Skocz do zawartości
nrl

Call Of Duty 4: Modern Warfare

Rekomendowane odpowiedzi

mam problem z dźwiękiem.

Gra chodzi płynnie. Niestety dźwięk trzeszczy i wogóle jest nieprzyjemny. Ustawiłem na stereo ale bez rezultatu. Czy jest na to jakaś rada?

 

edit

przeinstalowałem sterownik do dżwiękówki oraz inne stary do grafy i jest ok.

Edytowane przez aldam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem już kilkadziesiąt godzin w cod4 mp i powoli zaczyna mnie nudzić.

Wciąż te same mapy. Nie widzę żadnych modów. NUDA.

 

Chyba odkopię cod2. Ta część najbardziej mi odpowiadała.

Jeżeli macie cod1 to zobaczcie ile ludzi jeszcze w to gra. Sam się zdziwiłem. To samo stary dobry vietcong.

 

A cod4? Świetna grafika, emocjonujace rozgrywki w sieci, a jednak czegoś brakuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mody są tylko trzeba poszukać.. Nowych map też nie brakuje. Jest ich dość sporo. Oj coś kiepsko szukałeś, albo masz problem z "dostępnością" do publicznych serwerów. Co do samej gry po MP to mi się już dawno znudziła i gram coraz rzadziej. W COD2 przestałem grać już od co najmniej roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie za to zrobiłem małego refresha i po kilku dniach prawie wróciłem do mojej dawnej formy. Brakuje jeszcze wyczucia typu jak rzucić granat, tudzież refleksu w używaniu noża, jednak na TDM da się przeżyć i zająć pierwsze lokaty. Silence perks są niezastąpione i dalej robią zamęt w szeregach wroga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jak trafić na grupę osób, która chce grać z taktyką w CoD 4. :D Po prostu jak zaczniemy, to nie idzie się oderwać. :) Akcje potrafią być naprawdę świetne!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

S&D to S&D, w CoD2 tylko w to się grało. Moim zdaniem ciężko trafić na publicu w odpowiednią ekipę, a jak sie trafi to jeszcze trudniej później ją jeszcze raz spotkać. Jeśli macie namiary na sprawdzone serwery to czekam na IP'ki. Jeśli planujecie jakąś ustawkę to też z chęcią się przyłączę o ile czas pozwoli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem już kilkadziesiąt godzin w cod4 mp i powoli zaczyna mnie nudzić.

Wciąż te same mapy. Nie widzę żadnych modów. NUDA.

 

Chyba odkopię cod2. Ta część najbardziej mi odpowiadała.

Jeżeli macie cod1 to zobaczcie ile ludzi jeszcze w to gra. Sam się zdziwiłem. To samo stary dobry vietcong.

 

A cod4? Świetna grafika, emocjonujace rozgrywki w sieci, a jednak czegoś brakuje.

ahahahaha - "Wciąż te same mapy" hahaha ale mnie ubawiłeś

multiplayer polega na tym jak dobrze grasz na danych mapach a nie na ilu mapach grasz

tu chodzi o doskonalenie swojej gry a nie na "przechodzeniu mapy"

ludzie np w MOH AA od 9 lat graja na 4 mapach - wyłącznie 4 - i nikt się tam nie nudzi...

w COD4 to samo: do rozgrywek klanowych/esportowych jest akceptowany tylko ograniczony zbiór map z tej gry...

nie macie pojęcia o multiplayer'ze... kazda rozgrywka jest przecież inna pomimo tego ze mapa ta sama.

szukacie serwera z dobrym teamplayem? to spróbójcie pograć np. na: [PL][iNEA]TP HC@g4g.pl IP: 62.21.98.146:28960

tam zawsze jest admin który kieruję drużyną

uwaga: trudno się tam wbić bo chętnych wielu i koniecznie musicie mieć działajacy mikrofon i porozumiewać sie z zespołem

za brak mikrofonu i nie wypełnianie celów mapy admin wykopuje z serwera

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ahahahaha - "Wciąż te same mapy" hahaha ale mnie ubawiłeś

multiplayer polega na tym jak dobrze grasz na danych mapach a nie na ilu mapach grasz

tu chodzi o doskonalenie swojej gry a nie na "przechodzeniu mapy"

ludzie np w MOH AA od 9 lat graja na 4 mapach - wyłącznie 4 - i nikt się tam nie nudzi...

