Skocz do zawartości
marco

Koszulki

O koszulkach  

229 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kolor koszulki

    • biały
      18
    • czarny (droższa o około 5 złotych)
      190
    • inny (droższa o około 5 złotych)
      21
  2. 2. Rozmiar

    • S
      8
    • M
      30
    • L
      61
    • XL
      87
    • XXL
      43
  3. 3. Rodzaj koszulki

    • Promostars 140 gr/m^2
      5
    • Promostars 155 gr/m^2 (+1 PLN)
      2
    • Promostars Premium 190 gr/m^2 (+2,5 PLN)
      29
    • Fruit of the loom 135 gr/m^2
      5
    • Fruit of the loom 165 gr/m^2 (+1,5 PLN)
      40
    • Fruit of the loom Premium 205 gr/m^2 (+6 PLN)
      94
    • B&C Target 135 gr/m^2
      1
    • B&C Exact150 145 gr/m^2 (+1 PLN)
      1
    • B&C Fit 250 gr/m^2 (+12 PLN)
      44
    • .net 160 gr/m^2 (+9 PLN)
      8
  4. 4. Technika wykonania

    • Folia (ładniejsze kolory i wzorek)
      114
    • Sitodruk (mniej ładne, ale jest 100% bawełny)
      113
  5. 5. Czy kupisz koszulkę?

    • Tak i więcej niż 1 szt.
      39
    • Tak, jedną
      125
    • Nie jestem pewien/pewna
      57
    • Zapomnij
      6
  6. 6. Poza koszulką najbardziej chcę:

    • Kubek
      80
    • Smycz
      69
    • Parasol
      8
    • Podkładkę pod mysz
      37
    • Kalendarz
      12
    • Nic. Tylko koszulka
      22


Rekomendowane odpowiedzi

Był nawet specjalny firefox przerobiony przez kogoś z redakcji purepc.pl. Nawet on blokował ;)

To chyba jakas inna redakcja była bo MÓJ firefox nie miał nigdy dodanego zadnego rozszerzenia umozliwiającego blokowanie. Za to w wersji 1.5.x PPC było dodane od razu zeby nic nie blokowało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co, to nawet nie jest kwestia jakiegoś celowego blokowania reklam. Też ich nigdy nie widziałem i aż z ciekawości ustawiłem przed chwilą w Operze dopuszczenie wszelkich wyskakujących okien (domyślnie jest blokowanie niechcianych) i wszystkich skryptów, jakie ten świat widział i... ciągle nic. Ani na portalu, ani na forum żadnych reklam nie widzę. Może akurat te reklamy tylko pod IE oraz odblokowanym FF chodzą? Żadnego dodatkowego softu do ich zwalczania nie używam.

 

I jeszcze z innej beczki. Rozumiem, że serwis/forum utrzymuje się z reklam itd. i bynajmniej nie mam nic przeciwko, żeby jakieś widniały, od czasu do czasu klikam w googlowe na górze (a co mi szkodzi - dla dobra forum). Ale obecnej treści punktu "Niedopuszczalne jest także blokowanie w jakikolwiek sposób reklam w serwisie..." po prostu nie sposób przestrzegać. No bo niby jak? Przed każdym wejściem na forum preferencje -> włączyć dopuszczanie okienek i skryptów, przed wyjściem ponownie to wyłączać i tak za każdym razem? Ej, no bądźmy realistami, to nie zadziała...

 

Pozdr.

EDIT:

A, poprawka, faktycznie jest banner na portalu. Nie zwróciłem na niego uwagi - spodziewałem się raczej jakiego pop-upa albo czegoś skryptowego.

Generalnie tak jak obiecywaliśmy na starcie serwisu, póki mamy możliwość decydowania o tym jakie reklamy się pojawiają na purepc, to NIE BĘDZIE NIGDY:

- popupów

- reklam floating (to te ciach!a które nachodzą na tekst i często podążają nawet jak przewijamy stronę w dół z sadystycznie małym krzyżykiem do zamykania ukrytym w za każdym razem innym miejscu ;)

- reklam które samoczynnie atakują Was dźwiękiem

 

Uważam, że postępujemy w ten sposób fair w stosunku do Was i oczekujemy z grubsza tego samego.

