Skocz do zawartości
acrobat13

Wszystko O San Diego 3700+

Rekomendowane odpowiedzi

Jednak E6...

 

Puszcze dziada na 1.5v i 2900MHz zobaczymy jak mu to pójdzie.

 

EDIT:

 

A dajcie spokój! W [gluteus maximus] mam taki interes!

 

2800MHz 1.55v - 3min sp2004 i stopped i stopped!

 

GRrrrrrrrrrr

pociesze cie bo widzialem takiego SD E6 co robi ~2450 na def a podnoszenie vcore nie wiele mu pomagalo

acha, mialem tu wstawic mojego nowego screena ale nie chce cie dzis denerwowac

 

co sie dzieje z reszta userow sandiego, nagle taka cisza sie zrobila

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MOj E6 juz widzial 3200mhz :) (ale tylko na CPUz :] )

 

Narazie pracuje nad tym zeby puszczac benchmarki na 3100mhz :)

 

(ps. dalej bezpasty bo chce mu dawac duza temperature niech sie chlopak wygrzeje troszku :P )

 

A W Weekend Lanc Jesli chcesz mozemy sie ugadac :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Właśnie odebrałem przesyłką z 4speed z procesorem OEM. Przyszedł taki jak chciałem z końcówką BN.

Goście są w porządku, wysłali taki o który prosiłem. Także polecam. Kupiłem przez sklep w internecie za 299.

Teraz na Allego mają po 295. Nie polecam NG-Electronic, gdyż nie gwarantują co wyślą i dla kogo tłumacząc się dużym ruchem przed świętami. Natomiast Hercules na pocztę nie odpowiada, a telefon jest głuchy, podany tylko żeby wzbudzać zaufanie, proponuje poczytać jego nagatywne komentarze zanim ktoś kupi. I jeszcz oznaczenie proca ze 4speed może komuś się przyda:

ADA3700DAA5BN

KAB1E0631APMW

 

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Właśnie odebrałem przesyłką z 4speed z procesorem OEM. Przyszedł taki jak chciałem z końcówką BN.

Goście są w porządku, wysłali taki o który prosiłem. Także polecam. Kupiłem przez sklep w internecie za 299.

Teraz na Allego mają po 295. Nie polecam NG-Electronic, gdyż nie gwarantują co wyślą i dla kogo tłumacząc się dużym ruchem przed świętami. Natomiast Hercules na pocztę nie odpowiada, a telefon jest głuchy, podany tylko żeby wzbudzać zaufanie, proponuje poczytać jego nagatywne komentarze zanim ktoś kupi. I jeszcz oznaczenie proca ze 4speed może komuś się przyda:

ADA3700DAA5BN

KAB1E0631APMW

 

pzdr

Czyli mam rozumieć, że wysłałeś maila z pytaniem czy mają takie procki, kupiłeś i ci wysłali to co chciałeś ? Bo ktoś tu przedtem pisał, że 4speed takich rzeczy nie robi... I teraz się już gubię :mur: A jutro prawdopodobnie będzie na koncie kasa to można by było sobie sprezentować takiego E4 ;> Byle to był tylko E4... Bo płacić 30 zł więcej za E6 to ja nie chce :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli mam rozumieć, że wysłałeś maila z pytaniem czy mają takie procki, kupiłeś i ci wysłali to co chciałeś ? Bo ktoś tu przedtem pisał, że 4speed takich rzeczy nie robi... I teraz się już gubię :mur: A jutro prawdopodobnie będzie na koncie kasa to można by było sobie sprezentować takiego E4 ;> Byle to był tylko E4... Bo płacić 30 zł więcej za E6 to ja nie chce :mur:

Spytałem się pocztą jaką końcówkę pierwszego wiersza maja te procesory sprzedawane jako oem. Odpisał ADA3700DAA5BN.

