Skocz do zawartości
nrl

Call Of Duty 4: Modern Warfare

Rekomendowane odpowiedzi

chetnie bym pyknal ale z cod'a4 zostala mi tylko oryginalna gra na polce ;] teraz only cod5 ;] moze byscie sie przesiadli na 5 ? chetnie bym z Wami powalczyl :)

No ja mam tyle wydatków ze już na cod5 kapuchy nie starczy :<. Mimo ze słyszałem ze jest średni głównie w singlu to i tak z chęcią bym zagrał w MP ;]. Szkoda ze droższy jest cod5 od coda4 co imo jest absurdem ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość piotrAthlonXp

witam mam problem

kiedy klikam na wybrany serwer by do niego wejsc bardzo dlugo jest na ekranie opcje gry...

tak jakby sie cos ladowalo i nic

mozna cos na to zaradzic?

 

moje lacze to radiowka 512

gra oryginal

 

oczywiscie cod4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam mam problem

kiedy klikam na wybrany serwer by do niego wejsc bardzo dlugo jest na ekranie opcje gry...

tak jakby sie cos ladowalo i nic

mozna cos na to zaradzic?

 

moje lacze to radiowka 512

gra oryginal

 

oczywiscie cod4

Masz wszystkie patche (tzn do 1.7 włącznie)? Może przez przypadek wbiłeś na piracki serwer (chociaż nie wiem czy to jest możliwe mając orginała spaczowanego). Podaj więcej informacji na temat tego problemu ;].

Jak jest to Hardcore to moge zagrac. :D

Jest pr0mod wiec bedzie ciekawie ;].

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość piotrAthlonXp

wyglada na to jakby lacze bylo za wolne czy cus

globalne ip mam

 

zdazylo sie pare razy po dlugim czekaniu (ok 10 min) ze weszlo na serwer i gralem do konca mapy a przy zmianie mapy znow stalo i nie chcialo sie zaladowac

 

patch)ow nie mam wcale - jest to konieczne??

 

dzieki za odp pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wyglada na to jakby lacze bylo za wolne czy cus

globalne ip mam

 

zdazylo sie pare razy po dlugim czekaniu (ok 10 min) ze weszlo na serwer i gralem do konca mapy a przy zmianie mapy znow stalo i nie chcialo sie zaladowac

 

patch)ow nie mam wcale - jest to konieczne??

 

dzieki za odp pozdro

Jeśli nie masz patchów to możesz grać tylko na serwach w tej wersji którą masz (domyślnie 1.0) czyli żeby zagrać na najliczniejszych serwach z wersją 1.7 musisz zassać patche. Być może dlatego nie chce Cię wbijać na serwy - prawie wszystkie są w v.1.7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie trawie HC. Takie lotto ze aż głowa boli ;]. Plus to przy małej ilości graczy (czyli np 6v6 albo 7v7) czasami rozgrywka jest troche wolniejsza i bardziej "przemyślana" ;d.

Ja wbije na serwer po 20 bo jakoś dużo obowiązków dziś.

 

marminho

Zmniejsz czcionke w podpisie jak możesz. Cytat z regulaminu:

Podpis nie powinien być wizualnie męczący dla innych użytkowników forum: maksymalna wielkość czcionki to czcionka domyślna (2)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co powiecie na jutro 19:00 wbić się zagrać sobie razem?

 

Ale to jest 2ka, a taka może być zgadza się?

Teraz jest git ;). No ja nie daje 100% ale można by wbić. Środa to już przesrany dzień w dodatku trzeba bedzie sie napić :lol:.

 

A co do serwera. Ten pr0 mod jakoś średnio mi sie podoba - już chyba bardziej wolałbym HC z low respawnem (np 3-5 sec). A najlepiej HQ&DOM na def bez nalotów i heli ;d.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam taki problem posiadam CODa 2,4,5 i ostatnio włączam 4 i za każdym razem wywala mnie błąd aplikacji. Sprawdzałem pozostałe i niestety to samo. Z CODem nic nie robiłem działał normalnie, a tu nagle nie działa. Jakieś podpowiedzi? :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdz czy inne aplikacje OpenGl Ci działają (nawet coś takiego jak google Earth openGL mode). Ja kiedyś miałem takiego babola ze mi aplikacje na openglu nie działały wogole i nikt tego nie potrafił rozwiązać ;].

