Skocz do zawartości
marco

Koszulki

O koszulkach  

229 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kolor koszulki

    • biały
      18
    • czarny (droższa o około 5 złotych)
      190
    • inny (droższa o około 5 złotych)
      21
  2. 2. Rozmiar

    • S
      8
    • M
      30
    • L
      61
    • XL
      87
    • XXL
      43
  3. 3. Rodzaj koszulki

    • Promostars 140 gr/m^2
      5
    • Promostars 155 gr/m^2 (+1 PLN)
      2
    • Promostars Premium 190 gr/m^2 (+2,5 PLN)
      29
    • Fruit of the loom 135 gr/m^2
      5
    • Fruit of the loom 165 gr/m^2 (+1,5 PLN)
      40
    • Fruit of the loom Premium 205 gr/m^2 (+6 PLN)
      94
    • B&C Target 135 gr/m^2
      1
    • B&C Exact150 145 gr/m^2 (+1 PLN)
      1
    • B&C Fit 250 gr/m^2 (+12 PLN)
      44
    • .net 160 gr/m^2 (+9 PLN)
      8
  4. 4. Technika wykonania

    • Folia (ładniejsze kolory i wzorek)
      114
    • Sitodruk (mniej ładne, ale jest 100% bawełny)
      113
  5. 5. Czy kupisz koszulkę?

    • Tak i więcej niż 1 szt.
      39
    • Tak, jedną
      125
    • Nie jestem pewien/pewna
      57
    • Zapomnij
      6
  6. 6. Poza koszulką najbardziej chcę:

    • Kubek
      80
    • Smycz
      69
    • Parasol
      8
    • Podkładkę pod mysz
      37
    • Kalendarz
      12
    • Nic. Tylko koszulka
      22


Rekomendowane odpowiedzi

hmm mimo wszelkich problemów uważam, że logo naplecne było by zacnym posunięciem... Tak to wyjdzie nakład 12 tyś jednakowych koszulek PPC, i każde neo-dziecko i inne dresy tego typu będą biegać w takich koszulkach, taka jakby komuna, mundurki szkolne, giertych i te sprawy... :wink:

 

co innego mieć koszulkę jedną z wielu... a co innego z nickiem na plecach.. przynajmniej jest sie rozpoznawanym w tłumie :)

 

No ale jak się nie da... to samemu se cza dorobić... :D... i temat pod tytułem.. Jak zmodować koszulkę PurePC...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm mimo wszelkich problemów uważam, że logo naplecne było by zacnym posunięciem... Tak to wyjdzie nakład 12 tyś jednakowych koszulek PPC, i każde neo-dziecko i inne dresy tego typu będą biegać w takich koszulkach, taka jakby komuna, mundurki szkolne, giertych i te sprawy... :wink:

 

co innego mieć koszulkę jedną z wielu... a co innego z nickiem na plecach.. przynajmniej jest sie rozpoznawanym w tłumie :)

 

No ale jak się nie da... to samemu se cza dorobić... :D... i temat pod tytułem.. Jak zmodować koszulkę PurePC...

Dobra rzecz taka koszulka z nickiem, ale to pewnie we własnym zakresie.

 

Widzę, że powoli akcja z koszulkami rusza. Super, już nie mogę się doczekać. Czytałem trochę o sitodruku i wydaje mi się, że byłby trwalszy, nie sądzicie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gtw pyta nas zdanie a teraz ja spytam jaki jest koszt takich koszulek jak miała redakcja? i czy wogóle byłaby opcja zeby je kupić?

 

ps

wcześniej nie widziałem o tym info.

te koszulki to chyba tylko dla redakcji :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

możecie wytłumaczyć na co wam ten nick? bez nicka jeszcze ewentualnie można się w tym na ulicy/w szkole pokazać ale z nickiem to już wsią zalatuje <_< przekonajcie mnie że się mylę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zależy jaki kto ma nick :P

Ale masz racje ... po co komu nick na plecach?

żeby być elo pro że jest ppc ? :lol: :lol: :blink: zgadzam sie poco komu nick na plecach :?

Edit: "nick" nie "nic"

Edytowane przez bryce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niekoniecznie wielki na plecach, moze byc takze maly dyskretny na rekawku - po co? Pel juz to napisal ja powtorze - jak kazdy bedzie mial taka koszulke to bedzie nijako wygladalo a maly napis z nickiem bedzie dżezi :lol: oczywiscie to juz we wlasnym zakresie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szkoda, zebyśmy dostali chociaż namiastke tych koszulek :D

Nie martw się ! będzie logo i czarny kolor :lol:

 

@kain dlatego lepiej koszulki bez nicków a jak ktoś chce nick to sobie dorobi wielkośc i kolor wedle uznania :wink:

Edytowane przez bryce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zależy jaki kto ma nick :P

Ale masz racje ... po co komu nick na plecach?

oj cicho nie moja wina że jak miałem niecałe 15 lat to mi się takiego zachciało... a teraz sie przyzwyczaiłem ;) e tam niech napis każdy sobie dorabia, jak będzie opcja 'nick' to zostawie puste pole B-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Black XXL for me!

