Skocz do zawartości
kamilo23

Microsoft Office 2007

Rekomendowane odpowiedzi

A wiec tak:

pierwsza proba, win xp home plus autopatcher z lipca.

nic, pomyslalem ze autopatcher cos usunal i reinstal

czysty system, wciaz nic

sciagnalem z neta aktualizacje wraz z frameworkiem 3.0 i wciaz nic.

sciagalem tez W Installera, efekt ten sam.

Ja juz zglupialem, dzwonilem do sklepu na serwis i tyle co sie dowiedzialem to to, ze nigdy o podobnych jajcach nie slyszeli ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupilem sobie office'a 2007 w wersji Home i jednak sporo sie zmienilo od triala ktorego uzywalem ponad rok temu ;)

Ehh nic tak fajnie nie edetuje rownan jak nowy office :D

 

Ale mam pytanie czy da sie wywali te wszystkie okienka ze wstazki z roznymi przydatnymi opcjami z gory ekranu na bok ? Bo w 1920x1200 sporo miejsca mi sie tam marnuje a w pionie jest dosc ciasno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po miesiącach używania trialowych kluczy kupiłem wersję Dla Użytkowników Domowych (jubileuszowe).

I mam wątpliwości co do tego zakupu (z Allegro).

Pudełko nie zawierało nic, oprócz płyty (żadnych ulotek i innych gratulacji). No i certyfikat na pudełku wygląda tak, jak by był zrywany, czo coś:

Dołączona grafika

 

Klucz zadziałał. Aktywował się na dwóch komputerach. Chociaż musiałem odinstalować wersję Enterprise i zainstalować tą z płyty. Myślałem, że konwersja z triala będzie polegać na tym, że instalator wywali składniki, które mi się nie należą wg. klucza. Jednak poprzednia instalacja nie chciała przyjąć klucza.

 

W związku z tym pytanie do posiadaczy wersji HOME. Czy w pudełku nic nie było? Patrząc na tą etykietkę mam wrażenie, że coś zakombinowane było...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MariuszDW, bez obaw. Jak się nie mylę, to wszystkie naklejane certyfikaty tak wyglądają (są urwane).

Jak ja kupowałem, to w pudełku też nic nie było, certyfikat wygląda tak samo jak u Ciebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ile pan dałeś za tego okazyjnego ofisa z allegro?

 

Aktywował się na dwóch.. ale pamiętaj że licencja jest na 3 :)

Edytowane przez PelzaK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jakoś zaszalałem. Normalnie unikam najtańszych "okazji". Dałem 137.

Ta osoba dużo tego sprzedaje. Wcześniej za 150, a teraz to nawet za 120. I tak się zastanawiam, czy to nie jakiś wałek.

 

A na trzecim kompie też zainstaluję, tylko teraz go nie mam. W sumie ta etykietka i tak do niczego niepotrzebna (i przyklejona jest od wewnątrz), bo klucz jest na oddzielnej naklejce. Nie wiem, co można by z tym modzić (mowa o tym uszkodzeniu).

Edytowane przez MariuszDW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mariusz, sorry mialem chyba jakies zejscie w robocie piszac poprzedniego posta, jasne, ze tak wygladaja certyfikaty, na srodku ten pasek wychodzi "na zewnatrz" i jest taka dziura, fuck sorry raz jeszcze za poprzednie bzdury!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jakoś chciwy ostatnio byłem :lol:

Nie dość, że od premiery wypełniałem co 2 m-ce formularz na klucz i bez problemu dostawałem nowy do wersji full wypas (Wystarczy parę rzeczy usunąć z systemu i program grzecznie przyjmuje nowy kluczyk. Nawet ustawień się nie traci) :lol: to jeszcze się połakomiłem na najtańszą ofertę :/

 

@kucyk, nie ma sprawy. Najwyżej bym reklamował ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nowiuśkie ofisy do domu sa za 170 pln, ja bym nie ryzykował z allegro (+ przesyłka jeszcze)

Ludki na Allegro wystawiają m.in. Office'a, którego otrzymali przy zakupie/przedłużeniu Neostrady. Więc nówkę (zafoliowaną) można nawet poniżej 100zł wyłapać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak wyglada kwestia legalnosci a dokumentu zakupu? nie jest przypadkiem tak ze do legalnosci office trzeba miec paragon/fakture? a wiekszosc sprzedajacych na allegro tego nie dostarcza...

