Skocz do zawartości
krawcu

Problem Z Logitech Ultrax

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, wiem że jest wiele tematów związanych z tą klawiaturą, ale w żadnym nie spotkałem się z moim problemem. Otóż po nieszczęsnym zalaniu klawy sokiem postanowiłem ja wyczyścić wodą, nie kąpałem jej tylko lekko prysznicem przepłukałem. Po tym pojawiły się problemy z klawiszami S D X C . Jak naciskam te klawisze to zawsze pojawia się druga literka czyli wciskając S pojawia się SD, tak samo jak wcisnę D. JAk X lub C to zawsze XC. No i tylda świruje, i pojawia się sama z siebie. Czy ktoś spotkał się z takim problemem? Czy to może być spowodowane że klawiatura jest mokra w środku? Będę wdzięczny za wszelkie pomysły, porady. Inne klawisze działają normalnie. :unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie, bo posiadam taką samą klawiaturkę a mianowicie Logitech UltraXMedia. Wczoraj wylało mi się na nią troszkę piwa i dziś rano klawisze jakby posklejały się i skok spacji jest z opóźnieniem. Chciałbym ją wyczyścić, tak by nic nie uszkodzić. Czytałem, że przy rozbieraniu można stopki klawiszy łatwo połamać. A wodą troszkę boję się, mimo, że później bym suszył. Po drugie woda nie domyje mi zaschniętego piwska. Więc jak ją ugryźć, by była czyściutka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to powiem ci że faktycznie ten system nożycowy pod klawiszami jest baaaardzo delikatny, sam połamałem stopkę pod tyldą, ale jakoś działa ;] , a wodą też umyłem, ale dopiero po 3 dniach zaczęła działać poprawnie, więc temat już nieaktualny. Okręć wszystkie śrubki, podważ zatrzaski i odczep tylko ten mały układ scalony, a resztę możesz śmiało umyć. Tylko powtarzam suszy się dosyć długo, ale jednak wszystko działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...