Skocz do zawartości
nrl

Call Of Duty 4: Modern Warfare

Rekomendowane odpowiedzi

w ustawieniach mp wpisales klucz cd?

poza tym wystarczy skopiowac folder players w bezpieczne miejsce i potem wrzucic z powrotem...do tego nie trzeba żadnego softu...

klucz CD mam wpisany ... skopiowalem w bezpieczne .... zgralem spowrotem i nie dziala :( Ustawienia ekranu sa takie jak mialem / nick nawet mam ten sam ale wszystkie dane odnosnie levelu usuniete :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawiedziony zachodem zwracam się do Was o podanie polskiego serwera, na którym nie ma modów (nie chodzi o moderację) i są na nim dobrzy gracze (m.in. z PPC), a rozgrywka nie przypomina UT. Zazwyczaj gdy natrafiłem na polaka na serwerze, to grał dobrze. Szukam wyzwania bo to już staje się nudne:

 

screenshoty

Edytowane przez djsilence

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm to może ustawimy się na jakimś serwerze. Ja tam upload mam średni, więc może ktoś postawi serwer ? Chętnie bym pograł kulturalnie z ludźmi z PPC. ;)

 

Tak w ogóle to nie cierpię trybu HC... Nalotów, Helikopterów. Strasznie mnie to wkurza i staram się grać na serwerach bez tych "bonusów"

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm to może ustawimy się na jakimś serwerze. Ja tam upload mam średni, więc może ktoś postawi serwer ? Chętnie bym pograł kulturalnie z ludźmi z PPC. ;)

 

Tak w ogóle to nie cierpię trybu HC... Nalotów, Helikopterów. Strasznie mnie to wkurza i staram się grać na serwerach bez tych "bonusów"

Ja na HC lubię grać ale jeżeli chodzi o naloty i helikoptery to też tego nie trawię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem na serwie gdzie nie było nalotów i choopa albo heli nie maił ammo ale za cholerę nie mogę go znaleźć ;]. I to nie był serwer HC i w dodatku 14 slotów (czyli ideał dla mnie), brak ffa,brak syf map typu wet work, shipment, dobry mapcycle, mało tdm i był w miare TP.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem na serwie gdzie nie było nalotów i choopa albo heli nie maił ammo ale za cholerę nie mogę go znaleźć ;]. I to nie był serwer HC i w dodatku 14 slotów (czyli ideał dla mnie), brak ffa,brak syf map typu wet work, shipment, dobry mapcycle, mało tdm i był w miare TP.

Moze sprawdz to, cytuje wypowiedz mate'a z innego forum. ;]

 

Serdecznie zapraszamy na nasz serwer ACE Realism. Rozgrywka może trochę przypominać tą CoD2. Adminem jest Psyborg i muszę przyznać, że odwalił kawał dobrej roboty i ciągle, gdy jest coś nie tak serwer jest dopracowywany. W serwer włożono bardzo dużo pracy.

 

-|GROM|- ACE Realism - Custom Maps! - RANKED

/connect 195.4.104.39:28960

Dołączona grafika

 

Nasza strona: http://gromklan.pl/

Mapki do ściągnięcia tutaj: http://gromklan.pl/cod4/

 

Cechy:

-Mod: ACE

-Serwer posiada własny system rankingowy (od nowa zbieramy doświadczenie i levelujemy).

-Serwer hardcore, ale z oryginału niewiele zostało.

-Obecnie na serwerze wrzucone są mapki z patcha 1.6. oraz mapki customowe.

-Nowe tryby gry: Capture the flag, Hold the flag.

-Penetracja ścian została bardzo zredukowana.

-Wyłączono hiticony - pojawiający się krzyżyk przy trafieniu.

-Wprowadzono system krwawienia oraz apteczek polowych. (użycie apteczek - przytrzymać F)

-można przeszukiwać ciała. - przytrzymując klawisz V- nóż.

-Wstawiono nowe mundury dla Arabów.

-Przywrócono G3 możliwość strzelania jak z automatu (single player), ale spowolniono trochę by nie było za mocne.

-Sprint został ograniczony.

-Krzyki konania.

-Zmodyfikowano minimape, jest włączona cały czas, ale przeciwników na niej nie widać.

-Uav po 5 zabójstwach, Airstike po 10 zabójstwach, a Heli po 25 zabójstwach (pod rząd)

-Tuba zadaje 1hp obrażeń (została uznana, za denerwującą)

-System anty-bunnyhooperski, nie można strzelać podczas skoku.

-GROMowe Menu i różne akcenty klanu -|GROM|- .

-Nowe wstawki muzyczne

-Od graczy wymagamy pewną dozę kultury, nie przeklinamy.

-Serwery klanu -|GROM|- charakteryzują się super atmosferą.

-Serwery monitorowane, cheater'zy niech drżą :)

Z pewnością o czymś zapomniałem :)

 

Wkrótce:

-Zmiany w rotacji map.

-Tryb nocny.

-Nowy Tryb VIP - jedna drużyna ma komendanta, z pistolem o wyróżniającym wyglądzie i ma go bronić. A druga drużyna ma za zadanie go zabić.

 

Dołączona grafika

 

Naprawdę polecam, chcemy rozkręcić ten serwer, bo to naprawdę lepsza opcja niż zwykły CoD4. O wiele przyjemniejsza gra.

