Skocz do zawartości
acrobat13

Wszystko O San Diego 3700+

Rekomendowane odpowiedzi

@sentex

Allegro / dział sprzedam na forum. O nówce zapomnij, bo tego już nigdzie nie ma ;]

Są :) Ja wczoraj zamówiłem w komputroniku, dzisiaj jadę ją właśnie odebrać. Z tego co wiem jest jeszcze jedna sztuka. Chyba jeszcze są też na 4speed.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaja jak berety :blink:

 

Procek jest u mnie jakieś 30min, z miejsca na 1.4v wstał na 300*10 i wszedł do windy. W windzie włączyłem sp2004 (leciał koło 20min) ja zajmowałem się buszowaniem w necie i poszukiwaniem nowego biosu do mobo. Postanowiłem na niego zajrzeć i:

 

Dołączona grafika

 

i kto mnie pobije na czas rock stable?! :lol:

 

EDIT:

 

Puściłem nowy test (50min), leci 3GHz przy 1.4v. Czekam gdzieś do 2-2,5h i obniżam napięcie ;)

Edytowane przez Soker

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i kto mnie pobije na czas rock stable?! :lol:

Sory za OT ale ja :lol:

Dołączona grafika

 

W nowym SP2004 poprawili tego bug'a ;)

 

EDIT:

 

Puściłem nowy test (50min), leci 3GHz przy 1.4v. Czekam gdzieś do 2-2,5h i obniżam napięcie ;)

Edit:

Ty sie ne wygłupiaj :lol:

 

Podwyższaj napięcie i leć w góre ;)

 

hary, skad mozna zassac ta tapetke co masz na pulpicie?

http://www.purepc.pl/node/448 ;) Edytowane przez hary

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Puściłem nowy test (50min), leci 3GHz przy 1.4v. Czekam gdzieś do 2-2,5h i obniżam napięcie ;)

 

Ty sie ne wygłupiaj :lol:

 

Podwyższaj napięcie i leć w góre ;)

Dokladnie lec z Mhz w gore !!! zrob jakis pozadny wynik SuperPi (chociazby 1M :) ) Ja mam 26,87s rekordzik narazie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś przyszedł moj SD... niestety E6... zobaczymy jak sie kręci najwyżej go spale i wymienie na inny :D... DFI zamówiłem przed chwilą w komputroniku a pentagram bedzie jutro więc czekajta na mnie :razz:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość amapi3d

sam zastanawiam sie nad san diego. Gdzie można kupić najlepsza rewizję - E4? i wtedy sprzedałbym swojego 3200+ :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ogóle to z pamięciami jest największy problem. Jest tyle ustawień...

Zawiodłem się na moich Patriotach. Bez zbędnego grzebania dały się ustawi max na 220MHz (niezależnie od FSB, mnożnika, napięcia - dawałem nawet 3,5V - jadą jako 2,5-3-2-5). Grzebać się w nich nie mam czasu :( .

Czemu przy 3080MHz po 4 minutach wywala mi błąd w sp2004 "FATAL ERROR: Rounding was 0.5, expected less than 0.4"? Czy to może być wina ramu?

 

FSB umiem ustawić, a gdzie ustawić HTT, jaka to opcja w biosie?

 

Tak to wygląda

 

Dołączona grafika

Edytowane przez rudy 102

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie w Asusie to jest HT Link Speed wyrazone jako mnoznik, od 2x do 5x. Aha, FSB na platformie k* juz nie ma. Jest HTT (czyli Twoje "FSB") i wspomniany mnoznik.

 

U mnie na taki blad zaradzilo rozluznienie timingow pamieci.

 

I na koniec: radze poprawic siga, bo regulaminowy to on chyba nie jest?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

narazie to tylko 1sze odpalenie:) przeszedl 3d marka 03. ale czy to stabilne.. okaze sie.

Pytanie- jaka max temperatura dla tego proca?

55*, pisałem już na poprzedniej stronie :huh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jakis link do amd czy tez innego źródła mowiacy o tym 55* ?

 

ja znalazlem cos takiego:

 

 

to jest wycinek ze strony amd- nic tu nie ma o 55*

post-139-1166141372_thumb.jpg

Edytowane przez Sewer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja napisałem 2 maile i nie odpisali na ani 1 :mur:

 

W skrzynce jest jakaś koperta... Tyle że kluczyka nie posiadam :mur: O 18 wróci moja rodzicielka i się zobaczy co to za koperta ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam zamiar kupić tego proca i z tego co tu o nim wyczytałem wiem, że na 99% trafie na rewizje E6.

W OC w zupełności by mnie satysfakcjonował wynik 11X250 (2750 Mhz) na moim asrock bo mam zamiar kupić jakieś dobre ramy ddr500 i zleży mi na tym aby pracowały z maksymalną prędkościa synchronicznie z prockiem przy htt 250. Czy waszym zdaniem jest duża szansa trafić teraz na taki egzemplarz który zrobi te 2750 na default vcore albo maks na 1,4(zależy mi na jak najniższych temperaturach bo równie ważna jest dla mnie cisza co wydajność).I czy scythe ninja powinien dać rade z wentylem na 700rpm po takim 0C,dodam że bude mam bardzo dobrze wentylowaną - 4 wentylatory 120 na około 700 rpm. I tak jeszcze trochę poza tematem - czy dobre są kingmax hardcore ddr 500 bo można jest stosunkowo tanio dorwać na allegro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lanc paka ode mnie jest ubezpieczona na 300pln , nie sadze zeby lezala w skrzynce, raczej jakis niebieski ja przyniesie (:

 

@Bartoleon E4 spelni idealnie twoje wymagania, jednego tylko nie rozkminiam, co chcesz uzyskac puszczajac ram synchro z procem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lanc paka ode mnie jest ubezpieczona na 300pln , nie sadze zeby lezala w skrzynce, raczej jakis niebieski ja przyniesie (:

 

@Bartoleon E4 spelni idealnie twoje wymagania, jednego tylko nie rozkminiam, co chcesz uzyskac puszczajac ram synchro z procem ?

 

hmm... czyli mam przez to rozumieć, że mało prawdopodobne aby mi się trafił taki egzempalrz E6?A jeśli tak to gdzie tu teraz dorwać E4?. Chcę aby było synchro po to abym nie musiał ograniczac pamięci poprzez dzielnik bo jak juz pisałem mam zamiar kupić jakieś ddr500 i nie chcę aby pracowały poniżej 500.

Edytowane przez Bartoleon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lanc paka ode mnie jest ubezpieczona na 300pln , nie sadze zeby lezala w skrzynce, raczej jakis niebieski ja przyniesie (:

Zgadza się, jakieś pierdy w tej skrzynce były :mur:

 

hmm... czyli mam przez to rozumieć, że mało prawdopodobne aby mi się trafił taki egzempalrz E6?A jeśli tak to gdzie tu teraz dorwać E4?. Chcę aby było synchro po to abym nie musiał ograniczac pamięci poprzez dzielnik bo jak juz pisałem mam zamiar kupić jakieś ddr500 i nie chcę aby pracowały poniżej 500.

Nie ma takich E6 ;]] Dzielnik NIE OGRANICZA PAMIĘCI... Możesz przecież dać na procka np 10x300 i mem na 1;1 i będziesz miał 600... W A64 mem zawsze może śmigać na max detalach, po to są dzielniki. Wydajność na róznych dzielnikach jest TAKA SAMA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...