Skocz do zawartości
acrobat13

Wszystko O San Diego 3700+

Rekomendowane odpowiedzi

niektóre wogóle się nie podkręcą (słyszałem o takim jednym przypadku)

To o moim obecnym z podpisu słyszałeś :D (jestem sławny!) chce go sprzedać jeśli ktoś chce wersja BOX gwarancja 3 lata... niedługo pojawi sie na allegro za 360zł :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

*Tynio

 

Chciałeś więcej o moim procku to masz wszystko co na czapce:

 

ADA4000DAA5BN

KAB1E 0631GPDW

1520228H60310

 

Możesz mi to rozszyfrować?

 

Dodam że doszedłem stabilnie do 2820MHz przy 1,4vcore(mniej też) ale przy nieobniżanych ram'ach ddr400@470, przy ram 166/333 spokojnie pójdzie do 3GHz, win wstaje bez probl. ale to przy max vcore no i nie przechodzi sp2004 praktycznie wcale. Sądzę że problemem jest też temperatura bo przy 3GHz w stresie dochodzi do 56-60*C i wtedy właśnie sp2004 mówi NIE! Myślicie że lepsze chłodzenie by pomogło stabilności? [mam w tej chwili AC silencer 64 ultra tc]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda całkiem nieźle- 31tydzień 2006 roku, czyli nie jest to cieszące sie złą opinią wczesne E4.

 

Obniżyłes mnożnik ht? Eksperymentalnie obniż mnożnik ramu jeszcze, a wcześniej sprawdź jakie htt robi twoja mobo (choć nie sądze, żeby wykładała się już przy 250mhz). Jak ram puścisz na sporo mniej niż 400mhz to najlepiej ustaw manualnie timingi defaultowe (bo automatycznie mogą być skracane, wraz z niższą częstotliwością, a nie każde pamięci idą na taką bezpośrednią wymianę timingi-częstotliwość).

 

Taka temperatura może wpływać na niestabilność, ale wcale nie jest powiedziane, że to jest właśnie jej przyczyna.

Edytowane przez przemo3642

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mam procka z 31 tygodnia 2006 roku i przy napięciu 1.45 liczy wszystkie próbki SPi i 2h prime'a. Na 1.35 wchodzi do windowsa, ale już jest niestabilny. Jeszcze tydzień temu miałem boxowe chłodzenie i proc był naprawdę gorący, po całym dniu pc się restartował.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda całkiem nieźle- 31tydzień 2006 roku, czyli nie jest to cieszące sie złą opinią wczesne E4.

 

Obniżyłes mnożnik ht? Eksperymentalnie obniż mnożnik ramu jeszcze, a wcześniej sprawdź jakie htt robi twoja mobo (choć nie sądze, żeby wykładała się już przy 250mhz). Jak ram puścisz na sporo mniej niż 400mhz to najlepiej ustaw manualnie timingi defaultowe (bo automatycznie mogą być skracane, wraz z niższą częstotliwością, a nie każde pamięci idą na taką bezpośrednią wymianę timingi-częstotliwość).

 

Taka temperatura może wpływać na niestabilność, ale wcale nie jest powiedziane, że to jest właśnie jej przyczyna.

Ciekawa informacja z tymi timingami, jak testowałem proca to zapodałem tylko większy dzielnik, żeby całkowicie wyeliminować niestabilność pamięci.

Kto wie może ten E4 jednak pokaże pazurki . . . bo jak narazie to :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do testów stabilności to lepiej robic to programem S&M.Bardziej grzeje proca a nie robi zonków tak jak czasem lubi to robic SP2004. Czasem zdarzało się że 2xSPI32 ,S&M, 3DMark przechodziło stabilnie a SP2004 wywalał błędy.Dla mnie od niedawna wyznacznikiem stabilności jest 2xSPI32 i S&M(load100%,long test) i oczywiscie testy w grach,programach czyli normalne użytkowanie.

 

Mam jednego z gorszych prockow(Venice E6) który idzie max na 2.6Ghz :-| ale testowany juz od paru tygodni jest w pełni stabilny.A w SP2004 wywala sie juz na 2.5Ghz.

