Skocz do zawartości
acrobat13

Wszystko O San Diego 3700+

Rekomendowane odpowiedzi

No własnie....Sam sie nad nim zastanawiam :unsure:

Ten sklep już wcześniej wystawiał takie aukcje z tym prockiem i były one komentowne nawet w tym temacie (poszukajcie trochę stron w tył). Gdy swojego czasu chciałem się dowiedzieć czegoś więcej o tych ich "selektach" okazało się, że Panowie nic nie mogą o nich powiedzieć, z tego to oto prostego powodu, że ich na oczy nie widzieli, a co gorsze - nawet nie mieli pojęcia co przyjdzie z hurtowni (albo nie chcieli powiedzieć). Resztę dopowiedz sobie sam...

 

EDIT: to co w końcu do nich wtedy przyszło (chyba po 10 dniach od wystawienia aukcji z opisem o "selektach") to E6, które jak wiadomo, kręcą się jak chcą: masz supre-wielki fart to dobijesz do 3Ghz, masz pecha - nie podkręcisz wcale, a jeśli masz umiarkowane szczęście to proc zrobi 2.6-2.7GHz.

Edytowane przez przemo3642

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze to nic nie kupię:((((???? Może ma ktoś jakieś namiary?

Jeśli bardzo chcesz nówkę, bierz 3500+ za 220zł, dopłata do niepewnego SD E6 jest już spora i IMO to się nie opłaca. Może się zdarzyć, że taki venice pójdzie wyżej niż SD E6. Jeśli chcesz coś bardziej wydajnego to proponuję sprawdzone używki z allegro (których zesztą też nie za wiele).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bierz od marek_voodoo, moj robi 3ghz na 1,375 pewno poleci wyzej ale nie sprawdzalem. Najgorszy egzemplarz jaki tu widzialem od Niego robil 2,9 takze napewno nie bedziesz zawiedziony

Tylko z tym, że on ma 4000+ a ja mam tylko 300 zeta. Gdybym miał więcej to brałbym bez zastanowienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli bardzo chcesz nówkę, bierz 3500+ za 220zł, dopłata do niepewnego SD E6 jest już spora i IMO to się nie opłaca. Może się zdarzyć, że taki venice pójdzie wyżej niż SD E6. Jeśli chcesz coś bardziej wydajnego to proponuję sprawdzone używki z allegro (których zesztą też nie za wiele).

 

za 330 zł sprzedaje 4000 z serii E6 - wiec jeżeli juz kupowac z nimożnościa OC to lepiej takie E6 4000 niż 35 zł taniej 3700 E6

 

jak cos to priv lub 662567585

zostały juz tylko 4 sztuki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mogłeś mówić to bym ci do paczki dorzucił z dwie..bułeczki :)

I tak doszłyby czerstwe a mój syn i żona lubią świerzuchne :lol: Wiem zamów w jakimś hipermarkecie roczny zapas bułek :cry:

sorki za off top. STOP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tak doszłyby czerstwe a mój syn i żona lubią świerzuchne :lol: Wiem zamów w jakimś hipermarkecie roczny zapas bułek :cry:

Ja mam taki patent że kupuję jednorazowo ok 10 świeżych bułeczek i wrzucam je do zamrażalnika, potem np. po tygodniu wyciągam, rozmrażam sobie jedną i jak z piekarni ;] z małą pomocą mikrofalówki.

Na marginesie - ja już czekam miesiąc na mój reklamowany 4000+ od ng <_< trzeba mieć max pecha żeby trafić na uwalony procesor...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taki patent że kupuję jednorazowo ok 10 świeżych bułeczek i wrzucam je do zamrażalnika, potem np. po tygodniu wyciągam, rozmrażam sobie jedną i jak z piekarni ;] z małą pomocą mikrofalówki.

Na marginesie - ja już czekam miesiąc na mój reklamowany 4000+ od ng <_< trzeba mieć max pecha żeby trafić na uwalony procesor...

 

apropo bułek też tak robie :)

a co do procka to miesiac to straaasasznie długo - tymbardziej ze pewno przyjdzie "losowo wybrany E6 :( za cene E4"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

apropo bułek też tak robie :)

a co do procka to miesiac to straaasasznie długo - tymbardziej ze pewno przyjdzie "losowo wybrany E6 :( za cene E4"

może być już E6, byle w ogóle był, a zresztą ten który się 'uwalił' to był E4 który robił max 2,9GHz/1,475v więc nie straszne mi E6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może być już E6, byle w ogóle był, a zresztą ten który się 'uwalił' to był E4 który robił max 2,9GHz/1,475v więc nie straszne mi E6

zgodze sie z toba całkowicie ale kupując nowe procki wazna jest statystyka podatnosci na OC a tu jedna E4 bije na łeb na szyję

 

ale masz racje E6 tez ma bardzo dobre osiągi - pochwal sie jak dostaniesz nową sztukę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem E6 od NGE który spokojnie leciał 3GHz na 1,425... ale że jestem uparty to im zwróciłem i mi wymienili na E4 0631 ;)

 

ps. promieniowanie Ty nie czekaj tylko dzwoń do tego kolesia bo chyba wiem o co chodzi... on na serio ma troche zapieprz z tym towarem i mnóstwo wysyłek dlatego przypominaj sie co jakiś czas.

