Skocz do zawartości
marco

Koszulki

O koszulkach  

229 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kolor koszulki

    • biały
      18
    • czarny (droższa o około 5 złotych)
      190
    • inny (droższa o około 5 złotych)
      21
  2. 2. Rozmiar

    • S
      8
    • M
      30
    • L
      61
    • XL
      87
    • XXL
      43
  3. 3. Rodzaj koszulki

    • Promostars 140 gr/m^2
      5
    • Promostars 155 gr/m^2 (+1 PLN)
      2
    • Promostars Premium 190 gr/m^2 (+2,5 PLN)
      29
    • Fruit of the loom 135 gr/m^2
      5
    • Fruit of the loom 165 gr/m^2 (+1,5 PLN)
      40
    • Fruit of the loom Premium 205 gr/m^2 (+6 PLN)
      94
    • B&C Target 135 gr/m^2
      1
    • B&C Exact150 145 gr/m^2 (+1 PLN)
      1
    • B&C Fit 250 gr/m^2 (+12 PLN)
      44
    • .net 160 gr/m^2 (+9 PLN)
      8
  4. 4. Technika wykonania

    • Folia (ładniejsze kolory i wzorek)
      114
    • Sitodruk (mniej ładne, ale jest 100% bawełny)
      113
  5. 5. Czy kupisz koszulkę?

    • Tak i więcej niż 1 szt.
      39
    • Tak, jedną
      125
    • Nie jestem pewien/pewna
      57
    • Zapomnij
      6
  6. 6. Poza koszulką najbardziej chcę:

    • Kubek
      80
    • Smycz
      69
    • Parasol
      8
    • Podkładkę pod mysz
      37
    • Kalendarz
      12
    • Nic. Tylko koszulka
      22


Rekomendowane odpowiedzi

No to mamy już pierwszego szczęśliwca :)

Przynajmniej będzie miał w czym do Wigilii zasiąść. :D

 

A Agnes spokojna :wink: tak długo tym spokojem "bez koszulki" emanowała, aż nam drogiego Sikora w środku nocy i ze snu zimowego z gawry wyrwała!

Nie wiem czy Cie piękna Agnes jakieś sankcje za to nie spotkają?

N.p. obowiązkowe zdjęcie do zamieszczenia w nieniejszym topic'u w koszulce PurePC.

Twoje szczęście, że to nie ja decyduję w tej sprawie, ale ściągnąłaś już na siebie uwagę całej administracji i kwiatu moderatorstwa !!! :D

Ze snu mnie wyrwał nowy router, który sobie instalowałem w domu, a nie Agnes. O normalnych porach mam cokolwiek utrudniony dostęp do kompa, bo mi Kasia nagminnie wygrzewa procesor. ;]

 

Sankcji żadnych nie będzie. Ba, pomarzyć tylko, aby każdy użytkownik w ten sposób zwracał na siebie uwagę, jak Agnes. ;]

 

A fotka mile widziana będzie. Najlepiej, aby koszulka była mokra. ;]]]]]]]]]]]]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marco, a jak przepakowywałeś, to czy koszulka była taka elastyczna lekko?

 

<resztę wypowiedzi starannie pomijam milczeniem, żeby nie było, że prowokuję albo co, a i jeszcze - Sikor przecież wcale nie śpi, no co wy, fotka koszulki? i jeszcze mokrej? PERWERSJA jakaś! No zachowujcie się jakoś, panowie... >

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh, czyli dopiero po świętach będą...

Do mnie doszła przed chwilą. Zdziwilem sie - nie ukrywam - tym bardziej ze zamowilem przesylke pobraniową. Jestem pod wrażeniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marco, a jak przepakowywałeś, to czy koszulka była taka elastyczna lekko?

 

<resztę wypowiedzi starannie pomijam milczeniem, żeby nie było, że prowokuję albo co, a i jeszcze - Sikor przecież wcale nie śpi, no co wy, fotka koszulki? i jeszcze mokrej? PERWERSJA jakaś! No zachowujcie się jakoś, panowie... >

Taka znana pisarka i ciemnotę nam wciska, że składni zdania nie kuma ;)

Nikt nie pisał, że mokra koszulka ma być sama na zdjęciu!

Powiem więc wprost!

