Skocz do zawartości
nrl

Call Of Duty 4: Modern Warfare

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie a jakie byscie polecali najlepsze stery do tej gry bo mialem juz tylewersji i nie ogarniam :). karta to 7900GS tak jak w Sigu. A i najlepsze jest to jeszcze ,ze uzywam sterow modowanych przez Side i w CSie 1.6 mi sie grafa zrabala mam pelno kolorowych pikseli - czyli cos jest z OpenGL . Na sterach modowanych przez inna osobe wszystko bylo dobrze. Wiecie co to moze byc ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam jedno pytanko ... pewnie juz gdzies bylo ale nie mam sily przegladac 57 stron :P

 

W multi w rozgrywkach typu searchhand destroy, jak trzeba podlozyc walizke z bomba pod cel... jak to sie robi :P jaki klawisz jest do tego standardowo ? :P

 

A i na jakich serverach najczesciej gracie ?

Edytowane przez Maly83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam jedno pytanko ... pewnie juz gdzies bylo ale nie mam sily przegladac 57 stron :P

 

W multi w rozgrywkach typu searchhand destroy, jak trzeba podlozyc walizke z bomba pod cel... jak to sie robi :P jaki klawisz jest do tego standardowo ? :P

 

A i na jakich serverach najczesciej gracie ?

Klawisz: 'F'.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam jedno pytanko ... pewnie juz gdzies bylo ale nie mam sily przegladac 57 stron :P

 

W multi w rozgrywkach typu searchhand destroy, jak trzeba podlozyc walizke z bomba pod cel... jak to sie robi :P jaki klawisz jest do tego standardowo ? :P

 

A i na jakich serverach najczesciej gracie ?

Klawisz uzycia, czyli standartowo F, jednakze jak podchodzisz do miejsca gdzie amsz podlozyc bobme pojawia sie komunikac Wcisnij ... aby podlozyc bombe :P Ino musisz tez klawisz trzymac wcisniety w czasie podkladania, bo jak puscisz to on przestanie podkladac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klawisz uzycia, czyli standartowo F, jednakze jak podchodzisz do miejsca gdzie amsz podlozyc bobme pojawia sie komunikac Wcisnij ... aby podlozyc bombe :P Ino musisz tez klawisz trzymac wcisniety w czasie podkladania, bo jak puscisz to on przestanie podkladac.

A nie sądzisz ze zaczął przygodę z multi o servera hardcore ? :) (a nie każdy zmienia/patrzy w klawiszologie przed rozpoczęciem gry)

Ja właśnie tak zaczynałem i dopiero po chwili dotarło do mnie ze huda nie ma ;p.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie sądzisz ze zaczął przygodę z multi o servera hardcore ? :) (a nie każdy zmienia/patrzy w klawiszologie przed rozpoczęciem gry)

Ja właśnie tak zaczynałem i dopiero po chwili dotarło do mnie ze huda nie ma ;p.

No wlasnie jest tak jak wyzej :) jak narazie gralem tylko na serverach hardcore :P dobiegalem zawsze do miejsca gdzie podlozyc ladunek trzeba bylo i stalem tak jak glupi nie wiedzialem co zrobic :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie moze macie racje :)

 

A tak z innej beczki, dzisiaj zrobila na mnie duze wrzazenie mapa do coda z filmu the rock, mozna sie wbic na nia i takze na inne na tym serwerku

 

80.190.251.16:28690

 

Mapka wazy 43 Mb, a jest najwieksza mapa do coda jaka widzialem kiedykolwiek i naprawde pelen respect dla kogos kto ja zrobil.

 

Serwer ma tez fajne dodatki, jak spawn protection przez okolo 10 sek, czy koles sie sam nie ulecza, tylko po zabiciu przeciwnika z niego wypada apteczka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

80.190.251.16:28690

 

Mapka wazy 43 Mb, a jest najwieksza mapa do coda jaka widzialem kiedykolwiek i naprawde pelen respect dla kogos kto ja zrobil.

 

Serwer ma tez fajne dodatki, jak spawn protection przez okolo 10 sek, czy koles sie sam nie ulecza, tylko po zabiciu przeciwnika z niego wypada apteczka :)

Szkoda tylko ze server jest pusty ;). Przynajmniej ma w miare normalną ilość slotów (16). Dobijają mnie serwy z więcej jak 18 slotami (a takie z 46 to juz roxują :lol: ...). Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ilosc slotow jak widze sie zmienia, teraz jest 24, ale mapy sa naprawde n iektore potezne i bardzo fajnie zrobione. Moznaby sie czasem zgadac i popykac tam, pewnie wiecej osob wejdzie jak ktos juz tam bedzie. Ja dzisiaj sciagam mapy i juz z 5 nowych zassalem

 

 

A i sie tez pochwale :Dołączona grafika

Edytowane przez Kinslayer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ilosc slotow jak widze sie zmienia, teraz jest 24, ale mapy sa naprawde n iektore potezne i bardzo fajnie zrobione. Moznaby sie czasem zgadac i popykac tam, pewnie wiecej osob wejdzie jak ktos juz tam bedzie. Ja dzisiaj sciagam mapy i juz z 5 nowych zassalem

