Skocz do zawartości
acrobat13

Wszystko O San Diego 3700+

Rekomendowane odpowiedzi

a jakie napiecie biosowe bo wyniczek bardzo ładny a na freon sciagasz czapke czy zostaje

Biosowe 1.375, jak będe miał cały stuff poza budą to przejade miernikiem i obadam real vcore. Czapy nie ściągam, bo nie ma po co na ujemne temperatury, poza tym za duże ryzyko ukruszenia ;) Sprzęcicho odpaliłem godzine temu, więc jeszcze dokładnie nie wiem na czym stoje :]

 

EDIT:

 

Jednak nie mogłem się powstrzymać ;)

 

Dołączona grafika

Biosowe 1.425

 

Dołączona grafika

Biosowe 1.450

 

:)

Edytowane przez janio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wez no sie uspokoj bo jeszcze na 3,4ghz dojedziesz moze SP zalaczysz a jak w biosie masz 1,45 to raczej mobo daje 1,45 cpuz baki pokazuje

SP jak coś to jutro :P Ale wątpie żeby pochodziło dłużej niż minutę ;) Na 1,5 pewnie i by dojechało do 3.4, lecz to już jutro się zabawię ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki maly OT.

Biosowe 1.45 to realnie okolo 1.5v ;]]

U mnie jest tak:

Bios 1.3 - real 1.32

Bios 1.2 +110% - real 1.33-1.34

Bios 1.45 - real 1.50-1.51

Bios 1.55 - real 1.6-1.61 ;)

 

Sprawdzane na 3 różnych biosach i 2 miernikach :]

 

Na memkach jest zawsze 0.1v więcej niż w biosie :)

Edytowane przez Lanc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem do 4speeda żeby się dowiedzieć czegoś więcej o ich SD (w szczególności E4 czy e6) i...pupa. Pan mi powiedział, że nie mają ich i czekają na dostawę. Więc to co przyjdzie może nie być wcale takie fajne...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem do 4speeda żeby się dowiedzieć czegoś więcej o ich SD (w szczególności E4 czy e6) i...pupa. Pan mi powiedział, że nie mają ich i czekają na dostawę. Więc to co przyjdzie może nie być wcale takie fajne...

Tez mi sie tak wydaje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak z ciekawości: co cię skłoniło Gregor1230 do powrotu ???

A to mnie skłoniło , że wcześniej miałem gigabyta k8nsc i nie bardzo dawał sobie radę z x2 , a pozatym to ten x2 znacznie gorzej chodził w cs source bo ledwo co 2,6 ghz robił a na tym mam 3,0 i kto wie gdyby nie wiatrak za 25 zł na nim to by polecial więcej .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja znalazlem cos takego

 

2473497[/snapback]

A myślisz, że o jakiej aukcji ja pisałem? Nie wiem jaką dostawę oni testowali, w każdym razie, procesorów które są przedmiotem tej aukcji nie mają jeszcze w sklepie, bo dzwoniłem i się pytałem. Sprzedawca nie był mi nawet w stanie powiedzieć (chyba że nie chciał) jaka rewizja przyjdzie (E4 czy E6).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież mówię, że dzwoniłem w związku z tą aukcją i właśnie z powodu tego opisu rano.

Tylko ten opis jest od kilku godzin.Wczesniej nie bylo mowy o zadnym konkretnym oc.

I tu właśnie się mylisz- aukcja została wystawiona jeszcze wczoraj i ten opis jest od początku :) Ta bez tego opisu to była inna aukcja, której zresztą już nie ma :) (Przez jakiś czas były obie równocześnie).

 

EDIT: Tak czy srak, nie ma co zaśmiecać tematu sprzeczkami o aukcje z allegro, a przynajmniej takimi, ktore nic do tematu nie wnoszą.

 

EDIT2: jak kogoś interesuje, to jutro znów po poludniu tam dzwonie, dowiem sie czy juz maja i upewnie czy te 3700+/4+ to E4 i napiszę na forum.

Edytowane przez przemo3642

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok.Najwidoczniej przeoczylem, a obserwuje te aukcje od wczoraj :D

Chyba jednak sie skusze na jednego.Jak bedzie klapa to trudno.Tylko chyba lepiej 4000+, wieksze prawdopodobienstwo E4, no i mnoznik 12.

