Skocz do zawartości
nrl

Call Of Duty 4: Modern Warfare

Rekomendowane odpowiedzi

mi to się marzy taka gra mp, że jest wielka mapa - jakieś miasto, gra po około 100 ludzi w teamie podzielonych na drużyny (tak jak w bf2) z możliwością kontaktu przez taki wbudowany w grę ts drużynowy (nie na cały team) a ja jestem takim snajperem jaki był pokazany na trailerze i chodzę z jednym kolegą, który by pełnił role obserwatora i z jakiś okienek bym eliminował wszystkich po kolei :D:D fajnie tak pomarzyć ;] a nawet jak będzie podobnie to jeszcze fajnie by było żeby mój sprzęt to udźwignął :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to nawet nie marzenia ... :] nie mam pojęcia jak wg Ciebie 100 osób na serwerze miało by współpracować ze sobą w sposób taktyczny . już widzę kolesia który chodzi za Tobą z lornetka i obserwuje teren przekazując Ci namiary :lol:

 

np Join Operations jest tego przykładem.... wielkie mapy ,100 graczy i kompletny chaos

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi to się marzy taka gra mp, że jest wielka mapa - jakieś miasto, gra po około 100 ludzi w teamie podzielonych na drużyny (tak jak w bf2) z możliwością kontaktu przez taki wbudowany w grę ts drużynowy (nie na cały team) a ja jestem takim snajperem jaki był pokazany na trailerze i chodzę z jednym kolegą, który by pełnił role obserwatora i z jakiś okienek bym eliminował wszystkich po kolei :D:D fajnie tak pomarzyć ;] a nawet jak będzie podobnie to jeszcze fajnie by było żeby mój sprzęt to udźwignął :)

:lol2:

 

Poczekaj tylko na Huxley, to będzie dopiero MMOFPS.

 

No, a CoD4 - miód, cóż więcej mówić.

 

I wcale się nie gniewam, że skończyli z WW2, choć nie będzie to już ten sam Call of Duty.

Edytowane przez Vennor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po obejrzeniu nowego "stalkera" mam mieszane uczucia. autorzy chyba nie mają własnych pomysłów i zrobili mixa stalkera, splinter cel i delte force ;) SP w ogóle do mnie nie przemawia oby MP było dobre.

W sumie sie zgadzam. Ja nawet nie licze na dobre SP jak w CoD 1 czy 2. W nowym "kodzie" interesuje mnie tylko multi. Oby było dobre ;].

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pokazali gameplay na E3

 

Była to misja na Ukrainie, okolicie Prypeci

 

To co mnie zaskoczyło:

 

- cieniowanie moze konkurowac z tym z Crysisa

 

To co mnie zawdioło:

 

- gdyby nie nazwa to bym w zyciu nie wiedział, ze to CoD - w misji bylismy prowadzeni "za rączke" przez jakiegos snajpera... akcji bylo naprawde mało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O grze z E3:

 

Trailer do oglądnięcia (dobra jakość)

http://www.gamershell.com/tv/8331.html

 

Trailer do ściągnięcia

http://www.gamershell.com/download_20028.shtml

 

As the game suggests, this Call of Duty 4 is set in the modern age setting. No more World War II. No more Nazis. Now there's a new Russian ultranationalist bad guy, and he's teamed up with someone in the Middle East. The trailer shows off the results of that, as combat erupts from the forests of Russia to the sands of the Middle East. If you've saw the 60-second commercial or watched the original trailer, you'll have a good idea of what the new trailer consists of. There are glimpses of many different levels, from a shipboard assault to a fierce battle in a city. It's clear that one level in the game is Pripyat, which was the city built to house the workers who operated the infamous Chernobyl nuclear power plant that exploded in 1987. There are explosions and gunfire galore, lots of explosions, helicopters flying everywhere, night vision shots of combat, and a glorious nuclear explosion

Od siebie powiem, że po oblukaniu trailera w HD, Prypeć w wydaniu graficznym COD4 nie dorasta do pięt STALKEROWI.

