Skocz do zawartości
nrl

Call Of Duty 4: Modern Warfare

Rekomendowane odpowiedzi

rafiki, tak na szybko- zmien sterownik grafiki i zobacz czy pomogło, sprawdz też czy nie wywala ci sterownik openal od karty dźwiękowej(nie pamietam czy to jeździ na openal czy na ichnim milesie3d...). ogołem dźwiękówa potrafi robic CtD

jesli nie - sprawdz napięcia, temperatury całego kompa, moze zasilacz sie sypie, moze sie cos przegrzewa

Edytowane przez Gregu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uhh... ten CoD... wczoraj miałem lekkie problemy z PB:

Dołączona grafika

Pomogła aktualizacja przez PBSetup:

http://www.evenbalance.com/index.php?page=pbsetup.php

 

A dziś gdy próbuje połączyć się z jakimkolwiek serwerem wyskakuje coś takiego [łączy, łączy, dochodzi do cyfry 11 i buuuum]:

Dołączona grafika

Czy jedno może mieć powiązanie z drugim? Jeżeli nie - jak to naprawić?

 

Gra oczywiście oryginalna zaopatrzona w najnowsze patche, aktualizacje. System XP Pro SP2 [zapora wyłączona więc nie ma tu mowy o blokadzie przez system] + brak firewalli na kompie [więc tu też rozwiązanie odpada na wstępie], całość jedynie zaopatrzona w najnowszą wersję ESET NOD32 - jednakże nie zauważyłem aby gra była blokowana przez program [wcześniej wszystko ładnie śmigało!]. Komp jak w podpisie.

 

Dziękuję z góry za odpowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mhmm... problem sam znikł - po krótszym czasie.

 

Normalne, to to?

 

A... jeszcze jedno pytanko: czy istnieje komenda, po której wpisaniu wyświetlałoby mi w rogu ekranu aktualną ilość fps?

 

Dzięki z góry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

/cg_drawfps 1 o ile się nie mylę :rolleyes:

 

I /com_maxfps x na maxymalna liczbe fpsków.

Oprocz 1 mozna jeszcze wpisac 2 lub 3 zeby uzyskac bardziej zaawansowane info, zreszta jak zaczniesz cos wpisywac w konsole to ona i tak zacznie podpowiadac co do nazw i parametrow komend.

 

Co do maxfps to na niektorych serwerach leca kicki za zby duza wartosc wpisana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bry :D

Zaopatrzyłem się w CoD4 i próbuję grać na multi... Czy ktoś z PurePC gra jeszcze w tą grę na multi? Kurde, wciągające to jest :D

Tylko DMki na na małych mapkach potrafią mocno wkurzyć - od razu masa spawnkilli leci :/ A tak... gram standardową klasą, nie tworzyłem własnej... mam chyba 4 lvl ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bry :D

Zaopatrzyłem się w CoD4 i próbuję grać na multi... Czy ktoś z PurePC gra jeszcze w tą grę na multi? Kurde, wciągające to jest :D

Tylko DMki na na małych mapkach potrafią mocno wkurzyć - od razu masa spawnkilli leci :/ A tak... gram standardową klasą, nie tworzyłem własnej... mam chyba 4 lvl ;D

Ja rzadko gram głównie po to aby wkoncu nabić wszysko na 100% (zdobycie 150 headów z dragonowa (syf w h*j) zajęło mi bardzo dużo czasu). Tworzenie klasy zaczyna sie o któregoś tam levelu ;d. A i nie graj na serwach z wiekszą ilością ludzi jak 18 ;]. Syf nie gra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś wam obiecałem 2 serwery S&D i TDM przy wsparciu technicznym mojej sieci osiedlowej. Po długim oczekiwaniu mamy na razie serwer TDM na 16 slotów.

 

Dane serwera:

 

Adres: 79.139.42.9:28990

Liczba slotów: 16

Tryb gry: TDM

Mod: ProMod3!

Mapcykl:

 

mp_backlot - TDM

mp_crash - TDM

mp_crossfire - TDM

mp_vacant - TDM

mp_citystreets - TDM

mp_strike - TDM

 

Mam nadzieję, że serwer przypadnie wam do gustu. Z czasem doda się więcej map. Na razie pingi na serwerze są dobre i oby tak było (problemy z providerem) cały czas. Dostęp do serwera tylko z oryginalnego key'a! Serwer stoi od wczoraj, więc wszelkie problemy i uwagi proszę mi zgłaszać najlepiej na PM.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś wam obiecałem 2 serwery S&D i TDM przy wsparciu technicznym mojej sieci osiedlowej. Po długim oczekiwaniu mamy na razie serwer TDM na 16 slotów.

 

Dane serwera:

 

Adres: 79.139.42.9:28990

Liczba slotów: 16

Tryb gry: TDM

Mod: ProMod3!

Mapcykl:

 

mp_backlot - TDM

mp_crash - TDM

mp_crossfire - TDM

mp_vacant - TDM

mp_citystreets - TDM

mp_strike - TDM

 

Mam nadzieję, że serwer przypadnie wam do gustu. Z czasem doda się więcej map. Na razie pingi na serwerze są dobre i oby tak było (problemy z providerem) cały czas. Dostęp do serwera tylko z oryginalnego key'a! Serwer stoi od wczoraj, więc wszelkie problemy i uwagi proszę mi zgłaszać najlepiej na PM.

Bardzo fajnie ze 16 a nie więcej ;). Spróbuje dziś jeszcze wbić. W sumie od zdobycia dragonova (syf...) na 100% już nie gram ale można by sie ustawić na forumowe młucenie. Zawsze raźniej bedzie ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet jak na razie się nie rozwinie to oczywiście zapraszam na jakieś forumowe młócenie :) A btw serwer ma być udostępniany (sporadycznie) pewnemu klanowi, który będzie go zamykał na czas treningów jak i turniejów. Ale to raczej późno w nocy i rzadko. Będzie jeszcze serwer S&D ale to się zobaczy (nie ode mnie to zależy).

 

Pingi są przyzwoite. Z pracy jak wchodzę (tak instalnąłem sobie COD4 , a co ;) ) to pingi też mam podobnie i nie laguje , a testowany był nawet do 16 osób. Zależy to tez kto jakiego ma providera.

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...