Edytowane przez grzeg255

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@przemo3642

Dzwoniłeś wczoraj a ja byłem i jakoś nie mam przekonania do zakupu przez internet w tym sklepie.

Tylko i wyłącznie osobiście.

Pytam się jakie seria mają tego 4000+ (wiedziałem że nie mają - specjalnie sie pytałem)

Nagle słysze gość z "piwnicy" (magazynu) - że nie mają jeszcze ale jutro będą.

A jaka seria ma być E4 czy E6 - pytam się

- no ta lepsza !! czyli ?? - E6

Zapraszam jutro już będą na bank. - takie info otrzymałem

O której mam przyjechać - zapytałem dla bezpieczeństwa

Może lepiej żeby pan lepiej zadzwonił około 15:00 :mur:

Przejade sie tam dziś ale jak kiedys kupowałem tam procka też nie mieli a na allegro wystawiali

Dziwna polityka firmy

 

 

 

@grzeg255

 

Jak Ci nie zalezy na wielkim kręceniu to mogę Ci opylić swojego nowego boxa 3700+

kupiłem w sobotę ;) u mnie na badziewnej płycie A8N SLI poszedł jak narazie 2700 Mhz przy napięciu 1,425V -cena jak za OEM (z allegro )

 

 

@Dla wszystkich ciekawski :)

 

Po przybyciu do domu ze sklepu napisze czy coś jest wartego zakupu.

Ale jak ostatnio byłem i chciałęm sobie kupić to nie byli zbyt mili i jak poprosiłem o pokazanie procesorka to pokazał mi 2 procesory oba były z E6 zapytałem czy można inne zobaczyć to powiedział że nie bo tamte są takie same i nie ma co oglądać a jak mnie coś interesuje konkretnego to mam sie dowiadywać co jakiś czas bo moze jeszcze będą coś mieli - a i jeszcze jedna info jak mi sieć nie bedzie w domu działac to nie napiszę (od tego wiatru padła mi i nie działa B-) )

 

Tynio

 

Pozdrawiam

Edytowane przez Tynio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi się wydaje, że wyczaili, że E4 się fajnie kręcą i sobie zrobili selekcje. Jak widać na aukcji testowali te procki. Teraz jak przyjdziesz do sklepu to ci nie dadzą E4 chyba, że zapłacisz więcej :mur: :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi się wydaje, że wyczaili, że E4 się fajnie kręcą i sobie zrobili selekcje. Jak widać na aukcji testowali te procki. Teraz jak przyjdziesz do sklepu to ci nie dadzą E4 chyba, że zapłacisz więcej :mur: :]

 

Oni nie mają procesorów pytałem o wszystkie a na emaile nie odpowiadają a dostaje potwierdzenie że wiadomość została odczytana.

Wiec troszke dziwnie to wygląda.

 

Tynio

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, a wiadomo juz co na tej aukcji siedzi?

 

http://allegro.pl/item158371671_amd_athlon...r_promocja.html

 

niby gosc mowi , ze E4 ale kto go tam wie...

Też się o nie ostatnio pytałem i gość powiedział że wszystkie 3700+ które mają to E6 a wszystkie 4000+ które mają to E4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.allegro.pl/item159335398_amd_64...z_sprawdz_.html

 

Selekt. 3H stabilnego CS'a na 3050Mhz. Widzimy drugi screen, zasobnik systemowy - ikonka SP2004 STOPPED. Napisalem do sprzedawcy:

(...)

22:38:12 acrobat-1991

dla mnei to sie skompromitowales tylko

22:38:22 acrobat-1991

moze podasz mi Twoj (nick)?

22:39:06 (2xxxxxx)

jeżeli jesteś z ppc to pewnie widzialeś mojego posta

22:39:15 acrobat-1991

nie widzialem, ale znajomy widzial

22:39:51 (2xxxxxx)

Wycofam aukcje i jeszcze dziś w nocy dodam skrin z sp 2004

22:40:32 (2xxxxxx)

już odwołałem

22:40:41 acrobat-1991

Ok, swietnie

22:40:47 (2xxxxxx)

idę, jeżeli chcesz zajrzyj jutro na aukcje zobaczysz

 

Poczekamy, zobaczymy. Mam tylko nadzieje, ze nie bedzie bawił sie photoshopem..(wczesniej pisał że zaraz moze zrobic 2h sp2004) Nienawidze oszustów. :)

Edytowane przez acrobat13

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też się o nie ostatnio pytałem i gość powiedział że wszystkie 3700+ które mają to E6 a wszystkie 4000+ które mają to E4.

