Skocz do zawartości
nrl

Call Of Duty 4: Modern Warfare

Rekomendowane odpowiedzi

Tia, chciałbym oczekiwac na nowego CoD, jednak wątpie czy przy takiej grafice jaką ta gra prezentuje wogole mi sie to uruchomi :/

Dobra grafika nie oznacza wysokich wymagań.

 

Dużą rolę odgrywa optymalizacja kodu gry.

 

Inna sprawa, że zazwyczaj dogłębna optymalizacja jest olewana, bo za dużo kosztuje.

Edytowane przez Vennor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przesadzaja z efektami :/

 

Rozumiem gazy wylotowe ale zeby to wygladalo jak sciana wody?

http://games.tiscali.cz/clanek/screen_deta...mp;img=bmgj.jpg

 

Nie wspomne juz o smiglowcach bez pilotow :/

 

O a co to pod tym BH jest? RPK, SAW z bipodem?

http://games.tiscali.cz/clanek/screen_deta...mp;img=bng6.jpg

 

:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie kolejna arkadowa n'apierdalanka, która udaje symulator pola walki

ot - lepszy silnik generujący piękniejszą grafikę, dodali pewnie kilka usprawnień i nowych "możliwości" i okrzykną to rewolucją. Ja tu nic nowego nie widzę, oprócz lepszej grafiki, ale do ewolucji tego elementu w grach można już przywyknąć, nie szokuje już tak w chwili premiery gry ;)

Mimo wszystko pograłbym w to jak w pozostałe CoDy bo człowiek sie musi czasem rozerwać i pograć w Serious Sama czy inne Call of Duty ;) :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam licze na multi :) nie raz myslalem nad cod2 w XXw :)

Mi się bardzo dobrze grało w poprzednie części (multi), też mam nadzieję, że tryb ten wciągnie mnie również w "czwórce" :). Edytowane przez Vennor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam licze na multi :) nie raz myslalem nad cod2 w XXw :)

a w ktorym wieku rozgrywa sie akcja COD1 i COD2 jak nie XX ?? :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a w ktorym wieku rozgrywa sie akcja COD1 i COD2 jak nie XX ?? :lol:

prawda :lol2: nic tylko pogratulować wiedzy ... a raczej kompletniej niewiedzy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

recoil jak recoil, i tak lepszy od tego z css :] , ale super moce? :|

No recoil ssie imo bardziej. Poza tym to wcale nie super moce tylko szybszy reload ;d. Newbie bedzie to robił wolniej. Przypomina mi 2lvl light weapons w ET (faster reaload) tylko tam reload był 30% szybszy a tutaj jest ze 2 albo nawet 3 razy szybciej. Śmieszne jest to ze koleś stoi i w ogołe broń nie ma recoila.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sytuacja podobna jak w CoD2 ... na początku wszyscy w multi biegali z "pepesza" która miała znikomy recoil i dużą siłę rażenia, i chyba dopiero patch to zmienił

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sytuacja podobna jak w CoD2 ... na początku wszyscy w multi biegali z "pepesza" która miała znikomy recoil i dużą siłę rażenia, i chyba dopiero patch to zmienił

nic nie zmienił :-| jest jak było. ogólnie to nikt nie gra map z ppsh.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niby w grze ma występować tryb real mode :]

na dzień dzisiejszy wiadomo, że będzie różnił się od zwykłego trybu tym, że pierwsze trafienie zabija. nic o zmianie recoila nie wiadomo :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i po kiego wymysląją takie zbędne bajery? Jakieś przyspieszacze? Co to ma byc? I jeszcze sie tym podniecają i robią filmiki. IMO to bardziej zdenerwuje ludzi w multi, a nie ucieszy.

 

C4 - hmm, za daleko sie je rzuca. Ludzie beda jeszcze bardziej narzekac na c4noobów niz w BF ;)

Edytowane przez MaZZeo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i po kiego wymysląją takie zbędne bajery? Jakieś przyspieszacze? Co to ma byc? I jeszcze sie tym podniecają i robią filmiki. IMO to bardziej zdenerwuje ludzi w multi, a nie ucieszy.

 

C4 - hmm, za daleko sie je rzuca. Ludzie beda jeszcze bardziej narzekac na c4noobów niz w BF ;)

Ludziom się nie spodoba, to zrobią patch i to poprawią - jak zwykle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O jezu, to już 4-kę robią? :D Ja dopiero co skońćzyłem 2-kę :) Inna sprawa, że dwójka była średnia - nie licząc genialnego jak zawsze Omaha Beach i bardzo fajnej kampanii afrykańskiej. A tak, to powtórka z rozrywki i tyle :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...