Skocz do zawartości
acrobat13

Wszystko O San Diego 3700+

Rekomendowane odpowiedzi

ja mysle ze sklonilo go to iz lubi posiadaczy SD i chcial dolaczyc do naszego grona:)

@Tomek.czwa ciezko powiedziec ile sie kreca takie e6 moj np na boxie skrecil sie na przy 1,45v bodajze 2,75ghz wiecej nie probowalem bo mialem stara zasilke 350w i moje boxowe chlodzenie nie pozwolilo rozwinac skrzydel:) Lada dzien podam wyniki co wykrzesam z mojej e6 bo przyjezdza do mnie scythe mine wiec juz troszke lepiej niz ten box:) lada dzien testy:)

Edytowane przez MeoPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli ktos wie gdzie moge dostac takiego E4 najlepiej jeszcze z gwarancja to bardzo prosze o kontakt

I jeszcze jedno jakbym kupowal takiego w sklepie to jak mam go rozpoznac.

N/C. Szukac sie nie chce? końcówka BN w pierwszej linijce to E4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli ktos wie gdzie moge dostac takiego E4 najlepiej jeszcze z gwarancja to bardzo prosze o kontakt

I jeszcze jedno jakbym kupowal takiego w sklepie to jak mam go rozpoznac.

Ja swojego dostalem w 4speedzie, pozatym Meeron i jeszcze ktos (w tym topicu pisze) tez tam kupuje to moze by Ci wybral, wystarczy zapytac w PM do nich.

 

Edit: strona wczesniej -> wystarczy zerknac, jest nim Toman

Edytowane przez Leszkon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejna padaka E4? :blink:

A co to mało jest słabo kręcących się E4? Poprostu zależy kiedy wyprodukowany proc, nowe E4 się kręcą super, starsze się kręcą ładnie... i nie popadajmy w skrajności 3GHz@1,5V to padaka? :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co to mało jest słabo kręcących się E4? Poprostu zależy kiedy wyprodukowany proc, nowe E4 się kręcą super, starsze się kręcą ładnie... i nie popadajmy w skrajności 3GHz@1,5V to padaka? :lol:

Dokladnie... jaka padaka... jak moj E6 do 3Ghz potrzebuje 1,525v zeby byl prime stable... a i tak dalo sie jakos z niego wyciagnac 3170mhz :)...

 

A Wy nie stojcie tylko podvoltujcie swoje maszynki i moze jakies superpi 1M do rankingu wrzucicie??? bo az wstyd zeby "jakis E6" mial lepszy czas...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no nie zupelnie, bo pierwsza linijka to

ADA3700DAA5BN czyli E4

to co podalem wczesniej to druga linijka, chcialem cos sie dowiedziec o dacie produkcji (24 tydzien 05) i innych oznaczeniach

Edytowane przez docentore

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam E4, 31 tydzień 06, od usera bobson37, niby robi 3ghz@~1.35, tylko czekam na DFI LP (zasrana poczta polska :/ ), jak dojdzie to od razu pod freon, ale znając życie to będzie CB i po zabawie ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i witam panów już z nowej platformy 939 .... goodbye semprony i inne dziadostwa :P DFI infinity padła w nieznanych okolicznościach a procek czeka na nowego właściciela.

 

Procusia kupiłem oczywiście u Meerona, wielkie thx za expresowy interes ;)

Jest to E4 z chyba 18 tygodnia zeszłego roku. Na razie go puściłem na 2800 do codziennej pracy. Szybko tylko sprawdziłem ze na def Vcore niestety na 3ghz nie jest stabilny. Ale co tam, poczęstuje go trochę napięciem i się chłopak poprawi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...