Skocz do zawartości
zeber

Palm Albo Pocket Pc - Co Kupic?

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc, potrzebuje porady odnosnie zakupu. Ostatnio oszalalam na punkcie PDA i chce sobie kupic taka zabaweczke, ale wybor roznych modeli na rynku przyprawia mnie o zawrot glowy.

Potrzebuje komputerka z duzym wyswietlaczem (co najmniej VGA) do ogladania filmow i fotek, oczywiscie z odtwarzaczem MP3, z antena GPS i bluetoothem. Mam WLAN w pracy, wiec oczywiscie musi obslugiwac WiFi. I ma byc czarny, ewentualnie ciemnoszary - nie lubie srebrnych.

Ktos polecal Asus MyPal A636, jako PDA z dlugo dzialajaca bateria, ale mnie sie ten nie podoba (kolor) i za drogi. Na Ebayu kosztuje £300, a ja chialabym wydac najwyzej polowe tego.

Jaki kupic? Z Palm OS, czy Winda? Chodzi miedzy innymi o dostepnosc oprogramowania i stabilnosc systemu.

Co powiecie na HP IPAQ HX4700? Co innego mozecie polecic?

Z gory wielkie dzieki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj na pdaclub.pl tam na pewno otrzymasz wicej informacji.

 

Od siebie moge ci powiedziec ze za £150 to nie poszalejesz i nie kupisz urzadzenia spelniajacego wsystkie twoje wymagania.

Hp 4700 nie ma GPSu, szprzet jest calkiem ok. Trzeba tylko uwazac na wersje romu bo niektore byly bardzo niedopracowane. Touchpad jest tez niezbyt wygodny i malo praktyczny.

Palmtopy na systemie Palma sa zdecydowanie stabilniejsze, dostepnosc oprogramowania jest tez wieksza. System niestety nie ma multitaskingu i zadne z urzadzen nie ma wbudowanego GPSu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj na pdaclub.pl tam na pewno otrzymasz wicej informacji.

Ja juz przeszperalam dziesiatki recenzji i pdaclub.pl tez odwiedzilam, ale nie sposob wszystko spamietac za jednym zamachem, wiec wole sie dopytac ekspertow, niz sie pospieszyc z zakupem, z ktorego nie bede zadowolona.

 

 

Hp 4700 nie ma GPSu, szprzet jest calkiem ok.

Aj, no tak. Ale ktos sprzedaje tu: http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?Vie...p;rd=1&rd=1

z dodatkowym urzadzonkiem GPS i stad mi sie cos ubzduralo.

 

Palmtopy na systemie Palma sa zdecydowanie stabilniejsze, dostepnosc oprogramowania jest tez wieksza.

 

System niestety nie ma multitaskingu i zadne z urzadzen nie ma wbudowanego GPSu.

Czyli najlepiej kupic osobno urzadzonko GPS i przez BT je podlaczyc do PDA.

Inne, ktore by mi odpowiadaly, to:

Dell Axim X51V

Acer n311

Toshiba e800

Asus A730w

ewentualnie Palm TX (chociaz rozdzielczosc 320x480 mnie nie zadowala).

 

Nie moge sie zdecydowac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...