w COD4 to samo: do rozgrywek klanowych/esportowych jest akceptowany tylko ograniczony zbiór map z tej gry...

nie macie pojęcia o multiplayer'ze... kazda rozgrywka jest przecież inna pomimo tego ze mapa ta sama.

szukacie serwera z dobrym teamplayem? to spróbójcie pograć np. na: [PL][iNEA]TP HC@g4g.pl IP: 62.21.98.146:28960

tam zawsze jest admin który kieruję drużyną

uwaga: trudno się tam wbić bo chętnych wielu i koniecznie musicie mieć działajacy mikrofon i porozumiewać sie z zespołem

za brak mikrofonu i nie wypełnianie celów mapy admin wykopuje z serwera

Taki "pR0" server a aż 18 slotów, wcale nie trza mica, TP jest na poziomie innych serverów HC+S&D ;]. Już Croxy były lepsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam jeden profil od początku gry-mówię o online.

Od jakiegoś czasu na tym profilu mam straszne lagi,duże pingi nie da się grać.

Na całkowicie nowym profilu wszystko ładnie działa ale całą karierę muszę rozpocząć od początku.

Nie mam pojęcia co jest popsute w starym profilu,ze nie da się na nim grać.

Wszystko oczywiście sprawdziłem komp czysty.

Miał może ktoś z was podobny przypadek?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki "pR0" server a aż 18 slotów, wcale nie trza mica, TP jest na poziomie innych serverów HC+S&D ;]. Już Croxy były lepsze.

Nie rozumiem czemu ten serwer Ci się nie podoba. Dla mnie jest jak znalazł. Wg. mnie gdy jest więcej niż 20 osób na serwerze gra nie ma najmniejszego sensu, chyba że ktoś chcę sobie wyzwania odblokować.

 

Mam jeden profil od początku gry-mówię o online.

Od jakiegoś czasu na tym profilu mam straszne lagi,duże pingi nie da się grać.

Na całkowicie nowym profilu wszystko ładnie działa ale całą karierę muszę rozpocząć od początku.

Nie mam pojęcia co jest popsute w starym profilu,ze nie da się na nim grać.

Wszystko oczywiście sprawdziłem komp czysty.

Miał może ktoś z was podobny przypadek?

Spróbuj zmienić ustawienia na optymalne. Może coś zmieniałeś i zapomniałeś, chociaż to jest mało prawdopodobne. Jeśli to nie pomoże to zajrzyj tutaj : http://progaming-tips.com/cod4-config.html Wcześniej miałem ok. 60 FPS. Teraz mam stałe 120 ;) Ale skoro są to problemy z pingiem to to raczej nie pomoże. Zawsze jest możliwość ściągnięcia save MP z odblokowanymi wszystkimi broniami i kamuflażami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie można "nabyć" odblokowanie wszystkich lvl jeżeli chodzi o multi?

I czy pb po takim zabiegu nie wykopie mnie z serwera.

Szkoda poprzedniego profilu bo grałem nim od premiery gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie, nie wiem czy juz sie takie pojawilo :

 

planuje kupic sobie komputer, o taki:

 

Procesor : AMD Phenom II X3 710

Płyta Główna : ASRock A780GXH/128M

RAM : OCZ 2x2GB 800MHZ SpecialOps

Karta Graficzna : HIS RADEON 4850 ddr3 512ram

Zasilacz: OCZ ModXStream Pro 500W

HDD : Samsung 500GB 16MB Cache F2EG

Napęd : Samsung SH-223B SATA

 

czy dam rade odpalic coda4 na multi player na maxymalnych detalach, 1280 / 1024,

tak żeby FPS [ z komendy /cg_drawfps 1 ] nie schodził W OGÓLE poniżej 125 ?

 

prosze o odpowiedź :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez problemu powinien chodzić. A tak po za tym do MP nie ustawia się max detali. Lepiej jest zmniejszyć detale dla lepszego widzenia, że tak to nazwę.

jestem głupi.

co to MP ?

 

E:

i czy ten komputer to dobre rozwiazanie za 2.2k zł ?

