Skocz do zawartości
nrl

Call Of Duty 4: Modern Warfare

Rekomendowane odpowiedzi

Nooom 8600 to jednak za słaba grafa do CoD 4 na full xDD

 

Ja grałem w kazda cześc :) i każda ma honorowe miejsce na mojej scianie ^^ CoD 1 CoD 2 CoD 3[dostałem i mam czasami se szpilam u kumpla na ps2] CoD 4 CoD UO i teraz CoD 5 w prawdzie nie grałem na swoim kompie bo nie mogę jak na razie ^^ ale po to własnie kupuję nowego kompa :)

 

SP jest naprawdę bomba xD

MP gra nabiera inne realia wiele nowych funkcji urozmaica rozgrywkę najlepszy FPS :)

 

 

EDIT

 

Właśnie przed chwilką skończyła się transmija z Ligi ESWC, był transmitowany mecz w Call oF Duty 4

 

TM [czyt. tempus morienti] Vs DeltaBenQ

 

Mecz został wygrany przez TM :) w pięknym stylu ^^ wszystko można zobaczyć w hstv.pl

Edytowane przez a43vil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie mam pewny problem z ta grą mianowicie zrobiłem update punkbastera i o dziwo po jakimś czasie mnie wywala z serwera i

dlaczego dzięki za info i pomoc

Jaki komunikat pojawia się jak Cie wywali?

Najlepiej usuń cały folder PB i ściągnij na nowo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jakaś łata pliczek z angielszczeniem? Ew. jak można zmienić, aby było w wersji org. napisy?

 

Myslałem, że patch 1.4 zmieni mi na ang. ale niestety. W ogóle dzisiaj się przeraziłem wszystkie gry w media/empik to polskie wersje! Ja rozumiem, że jestyeśmy w Polsce, ale przynajmniej mogliby zostawić możliwość wyboru angielskiej. Mało co były gierki ang/pol.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jakaś łata pliczek z angielszczeniem? Ew. jak można zmienić, aby było w wersji org. napisy?

 

Myslałem, że patch 1.4 zmieni mi na ang. ale niestety. W ogóle dzisiaj się przeraziłem wszystkie gry w media/empik to polskie wersje! Ja rozumiem, że jestyeśmy w Polsce, ale przynajmniej mogliby zostawić możliwość wyboru angielskiej. Mało co były gierki ang/pol.

Ja u siebie zrobilem tak, ze po zakupie POL wersji w empiku, do mojej "starej" wersji dodalem tylko nowy klucz i tym samym dalej mam ang wersje gry, bo polskiej bym nie zniosl.

 

A co do klanu, to proponowalbym moze jakas wspolna rozgrywke kiedys, co Wy na to ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juz zglaszalem takowe propozycje, jednak bez odzewu. W kazdym badz razie ja jestem na tak.

To juz mamy 2 osoby :D

-spider3k (xfire: spider3k)

-xpektor

-wojtek.r

-pawelekmal

 

jeszcze z 3 osoby i mozna cos grac :P

Chetni dopisywac sie !

Edytowane przez spider3k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja też się zgłaszam swoją chęć ;] gram nawet dobrze. Na razie gram tylko TDM i czasem SABOTEGE, SD w 4 nie grałem ani razu, bo bez klanu to mi się nie chce ;p

jak grasz tylko narazie TDM to nie grasz dobrze...:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To juz mamy 2 osoby :D

-spider3k (xfire: spider3k)

-xpektor

-wojtek.r

-pawelekmal

 

jeszcze z 3 osoby i mozna cos grac :P

Chetni dopisywac sie !

 

Podajcie rowniez swoje xfire

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja też się zgłaszam swoją chęć ;] gram nawet dobrze. Na razie gram tylko TDM i czasem SABOTEGE, SD w 4 nie grałem ani razu, bo bez klanu to mi się nie chce ;p

powiedziałeś co wiedziałeś ;] zagrajmy razem.... moje xfire: pawelekmal1, a nick w grze Pawcio.

Dodajcie mnie do znajomych to pogramy. Gram na servie HERKULES TDM (lanc jest admem, na pewno jest tu gdzieś ip, polecam serv), a dziś 1 raz grałem SD na serwerze neozdrady i nawet nawet mi szło, ale domyślam się, że tylko dlatego, że przeciwnicy nie należeli do elity

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam nastepujacy problem: mam 2 pecety za routerem (1 zew. IP), 2 oryginalne CoD4 i nie moge grac na jednym serwerze na dwoch kompach jednoczesnie - gdy jeden sie polaczy, na drugim wyskakuje komunikat: serwer niedostepny.

 

// Gry i PB maja wszystkie update'y

 

Prosze o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak cos to podbijac do mnie na gadu gadu. Xfire uzywam sporadycznie, nie lubie jak cos mi dodatkowo zzera moj ukochany ramek ;p

Postaram sie jednak w najbzlizszych dniach miec go wlaczonego, wiec jak cos to zaklikajcie do: xpektor.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiedziałeś co wiedziałeś ;] zagrajmy razem.... moje xfire: pawelekmal1, a nick w grze Pawcio.

