Skocz do zawartości
Szymon

oswietlenie budy , raz jeszce.

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio przegladalem oferte praktiker`a i zauwazlyem tam takie listwy na neony. TAkie np. jak sie w kuchni montuje. Czy to bylby zly pomysl??? Cena od 19.99 zł :-). Mam taki w kuchni i nie wytwarza jakos specjalnej temperatury po za tym jest nie drogie. Kolor to ewentualnie jakas folia oblepic czy cos. Bude mam duza wiec enie byloby problemu z pomieszceniem. Tylko czy ktos to juz probowal a jezeli nie to dlaczego? :-) rozwiazanie nie jest jakos specjalnie skomplikowane :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tak zrobione i jest cool, fakt że nie jest to taki efekt jak katoda ale ogolnie jest zajebiście a wszystko kupiłem w praktikerze jażyniówke 35 cm. za która zapłaciłem nie całe 15 zl i tego dławik, starter i troche kabelków. Wszystko wyniosło mnie ok. 30 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...