Tak się zastanawiałem nad gadżetami dodatkowymi i.... wyszło mi, że parasol jest najbardziej reprezentacyjny. :)

Koszulka ofkoz w pogodne dni w sezonie, a parasol na niepogodę :)

Reszta gadżetów fajna, ale zasadniczo tylko do użytku domowego.

A przynależność do społeczności forumowiczów PurePC to powód do dumy, nieprawdaż??

To żeby forumowi pobratymcy mnie rozpoznawali to tylko koszulka i parasol się nadają, smycz zbyt niewidoczna, a z kubkiem po mieście nie będę latał! :).

Przynajmniej nie do czasu, kiedy stwierdzę, że wariat ma lepiej niż bezrobotny! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

możecie wytłumaczyć na co wam ten nick? bez nicka jeszcze ewentualnie można się w tym na ulicy/w szkole pokazać ale z nickiem to już wsią zalatuje <_< przekonajcie mnie że się mylę

no to Ci wytłumaczyłem na co... :) Jak dla mnie koszulki z napisami i tak są zbyt obciachowe żeby pokazywać sie w nich w kościele, więc tak czy siak nie chodziłbym w tym po mieście.. no chyba że w sytuacjach bardziej luźnych...

 

Teraz krótka wizja targów... 300 osób na sali, z czego 256 ma identyczne koszulki z logo ppc, są absolutnie nierozpoznawalni... Przykładowy dialog:

- ty, powiedz mi który to jest msn (zbierzność nicków przypadkowa :lol: )

- ten taki, o widisz tam, stoi, w czarnej koszulce z logiem PPC

 

:) tak , że jak będą koszulki bez nicków to też dobrze, jeśli będę miał możliwość to sieknę sobie napis dodatkowy a co :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to Ci wytłumaczyłem na co... :) Jak dla mnie koszulki z napisami i tak są zbyt obciachowe żeby pokazywać sie w nich w kościele, więc tak czy siak nie chodziłbym w tym po mieście.. no chyba że w sytuacjach bardziej luźnych...

 

Teraz krótka wizja targów... 300 osób na sali, z czego 256 ma identyczne koszulki z logo ppc, są absolutnie nierozpoznawalni... Przykładowy dialog:

- ty, powiedz mi który to jest msn (zbierzność nicków przypadkowa :lol: )

- ten taki, o widisz tam, stoi, w czarnej koszulce z logiem PPC

 

:) tak , że jak będą koszulki bez nicków to też dobrze, jeśli będę miał możliwość to sieknę sobie napis dodatkowy a co :)

no tak ale jak wielkie te napisy musiały by być... będzie "oj ty weź się odwróć do mnie bo nie mogę odczytać twojego nicka..." i "który to user xxx? aa ten co mu 'k' widać na plecach? dzięki" :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reasumując wszystko ma swoje + i - napisy na koszulkach także. W sumie to mi obojętne czy będzie ten nick czy nie. Zgadzam sie z tym co pisał PelzaK, jednak nie czułbym zbytniego dyskomfortu chodząc po miescie w koszulce z nickiem na plecach. Do kościoła faktycznie bym sie w taki t-shirt nie ubrał.

Trzeba jeszcze patrzeć na to że nick można zmienic na forum, a na koszulce zostanie.

 

btw. Licze na to, że się kiedyś na zlocie pojawie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zawse mzna sobie pineskami przypiac kartke a4 z nickiem na plecy, ewqentualnie dac baci do wyszycia nick na plecach :lol: a co, jak obciach to obciach......

Albo najlepiej na poliku walnąc avatara na czole ksywke a na zadzie wytatułować nr najbardziej znienawidzonego usera, aby w każdej sytułajcji być rozpoznawalnym a to ostatnie to tak w bonusie dla własnej satysfakcji :lol: ;) B-) :P

 

A tak na poważnie. Moim zdaniem nick na koszulce to bardzo przydatna rzecz bo indetyfikatory ulegają odwruceniu, schowaniu lub ewentualnie zgubieniu a nie każdego zna się osobiście co dość często było dla mnie problematyczne na targach.

Edytowane przez KvaNfield

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Optymalnie byłoby, gdyby można było wybrać wariant z nickiem (miejsce jego umieszczenia na koszulce i rozmiar to sprawa drugorzędna).

Pozostawienie pustego pola na nick, powodowałoby wyprodukowanie koszulki bez nick'a i już :)

Mam wrażenie, że niektórzy nie mają zamiaru po założeniu w ogóle ściągać tej koszulki, stąd problem z wyborem odpowiedniego stroju do kościoła :) (nie wpadliście na to, że na tę okazję można ubrać się w inny strój?) :P

Edytowane przez wheelerfan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja cię kręcę, dwie strony o nickach a marco wspomniał wcześniej, że nicki nie przejdą :mur: :lol:

dawać dalej

 

ja chciałbym nick na prawym i na lewym rękawie, na plecach numer użytkownika, oraz ilość postów, na klacie avatar, a na odwrotnej stronie numery gg do całej administracji

Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I ja zagłosowałem: BLACK/XXL/ta za 12zł sitodruk, i jestem za tym by nie było żadnych nicków, ng gg etc. bo to strasznie psuje koszulkę. Jedna rzecz (w sensie np logo ppc) zdobi, więcej jest wtedy nasrane (soory za słowo) i szpeci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...