Wszystkie nasze reklamy przechodzą przez nasz serwer reklamowy i wymagają tylko włączonej obsługi JavaScriptu, cookies (bez tego nie działa poprawnie limitowanie ilości wyświetleń dla jednej osoby) oraz sporadycznie Flash Player'a.

Całość była testowana i działa w sposób poprawny przynajmniej na następujących kombinacjach:

IE 6 oraz 7, Windows XP, Macromedia Flash 8, Adobe Flash 9

FireFox 1+, Windows XP, Linux

Opera 9.0+, Windows XP, Linux

Konqueror 3.5

na domyślnych ustawieniach przeglądarek

 

Wydaje mi się, że serwis naprawdę, nie jest reklamami przeładowany, nie są one umieszczane w sposób który mógłby kogokolwiek zmylić i nie są natrętne/przeszkadzające.

 

Co do filtrowania - ja naprawdę rozumiem czemu niektórzy instalują Adblock Plus'a czy inne tego typu. W momencie gdy na onecie w nocy zaatakowała mnie krzycząca reklama "n" też się na to zdecydowałem. Jednak znakomita większość tego typu programów ma możliwość tworzenia whitelisty (jeśli tego nie ma to znaczy, że program jest do chrzanu i należy go zmienić na lepszy ;). Nie jest chyba problemem dodanie kilku lubianych przez Was stron do takowej, lub też działanie według schematu domyślnie dozwolone, a tylko dodawać co bardziej irytujące kreacje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generalnie tak jak obiecywaliśmy na starcie serwisu, póki mamy możliwość decydowania o tym jakie reklamy się pojawiają na purepc, to NIE BĘDZIE NIGDY:- popupów- reklam floating (to te [ciach!]a które nachodzą na tekst i często podążają nawet jak przewijamy stronę w dół z sadystycznie małym krzyżykiem do zamykania ukrytym w za każdym razem innym miejscu - reklam które samoczynnie atakują Was dźwiękiem

I chwała wam za to ;]

 

Latająca reklama? PPM -> Edit site Preferences -> Content -> Enable Plugins @ off. Bo w O9 becie krzyżyki nie chcą banglać :|

Swoją drogą, nie możecie od wszystkich wymagać włączonego flasha w przeglądarce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Latająca reklama? PPM -> Edit site Preferences -> Content -> Enable Plugins @ off. Bo w O9 becie krzyżyki nie chcą banglać :|

Swoją drogą, nie możecie od wszystkich wymagać włączonego flasha w przeglądarce.

Zainstaluj 9.01 lub nowszą - poprawili większość błędów związanych z flaszkami ;)

Jasne, nie będziemy bić za brak flasha - też na maszynie z fbsd nie mam flash playera bo działa beznadziejnie, ale szczerze - z naszych statystyk 99,1% ma Flasha 7 lub nowszego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem gdzie, ale Agnes już gdzieś widziałem :unsure:

 

BTW. Musiała się zdradzić z wyglądem? Tak nikt, no dobra prawie nikt nie wiedział jak wyglądasz i chłopaki mieli zagadkę pokroju rozkodowania Enigmy a tu pokazujesz zdjęcie i wszystko poległo. Jak widzę nasza koszulka dobrze leży więc nie stracisz nam głowy, przynajmniej to dobre.

Całkowicie się zgadzam.

Z tym że teraz się będę zastanawiał gdzie naszą Agnes widziałem ;) :unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Az sie boje, ale napisze. Czy Ty Sikor to czasem żony nie masz? :twisted:

:lol:

Mam. I co z tego?

Czy z faktu, że do Niemca zwróciłem się używając zdrobniałej formy Jego imienia wywnioskujesz również, że jestem homoseksualistą? ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co się dzieje z osobami, które blokują reklamy? O tym już przypomniał SGJ. Regulamin mówi jednoznacznie więc proszę nie przeginać bo dzięki właśnie takim osobą nie ma kolejnych edycji gadżetów z logiem serwisu i nie stać nas na zainwestowanie w nowe serwery. Pogratulować tylko trzeba tym osobą...

to ja mam pytanie (nie żebym blokował :twisted: ).. ile statystycznie wychodzi miesięcznie na jednego usera na forum za klikanie w reklamy? Jak coś to moge poklikać, albo nawet mogę sie zrzucać na działanie serwerów oby nigdy nie było wyskakujących flaszków... jakos zżyłem się pure, jako user bo user, chyba tylko google odwiedzam wiecej razy niż pure w ciągu dnia.