 

Wracając do tematu tematu :wink: powiem że śledząc rozwój sytuacji z SD odechciało mi sie już wydawac na niego pieniądze.Moje 2.6Ghz całkowicie mi wystarcza(narazie :evil: )Sytuacja analogiczna do Venice-a...było fajnie przez pare tygodni a później lipa.Będe wyczekiwal az Wam sie znudzą te najlepsze egzemplarze.... :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wysoka temperatura i to nawet sporo

ja miałem Venice 3000+ i z 1800 przekręciłem na 2800 temeratura doszła mi do 51

i to był max ! ale chodził na Super Pi jednak chodził stabilnie i nic sie nie stało

Teraz przy SD 3700+ E6 2700 mhz mam około 48 C przy testach normalnie mam około 38 C (idle)

Z tego co wiem to SD nie porownuje sie do Venice a w idle to tez mam tyle tylko ze w stresie jak zrobie test na everesie to jest 53 a czasem mrugnie na 54 jest jeden sposob jak otworze obudowe to zaraz wskakuje 49.....50....51

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do testów stabilności to lepiej robic to programem S&M.Bardziej grzeje proca a nie robi zonków tak jak czasem lubi to robic SP2004. Czasem zdarzało się że 2xSPI32 ,S&M, 3DMark przechodziło stabilnie a SP2004 wywalał błędy.Dla mnie od niedawna wyznacznikiem stabilności jest 2xSPI32 i S&M(load100%,long test) i oczywiscie testy w grach,programach czyli normalne użytkowanie.

 

Mam jednego z gorszych prockow(Venice E6) który idzie max na 2.6Ghz :-| ale testowany juz od paru tygodni jest w pełni stabilny.A w SP2004 wywala sie juz na 2.5Ghz.

To ja też lekko pojade OT. Twój procesor nie jest stabilny na 2.5ghz. Powszechnie stosowane i przez wszystkich akceptowane narzędzie służące testowaniu stabilności procesora to SP2004 (ew. Prime95). To nie SP "robi zonki" tylko twój procesor. Dopiero gdy wielogodzinny test SP2004 + programy o których pisałeś nie wywalają się, uznaje się, że proc jest stabilny.

 

Twoja metoda jest beznadziejna. Dlaczego? Bo "idea stabilnego procesora" odnosi się do spawnego działania komputera w każdej sytuacji i w każdym czasie, a nie tylko w określonych programach czy z góry oznaczonych zastosowaniach. Idąc twoim tokiem myślenia, to można i mój procesor, który uruchomia się na 3.1ghz nazwać stabilnym na takim ustawieniu: wystarczy uznać, że SP2004, SPI, 3Dmark i S&M "robią zonki", zaś stabilność wywodzić stąd, że np nie wiesza się w IE, winamp i tysiące innych programów. Myślę jednak, że nie o to w tym wszystkim chodzi.

Edytowane przez przemo3642

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

*Tynio

 

Chciałeś więcej o moim procku to masz wszystko co na czapce:

 

ADA4000DAA5BN

KAB1E 0631GPDW

1520228H60310

 

Możesz mi to rozszyfrować?

 

Dodam że doszedłem stabilnie do 2820MHz przy 1,4vcore(mniej też) ale przy nieobniżanych ram'ach ddr400@470, przy ram 166/333 spokojnie pójdzie do 3GHz, win wstaje bez probl. ale to przy max vcore no i nie przechodzi sp2004 praktycznie wcale. Sądzę że problemem jest też temperatura bo przy 3GHz w stresie dochodzi do 56-60*C i wtedy właśnie sp2004 mówi NIE! Myślicie że lepsze chłodzenie by pomogło stabilności? [mam w tej chwili AC silencer 64 ultra tc]

 