Dodajcie mnie do znajomych to pogramy. Gram na servie HERKULES TDM (lanc jest admem, na pewno jest tu gdzieś ip, polecam serv), a dziś 1 raz grałem SD na serwerze neozdrady i nawet nawet mi szło, ale domyślam się, że tylko dlatego, że przeciwnicy nie należeli do elity

Nie grales przypadkiem kiedys na Inei, c4c albo ex!t ?

Bo wydaje mi sie ze Cie w grze jakos spotkalem ;) Mialem przedtem nicka Pivko | Wojt3K, teraz gram jako 314. moj xfire: wojt3k88.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Od dłuższego czasu mam CoD4, ale grywałem tylko w singla. Ostatnio naszło mnie na multi i tu pojawia się moje pytanie.. Czy mogę ściągnąć 1 patcha który będzie zawierał w sobie wszystkie poprzednie, czy muszę ściągać każdy z osobna? Dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ze spajderem mielsimy okazje juz pare razy pyknac wspolnego timdetmacza. Gralo sie calkiem neizle, z wiedza ze strzelaja do ciebie ziomy z forum ;)

Tak czy inaczej zgrac teama bedzie ciezko... chyba ze powaznie wezmiemy sie do roboty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam was paru na xfire i zazwyczaj jesteście off albo afk ;] raz podłączyłem się do ciebie xpektor ale graliście na tdm bez hc do którego nie jestem przyzwyczajony. Cały czas gram na servach hc, czy to tdm czy sd. Ale mogę się przestawić jak by co;] zmienić klasy bym musiał bo bez hc to zupełnie inne umiejętności się przydają niz z nim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zmienić klasy bym musiał bo bez hc to zupełnie inne umiejętności się przydają niz z nim.

 

A jakie umiejetnosci przydaja sie na hc? Tam raczej nie trzeba w ogole myslec przy wyborze broni, przeciwnik dmuchnie i sie pada.

<_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Milan1899, dobrze powiedziane ;)

Zarowno na gg, jak i na xfire czesto jestem afk. Czasu na granie jest duzo mneij niz w liceum, ale przewaznie wieczorkiem udaje sie zarazerwowac z 2h grania.

 

edit

gram sobei jak zwykle, na serwie na ktorym zwykle grywam, i jak nigdy dotad wyskoczyl mi komunikat ze cdkey jest uzywany, sproboj pozniej... pokazal sie po tym jak zoabnczylem napis serwer odlaczony.

WTF?

Mam orginala, nikomu go nie pozyczalem...

Edytowane przez xpektor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przedstawiciele firmy Infinity Ward poinformowali, iż znany w Xboxa 360 (i kosztujący posiadaczy konsoli Microsoft 800 punktów) Variety Map Pack, PeCetowi gracze otrzymają całkowicie za darmo. Za inicjatywą tą stoi firma NVIDIA (nie ma to jak dobra promocja), która dodatkowo obiecuje kilka niespodzianek po wydaniu wspomnianego pakietu map.

 

W skład Variety Map Pack wchodzą 4 mapy przeznaczone dla rozgrywek wieloosobowych: Broadcast, Chinatown, Killhouse oraz Creek. Wydanie pakietu zaplanowano na 5 czerwca, a wraz z nim gracze otrzymają patch Call of Duty 4: Modern Warfare, oznaczony numerem 1.6, dodający oczywiście obsługę wcześniej wymienionych map, łatający wykrytego niedawno "exploita" oraz kilka zauważonych niedociągnięć i bugów.

 

http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=41208

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przedstawiciele firmy Infinity Ward poinformowali, iż znany w Xboxa 360 (i kosztujący posiadaczy konsoli Microsoft 800 punktów) Variety Map Pack, PeCetowi gracze otrzymają całkowicie za darmo. Za inicjatywą tą stoi firma NVIDIA (nie ma to jak dobra promocja), która dodatkowo obiecuje kilka niespodzianek po wydaniu wspomnianego pakietu map.

 

W skład Variety Map Pack wchodzą 4 mapy przeznaczone dla rozgrywek wieloosobowych: Broadcast, Chinatown, Killhouse oraz Creek. Wydanie pakietu zaplanowano na 5 czerwca, a wraz z nim gracze otrzymają patch Call of Duty 4: Modern Warfare, oznaczony numerem 1.6, dodający oczywiście obsługę wcześniej wymienionych map, łatający wykrytego niedawno "exploita" oraz kilka zauważonych niedociągnięć i bugów.

 

http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=41208

NO NARASZCIE

 

To czekanie zabija :). Mogli by jeszcze pomyśleć nad płatnym dodatkiem (też do sp) który by dodawał wiecej broni do mp (przecież takie g3,m14 albo mp44 (:lol2:) nie są imo "modern warfare" - przydałby sie steyr aug i pare inny nowszych broni.).

Ale ważne ze już za 5 dni mamy map packa i gra znów odżyje ;).

Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NO NARASZCIE

 

To czekanie zabija :). Mogli by jeszcze pomyśleć nad płatnym dodatkiem (też do sp) który by dodawał wiecej broni do mp (przecież takie g3,m14 albo mp44 (:lol2:) nie są imo "modern warfare" - przydałby sie steyr aug i pare inny nowszych broni.).

Ale ważne ze już za 5 dni mamy map packa i gra znów odżyje ;).

Ibrawa dla IW. Widać da się dać coś za free. Pstryczek nos Atari za TDU !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...