Projekt przewiduje, że zdjęcie będzie obejmować Ciebie droga Agnes ubraną w mokrą acz ciepłą koszulkę PurePC.

Zdjęcie powinno obejmować Twą zacną sylwetkę całą, a minimum od dolnej krawędzi koszulki do czubka Twej mądrej głowy.

 

Przy okazji osiągnie się efekt marquetingowy (wtajemniczeni będą wiedzieć, że to Ty ładnie wyglądasz w tej koszulce, ale będziemy udawać, że to tylko koszulka jest ładna).

Będziesz zatem wtedy miała znaczący wkład w rozwój forum.

Może chłopaki się wciągną i zaczną kupować koszulki dla swych lubych, jak zobaczą jak ślicznie w niej wyglądasz?

Edytowane przez wheelerfan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do mnie doszła przed chwilą. Zdziwilem sie - nie ukrywam - tym bardziej ze zamowilem przesylke pobraniową. Jestem pod wrażeniem.

Czyli wycieczka na główną pocztę przy sortowni była dobrym pomysłem.

Ciesze się, że docierają :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji osiągnie się efekt marquetingowy (wtajemniczeni będą wiedzieć, że to Ty ładnie wyglądasz w tej koszulce, ale będziemy udawać, że to tylko koszulka jest ładna).

Będziesz zatem wtedy miała znaczący wkład w rozwój forum.

 

I administracja ściągnie ci procenty :P a jak ich nie masz to dostaniesz.. po czym zostaną ci ujęte :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marco, a jak przepakowywałeś, to czy koszulka była taka elastyczna lekko?

Ja jestem prostym facetem ;> Nie zwracam uwagi na takie rzeczy ;) Szczerze się przyznam - zupełnie nie zwróciłem na to uwagi ;(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem prostym facetem ;> Nie zwracam uwagi na takie rzeczy ;) Szczerze się przyznam - zupełnie nie zwróciłem na to uwagi ;(

Zastanawiałeś się nad wydaniem specjalnej 'latexowej' serii ? :D

 

 

forumowiczki by sie napewno ucieszyły :lol:

Edytowane przez RepsOn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde jak was czytam to się czuje jak na czacie erotycznym :D - nie żebym tam przebywał, broń Boże :wink:, dziewczyna coś powie a wy już na 2 strony podniecacie się jak małpa bananem... Nie macie u siebie dziewczyn? Pewnie pare giga się znajdzie? huh? :)

 

tak to jest miedzy komputerowcami.. żywe dziewczyny widzą w drodze do szkoły a jak któraś coś zagada przez interneta to już łooo będę sie żenił :D

 

Co do koszulki... trochę niekonieczny jest ten napis z benczem i OC imo... samo logo by wystarczyło... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde jak was czytam to się czuje jak na czacie erotycznym :D - nie żebym tam przebywał, broń Boże :wink:, dziewczyna coś powie a wy już na 2 strony podniecacie się jak małpa bananem... Nie macie u siebie dziewczyn? Pewnie pare giga się znajdzie? huh? :)

 

tak to jest miedzy komputerowcami.. żywe dziewczyny widzą w drodze do szkoły a jak któraś coś zagada przez interneta to już łooo będę sie żenił :D

 

Co do koszulki... trochę niekonieczny jest ten napis z benczem i OC imo... samo logo by wystarczyło... :)

ale z tym jest bardziej extremalniej i wiekszy szpan np. w szkole :lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no wy to jesteście dzwini :lol2: Pozdro dla płci pięknej :oops:

 

Koszulka piękna ale ja nie lubię czarnego :unsure:

 

A i jeszcze jedno @Sikor

 

No wreszcie wyszedłeś z ukrycia bo brakowała mi twojej facjaty i płetwy. :blurp: :twisted2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry, musze o to zapytać - po co te małpy przed nickami stawiasz?

