Skocz do zawartości
Neo_x

Stronka Knajpy Gdzie Organizujemy Sylwestra, Imprezy ;)

Rekomendowane odpowiedzi

Siemacie. Zapraszam na stronke mojej knajpy w Warszawie :) http://www.monetta.prv.pl :) co tydzien organizujemy dyskoteki tzw: Wieczorki Taneczne dla samotnych i nie tylko.. a w tym roku i takze taniego sylwestra :) Stronka prosta.. pare fotek.. troche info... dodam ze imprezy sa organizowane dla ludzi w wieku ok. 30 lat i wiecej :) troche mlodsze osoby takze sie znajda... ale osoby ubrane w dres czy majace po 16 lat nie wejda :) Pozdrawiam :)

Edytowane przez Neo_x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie podoba mi sie strona. Tło do bani, menu bez ramek zdjecia w galerii w tragicznej jakosci (antyreklame se robisz ? )

Jedynie merytoryka poprawna bo wszystko mozna znalezc i jest czytelnie (jedynie glowne menu bez ramki juz wspominalem) - 3/10 (sorry za taka cieta opinie ale to nie zlosliwie).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O... Era IE 5... Strona z poprzedniego millenium... A w galerii mógłbyś się postarać o lepszej jakości zdjęcia. Przecież to m.in. dzięki nim ktoś może się pojawić w twojej knajpie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stronka byla robiona w ciagu godziny rok temu bo po prostu musialem zrobic reklame :) Bede mial troszke czasu to i tak zamierzam ja zrobic od poczatku bo narazie to tylko forma prostej reklamowki dla osob ktore poszukuja sylwestra :)

Stronka sprawdzilem pod opera 9.1 dziala bez problemu :) hosting darmowy ale bez reklam.. widze ze reklamy domeny teraz daja.. przykladem jest prv ... ale dzieki za spostrzezenia i sugestie :)

Edytowane przez Neo_x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

więc tak, jak się otworzyła, to pierwsze co to miałem ochotę ją zamknąć, potem dostałem na klate reklamę home.pl które nie mogłem zamknąć - najeżdzałem na "x" i nic, a jak już mi się to udało zrobić to wszedłem do galerii, zobaczywszy zdjęcia ręcę mi opadły

przykro mi neo :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy dobrze to bym nie powiedział.. niektórzy mają flash bloki :)

no i w sumie nie widzę potrzeby stosowania flasha do tak prostej strony... Jedyna zaleta że jak na flasha szybo sie ładuje :)

 

co do tematycznej strony o kawiarni... strona odraża surowością... Jeśi ma to być reklama to powinno się coś dziać.. jakieś obrazki, grafika... jakiś kieliszek z drinkiem ... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...