To wziąłem zamówiłem, a na zamówieniu zaznaczyłem w uwagach, że proszę z takim oznaczeniem, zgodnie z poczta, którą otrzymałem takie procesory są dostępne. To tyle. Ktoś na forum pisał, że osobiście poszedł do sklepu i sam wybrał wersję BOX z końcówką BN. Zawsze jest jakieś ryzyko.

 

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

meeron >> jakie masz temperatury na Freezerku przy 3GHz?? Bo do mnie taki zestaw wlasnie jedzie :)

witam, jestem w pracy i nie sprawdze ci dokladnie ale z tego co pamaietam to temp wg czujnikow DFI to:

idle 30*C widomo skoki sa gora dol ale srednio jest to 30* i tu dodam, ze wentylator na freezerku sie nie obraca w idle, z daleka dmucha na niego jedna 80 a droga za nim wyciaga powietzre z obudowy,

stress i tu wiadomo, wlacza sie juz freezer z tym ze ma mniej niz 2000 rpm a temp oscyluje na poziomie troszke podan 40*C

 

Spytałem się pocztą jaką końcówkę pierwszego wiersza maja te procesory sprzedawane jako oem. Odpisał ADA3700DAA5BN.

To wziąłem zamówiłem, a na zamówieniu zaznaczyłem w uwagach, że proszę z takim oznaczeniem, zgodnie z poczta, którą otrzymałem takie procesory są dostępne. To tyle. Ktoś na forum pisał, że osobiście poszedł do sklepu i sam wybrał wersję BOX z końcówką BN. Zawsze jest jakieś ryzyko.

pzdr

ja tam osobiscie wpadam i wybieram, 2 dni temu bralem dla msn procka oczywiscie E6..... yyy zarowalem E4 ;d

tak bardzo duzo za taka przysluge nie kasuje (;

pozdrawiam ze slonecznego wroclawia :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aż się musze pochwalić. Zakupiłem dzisiaj w 4speedzie Athlonka 3700+ na.... E4! [OEM 295zł]. Jestem z tego powodu conajmniej szczęsliwy :D. Jednak na jakieś testy będziemy musieli poczekać do nastepnego tygodnia bo mobo [DFI RS482] dopiero w drodze.

 

Możecie podać jakie macie temperaturki na podkręconych procach? [interesują mnie uzytkownicy Freezera64Pro bo sprawiłem sobie takie chłodzenie]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupowałem u Herculesa (znajomy też). Prosiłem o e4 (znajomy też). Przyszło e6 (znajomemu też). Ech, polska życzliwość. Ludziom ciężko jest zrobić coś bezinteresownie dobrego dla drugiej osoby.

Mam nadzieję, że nie będzie mój procek taki znowu ostatni.

Chciałbym, żeby te 3GHz robił.

Cóż. Potestujemy zobaczymy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie narzekaj bo moj ma powazne problemy z 2.8GHz na 1.55V :~

Ale ja jak zwykle mam pecha ;)

Ja chyba też mam pecha bo mój E6 coś nie chce być idealnie stabilny na 2.8 przy 1.5 V, ale jeszcze spróbuję dać mu 1,55, aha jakie jest max bezpieczne napięcie dla San Diego, bo cos obiło mnie sie o uszy że 1,55V.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam na forum i nie mogę znaleść poradnika jak podkręcać A64... Trafiłem E4 i coś mi z kręceniem nie idzie i mam nadzieję, że to ja coś źle robię bo jak podnoszę FSB to mi wstaje maksymalnie na 2,45Ghz...chłodzenie box...poratujcie biednego lamera :? Na starym PC też słabe oc było, ale miałem P4 willamette więc nie ma się co dziwić :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@meeron

To jest full stable, czy to tylko na max Mhz ? ;]]

Wybierz mi z 4speeda taką samą sztukę to będziesz bogiem :mrgreen:

 

@Piter6576

Na egiełdzie jest fajny art na ten temat ;]

Edytowane przez Lanc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...