Skocz do zawartości
marco

Koszulki

O koszulkach  

229 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kolor koszulki

    • biały
      18
    • czarny (droższa o około 5 złotych)
      190
    • inny (droższa o około 5 złotych)
      21
  2. 2. Rozmiar

    • S
      8
    • M
      30
    • L
      61
    • XL
      87
    • XXL
      43
  3. 3. Rodzaj koszulki

    • Promostars 140 gr/m^2
      5
    • Promostars 155 gr/m^2 (+1 PLN)
      2
    • Promostars Premium 190 gr/m^2 (+2,5 PLN)
      29
    • Fruit of the loom 135 gr/m^2
      5
    • Fruit of the loom 165 gr/m^2 (+1,5 PLN)
      40
    • Fruit of the loom Premium 205 gr/m^2 (+6 PLN)
      94
    • B&C Target 135 gr/m^2
      1
    • B&C Exact150 145 gr/m^2 (+1 PLN)
      1
    • B&C Fit 250 gr/m^2 (+12 PLN)
      44
    • .net 160 gr/m^2 (+9 PLN)
      8
  4. 4. Technika wykonania

    • Folia (ładniejsze kolory i wzorek)
      114
    • Sitodruk (mniej ładne, ale jest 100% bawełny)
      113
  5. 5. Czy kupisz koszulkę?

    • Tak i więcej niż 1 szt.
      39
    • Tak, jedną
      125
    • Nie jestem pewien/pewna
      57
    • Zapomnij
      6
  6. 6. Poza koszulką najbardziej chcę:

    • Kubek
      80
    • Smycz
      69
    • Parasol
      8
    • Podkładkę pod mysz
      37
    • Kalendarz
      12
    • Nic. Tylko koszulka
      22


Rekomendowane odpowiedzi

Wszyscy dostają potwierdzenie ? Kasę przelałem 6 grudnia, żadnego potwierdzenia na maila nie otrzymałem.

Nie, tylko jeśli ktoś poprosi.

Natomiast jeśli nie otrzymujemy wpłaty w ciągu 3 dni to małe przypomnienie jest wysyłane (uśmiecham się do 3 osób które czekają na zrobienie przelewu od tygodnia ;)

 

Natomiast do wszystkich będą wysyłane maile w momencie gdy dotrą koszulki i w momencie ich wysyłki do Was wraz z numerami przesyłek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie pożartujesz. :lol:

Misiaczku, trzeba umieć, hehe...

 

Powinno się wpłacić od razu po złożeniu zamówienia (opcja przelew).

Hm, a jeśli się nie złożyło zamówienia, tylko ustnie się zadeklarowało chęć nabycia? Tfu. Pisemnie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Majkel

Hm, a jeśli się nie złożyło zamówienia, tylko ustnie się zadeklarowało chęć nabycia? Tfu. Pisemnie...

No chyba jedyną opcją jest złożenie zamówienie w sklep.purepc.pl ew. można napisać do marco i ładnie go poprosić ale po co skoro istnieje alternatywa :)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, tylko jeśli ktoś poprosi.

Natomiast jeśli nie otrzymujemy wpłaty w ciągu 3 dni to małe przypomnienie jest wysyłane (uśmiecham się do 3 osób które czekają na zrobienie przelewu od tygodnia ;)

 

Natomiast do wszystkich będą wysyłane maile w momencie gdy dotrą koszulki i w momencie ich wysyłki do Was wraz z numerami przesyłek.

rozumiem, że jak ja wybrałem formę płatności przy odbiorze wysyłki (pobranie) to nie będe w jakiś sposób pominięty przy wysyłaniu koszulek :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Misiaczku, trzeba umieć, hehe...

Hm, a jeśli się nie złożyło zamówienia, tylko ustnie się zadeklarowało chęć nabycia? Tfu. Pisemnie...

Wersja damska jest na specjalnych warunkach. Dzisiaj będe mieć potwierdzenie czy będą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile będzie tych koszulek i czy jest to tylko jednorazowa akcja czy też później będzie można je kupić ?

Zamówiliśmy trochę więcej niż wynikało by to z ilości zamówień w sklepie - zresztą o tym pisałem na forum.

