Skocz do zawartości
romek

[wywiad]: Redakcja Od Kuchni...

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Grzechu_1990

Bardzo dobry pomysł, należy pogratulować pomysłu ;] Jako możecie to usuńcie godziny i kilka wypowiedzi zmieścić w jedną (to co kszonek mówił).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fajnie :D sie czytalo. to kto idzie teraz pod mlotek :D ?

Jestem sławny :mrgreen: :banana: :ploom:

 

Kto bedzie nastepny :wink: ? Ofiara prawdopodobnie zostanie dziś wybrana i w najblizszym czasie "zmolestowana" :D . Stay tuned ;)

 

Sprawa z podanym czasem i wypowiedziami jednej osoby pod rząd była omawiana przez Naszą redakcje - niejednogłosnie wybralismy właśnie taką formę, wiec taka pozostanie ;)

 

edit

 

Specjalnie dla Ciebie, Arnie:

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

Dołączona grafika

Edytowane przez MaSell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie tez od zawsze zastanawialo, skad ksywka MaSell. :D

Forma zapisu, jako log z GG tez specjalnie do mnie nie przemawia, ale trzeba sie bedzie przyzwyczaic i koniec. :P Foty mozna by bylo jeszcze oprawic w ramki i koniecznie podpisac. PPC ma trzymac poziom i robic wszystko co najmniej profeszynel. 8)

Czekamy z niecierpliwoscia na kolejne wywiady!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odbiegając od tematu, zgodzę się z Witkiem ;) Przeglądając to forum, aż niekiedy w oczy kole jak niektórzy tutaj nie szczędzą wazeliny i uprawiają jakiś kult jednostki. Jakby nie było ważniejszych autorytetów ...

 

A co do samego wywiadu, trochę plastikowy, ale w końcu wywiad chyba musi tak wyglądać i trzymać jakiś poziom kultury, bo przecież o wibratorach nie będze nikt na głownej stronie wypisywał ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mysle ze troche wiecej luzu by sie przydalo na PPC, nie zeby bylo zle ale czasami sztywniakami zalatuje. bynajmniej nie chodzi mi o luz typu "palcowki odbytnicze", ludzie :D KaxxL zes teraz doje... Jaki tam wywiad plastikowy, jest good, przeciez to nie byla rozmowa z Frytka. Sarkazz Ty to lepiej mysl co tu zrobic zeby wywiad (przypuszczalny) z Toba byl oryginalny :D moze tak odpowiadanie milczeniem na kazde pytanie :D sorry nie moglem sie powstrzymac

Edytowane przez CarsonPoland

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozmowa była w porzadku, moze chwilami byc troche zartobliwa.. Wywiad znalazł sie na stronie głownej, wiec moim zdaniem nie powinien byc zbyt "luzny". Jesli uznac takie pogawedki za dobry pomysł, to wszystko bylo ok.

 

ps. ja mam irivera, wiec nie wiem czemu .. ale czuje "fajniejszy" od poca :P ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nooo, nie spodziewałem się, że sprawy potoczą się w tą stronę, serwis zaczyna kreować gwaizdy B-). Swoją drogą bardzo "ludzki pomysł" w końcu brak kondensatorów wysokich napięć i bliżej niezidentyfikowanych pudełek zwanych super obudowami a po prostu człowiek! Dlaczego wydaje mi się, że czas rozmowy był nienaturalny; skoro to wywiad, to po co umieszczać czas, a jeśli to czat, to dlaczego są polskie znaki :P Następny wywiad będzie ze mną. :wink: Aha, jak na poważający się portal zareklamowalibyście inny komunikator !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pewnie gg dawało więcej kasy :D trochę zamało naturalny, ale jak ktoś wyżej napisał kultura musi być ;) niby farmazonów nie mówił ale paru pytań zabrakło, tak na przyszłość

 

EDIT: co będzie jak MaSell zmieni avatar? :D

Edytowane przez Kaaban

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie się nie podobało. O ile ostatnio ciągle chwaliłem, tym razem skrytykuję. :) IMO Może nawet było to w pewnym sensie ciekawe, bo MaSell jest ciekawą osobą i fajnym gościem (kilka razy mi pomógł, albo przynajmniej próbował), ale na pewno ten wywiad nie nadaje się na samą górę głównej. Gdyby to był wywiad z Cooalerem, to innaczej podszedłbym do sprawy. ;-) A tak na serio, to ta rozmowa mogłaby mieć jakiś konkretny temat, a nie "MaSellu powiedz nam coś o sobie". Reklama gg i utrzymanie wywiadu w konwencji rozmowy gg też mi się spodobały. Wygląda to tak jakby Wywiad był na siłę podporządkowany reklamie, która jest jego najważniejszą częścią. Poza tym przedstawiając człowieka, na podsumowanie, w zakończeniu warto byłoby jeszcze raz wspomnieć o tym człowieku, a nie reklamować Gadu-Gadu.

Edytowane przez Sysak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Sysak

 

No to jak powinien wygladać wywiad.

 

 

Co się z wami dzieje, nie wiem czy to przez pogode, dziewczyny, bleble ble... znowu wam się nic nie podoba. To co zamiast tych rozmów gg niech kazdy z redaktorów napisze swoje CVi co to będize wam pasowac ? :-|

 

Dobra tyle bo juz mi się nie chce tego komentować :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Sysak

 

No to jak powinien wygladać wywiad.

 

 

Co się z wami dzieje, nie wiem czy to przez pogode, dziewczyny, bleble ble... znowu wam się nic nie podoba. To co zamiast tych rozmów gg niech kazdy z redaktorów napisze swoje CVi co to będize wam pasowac ? icon_neutral2.gif

 

Dobra tyle bo juz mi się nie chce tego komentować icon_razz.gif

każdy ma własne zdanie na ten temat :>

Mi również nie bardzo podchodzi zarówno styl odpytywania jak i forma w postaci loga z gg

Wolę konwencjonalne wywiady ;) Ale pomysł spoko, zawsze jest co poczytać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sama idea wywiadu dobra, ale od strony technicznej bardzo słabo.

Mi osobiście cięzko sie to czytało, musiałem się zmusić żeby skończyć :)

Pytania tendencyjne , wszystko wygląda jakby wywiad był przeprowadzany z sam sobą ( sam zadaje pytania i sam odpowiadam).

 

Ale to tylko moja opinia więc prosze mnie nie besztać :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SamoDobro

Tego nie zdradzimy kto następny. Za jakiś czas przekonacie się, że cała redakcja jest bardzo zróżnicowana i nie sposób nie zainteresować się nimi

zabrzmialo niemal jak zaproszenie do YMCA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...