Co do odszyfrowania to cienias jestem myśle że tak jak większość napisze Ci że to jest 2006r 31 tydzień tak jak Przemo..... napisał ale to KAB1E to już myśle że napięcia lub max temperatura

jest to na 100% do odszyfrowania następnie liczby to tak jak pisałem rok i tydzień

potem te GPDW to już może być z jakiego "wafla" lub coś w tym stylu a moze jaka fabryka (nie wiem ile jest fabryk AMD a może nawet jaka linia produkcyjna

potem to wiadomo nr. procesora

na podsumowanie ADA4000AA5BN - jaki procek (szybkość) rev. czyli E4

często nawet przy procesorach z 2006 31 tygodnia pojawiają sie inne litery u Ciebie to GPDW

 

Taki mały przerywnik - KONIEC POSZUKIWAŃ !!!

od dziś jestem (może) szczęśliwym posiadaczem E4 !! 4000+ (nareszcie)

 

powracam do temperatury (bo sie temat rozkęca)

SD 3700+ E6 na 2700 Mhz przy Super PI - tak jak pisałem około 48 C

SD 4000+ E4 na 3000 Mhz przy super PI - napięcie max 46 C

Wszystko na AC Freezer 64 (bez pro)

 

Podaje parametry swojego procesora

 

ADA4000DAA5BN

KAB1E 0631GPCW

1520028H........

 

Jak będe mieć czas to jeszcze potestuję

 

Mam pytanko te procesory jakie napięcie default na tego typu prockach bo się zakręciłem czy 1,35 czy 1,40 mi pokazuje 1,44 - ale to Asus a one nieraz kłamią

 

OK podniosłem napięcie do 1,5V i procek poszedł na 3120 Mhz przeszedł mi Super Pi na 1Mb na 32 Mb wywalał się 3Dmark 2001 przeszedł też.

Szkoda że moja płyta jest taka słaba ;( myśle że dało by się więcej na lepszych płytach)

Dla zainteresowanych dodam że procka kupiłem na allegro i uważam że to był dobry interes ;)

 

 

Tynio

 

Pozdrawiam

Edytowane przez Tynio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...wystarczy uznać, że SP2004, SPI, 3Dmark i S&M "robią zonki", zaś stabilność wywodzić stąd, że np nie wiesza się w IE, winamp i tysiące innych programów.

Chyba mnie nie zrozumiałeś i jak to często bywa nie przeczytałeś posta dokładnie :mur: .Ja mówie o sytuacji gdzie właśnie 2xSpi32M,S&M oraz 3dMarki działają stabilnie a tylko SP2004 sie wywala a nie że badam stabilnośc procesora Winampem. :lol:

To twoim zdaniem SP2004 jest całkowitym,niezaprzeczalnym hiper super pro walidatorem w sprawie stabilności?

Chyba większe jest prawdopodobieństwo tego iz sam SP2004 sie myli niz szereg innych programow badających stabilnośc i czarno na białym pokazujących że procesor jest stabilny.

 

grzesiu:

Zapuszczanie dwóch próbek SPi na procku z jednym jajem...gratuluje pomysłu

A dlaczego nie można :blink: ?Moim zdaniem obciąża to bardziej procka <_<

Edytowane przez JejoX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja także zakupiłem już swojego SD 3700+ od ziomka z Allegro B-) Ponoć u niego na standardowym napięciu spokojnie chodził na 2,8Ghz, przy płycie DFI LanParty DR-Expert, czyli chyba dobry wybór za 290 złoty i 10 miesięcy gwarancji...jutro będę go miał, a na przyszły tydzień powinno dojść moje małe 'cudo', które kupiłem zamiast tego Biostara:

 

Gigabyte K8N PRO SLI (235,5zł)

 

Myślę, że za tą sumę, to naprawdę była okazja, zamiast tego Biostara :rolleyes: Koleś z aukcji dźwigał na niej Venice'a 3000+@2600mhz, a więcej chyba będzie OK. Do zestawu dokupię jeszcze AC Freezer'a 64 Pro +Arctic Silver 5 i będę mógł zacząć podkręcanie :D Jak tylko wszystko złożę do kupy, to przedstawię relację z OC :wink:

 

P.S Może ma ktoś Palita 7300GT (500/1000) w cenie około 200 zeta :unsure: Zostało mi mało kasy na grafe i muszę coś tymczasowo zakupić za jakieś 200złoty <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JejoX, SPi nie jest uznanym walidatorem, nie ciągnij tego dalej bo się kompromitujesz.