Będą dostępne aż do "opróżnienia magazynu". Nie wykluczam, że w nowym roku będziemy rozszerzać asortyment czy robić nowe koszulki, ale to kwestia przyszłości i to raczej odleglejszej (3-4 miesięcy)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łe no to spokojnie ;) Miejmy nadzieję, że asortyment się poszerzy ;) Ja i tak planowałem zakup po zimie, bo teraz nie ma gdzie chodzić w krótkim rękawku (o ile grudzień nas nie zaskoczy 15*C :lol: )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Majkel

Łe no to spokojnie ;) Miejmy nadzieję, że asortyment się poszerzy ;) Ja i tak planowałem zakup po zimie, bo teraz nie ma gdzie chodzić w krótkim rękawku (o ile grudzień nas nie zaskoczy 15*C :lol: )

Przecież te koszulki mają długo rękaw... :rolleyes:

 

Ja w takich chodze zamiast bluzy najczesciej a, że zapowiada się cieplutka zima to przyda się z pewnoscia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież te koszulki mają długo rękaw... :rolleyes:

 

Ja w takich chodze zamiast bluzy najczesciej a, że zapowiada się cieplutka zima to przyda się z pewnoscia :)

Dla mnie "koszulka" to zawsze krótki rękaw. Koszula, bluza - to długie rękawy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OT: muhehe to ja mam tyle samo wzrostu a waże 80kg :lol: a gruby nie jestem, czym ty sie żywisz ?:D

Normalnie się żywię:

- coś tam na śniadanie

- nie jadam drugiego śniadania

- obiad

- kolacja

- często "nie zdorwe jedzenie"

 

End OT ;)

 

Co do koszulki to też chyba się skuszę na L. Zobaczę czy starczy mi kasy a jak tak to zrobię przelew.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Majkel

A czytałeś [ciach!] temat? Bylo juz o tym przynajmniej ze dwa razy, a jak się coś zmieni, to marco napewno poinformuje!

Nie irytuj się... :oops: Mój post był ironiczny :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaaban

to jeszcze wszyscy pozaśmiecajcie ten topic i piszcie co godzine jakie to podniecające że będziecie mięli koszulkę PPC to napewno będzie czytelnie i co chwile jakiś [%^@#] nie będzie zadawał głupich pytań <_< musicie się tym dzielić z całym światem? obchodzi mnie to jak i 99% userów tyle co zeszłoroczny śnieg, a jak pisanie 10 razy żeby nie zadawac głupich pytań do was nie dociera to może zmieńce forum? <_<

 

 

Panowie, dostaniecie maila, ze koszulki zostaly wyslane, pisal o tym marco juz pare razy. Nie zadawajcie w kolko pytania, na ktore wielokrotnie padla odpowiedz.

i czego chcieć więcej? potem założycie sobie temat gdzie każdy będzie pisał jak leży kiedy dostał i jaka to jest zajebista, omg :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To moze ja teraz odbiegnę od tematu koszulek, a przejde na temat pozostałych podzespołow. Mianowicie w ankiecie pojawiła sie także rubryka "Poza koszulką najbardziej chcę:" i mamy tam do wyboru:

 

* Kubek

* Smycz

* Parasol

* Podkładkę pod mysz

* Kalendarz

 

Czy planowane jest wprowadzenie ktoryś z w/w gadżetów do sklepu PurePC czy był to tylko punkt poglądowy, na dalszą przyszłość?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To moze ja teraz odbiegnę od tematu koszulek, a przejde na temat pozostałych podzespołow. Mianowicie w ankiecie pojawiła sie także rubryka "Poza koszulką najbardziej chcę:" i mamy tam do wyboru:

 

* Kubek

* Smycz

* Parasol

* Podkładkę pod mysz

* Kalendarz

 

Czy planowane jest wprowadzenie ktoryś z w/w gadżetów do sklepu PurePC czy był to tylko punkt poglądowy, na dalszą przyszłość?

Są planowane na przyszłość (czytaj: raczej wiosna).

Planowaliśmy wcześniej, ale niestety na chwilę obecną wtopiliśmy bardzo dużo pieniędzy w przygotowanie koszulek których sprzedaż idzie tak sobie (nawet bardzo w porównaniu do ilości osób które deklarowały na forum ich zakup) i nie jesteśmy wstanie zainwestować w produkcje kolejnych gadżetów. (korzystając z okazji pozdrawiam Panów którzy zamówili koszulkę, nie zapłacili za nią i nie odbierają ani maili ani telefonów ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm...

 

można wiedzieć ile osób zamówiło (zapłaciło) za koszulki ?...

 

czy to tajemnica ? ;]

zasadniczo to jest tajemnica ;)

Generalnie niedużo.

Dużo poniżej połowy osób które w ankiecie deklarowały, że weźmie jedną ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyznam sie bez bicia, że ja nie biore narazie koszulki, ponieważ oczekuje na białe (taką tez opcje zaznaczyłem w ankiecie). Czarne koszulki mi nie leżą. Dowiedziałem sie że białe sie pojawią na początku 2007 roku i mam zamiar poczekać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wstyd Panowie forumowicze :angry:

Po ankiecie widzę, że wypełniło ją okolo 200 osób, a do tej pory sprzedano niecałą setkę. Faktycznie marco nie ma co planować przyszłości bo znowu zostaniecie na lodzie, wy się tu trudzicie i pokrywacie z własnej kieszeni a wiele osób leje na to sikiem prostym. Jak na ogromną ilość zarejestrowanych użytkowników liczba zamawiających jest praktycznie znikoma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...