Edytowane przez sentex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sentex - co to jest NGE ? sklep jakis ?

ps. musze najpozniej jutro tj. czwartek zamowic dla siebie Sandiego. Mam 350zl na ten interes. Chce takiego 3ghz na max 1.4v

Skad takiego wziac ? :)

NGE - NG Electronics - sklep na allegro ;)

Jak byś wcześniej tutaj wpadł to byś mógł wziąć E4 od marka_voodo. A teraz juz nie możesz bo mu się skończyły ;] Kup byle jakiego E6, może będziesz miał farta. Ewentualnie poszukaj czy ktoś z forum nie chce sprzedać swojego ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zgodze sie z toba całkowicie ale kupując nowe procki wazna jest statystyka podatnosci na OC a tu jedna E4 bije na łeb na szyję

 

ale masz racje E6 tez ma bardzo dobre osiągi - pochwal sie jak dostaniesz nową sztukę

Wreszcie dostałem :) po miesiącu, oczywiście jest E6 ale spodziewałem się i ok, jest tu sporo zadowolonych z E6. Na dzień dobry dałem 2,7GHz przy standardowym vcore i testuję stabilność powoli. Dopiero go włożyłem do kompa więc jak coś wykręcę konkretnego - dam Zn :smile2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krec,krec.Pewnie nie bedzie tak zle.Jak juz potestujesz i bedzie stabilnie,to zaposc 3dmarka03(zakladam,ze wczesniej nie bedziesz testowal).U mnie wszystko przechodzi elegancko na 1,35V,nawet na codzien tak chodzi,a na tym marku frez i dopiero na 1,4V jest stable.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NGE - NG Electronics - sklep na allegro ;)

Jak byś wcześniej tutaj wpadł to byś mógł wziąć E4 od marka_voodo. A teraz juz nie możesz bo mu się skończyły ;] Kup byle jakiego E6, może będziesz miał farta. Ewentualnie poszukaj czy ktoś z forum nie chce sprzedać swojego ;]

 

mam jeszcze 3 sztuki E6 - cena 330 zł

juz jeden z użytkowników forum wziął E6 (pan z Kopenhagi ;) ) - jeżeli sam sie pochwali to proszę bardzo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam serdecznie

jestem tu nowy i troche "zielony" ale chciałem zasięgnąć waszej opinii na temat procesora z takimi oznaczeniami http://img501.imageshack.us/my.php?image=p1020493xc2.jpg. Podobny zakupiłem kilka dni temu na allegro ale nie miałem czasu się nim jeszcze pobawić, a bardzo zastanawia mnie magia tych cyferek i liczb. Proszę o opinie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam serdecznie

jestem tu nowy i troche "zielony" ale chciałem zasięgnąć waszej opinii na temat procesora z takimi oznaczeniami http://img501.imageshack.us/my.php?image=p1020493xc2.jpg. Podobny zakupiłem kilka dni temu na allegro ale nie miałem czasu się nim jeszcze pobawić, a bardzo zastanawia mnie magia tych cyferek i liczb. Proszę o opinie.

przyszła do ciebie bardzo dobra i podatna na OC seria - własnie takimi handlowałem (tylko ze 4000)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok. kupilem tego sandiego ze zdjecia :D

sprzedajacy mowi o 2.9ghz na 1.5v , ale ponoc ma slaba plyte i ramy..mam nadzieje ze to prawda i ze proc w moich rekach okaze sie lepszy niz zapewnia sprzedawca. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok. kupilem tego sandiego ze zdjecia :D

sprzedajacy mowi o 2.9ghz na 1.5v , ale ponoc ma slaba plyte i ramy..mam nadzieje ze to prawda i ze proc w moich rekach okaze sie lepszy niz zapewnia sprzedawca. :)

Eeee, to już lepszy jest ten mój wystawiony na Allegro :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość f.e.a.r.

Powiecie mi dlaczego mój sd jak współpracuje z pamiątkami 1gb to ma o ok 200-300mhz gorsze oc niż z 2x512 ? mobo: epox9npaj sli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...