 

Spróbujcie też OCCT, szybko (ok. godziny) wykryje ci niestabilność i łatwy w użyciu.

Ale nie ma to jak wielogodzinne katowanie SP2004/S&M

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JejoX, SPi nie jest uznanym walidatorem, nie ciągnij tego dalej bo się kompromitujesz.

 

Spróbujcie też OCCT, szybko (ok. godziny) wykryje ci niestabilność i łatwy w użyciu.

Ale nie ma to jak wielogodzinne katowanie SP2004/S&M

No znalazł sie taki i musze OT

 

Kompromitował bym sie jeśli bym napisał że jest moim jedynym walidatorem!!Zas w tym przypadku to Ty sie kompromitujesz nie czytając dokladnie tego co napisałem przy okazji pisania swojego jubileuszowego 10 posta :lol2:

 

Wymyślili Spi dla picu-bo fajnie liczy <_< .Idąc twoim odkrywczym trybem myślenia to mozna napisac że jesli Spi nie jest walidatorem to może sie sypać na każdej próbce począwszy od 16K i Ty bedziesz wiedział że Spi kłamie bo nie jest walidatorem :lol2:

Praktycznie każdy tutaj oprócz innych programów wykorzystuje Spi próbke 32m do sprawdzania stabilności przy okazji bicia rekordów :wink: .Ja tez go wykorzystuje oprócz innych programów bo jest jednak narzędziem obciążającym procesor i umożliwiającym wykrycie niestabilności przetaktowanego procka.

 

Sorka za OT

Edytowane przez JejoX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam widzę iż szalejecie tutaj z OC i prockaim Athlon

Mam w ofercie nowiutkie procesory Athlon 4000 serii E4

 

dostepne :

KAB1E 0630MPMW

KAB1E 0631GPMW (podobno 3200 na nich to norma - ale wy użytkownicy OC wiecie pewno lepiej)

....

Ja już się zaopatrzyłem i jestem bardzo zadowolony ;)

 

Kilka osób sie pytało u kogo kupiłem właśnie u marka_voodoo

Procek poszedł tak jak pisałem max 3120Mhz napiecie 1,5V (szkoda że nie mam 1,525 pewnie by wszystkie testy przeszedł)

teraz mam na 2800 Mhz i napiecie 1,35 V ;)temperatura w stresie to 42C

 

Tynio

 

Pozdrawiam i polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam widzę iż szalejecie tutaj z OC i prockaim Athlon

Mam w ofercie nowiutkie procesory Athlon 4000 serii E4

 

dostepne :

KAB1E 0630MPMW

KAB1E 0631GPMW (podobno 3200 na nich to norma - ale wy użytkownicy OC wiecie pewno lepiej)

 

moj login na allegro : marek_voodoo

mozecie też pisac : marek.gegotek@gmail.com

lub tel 662567585 - ceny bardzo atrakcyjne

No mój tyle to nie chce robić ;]] Znaczy się robi 3.2Ghz ale na 1.6v ;) A to już nie jest normalne napięcie [; Za to za 3Ghz na 1.325 nie narzekam ;D Link do screena w sigu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CYTAT(zwierzak07 @ 18 sty 2007, 17:52)

A ja znalazlem cos takego

http://allegro.pl/item157463443_athlon_400...3120_tychy.html

 

Hehehe, złapałeś się na ten sprytny opis: zauważ, że jest napisane wyciągają "do 3120", co nie wyklucza sytuacji, że któryś z nich wyciągnie 2.7ghz :) Strasznie drogo jak na nie-selekty

Ja sobie wychaczylem ta aukcje juz wczesniej ale dobrze jest posluchac czasem ludzi i nie kupic pewnego E4 ktory moze sie nie bedzie krecil a moze bedzie.

