Skocz do zawartości
nrl

Call Of Duty 4: Modern Warfare

Rekomendowane odpowiedzi

Zapraszam wszystkich na nowy prężnie rozwijający się i zdobywający popularność oraz uznanie graczy serwer:

 

 

HERKULES POLSKA Hardcore TDM 1.5

[Hardcore: ON][FriendlyFire: ON][KillCam: OFF]

 

IP:212.51.216.68:28962

 

 

 

HERKULES POLSKA HARDCORE Search and Destroy 1.5

[Hardcore: ON][FriendlyFire: ON][KillCam: OFF]

 

IP:194.36.168.28:28960

 

Wszelkie uwagi odnośnie pracy serwera oraz pomysły proszę składać TUTAJ

 

ZAPRASZAM WSZYSTKICH SERDECZNIE

Edytowane przez r4ven

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukałem w sieci,ale nie mogę znaleść mapy mpui_crash_snow (czy jakoś tak).Wiecie skąd ściągnąć tą mapę i jak ją doinstalować??Może ktoś z Was w nią grał i powie czy w ogóle warto jej szukać?Jak wczytuje tą właśnie mapę to wiadomo,wywala mnie.Mam co prawda włączone ściąganie z serwerów,ale wiadomo że nie z każdego się da ściągać,a tak hasać po wszystkich to porażka.Grę mam oryginalną jak coś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukałem w sieci,ale nie mogę znaleść mapy mpui_crash_snow (czy jakoś tak).Wiecie skąd ściągnąć tą mapę i jak ją doinstalować??Może ktoś z Was w nią grał i powie czy w ogóle warto jej szukać?Jak wczytuje tą właśnie mapę to wiadomo,wywala mnie.Mam co prawda włączone ściąganie z serwerów,ale wiadomo że nie z każdego się da ściągać,a tak hasać po wszystkich to porażka.Grę mam oryginalną jak coś.

byla z patchem 1.4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie znosze hardcora, radar to moj nawiekszy przyjaciel, zaraz po mp5. Juz od jedynki gram na niego i sam wykorzystuje niewykrywalnosc...

xpektor właśnie imho hardcore jest o tyle fajniejszy, że trzeba wezwać uav żeby miec radar ;] jak dla mnie tylko hard!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm szczerze to w hardcore gralem przypadkiem na poczatku i brak radaru odrazu go zdyskwalifikowal u mnie, ale jesli jest tak jak mowicie, a pewnie jest... to bedzie trzeba sprobowac troszke dluzej pograc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wole HC bo łatwiej sie zabija pod warunkiem ze nie ma choopera albo jest no ammo dla niego ;].

A i HC to jedno wielkie lotto (raz jest dobrze drugi raz juz nie tak samo ;p).

to da sie zneutralizować choppera- bo to najbardziej wnerwia mnie grze :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daj namiary na serwer z PAMem Powerslave.

80.239.200.196:32960 Game-Hosting.com: fnatic TDM Server : #fnatic

80.239.200.173:32960 Game-Hosting.com: Serious-Gaming DM #1 Server : #srs

82.192.84.227:29900 eSuba.HAL3000 PRO-SET server v1.5 by X3Mservers.net

85.236.101.99:29360 Multiplay Online - Dignitas DM

193.33.34.24:28960 CoD4.pl & cTu-Clan.eU PAM4_S&D by GamesNet.pl

Edytowane przez Powerslave

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hc fajny tryb, łatwo sie zabija, ale jednak wole normal oczywiscie z pamem :D a jak juz gram na normalnym serwie to i tak uzywam tylko i wyłacznie perk ktora w cb sa dostepne, bez jakis udziwnien w stylu ostatni bastion czy granat w kieszeni :P

dla tych co graja cb, widzieliscie co zrobili ze snajpa w najnowszym pamie !? juz nie buja sie, nie trzeba wstrzymywac oddechu. jak dla mnie staszna kaszana :/. innym moze to zwisac, ale ja jako wolny strzelec (zawsze snipa :D) wole jednak z wdechem ^^

Edytowane przez bielski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hc fajny tryb, łatwo sie zabija, ale jednak wole normal oczywiscie z pamem :D a jak juz gram na normalnym serwie to i tak uzywam tylko i wyłacznie perk ktora w cb sa dostepne, bez jakis udziwnien w stylu ostatni bastion czy granat w kieszeni :P

dla tych co graja cb, widzieliscie co zrobili ze snajpa w najnowszym pamie !? juz nie buja sie, nie trzeba wstrzymywac oddechu. jak dla mnie staszna kaszana :/. innym moze to zwisac, ale ja jako wony strzelec (zawsze snipa :D) wole jednak z wdechem ^^

nic nie robili ze snipa w najnowszym pamie, pewnie grales na serwie z fixem zzz_sniper.iwd, w cb rules go nie ma i snipa sie dalej buja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fakt, to fix snipy (jestem troche wczorajszy i jeszcze troche rozkojazony xD)

czytałem news "Ruleset Update" i tam jest ze dodali tego sniper fixa, ale czy jest on nieobowiazkowy to nei iwem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O, będą 3 nowe mapy - w tym Chinatown, czyli remake Carentan.

 

http://games.tiscali.cz/news/news.asp?id=26576&r=top

Przeciez to Spiety wczesniej podawał ;] http://forum.purepc.pl/index.php?s=&sh...t&p=2939378

 

Na PC tez bedzie ale głowią sie czy ma być za free czy nie. No i jak nie za free to w jakiej formie mamy za to płacić. Dokładnie to tutaj masz w tym artykule: http://www.gamespot.com/pc/action/callofdu...;om_clk=topslot

 

Btw mają być 4 mapy (3 + bonus mapa Killhouse - z nazwy wynika ze to pewnie bedzie coś małego ;p coś jak ctf_multi dla ET).

 

@Vennor - spox. Filmik jednak nowy wiec post sie przydał :P

Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Call of Duty 4 Gun Sounds! icon_razz2.gif

Wypasik uwielbiam ta serie :) tych filmikow

bf2 tez fajnie zrobili :)

No fajnie ze nowe mapki :) dobrze ze gra sie rozwija

Edytowane przez GURU500

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lol?

http://gry.wp.pl/filtr;0,0;x;nowinki,10,37970;core.html

 

Mapy tylko w Game of the year edition ? Nawet nie dadzą kupić map packa oddzielnie ? No jak to sie okaże prawdą to brawa dla Activision....

Data premiery? Kwiecień 2008. Platformy docelowego nowego wydania? Niestety na dzień dzisiejszy tylko jedna - Xbox 360.

 

Jak można przeczytać w newsie, mapki dla x0 są dostępne do ściągnięcia za 800MP. Teraz jak ktoś kupi tą wersję na klocka to nie będzie musiał tracić MP na mapki, bo już je będzie miał ;) IMO na PC mappak będzie za darmo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że juz było ale fajnie sie pochwalić :P. Po za tym właczyłem full detail przy skrinach:

Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika

 

Dodam, że zdobyte bez żadnych "czitów" i przyspieszaczy. A i podczas zdobywania moge tylko powiedzieć ze imo m14 obsysa a m16 o dziwo jest zajebiste nawet na close combat ;o. A tak nie lubiłem tej broni. Trafienie heada z mp44 to czyste lotto...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...