Skocz do zawartości
nrl

Call Of Duty 4: Modern Warfare

Rekomendowane odpowiedzi

Demo mi się spodobało, ale jeżeli to 5h gry single to najwyżej 40zł mogłbym dać za tą grę... a od multi mam America's Army (a niedługo będzie AA3.0 B-) )

a mp na dużo dłużej styka nawet jak sie jest fanem tylko i wyłączenie et. Mi jak narazie starczyło na 350h gry i nadal czasami gram jak chce czas zabić ;]. Z gier które ostatnio zakupiłem to właśnie na codzie sie najmniej zawiodłem a średnie w nim nadzieje pokładałem. Co do SP. Nawet dla takiego SP imo można wydać ten 70zł bo jest naprawdę dobre i zapada w pamieć mimo ze w h*j krótkie ;]. Jak to już ktoś wspomniał - momentami przypomina interaktywny film. Użycie borni niczego sobie, dźwięki dobre (kapitalny odgłos miniguna szczególnie na pograniczu strzału a grzania ;p), muza w niektórych momentach świetna, bdb grafa, dużo skryptów (i na plus i na minus ;p).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Demo mi się spodobało, ale jeżeli to 5h gry single to najwyżej 40zł mogłbym dać za tą grę... a od multi mam America's Army (a niedługo będzie AA3.0 B-) )

chyba kolega nie grał ani w multi ani w poprzednie czesci gry, jak mozna mówic ze gra nie warta tych kilku złociszy, ja bym za nia dał nawet 150 zł, inna sprawa ze nie dałem nic, bo brat zna prezesa Licomp Empic Multimedia i sie załapałem na gierke z koszulka i czapeczka, chyba na dzien przed oficjalna premiera, od wielu lat jestem miłosnikiem CoD-a, i 4 wcale mnie nie zawiodła, trzeba było sie tylko przestawic bo troche sie zmieniło zwłaszcza w movement-cie, ale dalej to stary dobry Cod gdzie humor i wysminita zabawa stoja na pierwszym miejscu w MP, a wyzwania nie które-beczka smiechu, dobrze ze poczucie humoru ich nie opusciło tak jak zalewałem sie łzami patrzac jak zołnierzyki poruszały sie w UO, tak tu jest podobnie, nie umiem tego wyjasnic, gra mnie poprostu bawi i jest skillowa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AA i CoD4 różnią się diametralnie, były czasy kiedy AA było dość szybkim shooterem, teraz to czasem można dosłownie usnąć czekając do końca rundy [; a więc co kto lubi...

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Da się zrobić tak mając własny serwer, a w zasadzie dwa TDM i S&D, że jak jeden będzie zapełniony to w momencie łączenia będzie automatycznie przekierowywał na drugi serwer ?

niestety nie.

 

zapodaj te IP ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy byłby ktoś tak dobry i mógł wysłac mi save' a od II aktu do przodu? Proszę pisac na PW, bardzo mi na tym zależy. Podczas ładowania nastepnej misji dostałem BSODa i pliki się uszkodziły :sad: Z góry dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam jedną misję nie do przejścia jak dla mnie (przeszedłem cod 1 i cod2 na trzecim z czterech poziomów trudności) i w cod4 również gram na trzecim poziomie i mam problem z powrotem do SIL czy jakoś tak (misja po Czarnobylu). Mam jakieś 2 czy trzy minuty na dostanie się do pewnego miejsca, ale to jest praktycznie niemożliwe, gdyż do zabicia jest cała horda przeciwników, mnożących się nie wiem skąd. Macie jakąś radę jak to przejść? (trzeci poziom trudności).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

musisz umiejętnie i kilka razy użyć "airstrike" (jest chyba pod klawiszem "7") - F16 będą bombardować wskazany teren

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam jedną misję nie do przejścia jak dla mnie (przeszedłem cod 1 i cod2 na trzecim z czterech poziomów trudności) i w cod4 również gram na trzecim poziomie i mam problem z powrotem do SIL czy jakoś tak (misja po Czarnobylu). Mam jakieś 2 czy trzy minuty na dostanie się do pewnego miejsca, ale to jest praktycznie niemożliwe, gdyż do zabicia jest cała horda przeciwników, mnożących się nie wiem skąd. Macie jakąś radę jak to przejść? (trzeci poziom trudności).