 

a tu cytat:

Potwierdzenie licencji

 

Jako dowód posiadania licencji zakupionej jako produkt detaliczny, klient powinien zachować:

 

umowę licencyjną końcowego użytkownika oprogramowania (End User License Agreement — EULA), która jest umową pomiędzy użytkownikiem a firmą Microsoft,

certyfikat autentyczności (Certificate of Authenticity — COA),

oryginalne nośniki i instrukcje użytkownika (jeżeli takie dostarczono),

fakturę lub inny dowód zakupu.

 

o licencja microsoftu znajdziecie tutaj

 

wiec część office 2007 na allegro w zasadzie jesli to dobrze rozumiem nie jest legalna

Edytowane przez nosweratu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak wyglada kwestia legalnosci a dokumentu zakupu? nie jest przypadkiem tak ze do legalnosci office trzeba miec paragon/fakture?

Jeśli kupujesz Office w wersji BOX, to nie trzeba mieć faktury/paragonu.

 

POSTANOWIENIA LICENCYJNE DOTYCZĄCE OPROGRAMOWANIA 2007 MICROSOFT OFFICE SYSTEM DESKTOP APPLICATION SOFTWARE

(...)

12. DOWÓD LICENCJI („Proof of License” lub „POL”).

a. Oryginalny dowód licencji. Jeśli nabyli Państwo oprogramowanie na dysku lub innym nośniku, oryginalna etykieta dowodu licencji Microsoft razem z oryginalną kopią oprogramowania określa oprogramowanie licencjonowane na warunkach niniejszej umowy. Aby etykieta była ważna, musi znajdować się na opakowaniu dostarczonym przez Microsoft. Jeśli otrzymali Państwo etykietę oddzielnie, jest ona nieważna. Aby udowodnić posiadanie licencji na używanie oprogramowania, powinni Państwo zachować opakowanie z etykietą. Jeśli nabywają Państwo oprogramowanie nie na dysk lub innym nośniku, Państwa dowodem licencji jest dowód zakupu oraz każdy towarzyszący mu załącznik identyfikujący oprogramowanie i wydany przez sprzedawcę. Dowód zakupu może zostać zweryfikowany w oparciu o dokumentację sprzedawcy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pewien problem z MS Office 2007 Enerprice a mianowicie rozmyte lub nieostre napisy tak w pasakach jak i w oknach wiem ze powoduje to właczone czciinki typu Clear type ale ja je wyłaczyłem a problem pozostaje . mam ten problem i na stacjonarnym i na laptopie

W MS office 2003 ten problem nie wystepował.

 

Macie jakis pomysł co z tym zrobić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiem że parę osób potwierdziło ale mój office home wygląda tak samo jak na fotce a w pudełku najwięcej zajmuje powietrze :) wygląd, wcześniej używałem 97 nie śmiać się :) i mi sie nawet podoba ale trzeba przywyknąć, mam wersje na 3 kompy co to dokładnie znaczy? Załóżmy że zmienię płytę główną zrobię reinstalke systemu i naliczy mi sie że zainstalowałem na nowego kompa? bo jak tak to nie instaluje na moim drugim kompie, trochę to głupie ale cóż zrobić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak to jest z wersja oem? Do firmy normalnie mozna wziac oem'a do uzywanego kompa? Bo gdzies czytalem ze tylko z nowymi, ale jak sam skladam to licze sie chyba jako producent (?)

Edytowane przez 4ever_anarchy_soldier

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Poświęci ktoś dla mnie 2 minuty?

 

Prośba do osób z Office'em 97 - 2003

 

Zapisałem dwa dokumenty (Word) jeden normalnie a drugi w trybie zgodności i teraz chcę wiedzieć jak będą wyglądać i czy się uruchomią:

 

http://www.sendspace.pl/file/a4VnISeW/ - format 2007

 

http://www.sendspace.pl/file/hVrmsjEz/ - format 97 - 2003

 

I jeśli można to proszę o screena tych dwóch dokumentów bo nie wiem czy się otworzą tak jak trzeba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...