Skocz do zawartości
romek

[wywiad]: Redakcja Od Kuchni...

Rekomendowane odpowiedzi

Z pewnością większość z was zastanawiało kiedyś, co za ludzie kryją się pod forumowymi ksywkami i avatarami, kim są i co robią na codzień. Ten oto powód skłonił nas do przeprowadzenia serii wywiadów z członkami naszej redakcji. Jako pierwszy poszedł pod młotek: Mateusz “MaSell” Miron. Znany Wam z naszego forum oraz ze swoich wyczynów w dziedzinie podkręcania, a szczególnie z osiągnięć na pamięciach Winbond BH-5.

 

Dołączona grafika

 

Wywiad pod tym linkiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehehe [koniec wiadomosci]

 

ps. gdybyscie do mnie "uderzyli", pewnie bym was zbeształ jak psa, wyzywajac od .. ;) Hm, pomys moze i niezły, ale i tak dosc dziwny. Dziwne ze ten reportaz jest na 1. miejscu strony.. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie pytanie - czy to oznacza, ze w najblizszym czasie mozemy sie spodziewac wywiadu z Sarkazzem? Nie moge sie doczekac :lol2:

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

A co do pierwszego zdania z postu Romka - mnie jakos nigdy to specjalnie nie zastanawialo:>

Edytowane przez und3r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ps. gdybyscie do mnie "uderzyli", pewnie bym was zbeształ jak psa, wyzywajac od .. ;)

A dlaczego mieliby do Ciebie "uderzyć"?

 

Ja mam takie pytanie - czy to oznacza, ze w najblizszym czasie mozemy sie spodziewac wywiadu z Sarkazzem? Nie moge sie doczekac :lol2:

O taaakkk... ja też! :lol: Edytowane przez hary86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tego nie zdradzimy kto następny. Za jakiś czas przekonacie się, że cała redakcja jest bardzo zróżnicowana i nie sposób nie zainteresować się nimi i poczytać co mają do powiedzenia.

 

@majkel84 przykro mi bardzo, że wywiad się nie spodobał. Cóż nie wszyscy muszą być uszczęśliwieni każdym z naszych tworów.

 

Muszę Cię jednak wyprowadzić z błędu. To co przeczytałeś/przejrzałeś nie jest Artyku%C5%82 tylko Wywiad. Tak w chwili przypomnienia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś i może będzie...

 

To już zależy od MaSell-a, bo teraz on wybiera kolejną ofiarę z redakcji i męczy ją / pyta o wszystko co może zainteresować potencjalnego czytelnika/użytkownika.

 

Spokojnie jeszcze kilka niespodzianek dla Was mamy, to początek...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drugie zdjecie ma datownik z aparatu, wyglada to bardzo nieprofesjonalnie, inne juz tego nie maja, trzeba sie na cos zdecydowac. Trzecie zdjecie jest strasznie nieostre, oczy bola.

 

Btw to nie jest wywiad tylko log rozmowy z gg, oznaczenia czasowe mozna bylo powycinac.

 

MaSell mi sie zawsze kojarzyl z 'Marek Sell', tworca MKS_Vir'a.

 

Reasumujac wywiad, bardzo cienki w tresci jak i wykonaniu, co nie zmienia faktu, ze MaSell jest ciekawa osoba na forum. :wink2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przeszkadza ci?

Niektórym może przeszkadzać - mnie osobiście nie, sikam na to za pomocą czego został ów 'wywiad' przeprowadzony.

Fajnie, ze są MaSellowe skrin szoty dane. Bardzo umila to czytanie.

Ja jeszce do tego bym dodał wywiad z losowo wybranym użytkownikiem forum. Ale takim co to już coś osiągnął i wie co to PPC :) To IMO byłby też całkiem niezły pomysł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troche luzacki jezyk jak na wywiad, ale mi to nie przeszkadza.

 

w penym momencie NAGLe pojawia sie zdjecia kontenera masella.... bez podpisu, nie wiadomo co to jest, skad sie wzielo, taka troche łuska z czołgu... ( :lol: pojawia sie zaraz po LO.... nie wiem co o tym myslec :D )

 

a moje pierwsze skojarxenie to było overclocker porofile... ale w kony kazdy moze robic wywiady....

 

pomysl z GG ciekawy, ale wywalilbym te godziny i polaczyl w jedną calosc jezli masell/ppc mowi cos w kilku linijkach.

Edytowane przez kszonek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...