Ja wlasnie przechodze na veteranie 4 raz i jest to w sumie najciezsze miejsce z calej gry imo... tak jak kolega wspomnial odkad raczyna bic licznik proponuje zrobic nalot i leciec prawą strona w takim wykopie. Nie zawracaj sobie glowy czolganiem sie :) flashbang moze nawet dwa i do przodu! Za ktoryms razem uda ci sie schronic w chacie , tam wskoczy savegame. Na wprost z tej chatki bedziesz zbiegal po zboczu, lekko z prawej jest taka rura cementowa w ktorej warto sie schronic ( uwaga na granaty). Z tego miejsca bnalot na droge, flashbangi i leciesz juz droga prosto do celu. Cala tajemnica polega na tym zeby biec jak najszybciej do przodu wtedy przy lekkiej dozie szczescia przebiegniesz za spawnpointy przeciwnikow :) pare razy mialem tak ze oni lecieli do gory jak im skrypt kazal a ja obok nich sprintem w dol :P Generalnie na veteranie ta misja jest chyba nie do przejscia bez flashbanga

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taki problem z cod4 na trybie mp. Po parunastu minutach grania mam jakieś błędy i przycięcia. Gdy widzę granat dymny to zwalnia przebiegając przez dym, a gdy już się wypali taki granat to zostają mi takie białe poświaty (wygląda to choćby słońce) i gdy mam kamerę obróconą na to gra zwalnia do jakby 5fps, jak odwrócę kamerę aby się na to nie patrzeć wszystko wraca do normy aż do spotkania następnego granatu dymnego...

 

Gram na takim sprzęcie: e4300@3ghz, foxconn p35a-s, baracuda .11 500gb, x-fi ex gamer, 8800gt 512mb (referencyjne chłodzenie i taktowanie), 4x1Gb kingston elpida

 

Zazwyczaj gram na pełnych detalach przy rozdzielczości 1280x800, nawet gdy powyłączam wszystkie fajerwerki, aa i anizo na "0" to dalej sytuacja ta sama. Ostatnio nawet powróciłem do starszych forceware oznaczonych numerkiem 174.74 co miało pomóc w mojej sytuacji, niestety dalej to samo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie na full jak przebiegam przez smoka spada mi do 30 fps nieważne co sie dzieje na mapie. Czasami sie zdarza (bardzo rzadko), ze po flashu w miejscu gdzie upadł zostaje biała plama i mam wtedy też 5 fps tylko, że to mi sie zdarzyło ze 3 razy. Ze smokiem trza sie pogodzić jak ktoś gra na full (ni ja) a to drugie to bug gry.

Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sledziq w sumie to bardzo ładnie opisałeś mi to jak mam przejść, ale i tak mi się nie udaje - denerwuje mnie ciągłe wczytywanie gry bo normalnie to jest najtrudniejszy moment chyba we wszystkich cod naraz wziętych. Może uda mi się przejść, ale już trzeci dzień z tym walczę i brak efektów, gdyby choć troszeczkę dalej był save a nie przed domem na polu to może byłoby mi łatwiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem na 3 poziomie i z tego co pamiętam to rzucałem dużo flaszy i biegłem praktycznie przed siebie. Jak rozwalasz te czołgi to potem masz możliwość użycia nalatów. Musisz po prostu wyczuć moment po nalocie i gnać ile sił w nogach. Nie pamiętam jak doszedlem potem do tego lądowiska helikoptera , ale jakoś trafiłem w niecałe 2 minuty. Cały czas grając na 3 poziomie trudności. Veteran jak dla mnie troszkę za trudny, ale na upartego da się przejść bez zabijania większej ilości wroga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taki problem z cod4 na trybie mp. Po parunastu minutach grania mam jakieś błędy i przycięcia. Gdy widzę granat dymny to zwalnia przebiegając przez dym, a gdy już się wypali taki granat to zostają mi takie białe poświaty (wygląda to choćby słońce) i gdy mam kamerę obróconą na to gra zwalnia do jakby 5fps, jak odwrócę kamerę aby się na to nie patrzeć wszystko wraca do normy aż do spotkania następnego granatu dymnego...