 

Kurde i nie wiem, zamawiac, czy nie zamawiac... jakies rzeczowe potwierdzenie ktos widzial? jakiegos screena dostal? czy zdjecie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.allegro.pl/item159335398_amd_64...z_sprawdz_.html

 

Selekt. 3H stabilnego CS'a na 3050Mhz. Widzimy drugi screen, zasobnik systemowy - ikonka SP2004 STOPPED. Napisalem do sprzedawcy:

(...)

22:38:12 acrobat-1991 (1952943)

dla mnei to sie skompromitowales tylko

22:38:22 acrobat-1991 (1952943)

moze podasz mi Twoj (nick)?

22:39:06 (2xxxxxx)

jeżeli jesteś z ppc to pewnie widzialeś mojego posta

22:39:15 acrobat-1991 (1952943)

nie widzialem, ale znajomy widzial

22:39:51 (2xxxxxx)

Wycofam aukcje i jeszcze dziś w nocy dodam skrin z sp 2004

22:40:32 (2xxxxxx)

już odwołałem

22:40:41 acrobat-1991 (1952943)

Ok, swietnie

22:40:47 (2xxxxxx)

idę, jeżeli chcesz zajrzyj jutro na aukcje zobaczysz

 

Poczekamy, zobaczymy. Mam tylko nadzieje, ze nie bedzie bawił sie photoshopem..(wczesniej pisał że zaraz moze zrobic 2h sp2004) Nienawidze oszustów. :)

Hehe, pewnie ledwo do windy wszedł, a komputer zresetował mu się z 5 razy, zanim udało mu się zrobić printscreena na tych 3050mhz. Po tej wtopie nie wierzę nawet w te 2750mhz przy def voltage (i wcale nie dla tego, że CPU-Z sugeruje, że jest to raczej 1.4V). Z tym CSem to też ubaw-historia :) Jedyne w co jestem w stanie uwierzyć to, że jest to "selekt" - w sklepie ktoś go wyselekcjonował jako odpad.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ema

dopiero teraz się zainstalowalem na dobre ( net :D) bawiłem się troche moim CF'em ( :sad: )

i wyglada to tak

2475381[/snapback]

Hehe, pewnie ledwo do windy wszedł, a komputer zresetował mu się z 5 razy, zanim udało mu się zrobić printscreena na tych 3050mhz. Po tej wtopie nie wierzę nawet w te 2750mhz przy def voltage (i wcale nie dla tego, że CPU-Z sugeruje, że jest to raczej 1.4V). Z tym CSem to też ubaw-historia :) Jedyne w co jestem w stanie uwierzyć to, że jest to "selekt" - w sklepie ktoś go wyselekcjonował jako odpad.
No jeżeli ktoś uważa ze 3h CS'a to wystarczający dowód stabilności to już jego problem. Tzn. może problem tego kto w to uwierzy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A uwierz mi , że cs source bardzo szybciutko załatwia sprawę stabilności komputera. Predzej niż sp2004 się wykrzacza. Na początku dałem ponad 3ghz cs wykrzaczył się po okolo 12 minutkach gry , sp2004 po 27min.

Edytowane przez Gregor1230

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć

 

Sory ale nie miałem sieci dopiero po 24:00 mi włączyli

Dzwoniłem po 16:30 i procesorów nie było w 4speed

Może w poniedziałek.

 

Ale ja tu bardziej chciałem o tych nieszczesnych testach

Właśnie włączyłem jednocześnie Super PI i SP2004

Jak narazie chodzi a do tego pisze tego posta

zegar na marnych 2700 Mhz i 1,45V płyta to Asus A8N SLI

jest to E6 wiec i tak jest OK bo słyszałem że nieraz sa tak słabe że szkoda pisać (do podkręcania)

 

Czy ktoś robił te testy razem ?

 

Tynio

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...