 

Poza tym pokarz skrina jaki błąd wyskakuje dokładnie ;].

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mojemu COD'owi rowniez odwidzialo sie dzialac, przy wlaczaniu SP dostaje komunikat ze nie mam plyty w napedzie jak mam + nie mam zadnego softu pokroju daemon/alcohol. Spotkal sie ktos z takim problebem?

 

Gra oczywiscie orginalna w wersji GOTY.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mojemu COD'owi rowniez odwidzialo sie dzialac, przy wlaczaniu SP dostaje komunikat ze nie mam plyty w napedzie jak mam + nie mam zadnego softu pokroju daemon/alcohol. Spotkal sie ktos z takim problebem?

 

Gra oczywiscie orginalna w wersji GOTY.

Tiaaa, ja sie skoptkalem, i niestety nic nie pomoglo, jak tylko crack :blink:.

Mam cala serie cod'a oryginal, ale 4 przestala mi chodzic gdzies 7 miesiecy po zakupie... Nie wiem moze nagrywaja na badziewiastych plytach...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie o profil gracza.

 

Kupiłem jakieś 2 miesiące temu cod4 "okazyjnie". Okazało się , że klucz jest uzywany przez inne osoby. Czasami udawało mi się wbić na serwer innym razem nie.

Nieważne, teraz kupiłem ze sprawdzonego sklepu (mam nadzieję, że w empiku nie zaglądają do pudełek ;)).

 

Pytanie.

Zgrałem profil gracza , ale okazało się że jest on powiązany z kluczem.

Czy jest jakaś szansa na zachowanie profilu przy nowym kluczu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie o profil gracza.

 

Kupiłem jakieś 2 miesiące temu cod4 "okazyjnie". Okazało się , że klucz jest uzywany przez inne osoby. Czasami udawało mi się wbić na serwer innym razem nie.

Nieważne, teraz kupiłem ze sprawdzonego sklepu (mam nadzieję, że w empiku nie zaglądają do pudełek ;)).

 

Pytanie.

Zgrałem profil gracza , ale okazało się że jest on powiązany z kluczem.

Czy jest jakaś szansa na zachowanie profilu przy nowym kluczu?

Jest ;)

 

Oto rozwiazanie :)

 

Dołączona grafika

 

Wchodzisz w rejestr, i potem wybierasz te galazie ktore masz na screenie, to akurat VISTA, a wxp masz tam pdoobnie, ale od razu chyba activision sie pokaze, klikasz cd - key i wklejasz ten na ktorym gralec, lecz przed cala operacja wytnij swoj caly profil, wejdz w coda, utworz nowe konto, potem wbij ten stary klucz, wlacz znowu cod'a, wylacz, i zmien cd - key na ten ktory kupiles :).

 

A najlepiej, jak olejesz swoj profil, i zagrasz od azu na 55 lvl'u, nie jest to czit, po prostu podmienienie mpdaty...

 

KLIK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki za wskazówki.

Rozumiem, że jest to bezpieczne dla klucza ?

Ta takie operacje, nie sa niedozwolone, jesli bys w rejestrze nie zmienil klucza i tylko podmienil mpdate, to gra Ci zresetuje, poniewaz ten klucz jeszcze do niedawna mial zerowe statystyki, na szczescie kiedys znalazlem takie info nawet na oficjalnej stronie cod'a, ze takiego sposobu mozna uzywac, aby podmienic mpdate, z przed formata, a programy ktore robia backup'y, nic innego nie robia, jak wlasnie w/w operacje (podmienianie cd-key'a, na fake'owy, i kopiowanie mpdaty, potem zmienianie na poprzedni).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...