 

Gram na takim sprzęcie: e4300@3ghz, foxconn p35a-s, baracuda .11 500gb, x-fi ex gamer, 8800gt 512mb (referencyjne chłodzenie i taktowanie), 4x1Gb kingston elpida

 

Zazwyczaj gram na pełnych detalach przy rozdzielczości 1280x800, nawet gdy powyłączam wszystkie fajerwerki, aa i anizo na "0" to dalej sytuacja ta sama. Ostatnio nawet powróciłem do starszych forceware oznaczonych numerkiem 174.74 co miało pomóc w mojej sytuacji, niestety dalej to samo...

ja miłem jakies cyrki z fps na najnowszysch sterach sredni FPS w MP spadł mi ze 92-125 do 48-79, o dziwo po powrocie do .16 znowu jest płynnie wiec obarczam za wszstko stery, wraj sobie stery .16 moze Ci pomoze, tam cos w nowszych niby optymalizowli shadery do Coda4 i wyszła jakas gigantyczna padaka wiec odradzam do tej gry najnowsze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że nie tylko ja mam/miałem problem w tej misji :) Może mi się uda przejść, jescze powojuje w weekend bo teraz niestety nie mam czasu bo w pracy zabiegany jak nie wiem co...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie... Opłaca się nadal kupować CoD 4 po pół roku od premiery? Singla już widziałem, a że patrzę na relacje na HSTV w CoDa 4... wszyscy mówią że multi jest super itd. Tak jest naprawdę? :D Łatwo można "wejść w multi?"

Tak naprawdę to nie mam w co grać, i dlatego xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak wyglada sprawa z cziterami na normalnych ;-) serwerach? pb sobie radzi?

To zalezy... Z reszta jak zawsze w CoD'ach + pb...

niektore servy nie aktualizuja pb, i koles bez problemu wchodzi z wall'em lub tez aim'em...

Nie ma reguly...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ohuzo jeżeli chodzi ci o taką kulę jakby ognia bardzo jasną po wybuchu granatu dymnego to ja mam to samo.

Jak patrzę na to to fps drastycznie mi spada.

 

No dokładnie takie coś mam, wie ktoś jak można się tego pozbyć ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Przeszukalem temat ale w sumie nie znalazlem informacji

Otoz popelnilem straszna rzecz :rolleyes: i wgralem viste jako drugi system aby zobaczyc jak cod 4 sie sprawuje na tej 8800 gt w high detalach - jednak ich nie moge ustawic w cod 4

Gra orginalna - patch 1.7 - zostala zainstalowana a nastepnie spatchowana na 1.6 a pozniej 1.6 to 1.7 .

Zainstalowane najnowsze stery do grafiki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam do was pytanko - Czy da sie w czasie gry zmienic poziom trudnosci? :D

 

Wszytkie poprzednie czesci CoD przechodzilem na najwyzszym poziomie trudnosci (Veteran)... Zalaczam CoD4, po paru razach w misji treningowej zrobilem czas 19.65s to se mysle biore veterana jak zwykle... i to byl moj blad :D. Komp łoi mi dupsko na kazdym kroku. Nie powiem, przechodze gre ale w takim tempie, ze "ekhmm" mnie strzela. Kazda wieksza bitewke musze powtarzac ze 20 razy (co sie staje irytujace powoli...). Najgorsze jest w tym wszystkim, ze niewazne jak sie schowasz, komp i tak cie wypatrzy... nawet za sciana - wystarczy sie wychylic na moment i kulka w leb (kompowi obrot, wymierzenie i strzal zajmuje ulamki sekundy - fajnie). Poziom trudnosci naprawde dla masochistów. To juz nie jest realizm a science fiction :/.

 

Szukalem przez google ale nigdzie sie nie moge doszukac czcegos na tematr zmiany poziomow trudnosci. Help :)

 

 

Pozdrawiam

Mateusz

 

PS. Jak nie bedzie takiej opcji to chyba pier... gre w kąt bo juz jestem za daleko zeby zaczynac od 0. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...