Moze o to mu chodzi?: Sikor ty malpo :lol: :) bez obrazy ja tylko sie domyslam :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@fipa

 

Proszę bardzo

 

@[nick] to przyzwyczajenie; znak @, zwany po polsku małpa, po angielsku odczytywany jest jako "at" - w przypadku adresu mailowego - "na" [serwerze], a w przypadku powyższym - "do"

Nie róbmy OT Panowie, bo nas Naczelny zdziarga

Edytowane przez kamilo23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do koszulki... trochę niekonieczny jest ten napis z benczem i OC imo... samo logo by wystarczyło... :)

Koszulka wywarła na mnie bardzo pozytywne wrażenie. Juz samym zapachem przyciąga. Po wzieciu jej do reki poczułem po prostu solidny produkt. Napisy takze wykonanie solidne. Takze w moim odczuciu koszulka warta kazdej ceny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry, musze o to zapytać - po co te małpy przed nickami stawiasz?

też sie czesto nad tym zastanawiałem... @ to skrót od 'at' czyli po ingliszu 'na'.. wiec imo głupio brzmi odpowiedź w stylu:

 

@Sikor = at sikor.... na sikor... :D

 

ja uzywam @ ale raczej w parwidłowym znaceniu tego słowa.. np ktoś mnie pyta gdzie jestem.. to odpowiadam @ /home i jest przynajmniej poprawnie politycznie... Wydaje mi się ze lepszym pomysłem jest po prostu wytłuszczanie nicków... wtedy widać je z daleka jeśli ktoś coś do nas pisze na forum....

 

Koszulka wywarła na mnie bardzo pozytywne wrażenie. Juz samym zapachem przyciąga. Po wzieciu jej do reki poczułem po prostu solidny produkt. Napisy takze wykonanie solidne. Takze w moim odczuciu koszulka warta kazdej ceny.

odrazu sprostuję żeby mnie nie posądzono o naciąganie i nieuczciwość... zamówiłem koszulkę jako 43 osoba bodajze.. jakiś czas temu... :) Ale mówię że wg mnie lepsze koszulki są z samym po prostu logo.. niekoniecznie musi być na nich pełno napisów (chyba że nick naplecny :) )

 

czekam i czekam.. a na avatarze widac że wciaż nie mam koszulki i półnagi łażę :lol:

Edytowane przez PelzaK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koszulka wywarła na mnie bardzo pozytywne wrażenie. Juz samym zapachem przyciąga. Po wzieciu jej do reki poczułem po prostu solidny produkt. Napisy takze wykonanie solidne. Takze w moim odczuciu koszulka warta kazdej ceny.

Fetysz. :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koszulka jest dobrej jakości, natomiast sitodruk dość gęsty i mam wrażenie, że za dużo farby do spokojnego prasowania. Takie małe zboczenie, po tym jak w wakacje pracowałem w drukarni ;)

 

W każdym razie podoba mi się i szkoda, że wiele osób tak zawaliło sprawe, bo to pewnie uniemożliwi późniejsze kupienie np. kalendarza.

 

GJ Marco ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koszulka jest dobrej jakości, natomiast sitodruk dość gęsty i mam wrażenie, że za dużo farby do spokojnego prasowania. Takie małe zboczenie, po tym jak w wakacje pracowałem w drukarni ;)

 

W każdym razie podoba mi się i szkoda, że wiele osób tak zawaliło sprawe, bo to pewnie uniemożliwi późniejsze kupienie np. kalendarza.

 

GJ Marco ;]

Prasowałem i przeżyła moje niezbyt wprawne operowanie żelazkiem (czynność której szczerze nienawidzę, dzięki czemu moje koszule są częstymi gośćmi w pralni ;).

Jest sporo "farby" bo jest dodatkowy podkład przy białym napisie na czarnym tle, żeby rzeczywiście był biały ;>

W każdym razie ciesze się, że do większości (mam nadzieje) z Was dotarła :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bywa, ja nawet niedostalem maila ktory mial byc podobno wyslany gdy paczka bedzie wyslana <_<

Edytowane przez teat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Majkel

Bywa, ja nawet niedostalem maila ktory mial byc podobno wyslany gdy paczka bedzie wyslana <_<

Ja też :unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przedchwila listonosz przyniusl :-P ale super :lol: :lol:

No widzisz, wystarczy poskarżyć się na forum i poczta od razu inaczej działa :lol2:

 

 

edit:

to chyba jakiś zbieg okoliczności, też ją przed chwilą dostałem

E tam, zbieg... Po prostu pierwszy dzień roboczy po Świętach i te niedobitki wszystkie docierają teraz... Edytowane przez LordFury

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...