/coś tam zmienić ;o.

Nie nie czituje, a cdkeye mam jakiegos znalezionego. :P

Edytowane przez kuebk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj kuebk kuebk już chyba wiem dlaczego Cie pb kickuje z serwów ;]. Moim zdaniem musisz kupić cod4 o ile tego wcześniej nie zrobiłeś.

Wlasnie rozkminiam taka opcje, tylko jak narazie to nie rozumiem czemu po co ktos wymaga PB na prywatnych serwerach skoro nie wspolgra to za bardzo ze soba, rozumiem ze w przypadku posiadania orginalnego keye wszystkie te klopoty z PB ustapia z miejsca?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie rozkminiam taka opcje, tylko jak narazie to nie rozumiem czemu po co ktos wymaga PB na prywatnych serwerach skoro nie wspolgra to za bardzo ze soba, rozumiem ze w przypadku posiadania orginalnego keye wszystkie te klopoty z PB ustapia z miejsca?

Otóż to ;]. Wiec lepiej późno kupić niż wcale.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Otóż to ;]. Wiec lepiej późno kupić niż wcale.

Nie wiem jak to wyglada to banowacie akurat w COD4/PB ale bede mogl grac dalej moim profilem, nie?

 

I tak patrzac z innej strony to po co ktos robi crackowane prywatne serwery z PB skoro potrzebny jest do tego orginalny klucz - a przynajmniej wg mnie jedno wyklucza drugie :(

 

BTW: Wiesz moze gdzie czy jakies sklepy w Polsce sprzedaja COD4 w orginalnej wersji jezykowej [tj. angielskiej]?

 

No i czy polska wersja to jest kinowka czy pelna? Bo raz widze ze kinowka [skapiec.pl] a raz ze pelna [gram.pl].

Edytowane przez kuebk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak to wyglada to banowacie akurat w COD4/PB ale bede mogl grac dalej moim profilem, nie?

 

I tak patrzac z innej strony to po co ktos robi crackowane prywatne serwery z PB skoro potrzebny jest do tego orginalny klucz - a przynajmniej wg mnie jedno wyklucza drugie :(

 

BTW: Wiesz moze gdzie czy jakies sklepy w Polsce sprzedaja COD4 w orginalnej wersji jezykowej [tj. angielskiej]?

 

No i czy polska wersja to jest kinowka czy pelna? Bo raz widze ze kinowka [skapiec.pl] a raz ze pelna [gram.pl].

Kinowa wersja :). Tłumaczone jest pare rzeczy w tym perki i zamiast kill sterak masz ciąg ofiar. Imo dobre spolszczenie.

 

Co do wersji angielskie to poszukaj na allegro albo w ultimie. Jak tak znalazłem Quake wars.

 

A i Twój stary profil raczej nie bedzie dział (przynajmniej na servach PB). Tak mi sie zdaje ale nie jestem tego pewien.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...