Zapraszamy!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja preferuję grę jak jest, choć w HC. Przestawianie się do pojedynczego serwera - nie dla mnie.

 

Mam dobry upload. Mogę coś postawić. jak coś to na PW. jestem w domu do 24

 

Co miałeś na myśli novvy ? :) Bo choć na screenach widać młóckę, to ostatecznie jestem taktykiem i lubię walczyć na umysły w pojedynku DM 4osoby lub 3v3

Edytowane przez djsilence

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ath

Wszystko fajnie tylko serwer ma za dużo slotów i do tego jest cały czas pusty ;).

Jak znajdę ten serwer dam wam znać. Naprawdę zajebiście na nim sie grało (zawsze był jakiś admin, gracze skupiali sie na Objective - no chyba ze akurat był tdm ale w map cyclu było mało map z tdm).

 

A tak btw na Broadcast świetnie sie gra S&D. Łatwo dość do celu (a właśnie tak imo powinno być ze łatwiejszy jest atak na cel niż obrona) :P.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja preferuję grę jak jest, choć w HC. Przestawianie się do pojedynczego serwera - nie dla mnie.

 

Mam dobry upload. Mogę coś postawić. jak coś to na PW. jestem w domu do 24

 

Co miałeś na myśli novvy ? :) Bo choć na screenach widać młóckę, to ostatecznie jestem taktykiem i lubię walczyć na umysły w pojedynku DM 4osoby lub 3v3

Chodziło mi o to, że granie ze mną w COD4 to pewnie żadne wyzwanie. Jakoś nie bardzo mi idzie w COD4 po "przesiadce" z CS:S ;) Często gram w TDM ale staram się unikać serwerów z 18 slotami. Najbardziej lubię duże mapy typu Creek i jak jest niezbyt duża liczba slotów. Wtedy rozgrywka jest ciekawsza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety gra przy 32 osobach nie jest za ciekawa i robi się z tego Quake 3 Arena. IMO komfortowa gra przy max 14-16 osobach. Przy większej liczbie robi się chaos. I jak dodamy do tego częste naloty i co chwile nadlatujący jakiś heli, to już w ogóle ;)

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rozgrywka jest definitywnie ciekawsza, gdy jest mało osób. Czasy UT dla mnie już minęły. jak będę chciał młócić to włącze sobie Quake-a :)

Do młócenia polecam Team Fortress 2! Tam 16 vs 16 się sprawdza, w COD niekoniecznie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widze ze nie macie pojecia o Quake jesli dla was ta gra sluzyla do mlocenia w kilkanascie osob na jednym serwie .... Ale czego sie spodziewac po pro ktorzy w zyciu pewnie nie widziali nic poza AWP z CS :twisted:

Edytowane przez satou

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widze ze nie macie pojecia o Quake jesli dla was ta gra sluzyla do mlocenia w kilkanascie osob na jednym serwie .... Ale czego sie spodziewac po pro ktorzy w zyciu pewnie nie widziali nic poza AWP z CS :twisted:

nie każdy grał w q3 w DM w powyżej 10 osób ;]. U mnie głównie to był cpm 1v1 albo tdm. Ale to tak na boku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widze ze nie macie pojecia o Quake jesli dla was ta gra sluzyla do mlocenia w kilkanascie osob na jednym serwie .... Ale czego sie spodziewac po pro ktorzy w zyciu pewnie nie widziali nic poza AWP z CS :twisted:

 

Widze, że ty również nie masz pojęcia o Q3. Jedni grają na CPM 1v1 inni w VQ3 TDM po kilkanaście osób i nic w tym dziwnego nie widzę. Gra została stworzona do takiego "młucenia: Troszkę lat w Q3 grałem. Nawet miałem swój klan i grałem całkiem nieźle (klasyczny Q3 i CPM)

 

Dla mnie COD4 przy 32 graczach robi się po prostu nieprzyjemny, zwłaszcza jak lata Ci heli nad głową i po przejściu 10 metrów dobija Ciebie nalot. W CS'a nie grałem za dużo i nigdy nie darzyłem go zbyt dużą sympatią, a zwłaszcza perfidnych camperów z AWP ;)

 

Ktoś zna jeszcze jakieś serwery bez heli i nalotów ;) ?

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawiedziony zachodem zwracam się do Was o podanie polskiego serwera, na którym nie ma modów (nie chodzi o moderację) i są na nim dobrzy gracze (m.in. z PPC), a rozgrywka nie przypomina UT. Zazwyczaj gdy natrafiłem na polaka na serwerze, to grał dobrze. Szukam wyzwania bo to już staje się nudne:

 

screenshoty

Ladne screeny, widze ze tez ciekawe serwerki tam znalazles, overgrown olny :D najs

We wrzesniu, pazdzierniku chetnie pogram.

 

Moje screeny: http://btk.net.pl/~kinslayer/nowe/

i jeszcze kilka tu http://btk.net.pl/~kinslayer/nowe/pc/ ;)

Edytowane przez Kinslayer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tez sie chetnie pisze na młócke od czasu do czasu moj xfrajer: disasster3

troche pociupie z Wami tylko dajcie namiary na servy, teraz juz przeszedlem na amatorke (po grze klanowej jakis czas temu) ale od czasu do czasu lubie sobie postrzelac 4Fun :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...