Skocz do zawartości
marco

Koszulki

O koszulkach  

229 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kolor koszulki

    • biały
      18
    • czarny (droższa o około 5 złotych)
      190
    • inny (droższa o około 5 złotych)
      21
  2. 2. Rozmiar

    • S
      8
    • M
      30
    • L
      61
    • XL
      87
    • XXL
      43
  3. 3. Rodzaj koszulki

    • Promostars 140 gr/m^2
      5
    • Promostars 155 gr/m^2 (+1 PLN)
      2
    • Promostars Premium 190 gr/m^2 (+2,5 PLN)
      29
    • Fruit of the loom 135 gr/m^2
      5
    • Fruit of the loom 165 gr/m^2 (+1,5 PLN)
      40
    • Fruit of the loom Premium 205 gr/m^2 (+6 PLN)
      94
    • B&C Target 135 gr/m^2
      1
    • B&C Exact150 145 gr/m^2 (+1 PLN)
      1
    • B&C Fit 250 gr/m^2 (+12 PLN)
      44
    • .net 160 gr/m^2 (+9 PLN)
      8
  4. 4. Technika wykonania

    • Folia (ładniejsze kolory i wzorek)
      114
    • Sitodruk (mniej ładne, ale jest 100% bawełny)
      113
  5. 5. Czy kupisz koszulkę?

    • Tak i więcej niż 1 szt.
      39
    • Tak, jedną
      125
    • Nie jestem pewien/pewna
      57
    • Zapomnij
      6
  6. 6. Poza koszulką najbardziej chcę:

    • Kubek
      80
    • Smycz
      69
    • Parasol
      8
    • Podkładkę pod mysz
      37
    • Kalendarz
      12
    • Nic. Tylko koszulka
      22


Rekomendowane odpowiedzi

I ja zagłosowałem: BLACK/XXL/ta za 12zł sitodruk, i jestem za tym by nie było żadnych nicków, ng gg etc. bo to strasznie psuje koszulkę. Jedna rzecz (w sensie np logo ppc) zdobi, więcej jest wtedy nasrane (soory za słowo) i szpeci.

popieram :)

 

do koszulki kucyka proponuje dodać jeszcze zestaw stereo, 2x80mm fan dla ochłody i heat pipe na zimniejsze dni :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no tak ale jak wielkie te napisy musiały by być... będzie "oj ty weź się odwróć do mnie bo nie mogę odczytać twojego nicka..." i "który to user xxx? aa ten co mu 'k' widać na plecach? dzięki" :lol:

:D.. no repreaentacja polski ma na plecach nazwiska i jakoś komentator potrafi ich rozczytać w mniej lub bardziej udany sposób :)

 

Trzeba jeszcze patrzeć na to że nick można zmienic na forum, a na koszulce zostanie.

jak często zmieniasz nicka? czesciej niż koszulki? :D. Ja swój nick chciałęm zmienić ale stwierdziłem że głupio teraz niszczyć dorobek PelzaKa więc został już PelzaK od iluś tam set lat :lol:

 

tak tylko podtrzymuje rozmowe.. zeby nie wyszło że jestem fanatykiem nicka na plecach czy na rękawku bocznym z prawej storny :)

Edytowane przez PelzaK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dzisiaj z Marco obgadywałem jaki ma być wzór koszulek. Problem jest następujący: Większość z was chcę koszulki koloru czarnego natomiast nasze logo to kolor czarny i czerwony więc czarny z czarnym się nie polubi. W takim przypadku napis będzie biały a sam znak PC będzie miał czerwoną obwódkę.

 

Rezygnujemy również z nicków (powtarzalność) oraz nadruku na plecach z powodu powiększenia kosztów koszulki dość znacznie!

 

Nadruk może być na lewej pierwsi lub na mostku z przodu. Jeśli macie pomysł co najlepiej widzielibyście wraz z naszym logiem to słucham propozycji.

 

PS. Koszulki w których wystąpiła redakcja w Gdańsku były limitowane i wyszło ich tylko 20 sztuk. Nie widzę potrzeby wznawiania ich produkcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

Jestem za logiem na mostku. IMO jak pisałem już kiedyś, user powinien mieć możliwość wyboru koloru ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też jestem za logo na mostku ;] ładne wielkie logo proszę :D

 

Edit: To białe logo będzie takie same jak na redakcyjnych koszulkach ?

Edytowane przez bryce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jest wogóle taka opcja żeby polówki były ?:>

chociaz jakos nie wyobrażam sobie polo z sitodrukiem.

Imo. jak polówka to tylko wyszywane logo, więc chyba odpada?

dokładnie połówki odpadają bo logo musiało by być wyszywane :P

 

jak dla mnie na piersi lepiej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMHO najważniejsze jest to by było trwałe i jeszcze raz trwałe!!!

 

@slasher

Twój pomysł z wyszywanym logo bardzo mi się podoba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@slasher

Twój pomysł z wyszywanym logo bardzo mi się podoba.

Ta.... tylko ile by to kosztowało. Może zrobić 2wersje z logiem czy tylko jedna jest możliwa chodzi mi o miejsce loga?

Edytowane przez bryce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najważniejsza jest powtarzalność. Pierwsze koszulki zrobimy jednego typu, później zrobimy kolejną partię z wyszywanym emblematem na pierwsi (polo) dla chcących (pod zamówienie) oraz innego typu koszulki w innych kolorach.

 

Co do białego to tak, będzie w takim momencie takie samo jak zrobiłem na Gdańsk lub coś innego wymyślimy. W sumie inny kolor koszulki byłby najlepszy lecz większość chcę czarne co utrudnia nam złożenie zamówienia i przygotowanie loga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[...]

PS. Koszulki w których wystąpiła redakcja w Gdańsku były limitowane i wyszło ich tylko 20 sztuk. Nie widzę potrzeby wznawiania ich produkcji.

IMO wlasnie takie koszulki bylyby najbardziej rozchwytywane, jesli nie to widzi mi sie czarna koszulka z czerwono-bialo-szarym logiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...)

PS. Koszulki w których wystąpiła redakcja w Gdańsku były limitowane i wyszło ich tylko 20 sztuk. Nie widzę potrzeby wznawiania ich produkcji.

można wiedzieć jaki był koszt wyprodukowania jednej sztuki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm koło 35-40 zł jak dobrze pamiętam. Jeśli będziecie tak bardzo chcieli to mogę coś w tym temacie podziałać i zrobić tego typu koszulki pod dane zamówienie koloru czarnego z logiem białym i napisem na mostku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj ruszy przedsprzedaż.

Same koszulki będą wysyłane przed świętami.

 

Koszulki to: Fruit of the loom Premium 205gr/m^2, kolor czarny, napis biały bardzo podobny do tego co widzieliście na zdjęciach z gdańska.

Technologia sitodruk więc można będzie je prasować i prać normalnie. Oczywiście 100% bawełna.

 

Cena: 35 PLN / sztuka plus wysyłka.

Przy zamówieniu więcej niż jednej oczywiście wysyłka płatna tylko raz. Wysyłka prawie na pewno 7 złotych przy wpłacie z góry i 12 złotych w przypadku pobrania.

 

Zamówienia złożone do 10 grudnia będą gwarantowane - tj na 100% dostaniecie wybraną koszulkę. Po tym terminie "do wyczerpania zapasów" ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...