Skocz do zawartości
Maks!

Źle Zaadresowana Paczka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Sprawa wygląda tak, na kartce napisałem sobie dane do wysyłki, że niezbyt czytelnie to wyszło, nieco źle zaadresowałem paczkę z prockiem.

Otóż zamiast

55-015 Kotowice, zaadresowałem

55-015 Katowice, paczkę wysłałem we wtorek i do dnia dzisiejszego nie dotarła, najlepsze jest to, że w nazwisku też zrobiłem literówkę i zamiast a jest o. :/

Nie wiem co robić, był ktoś w takiej sytuacji? Mogę liczyć, że paczka dotrze do adresata? Czy raczej wórci po 1-2tygodniach do mnie? o ile wróci? :(

Z góry dziękuję za odpowiedzi.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem sytuacje gdzie popełniono literówke w nazwie mojej ulicy i wrócila do nadawcy.

 

PS. Żadnej innej podobnej ulicy nie było w mej pięknej mieścinie..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a do mnie kiedys dzwonili na podany nr telefonu na paczce (ten co sie na liscie wypisuje) i pytali gdzie mieszkam bo nie moga sie doczytac...15 min pozniej byl Pan z paczka :)

wiec glowa do gory!

Zazwyczaj nikt w to pole nie wpisuje numeru telefonu wiec watpie aby kolega ktory załozył temat rowniec to zrobił :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A rodzinka do nas z Śląska przysyła kartki na święta z nazwą ulicy i numerem domu z lat 60-70.. i dochodzi zawsze.. :)

Do mnie jest całkiem podobnie, tylko, że końcówka kodu się nieco różni reszta jest taka sama, pozatym ma nietypowe nazwisko przez co często je przekręcają. Ale raczej dochodzi ;)

 

Co do złego zaadresowania to lipa straszna :/ Mam nadzieję, że wszystko dobrze się skończy. Jutro skoczę na pocztę zobaczyć co i jak. Przeważnie też piszę adres, ale koleś podał nieaktualny numer koma, próbowałem się do niego dodzwonic, bo długo się nie odzywał, to operator twierdził, że nie ma takiego numeru.

Kolo się nie odzywa kilka dnia, (sporo ma negatywnych komentarzy, neutralne i pare pozytywnych.) Wydawał się mało wiarygodny, taki typ co licytuje, po czym po 5minutach rezygnuje i się długo nie odzywa. Dlugo się nie zastanawiłem i wystawiłem procesor jeszcze raz. Los chciał, że odrazu znalazł się kupiec, który jeszcze tego samego dnia odebrał procesor. ;)

Po czym nagle kolo się odzywa, że był bardzo zajęty blablala i że chce proca, opisałem mu jak sprawa wygląda, nie chciałem dostać negatywa, więc obiecałem mu takiego samego proca, udalo mi się następnego dnia załatwić taki sam proc :) Piszę do niego, że mam proca, po czym znowu cisza... W następnym tygodniu wpłyneła kasa i tego samego dnia wyslałem paczkę, a że sam byłem mocno zabiegany to z pośpiechy zrobiłem 2 literowki i jest jak jest :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie czesto narzekaja na poczte, ale jak dochodzi co do czego to sporo dobrej roboty odwalaja tylko nikt nie zwraca na to uwagi :) W koncu poczta nie ma obowiazku szukac adresata tylko dostarczyc pod wskazany adres B-)

z tym nie jest tak dobrze...

ja bylem 400zl w plecy przez poczte...ale to nie historie na ten topic.

 

p.s. ja ZAWSZE wpisuje nr telefonu i adresata i nadawcy wlasnie na takie wypadki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swoja droga przez wakacje pracowalem na poczcie jako listonosz i taka uwaga do wysylajacych, sprawdzice zawsze dwa razy czy wpisaliscie caly adres. Zal mi bylo czasami robic kartce pocztowej z wakacji zwrot bo nie bylo numeru bloku :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...