 

do tego jeszcze karakorum i as5

Edytowane przez Stigma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MP = Multi Player. Moim zdaniem dobry zestaw, ale z tym pytaniem to idź do działu Co Kupić

 

Tam obecnie największy postfucker tego forum Andrew777 Ci z chęcią pomoże byle nabić jak najwięcej postów w ciągu dnia. Tak to było złośliwe, ale mam rację, bo pan Andrew przesadza czasem pisząc po 100 postów dziennie często jednozdaniowych i często odpowiadając na te same pytania, których odpowiedzi można znaleźć w przyklejonych tematach.

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MP = Multi Player. Moim zdaniem dobry zestaw, ale z tym pytaniem to idź do działu Co Kupić

 

Tam obecnie największy postfucker tego forum Andrew777 Ci z chęcią pomoże byle nabić jak najwięcej postów w ciągu dnia. Tak to było złośliwe, ale mam rację, bo pan Andrew przesadza czasem pisząc po 100 postów dziennie często jednozdaniowych i często odpowiadając na te same pytania, których odpowiedzi można znaleźć w przyklejonych tematach.

ja go lubie <_<

on mi pomagał składać zestaw :]

 

A crisia tez odpale na high przynajmniej ? ^_^

sry ze wrong temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tam obecnie największy postfucker tego forum Andrew777 Ci z chęcią pomoże byle nabić jak najwięcej postów w ciągu dnia. Tak to było złośliwe, ale mam rację, bo pan Andrew przesadza czasem pisząc po 100 postów dziennie często jednozdaniowych i często odpowiadając na te same pytania, których odpowiedzi można znaleźć w przyklejonych tematach.

Na gg też dużo pisze.

Jak się nie podoba, że pisze krótkie posty to zgłoś to moderacji/administarcji.

Edytowane przez andrew777

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stigma tu nie chodzi o lubienie czy nielubienie kogoś. Wiem, że on chce pomagać i nie mam mu tego za złe , ale czasem trzeba zachować umiar. Za dużo tematów z tymi samymi pytaniami powstaje w dziele co kupić. IMO ignorowanie (nie odpowiadanie na nie) może czasem zmusić leni do czytania przyklejonych tematów - np. o gotowych zestawach komputerowych. Na prawdę nie trudno złożyć coś samemu, a satysfakcja większa. Nie bronię nikomu pomagać, ale to co robi Andrew777 to moim zdaniem lekka przesada. Dla mnie to wygląda jak zwykłe postfuckerstwo. Wielu takich na forum było co sporo się wypowiadali w dziale co kupić i w końcu zrozumieli, że to nie ma większego sensu. Dla przykładu Miguel707 złożył kilka ciekawych zestawów. Warto czasem samemu tam zajrzeć bez zakładania kolejnego tematu.

 

Co do COD4 i trybu Multiplayer to ustawiaj detale na średnie z wyłączonymi cieniami. Bo do MP i tak to wystarczy, a będziesz miał pewność tych 125 FPS. Ten silnik jest na tyle dobrze zoptymalizowany, ze powinien działać u Ciebie dobrze na max detalach w 1280x720. Ale max detale i tak są zbędne w Multiplayer. Tu najważniejszy jest komfort gry. Czyli nie rzucające się zbytnio w oczy kolory i obiekty na mapie. Ważne by obraz był przejrzysty na tyle byśmy szybko zlokalizowali przeciwnika.

 

Jednym zdaniem: W niektórych grach niskie detale pomagają w grze po sieci.

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak pomoga zgodnie z zasadomi to może nawet 100 postów na godzinie pisać o ile będą wartościowe ;).

 

tak na boku komp jak najbardziej dobry za 2,2k. Tylko sie nie zdziw jak na max detalach + aax4 afx16 bedzie spadać poniżej 125fps (bedzie spadać poniżej 60 jak sie wejdze w smoke'a ;]).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W przypadku użycia granatów dymnych to i tak w większości gier multiplayer'owych FPS spada, a tym zbytnio bym się nie przejmował. Ten zestaw spokojnie da radę w max detalach, ale nie mam zamiaru się powtarzać. Średnie detale IMO są bardzo komfortowe w Mulitplayer i gwarantują stały FPS. Stigma masz zamiar się przyglądać teksturom na ścianach czy wypatrywać przeciwników teamu ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aha :)

bo narazie mam takiego kompa, ze jak biegam w MP to srednio fps mam 20-30.

 

detale ofc najnizsze jakie moga byc.

 

i do tego dobry config, zeby miec jak najwiecej fps...

pora to zmienic .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...