Skocz do zawartości
nrl

Call Of Duty 4: Modern Warfare

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanko

Mam org, wersja 1.5

a na serwer w ktorym pisze "oczekiwanie na autoryzajce klucza" nie moge sie wbic....czekam do ok 10 sec i jest zerwanie polaczenia z serwerem :(

moze kupiłeś używke czy coś i ktroś leci na twoim kluczu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

org kupiony w empiku. Problem zaczal sie od path 1.5 Szukalem w necie i problem ma tez sporo ludzi (takze od tego patcha) Podobno nikt nie zna odpowiedzi na to pytanie...tak czy siak gra sie nie da tylko na nocd serwerach :(

 

ps. Sprawdzalem o roznych godz tak aby wyeliminowac mozliwosc ze ktos leci na moim kluczu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moge prosic o jakies IP dobrych serwerow Domination only? ;) Najlepiej bez Hardcore mode, bo poczatkujacy jestem :D

Ucz sie od razu na h/c, bo sie przyzwyczaisz do ulatwien, zreszta tylko wtedy jest najwiekszy fun. ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja wole hard bo jest ciekawiej, a jak gram na normal to jest za trudno:D bo trzeba cały magazynek w typa wpakować. Na pamie nie grałem.

Co do nowych mapek to screen z mapy Chinatown (na czeskiej www) bardziej mi przypomina mp_cean niz carentan. Carentan to moja ulubiona mapa z 1 i 2 więc chętnie bym pograł na nowej edycji :D i przydałaby się jakaś duża mapa dla sniperów pokroju mp_pavlov z cod1 bo imho bloc ssie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja wole hard bo jest ciekawiej, a jak gram na normal to jest za trudno:D bo trzeba cały magazynek w typa wpakować. Na pamie nie grałem.

Co do nowych mapek to screen z mapy Chinatown (na czeskiej www) bardziej mi przypomina mp_cean niz carentan. Carentan to moja ulubiona mapa z 1 i 2 więc chętnie bym pograł na nowej edycji :D i przydałaby się jakaś duża mapa dla sniperów pokroju mp_pavlov z cod1 bo imho bloc ssie

Block jest najlepsza mapa na koszenie snajperów z M4 + tłumik i peerks na ciche łażenie i brak widoczności na UAV:) No kocham rąbać nieświadomych "snajperów=>kamperów=>noobów" (taki dżołk) z tego :lol2: Gram na serwerze klanu TST i w sumie to w czołówce prawie zawsze, tylko TDM mi się już trochę nudzi, zna ktoś serwery z Old School, bo znaleźć nie mogę <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość markee

Akurat dziś natrafiłem na tagiego snajpera nooba. Zamiast podkładać bombe to kampił. Może miał kaca :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bloc to jedna z najlepszych mapek, ale zamiast m4, preferuje mp5 ;)

Snipic nie umie ale pogralbym na Stalingradzie takim jak byl w MOHaa, pamita ktos?

Powoli wracam do "low sens'owych" ustaiwen mychy. Efekty i wyniki jeszcze lepsze. Teraz tylko czekac na nowa myche...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ucz sie od razu na h/c, bo sie przyzwyczaisz do ulatwien, zreszta tylko wtedy jest najwiekszy fun. ;]

I największe lotto. Ja właśnie znów zacząłem grać na normal i jest imo o wiele lepiej i przyjemniej. No i perki sie przydają bardziej.

 

Co do blocka - > :lol: imo to po wetwork najgorsza mapa. I co do kampienia to własnie tam jest łatwe (sam średnio kampie) ale właśnie na tej mapie miałem "bez skazy".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I największe lotto. Ja właśnie znów zacząłem grać na normal i jest imo o wiele lepiej i przyjemniej. No i perki sie przydają bardziej.

 

Co do blocka - > :lol: imo to po wetwork najgorsza mapa. I co do kampienia to własnie tam jest łatwe (sam średnio kampie) ale właśnie na tej mapie miałem "bez skazy".

Wetwork to nie najsłabsza mapa, zależy iu graczy gra na serwerze, bo jak jest więcej niż 4vs4 to tylko granaty i kampienie za skrzynkami pozostaje. Wetwork to mapa np 3vs3, 2vs2. IMO powinna byc wyłaczona na serwerach z większa ilością slotów.

A co do mp5 to też jest fajne, w sumie to ja teraz gram wszystkim na czym nie mam kamuflażu czerwonego :) czyli na większości broni:P z m4 jest za łatwo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy majac wlaczone Zaklocanie UAV, podczas strzelania z broni bez tlumika jestem widoczny na radarze? Chcialbym grac totalnie stealth, ale brak mi red dot crosshair ;)

Wiesz, zawsze mozesz na monitorze sobie markerem kropke namalowac. ;p

Ja tez zaczalem sobie grac teraz assasinem i bardzo fajnie, duzo zabawy. ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jedyne co, to moga cie usłyszec jak bedziesz biegał :P

a jest tak jak mowisz, praktycznie nei do wykrycia ^^

No to jeszcze inaczej ;)

 

