Skocz do zawartości
thermalfake

Electronic Arts Inwestuje W Cheaty

Rekomendowane odpowiedzi

EA Games jest tak rozdrażniona tym, że zewnętrzne firmy zarabiają na dostarczaniu cheatów dla jej gier, że zdecydowała się sama je napisać.

Chip Lange, wice szef Online Commerce w EA mówi, że nowy produkt da graczom wybór. Oznacza to, że gracze będą w stanie uruchomić coś w grze, ale nie otrzymają 40 czy 50 dodatkowych godzin rozrywki.

Według 'Xbox 360', wybór oferowany przez EA będzie niósł ze sobą dodatkowe koszty za cheaty i kody, które mogły być i były dotąd darmowe na wielu stronach internetowych. EA prawdopodobnie usunie także kody i cheaty z obecnej generacji gier i odpowiednio sobie za nie policzy.

Lange dodał, że są miejsca w sieci gdzie można zdobyć kody za darmo, ale strony te żyją z reklam i na tym właśnie zarabiają. EA sądzi, że zbije fortunę na przewodnikach, kodach i cheatach.

Źródło: benchmark.pl

 

Prawdziwy gracz brzydzi się ułatwieniami ale swoją drogą czego te pazerne firmy nie zrobią dla wyduszenia od społeczności graczy ostatniego grosza. Ciekawe jakie będzie następne ich posunięcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

buahaha :D cale EA to jeden wielki CHEAT (od jakiegos czasu). plakac mi sie chce ze smiechu jak widze co wyprawia ostatnio ta firma :lol: wyciskaja ostatnie pieniadze z czego sie tylko da, syf w nowym BFie, czestotliwosc wydawania nowych gier vs ich jakos, teraz jeszcze to :D jestem ciekaw jaki to bedzie mialo koniec

 

ps. jak tak dalej pojdzie to fani ostatnio bezczeszczonych serii jak fifa, nba, po czesci nfs czy inne takie to niedlugo zobaczymy newsa ze zorganizowana grupa fanow wdarla sie sila do siedziby ea i pobila szefostwo i managerow :D wtedy to juz bym lezal na ziemi i kwiczal ze smiechu :D

Edytowane przez CarsonPoland

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tja już to widze xD

- ej masz kody do xxx?

- nie ale wiem że są na... (tu jakieś forum warezowe)

Ile % poradnika do xxx Ci się ściągnęło ;> ?

 

Paranoja poprostu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za niedlugo EA bedzie liczyc graczy za zmiane klawiszologii w grze :lol:

strach sie bac :lol:

Ta. A jak będziesz chciał podłączyć pada/kierownice/joy'a to już chyba abonament :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie to będzie taka fortuna jak na oryginałkach, czyli przeciętny Kowalski i tak z sieci zassa cheat, przewodnik czy kod. Swoją drogą to tylko nOObki używają kodów :D No chyba że po ukończeniu gry można sie pobawić ale to już mało interesujące sie robi ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może powinni sprzedawać abomanenty na poszczególne rozdzielczości :lol:

Ty dobre, im wyższa rozdziałka tym wyższa cena gry :lol:

a fife 2008 bedzie moża kupić w dwóch cenach, tańsza na starym i droższa na nowym silniku :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Racja, cheaty są dla lamerów. Ja czitów używałem tylko w gta, ale nie tak że jechałem na nich non stop. Jak dostałem san andreas to tak bardzo chcialem polatać samolotem że wpisałem kody. :D Ale to był wyjątek, i tak potem zacząłem grać od nowa, wiadomo że przy czitowaniu nie da się przejść gry na 100%.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

patrzcie jak EA trzepie kase i placzcie... :

 

Oto lista pecetowych tytułów które generowały największe przychody w 2006 roku

 

1. World of WarCraft - Vivendi Universal Games

2. The Sims 2 -Electronic Arts

3. The Sims 2: Open for Business - Electronic Arts

4. Star Wars: Empire at War - LucasArts

5. The Sims 2: Pets - Electronic Arts

6. The Elder Scrolls IV: Oblivion - 2K Games

7. Age of Empires III - Microsoft

8. The Sims 2: Family Stuff - Electronic Arts

9. Civilization IV - 2K Games

10. The Sims 2: Nightlife - Electronic Arts

 

rece mi opadaja jak patrze na ta liste :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli statystycznie jestem tu jedynym ktory nie podjal proby instalacji sims2 na swoim komputerze? :D

Statystyka wysiada - jast nas dwoch :P

 

Ciekaw jestem za to, czy jestem jedynym, ktory nie podjal proby instalacji WoW? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Statystyka wysiada - jast nas dwoch :P

Trzech. ;) Ba, z tej listy grałem tylko w Obliviona i Civilization IV.

Swoją drogą może z Simsami kiedyś będzie tak jak z FIFĄ, NHLem itp. Wyobraźcie sobie The Sims 2010, The Sims 2011, The Sims 2012... A dalej już nic nie będzie, bo przecież zapowiadają koniec świata. ;)

 

Ciekaw jestem za to, czy jestem jedynym, ktory nie podjal proby instalacji WoW? ;)

Pocieszę Cię. Nie jesteś jedyny. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to jest nas czterech :] a z tej listy to WoW, Oblivion, i Age of Empires :] EA by zmieniła w końcu politykę... albo liczą na 90% graczy które nie ma własnego zycia i siedzi ciągle przy simsach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przewodniki na zachodzie są masowo sprzedawane w sklepach z grami.

Poradnik do Obliviona kosztuje Ł14.99, gra niewiele więcej.

W każdym sklepie jest przynajmniej 10 przewodników grubości ok 100str.

 

Paranoja.

Edytowane przez djsilence

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym miejscu wydanie PL Obka jest lepsze, bo poradnik majacy 282 strony jest w pudelku :twisted2:

 

Ale akurat do takich gier przewodniki mnie nie dziwia, z wzgledu na ich rozbudowanie (gier, znaczy) - bez poradnika o wielu questach moznaby sie w ogole nie dowiedziec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi sie czasami zdarza skorzystac - ale to wylacznie w sytuacjach, gdy mimo wielorotnych prob przejscia jakiegos momentu (bitwy, walki, whatever) mi sie to nie udaje. Lubie pokombinowac i sie pomeczyc z czyms troche, ale nie lubie walic glowa w sciane i jesli po dluzszym czasie nadal tkwie w miejscu, to wlaczam sobie God Mode (lub cos w tym stylu) i przechodze krytyczny moment, po czym wylaczam cheata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z listy też w nic nie grałem. Do AoE 3 się przymierzałem tylko, ale czasu brak.

 

Jeśli zaś chodzi o kasę za cheaty do gier, to jakaś paranoja. Dawniej człowiek otwierał np CDA na ostatniej stronie i były tam (i nadal są). SS i inne czasopisma też tak miały. Nie dotyczy to tylko platformy PC, ale także innych. A teraz co?

W ogóle, to nie wiem, jak oni to widzą... Będzie instalator z umową licencyjną na początku ("nie będę kopiował ani wypożyczał")? Normalnie brak słów.

 

Swoją drogą to cheaty w niektórych grach są świetną sprawą. Gdy już się normalnie przeszło takie GTA 3, to potem aż miło wziąć sobie bazooke i nie oszczędzając naboi (jak to jest koniecznie podczas gry) walić we wszystko co się rusza lub nie siejąc ogólne zniszczenie. Świetny sposób, żeby odreagować. :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...