A tak to teraz czekam na przesylke od ng-electronic z dusza na ramieniu bo nie wiem co dostane E4 czy E6

A najlepsze jest ze aukcja na ktorej wszyscy kupowali SD od ng-electronic zostala wycofana przez allegro a ich konto zawieszone,a to zle wrozy co do mojego procesora i pieniedzy :mur:

Edytowane przez zwierzak07

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SP2004 sie wysypuje proc NIESTABILNY

 

jak Spi moze sluzyc do wyznaczania stabilnosci chyba tylko dla lolkow z allegro ktorym chcemy sprzedac sprzet

 

Ja także zakupiłem już swojego SD 3700+ od ziomka z Allegro cool.gif Ponoć u niego na standardowym napięciu spokojnie chodził na 2,8Ghz, przy płycie DFI LanParty DR-Expert, czyli chyba dobry wybór za 290 złoty i 10 miesięcy gwarancji...jutro będę go miał, a na przyszły tydzień powinno dojść moje małe 'cudo', które kupiłem zamiast tego Biostara:

 

Gigabyte K8N PRO SLI (235,5zł)

Procek bardzo dobry wybor mobo padaka to tak w skrocie cale 2600 na venicku przeciez to nawet HTT 300 nie jest a biostar to z palcem w [gluteus maximus] robi i jest tanszy

 

jakby ktos chcial sie pozbyc swojego E4 to bylbym chetny pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

marek_voodoo sprzedaje teraz podobno 4000+ E4 za 250zł/sztuka. Ja już jeden zarezerwowałem. Napisz do niego na PW, podobno ma więcej takich sztuk.

Za 250zł to bym wszystkie od niego wykupił :) Chyba 350zł :)

PS. Też zamówiłem, będzie prawdopodobnie w poniedzialek (KAB1E 0631GPMW ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie wychaczylem ta aukcje juz wczesniej ale dobrze jest posluchac czasem ludzi i nie kupic pewnego E4 ktory moze sie nie bedzie krecil a moze bedzie.

A tak to teraz czekam na przesylke od ng-electronic z dusza na ramieniu bo nie wiem co dostane E4 czy E6

A najlepsze jest ze aukcja na ktorej wszyscy kupowali SD od ng-electronic zostala wycofana przez allegro a ich konto zawieszone,a to zle wrozy co do mojego procesora i pieniedzy :mur:

 

Ty juz przemo3642 daruj sobie komentarze teraz juz nie wydaje Ci sie dziwne ze osiagaja 3 GHz jak nie na selekty

Daleki byłem od stwierdzenia, że to "dziwne, ze osiagaja 3 GHz jak nie na selekty" - napisałem wyraźnie, że nie ma po prostu gwarancji, że tyle osiągnie. Wybacz, ale nie rozumiem twoich prensji: to co napisałem było szczere i tak wtedy myślałem. Co więcej, nadal stoję na tym samym stanowisku - zamówiłem procesor i przecież nie mam gwarancji 3ghz i ponoszę ryzyko, związane z tym, że ten procek jednak nie będzie się kręcił, tak jak bym sobie tego życzył.

Dopiero jak dostanę procesor (przypuszczam, że w poniedziałek) to będę mógł powiedzieć coś więcej na temat jego oc i ewentualnie potwierdzić/zaprzeczyć "mit" serii sprzedawanej przez marek_voodoo). I dzięki temu ktoś inny będzie mógł podjąć swoją decyzję, być może bardziej optymalną.

Co do ng-electronic - myślę, że to poważna firma i konto zostało chwilowo zablokowane na skutek jakiejś pomyłki/nieporozumienia. W każdym razie życzę Ci jak najlepijej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daleki byłem od stwierdzenia, że to "dziwne, ze osiagaja 3 GHz jak nie na selekty" - napisałem wyraźnie, że nie ma po prostu gwarancji, że tyle osiągnie. Wybacz, ale nie rozumiem twoich prensji: to co napisałem było szczere i tak wtedy myślałem. Co więcej, nadal stoję na tym samym stanowisku - zamówiłem procesor i przecież nie mam gwarancji 3ghz i ponoszę ryzyko, związane z tym, że ten procek jednak nie będzie się kręcił, tak jak bym sobie tego życzył.

