Skocz do zawartości
acrobat13

Wszystko O San Diego 3700+

Rekomendowane odpowiedzi

kurcze, mozecie powiedziec po ilu dniach przychodzili Wam przesylki od herkulesa ? jezeli ktos od niego bral, jutro mija 10 dzien od kiedy wplacilem pieniazki+kurier i nic, paczka niby wysłana, ale kurier zazwyczaj jest na 2 dzień, sam nie wiem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te wszystkie firmy kurierskei to o kant [gluteus maximus] rozbić, trza było pocztą wziąć... teraz na telefony kilkadziesiat złotych wydasz, pozatym napisz do herkulesa maila coby ci podał nr. listu przewozowaego i sprawdź na trackingu gdzie jest paczka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hary: to znaczy, ze starsze rewizje E4 slabiej sie kreca? czy ktos tu na forum ma podobna (lub taka sama date) - 0524 i moglby sie podzielic spostrzezeniami.

Tak niestety to prawda. Ja mam troszkę starszą revizje tzn. 18 tydzień 06 i ona juz troszkę gorzej sie kręci. 3Ghz spokojnie wyciąga, ale nie wiele wiecej potem robi na wysokich Voltach.

 

Ja wczoraj zdjąłem czapę, trochę denerwowały mnie bardzo wysokie temperatury w stresie przy 3Ghz. Po operacji spadły o około 4-5C wiec się opłacało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, chciałbym sprawić sobie San Diego z osławionej serii E4, który na 100% poleciałby na 3GHz przy niskim napięciu. Ktoś tu trudni się ich rozprowadzaniem?

too late, już wszystkie E4 wyprzedane, co najwyżej można na allegro poszukać

 

Ja wreszcie odpaliłem swojego, 3003mhz na razie na def, wieczorem się pobawię, może uda mi się coś więcej wykręcić ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A u mnie odwrotnie. SG pokazuje temp wyższą o około 7* od tego co pokazuje Core Temp lub Speedfan (core) :] Także nie patrzę na temp z SG :) Zresztą SG u mnie głupieje :) Daje w biosie 1.55v, proc ma realnie 1.6 [miernik], a SG pokazuje 1.52v

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

I ja sprawiłem sobie SanDiego E4 BOX (ktoś mówił że nie ma w sklepach - 1 był). Co z tego jeśli jego o/c nie jest zadowalające.

 

http://img442.imageshack.us/my.php?image=img60011jc2.jpg

 

Na 3000Mhz się odpala, ale PI 1m nie przechodzi nawet na 1,60V, natomiast 2980Mhz PI przchodzi wszystkie, lecz jest niestabilny.

 

http://img170.imageshack.us/my.php?image=pixt6.jpg - PI 1m i 16m przy 2980Mhz. Stabilnie na codzień jak w sygnaturce.

 

Liczyłem na coś lepszego zwłaszcza po tej rewizji, ale zabrakło troche szczęścia. Z drugiej strony napewno to jakiś wzrost po dobrym Sempronie, w końcu cache też swoje robi.

 

Nie wiem czy zasilacz daje sobie radę, bo wyniki w 3DM05 są dość rozbieżne ( w czasie testu z balonem: końcówka testu obraz na chwile [2-3sec]się zatrzymuje, i włącza się nast test). Na Sempronie tego nie było. Wogóle w czasie obciążenia CPU PI czy innym prog. do testowania stabilności zasilacz idzie na maxa (wyje).

Edytowane przez VICTORious

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś się nie chce pozbyć swojego SD za około 300zł?? :wink:

jakoś wątpie :)

Wobec (nie)dostępności tych procków, praktycznie braku dla nich alternatywy i cen na allegro....musisz chyba znaleźć kogoś, kto nie wie co w kompie trzyma :) Nawet padaka SD@2.7 jest lepsza od większości nowych veniców. A coraz częściej tylko one pozostają w ofercie sklepów....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalazlem w sklepie San Diego z takimi oznaczeniami

 

ADA3700DKASCF

CCBWE 0544SPMW

1384776L50512

 

Moglby ktos powiedziec co one oznaczja i moze jak ktos ma taki sam to czy warto go kupowac

E4 to to nie jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wynik dzisiejszej zabawy, winda zasyfiona to nie patrzeć na czas.

Dołączona grafika

Potrafi też pełne 3.2ghz, ale przy memkach na 225 ;] Aktualnie sprawdzam max HTT procka, w tym momencie leci SP2004 na 9x325 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

huehue, a mi ten programik pokazal, ze mam 4000+ na Clawhammer, a nie 3700+ na SD jak myslalem.

Kurde, nie moge go sprawdzic, bo caly czas czekam na GFX. Nienawidze robic interesow z nieodpowiedzialnymi ludzmi :/

 

Dołączona grafika

Edytowane przez docentore

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...