A i sie tez pochwale :Dołączona grafika

Hmm daj adres serwera, bo taki wynik jak najlepszy w marins ma 10 kill no to żadne osiągnięcie. TDM juz mi zbrzydł, teraz bawię się głównie S&D i wg mnie to właśnie ten tryb sprawdza czy umiemy coś grać czy tylko siekać noobów :lol2: Bez obrazy tylko B-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm daj adres serwera, bo taki wynik jak najlepszy w marins ma 10 kill no to żadne osiągnięcie. TDM juz mi zbrzydł, teraz bawię się głównie S&D i wg mnie to właśnie ten tryb sprawdza czy umiemy coś grać czy tylko siekać noobów :lol2: Bez obrazy tylko B-)

przeciez masz ip a dole screena, sd na pubie jest jak tdm z ta roznica ze 1 na 10 graczy wie o co chodzi w tym trybie i idzie zaplantowac, albo bronic bombside, reszta albo kampi nie zwracajac uwagi na bombside albo raszuje cala mape i tak naprawde to ma to malo wspolnego z sd :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm daj adres serwera, bo taki wynik jak najlepszy w marins ma 10 kill no to żadne osiągnięcie. TDM juz mi zbrzydł, teraz bawię się głównie S&D i wg mnie to właśnie ten tryb sprawdza czy umiemy coś grać czy tylko siekać noobów :lol2: Bez obrazy tylko B-)

Na penta_gun jest w miare dobry poziom, a te 10 killow u marinsow to nei moja wina ze moj team daje sie zabijac :P

Takie z lepszych moich wynikow co zapisalem :

http://btk.net.pl/~kinslayer/shot0173.jpg

http://btk.net.pl/~kinslayer/nowe/shot0009.jpg

http://btk.net.pl/~kinslayer/nowe/shot0013.jpg

http://btk.net.pl/~kinslayer/nowe/shot0025.jpg

http://btk.net.pl/~kinslayer/nowe/shot0029.jpg

http://btk.net.pl/~kinslayer/nowe/shot0031.jpg

 

NIe daje fotek jak wyzej co by wiecej miejsc nie zajmowalo, jakby ktos chcial to niech sobie zerknie na linki :P btw GrayBeret jest bardzo dobrym zawodnikiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe, do tego 2k pkt przy graniu do 14k. Mysle ze zweryfikowac nasze uumiejetnosci moze jakas wpsolna partyjka.

TDM zaczyna mi sie powoli przejadac, a o graniu na ppublikach s&d mam podobne zdanie jak Powerslave.

 

Dlatego tez... szukam klanu ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hm wyniki takie jakie są, tylko kup sobie grę oryginalną, a jak już masz to graj na niescrackowanych serwerach bo Ci key zbanują. S&D najlepszy tryb, ale fakt dużo osób gra na fragi, ja w ogóle już sobie gram dal kamuflaży na broniach:) najczęściej na serwerze klanu TST.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie głupio trochę umieszczać wyniki ze zcrackowanych serwerów, na połowie których PB jest wyłączony? ;)

A co za roznica ? Nie uzywam aimbotow i innych gowien wiec czy gram na pirackiczh czy legalnych serwerach z PB nie ma dla mnie roznicy, a jak kupie oryginal to ju znic innego chyba nie bede robil tylko gral, a magisterka czeka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co za roznica ? Nie uzywam aimbotow i innych gowien wiec czy gram na pirackiczh czy legalnych serwerach z PB nie ma dla mnie roznicy, a jak kupie oryginal to ju znic innego chyba nie bede robil tylko gral, a magisterka czeka :)

A jest różnica bo na normalnych serwerach grają najlepsi gracze, przed oryginałem też trochę grałem na 1 serwerze niemieckim i po 3 dniach byłem tam ciągle pierwszy więc to zasadnicza różnica :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu nie chodzi o wydatek, bo moge isc jutro i kupic 10 sztuk, ale o to ile czasu mi ta gra zabiera. A mam jeszcze semestr do zaliczenia i magisterke do napisania, wiec chyba rozumiecie... a ta ironia byla niepotrzebna Jonathan.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu nie chodzi o wydatek, bo moge isc jutro i kupic 10 sztuk, ale o to ile czasu mi ta gra zabiera. A mam jeszcze semestr do zaliczenia i magisterke do napisania, wiec chyba rozumiecie... a ta ironia byla niepotrzebna Jonathan.

głupszego wytłumaczenia chyba nie mogłeś wymyślić lol

 

ps. nie rozumem

 

nie możesz po prostu wyłączyć grę ?? przecież nikt Ci nie każe grać :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu nie chodzi o wydatek, bo moge isc jutro i kupic 10 sztuk, ale o to ile czasu mi ta gra zabiera. A mam jeszcze semestr do zaliczenia i magisterke do napisania, wiec chyba rozumiecie... a ta ironia byla niepotrzebna Jonathan.

 

LOL

Nie rozumiem Cie z kilku powodow

1. Skoro masz tyle siana to nie problem kupic ta jedna legalna, Po co zaraz 10?

2. Duzo w nia grasz czyli ja lubisz, ale nie dasz zarobic prodycentom

3. Fajniejsze sa "legalne" serwery, ale wolisz grac na piracie

 

jonathan nie Jonathan

 

Czemu niepotrzebna??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze, ze zaraz mnie zjecie zywcem ze wkleilem pare linkow z moimi wynikami i ze nie mam oryginala :P. Gre kupie tylko, ze jeszcze nie teraz. I z przyjemnoscia pogram z wami nie dla sprawdzenia siebie czy was, czy udowodnienia komus czegokolwiek ale dla przyjemnosci. Tak to prawda od lutego wrecz za duzo w nia gram i producenci jeszcze poczekaja na te pare dolarow :) (z tego co kiedys czytalem sprzedali 7 mln kopii kazda : xbox360 i ps3 to 60$ na pc 50$ )

Wiem, ze fajniejsze sa legalne serwery z punkbusterem, na niektorych pirackich tez jest pb. Ale niekiedy na pirackich trafiaja sie osły z aimbotem i wallhackiem to juz wogole odechciewa sie grac.

 

Co do twojej wczesniejszej wypowiedzi, nie naleze do tego typu osob.

 

Sorry za zle napisanie Twojego nicka.

 

Pozdrawiam

Edytowane przez Kinslayer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...