Dopiero jak dostanę procesor (przypuszczam, że w poniedziałek) to będę mógł powiedzieć coś więcej na temat jego oc i ewentualnie potwierdzić/zaprzeczyć "mit" serii sprzedawanej przez marek_voodoo). I dzięki temu ktoś inny będzie mógł podjąć swoją decyzję, być może bardziej optymalną.

Co do ng-electronic - myślę, że to poważna firma i konto zostało chwilowo zablokowane na skutek jakiejś pomyłki/nieporozumienia. W każdym razie życzę Ci jak najlepijej

Troszke emocje wziely gore nad umyslem jak to pisalem.Poprostu dalej nie ma mojego procka a jak zaobaczylem ze ich konto zostalo zablokowane to juz dopelnilo czare goryczy.

Mam nadziej ze to powazan firma i wywiaze sie ze zobowiazan :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam widzę iż szalejecie tutaj z OC i prockaim Athlon

Mam w ofercie nowiutkie procesory Athlon 4000 serii E4

 

dostepne :

KAB1E 0630MPMW

KAB1E 0631GPMW (podobno 3200 na nich to norma - ale wy użytkownicy OC wiecie pewno lepiej)

Ja też zakupiłem 1 szt. Dzisiaj mi kolega odebrał osobiście. Jutro będę go miał. Sam jestem ciekaw jak się będzie kręcił.

marek_voodoo sprzedaje teraz podobno 4000+ E4 za 250zł/sztuka. Ja już jeden zarezerwowałem. Napisz do niego na PW, podobno ma więcej takich sztuk.

 

Poprawka, 350zł.

Ja zapłaciłem 340 zł, ale przy odbiorze osobistym :) , z wysyłką 10 zł drożej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam ponownie

 

 

widze iż dyskusja na całego

 

i widze juz moich klientów :)

rzeczywisci zeby było jasne 350 zł z przesyłką i pisemna gwarancja na 6 miesięcy

 

1) czytałem ze ktoś czeka na procki od innego allegrowicza i nie wie czy dostanie E4 czy E6

- szczerze nie wróże optymistycvznych prognoz - obym sie mylił, ale poprostu selekty wyciagające 3100 używane szly jak bułeczki za 410 zł z E4 (mam troche rozeznanie) wiec tu może być róznie

 

U mnie tylko E4 - ogólnie zostały juz 0630MPMW

procesory ida naprzemiennie - jedni biora te serie inni tamta

moze mi ktoś cos powiedziec cos o 0630MPMW bo wzrosło strasznie zainteresowanie :)

 

2) ktoś pytał ze nie ma gwarancji co do krecenia

Owszem tak jest ale sie z tym nie kryje - procesory sa nowe ,nigdy nie używane - wielu juz kupiło i sa zadowleni, coraz wiecej klientów z tego forum ,sprzedaje rewizje E4 i naprzemiennie te dwie serie o których we wczesniejszym poście - NIC DODAC NIC UJAĆ

 

Przesyłka za pobraniem - adresik i wysyłam po wczesniejszym kontakcje

 

Ja was bardzo przepraszam ze tu tak na forum pisze a nie w dziale GIEŁDA ale widze spore zainteresowanie.

 

Jest potrzeba,jest sprzęt - wiec myśle iż miejsce też dobre

 

Ach paczki idą priorytetem no chyba ze ktoś sobie sam odbierze tak jak np. dzisiaj "wacol" :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co sie bac o ng-electronic, rozmawialem z nimi i czekaja na wyjasnienie dlaczego zostali zablokowani. A moj 4000+ jutro rano do mnie wyjezdza.Czyli dopiero w poniedzialek zdam relacje co do oc :D

 

Ma pan absolutna racje - alelgrowicz wporzadku, zablokowanie rzeczywiscie nic nie znaczy - czasem tak robia - ale jak tam z procesorem ?? bedzie to E4 ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posłałem raport, bo pan YogiCK wypisywał jakieś brednie nie mające nic wspólnego z tematem, widać któryś z modów zajrzał i powywalał również inne, w jego uznaniu bezsensowne posty :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...