Skocz do zawartości
jabel007

Czy Jest Sens Wymieniać Procesor?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Mam kupca na proca Semp 64 na 939 za 150 pln. proc sie nieźle kręci , jade stabilnie na ~2600....

 

czy jest sens sprzedawac go i dokładać do sandiego3700?

 

http://allegro.pl/item140310687_amd_athlon...sze_do_o_c.html

 

 

Albo do A64 3200+ ?

 

http://allegro.pl/item140313720_amd_athlon...sze_do_o_c.html

 

 

komp do gG , winampa itp. A jak zmienie grafe na jakies x800gto to tez do gier troche....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość 05_03_1992

ehhh różnica będzie, to chyba naturalne, w dodatku widoczna... jednak nie jest ona warta zmiany proca, lepiej dołóż ramu jak masz mało, a jak go masz min. 1gb zbieraj na fajną grafike (jakiś 7600gs galaxy, czy x1800gto, albo 7800gt) - procuś spokojnie da rade tym grafikom, nie zapomnij również sprawdzić czy masz dobry zasilacz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość 05_03_1992

btw jak już zmienisz grafike to kup San Diego :)

btw2 ja przesiadłem się z takiego sempa na a64 3200+ (m 2X wiecej cache i była różnica spora, po oc tymbardziej, co dopiero przy san diego 1mb cache - te procki wymiataja ;])

btw3 a ja pol roku temu dalem za a64 700zł :mur:

 

btw4 jak będziesz miał więcej $$ to zakupisz coś z dwoma jajami - dają kopa w dzisiejszych czasach ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

btw jak już zmienisz grafike to kup San Diego :)

btw2 ja przesiadłem się z takiego sempa na a64 3200+ (m 2X wiecej cache i była różnica spora, po oc tymbardziej, co dopiero przy san diego 1mb cache - te procki wymiataja ;])

btw3 a ja pol roku temu dalem za a64 700zł :mur:

 

btw4 jak będziesz miał więcej $$ to zakupisz coś z dwoma jajami - dają kopa w dzisiejszych czasach ;]

 

 

x2 drogo

 

http://allegro.pl/item140004951_4400_x2_s9...nowe_36gw_.html

 

za s64 dałem 400...

 

hmy

 

dzieki za odp...

 

ramu mizernie 2x256.....@285....tccd....

 

kupie w styczniu jakieś x850.... moze

potem w lutym sandiego..... dziękuwka

Edytowane przez jabel007

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim, zdaniem nie warto. Do obecnych gier wystarczy jak w połączeniu z tym prockiem będzie galaxy 7600gs i 1gb ramu. Taka konfiguarcja napewno nie wystarczy do gier nowej generacji tzn tych pisanych pod directx 10 ale do tego to musiałbyć już kupić całego nowego kompa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim, zdaniem nie warto. Do obecnych gier wystarczy jak w połączeniu z tym prockiem będzie galaxy 7600gs i 1gb ramu. Taka konfiguarcja napewno nie wystarczy do gier nowej generacji tzn tych pisanych pod directx 10 ale do tego to musiałbyć już kupić całego nowego kompa.

 

 

no całego nie planuje

 

mam AGP jeszcze.... nie po to pracuje,żeby całą wypłate w kompa wsadzać...

 

kupie x800..... potem san diego...potem ram....

 

i tak zostanie z rok pewnie :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

btw3 a ja pol roku temu dalem za a64 700zł :mur:

A ja ponad rok temu 500zł, albo i mniej i jeszcze wiedziałem że to 21 tydzień :lol2:

 

 

Jeżeli nie grasz, a kompa masz tak jak pisałeś do netu i winampa to nie masz co wymieniać

Edytowane przez JROX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja ponad rok temu 500zł, albo i mniej i jeszcze wiedziałem że to 21 tydzień :lol2:

Jeżeli nie grasz, a kompa masz tak jak pisałeś do netu i winampa to nie masz co wymieniać

Kup geforce 6800 na agp,zmiana procka nic nie zmieni,jeśli używasz kompa do niezbyt wymagających celów ;) Stracisz tylko kase ;P Lepiej pozbierać kaski na lepsze pamięci i x2 ;)

pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...