Zaklucenia UAV + Cichce chodzenie czy cos w tym stylu + tlumik = totalnie nie wykrywalny, i nie do uslyszenia ;)

 

Wtedy naprawde grasz jeszcze lepiej niz w cod1 ;)

Wiesz, zawsze mozesz na monitorze sobie markerem kropke namalowac. ;p

Ja tez zaczalem sobie grac teraz assasinem i bardzo fajnie, duzo zabawy. ;]

Z tym to nie ma zartow, kumpel w cod1 przykleil czerwona kropke i tak nauczyl sie grac kar'em bez przyblizenia :lol: Edytowane przez st1ch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj grałem chwilę na serwie {UN}noobs czy coś takiego i w pewnym momencie zacząłem ginąć od headów z M249.Popatrzyłem chwilę na pasek po lewej na dole a koleś ładował same heady.Przełączyłem się na widza i patrze jak koleś siedzi za murkiem i ładuje na pałę i tylko obraz przeskakuje raz w prawo raz w lewo,zależy gdzie był head.Coś tam napisałem do kolesia to zmienił nick na mój i dalej walił.

Szkoda że nie można wpisać coś w konsoli żeby pojawić się koło kolesia. :blurp: :26:

Edytowane przez ZielonyTBG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj grałem chwilę na serwie {UN}noobs czy coś takiego i w pewnym momencie zacząłem ginąć od headów z M249.Popatrzyłem chwilę na pasek po lewej na dole a koleś ładował same heady.Przełączyłem się na widza i patrze jak koleś siedzi za murkiem i ładuje na pałę i tylko obraz przeskakuje raz w prawo raz w lewo,zależy gdzie był head.Coś tam napisałem do kolesia to zmienił nick na mój i dalej walił.

Szkoda że nie można wpisać coś w konsoli żeby pojawić się koło kolesia. :blurp: :26:

Typowe AB + wh zapewne. TO było na servie PB secured ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do cheat'ow, to spotykam sie coraz czesiej z nimi na servie.

Jest takze coraz wiecej stronek gdzie za 20 - 50 funtow mozna kupic wallhacka + aima, i oczywiscie PB w patch'u 1.5 nie wykryje go...

Czy jest PB czy go nie ma, nie ma to znaczenia ;).

Po prostu robia juz teraz takie cheat'y, ze sa niewykrywalne :huh:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszedłem teraz zobaczyć dane serwera i pisze PB-NO.

Skąd się biorą takie gnidy.

A IP serwera to:193.47.83.177:28930

Tak bywa ;]. Dobrze ze jak w cod4 narazie czita nie spotkałem. w ET pare razy (ale na non-PB) i raz w csie jak był dzień bez VAC'a ;]. Człowiek grający z takim czitem może ***a dostać. A najlepsze jest to ze te gry to rodzynki jeżeli chodzi o zabezpieczenia w porównaniu z TDU gdzie trainery/czity nie są zabronionie w MP...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ucz sie od razu na h/c, bo sie przyzwyczaisz do ulatwien, zreszta tylko wtedy jest najwiekszy fun. ;]

 

oczywiscie ze trudniej gra sie na NIE_h/c ;)

 

na h/c jest fun bo zabijasz strzalami w piete :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje pięć groszy. Skończyłem piracką wersję singla. Wspaniałe 6 godzin rozrywki. Gdyby nie praca, pyknąłbym w 1 dzień. Oryginał już zamówiony w play.com.pl za 75zł. Jako wieloletni wymiatacz w COD (najczęściej COD1 BF Carentan DM oraz JTP24/7 ModernWeapon) z niecierpliwością czekam na multi. Singiel był wspaniałym demem i treningiem do multi. Nareszcie coś, co działa po ludzku, a nie tak jak BF2 który multi odpala przez 10-15 minut.

 

Dzięki za info nt/ przeniesienia Carentana do COD4 i do zobaczenia na serwerkach.

 

Silent_Killer :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam oto taki problemos jak na screenie.

Dołączona grafika

vista home premium x86, stery do grafy 169.35. taka jazda wystepuje tylko przy widoku przez celownik. gra spatchowana do 1.4

 

btw. moze ktos rozwiac sprawe z dx10 i cod4? bo w samym topicu jest pare wersji. ze jest, ze go nie ma. ze ktos widzial walacy sie slup energetyczny w dx10 ;]

Edytowane przez Pigipon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam oto taki problemos jak na screenie.

vista home premium x86, stery do grafy 169.35. taka jazda wystepuje tylko przy widoku przez celownik. gra spatchowana do 1.4

 

btw. moze ktos rozwiac sprawe z dx10 i cod4? bo w samym topicu jest pare wersji. ze jest, ze go nie ma. ze ktos widzial walacy sie slup energetyczny w dx10 ;]

Rzeczywiście blackout (tylko z białym tłem ;]). A tak poważnie - próbowałeś rożnych sterów ? Probowałeś na XP ? Spaczuj gre do 1.5 tak 4fun może pomoże ;)

 

A co do dx10 to imo Cod4 jest na opengl (znaczy na bardzo zmodyfikowany engine q3 który od zawsze jest na OpenGL ;p).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...