Edytowane przez LCC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O kurczę. Ale MacMillan się fajnie porusza :blink: ... a graficznie, pomimo słabej jakości filmu, wydaje mi się, że stalker raczej wygląda słabo w konfrontacji z tym co teraz zobaczyłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O kurczę. Ale MacMillan się fajnie porusza :blink: ... a graficznie, pomimo słabej jakości filmu, wydaje mi się, że stalker raczej wygląda słabo w konfrontacji z tym co teraz zobaczyłem.

 

 

taaaa i do tego zapowiada się niezły klimat :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, ze, tak jak mówiłem, nie ma w tym filmiku zbyt duzo akcji. W serii CoD zawsze sie cos dzieje, a tu nudą powiewa. No ale mam nadzieje ze inne etapy bedą duzo lepsze.

Jak dla mnie właśnie to jest świetne; za dużo akcji też nie sprzyja popularności gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, ze, tak jak mówiłem, nie ma w tym filmiku zbyt duzo akcji. W serii CoD zawsze sie cos dzieje, a tu nudą powiewa. No ale mam nadzieje ze inne etapy bedą duzo lepsze.

:D

... tia... szczególnie jak jakiś pluton czy co tam innego z pancerną obstawą na nich wjeżdża.

 

Myślę, że akcji nie zabraknie... wręcz przeciwnie, zresztą taka skradanka to też akcja i duża doza adrenalinki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość benden

performance pewnie bedzie cos jak colin mc dirt komfortowymi 30fpsami w 1024x768 na 8600gts bedzie sie trzeba zadowolic

 

a te cienie bedzie i tak trzeba wylaczyc bo bedzie tylko taki efekt jak softshadows w fearze :)

Edytowane przez benden

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

performance pewnie bedzie cos jak colin mc dirt komfortowymi 30fpsami w 1024x768 na 8600gts bedzie sie trzeba zadowolic

zeby tylko sie nie okazalo ze to stary engine q3 i 30fps bedzie absolutnie niegrywalne :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wygląda cacy ;). Jedynie co jest na mały minus to textura podłoża (3:24 min - wygląda z deka na low). Po za tym rzeczywiście jak real. Koleś fajne wygląda w tym przebraniu - jak misiek jakiś ;d.

Btw fajnie byłoby gdyby przed misją można było sobie wybierać wyposażenie. Ja tam zawsze wole auto niż kampe :P.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Btw fajnie byłoby gdyby przed misją można było sobie wybierać wyposażenie. Ja tam zawsze wole auto niż kampe :P.

gra pewnie będzie podzielna na misje w których biegniemy na hurra (z trybem auto :] )! :lol2: i te spokojniejsze wymagające 'kampy' ;) więc pozwolenie graczowi samemu decydować o wyposażeniu mogło by zabić klimat poszczególnych etapów gry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gierka wyglada kapitalnie :D Ciekawe jakie beda wymagania bo grafa chyba lepsza niz ta w stalkerze no i bardzo dobra animacja postaci. Byleby to nie byl ten silnik z qwaka bo tam bez fps >50 ciezko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam pytań :D m.a.s.a.k.r.a jaki jeszcze klimat dzięki tej grafice!! cieniom itd, jak biegnie 2 snajperów fuck me. Jak to tak będzie wglądać naprawdę to kupie nawet 9999gtx w SLI :) żeby dobrze chodziło :P. A animacja postaci nasuwa mi się jedno zdanie to niemożliwe :D

Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość MaRuH

film zabija, osobiście na mojej skromnej osobie robi większe wrazenie niz to co oststnio widziałem w crysisie. Alez szykuje sie wysyp gier :D

też w pewniej chwili odczułem większe wrażenie niż to co widziałem na filmikach z crysis'a.

Edytowane przez maruh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...