 

Więc mi akurat gratulować nie musicie... bo jestem skory do współpracy... ale nikt mi nie będzie mówił co wolno mojej przeglądarce a co nie... To jest z resztą niezgodne z w3c :).. dlatego też nie ma chociażby atrybutu target=_blank w xhtmlu... właśnie po to że to jest moja sprawa jak ja oglądam i nawiguję po stronach. Jeśli chodzi o reklamy... to mam, nie są zablokowane, wszystkei tekstowe i obrazkowe normalnie widzę... A jeśli ktoś robi reklamy we flaszu czego nie lubię to już jego problem - przeglądarki domyślnie nie obsługują flaszek więc o jakim blokowaniu mowa? :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Agnes

Cieszę się, że podoba Ci się moje pisanie, choć z pewnym zażenowaniem zauważyłem, że jestes odosobniona w swej opinii. :)

Być może. Ale jakoś nie oglądam się na opinię innych.

 

No właśnie zauważyłem, że naklepałaś ciut już u nas postów i to mnie trochę zdziwiło;)

To w ramach "wymiany" :D

BTW. Musiała się zdradzić z wyglądem? Tak nikt, no dobra prawie nikt nie wiedział jak wyglądasz i chłopaki mieli zagadkę pokroju rozkodowania Enigmy a tu pokazujesz zdjęcie i wszystko poległo. Jak widzę nasza koszulka dobrze leży więc nie stracisz nam głowy, przynajmniej to dobre.

I ukręciłam łeb hydrze w kolebce. Nie ma zagadkowania!

Koszulka - ych, dobrze leży, dobrze, teraz żałuję, że nie wzięłam dwóch, znakomicie się w takich chodzi do pracy. No, ale trudno. Może będzie jakaś dodatkowa edycja, kiedyś.

 

Z tym że teraz się będę zastanawiał gdzie naszą Agnes widziałem ;) :unsure:

Może na fotach z jakichś zlotów? TPC albo PCLab.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to ja mam pytanie (nie żebym blokował :twisted: ).. ile statystycznie wychodzi miesięcznie na jednego usera na forum za klikanie w reklamy?

Tego się nie da w żaden sposób określić.

Pytanie główne jest tak naprawdę pt. ile jest użytkowników. Bo powiedzmy sobie szczerze, ale wszystkie metody wykreślania Unique Users są tylko pewną estymacją obarczoną na dodatek raczej sporym marginesem błędu (umówmy się 1,1 mln niektórych jest równie realne co polska misja na marsa; nie żebym pił do kogokolwiek, ale najpopularniejszy w Polsce gemius w różnych wariantach przez zbyt długi czas miał spore problemy z liczeniem w przypadku braku cookies. zresztą nadal ma, bo tego się nie da w sensowny sposób obliczyć tak, żeby margines błędu w przypadku stron średniej wielkości nie był zbyt duży)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Agnes, na pewno nie, bo takich zdjęć nie przeglądam :P

 

Dam sobie z tym spokój... Bo i tak nie przypomnę sobie...

Śniła Ci się jako anielica :icon_exclaim: :icon_exclaim: :icon_exclaim: :)

Teraz będzie Ci się snić w naszej forumowej koszulce :D

Edytowane przez wheelerfan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko stosiku nie ma.

Gadżety będą lecz musimy podejść do tego bardzo profesjonalnie i pierw przyjąć zamówienia a dopiero później zakupić. Osoby, które nie przeleją pieniędzy na czas nie otrzymają ich i stracą możliwość zakupowania kolejnych.

 

Na dzień sumujemy straty i przychody za 2006 rok, jak to zakończymy i odejdzie świadomość kolejnych kolokwiów i sesji to otrzymacie informację o naszych projektach i cenach jakie wynegocjowaliśmy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...