Skocz do zawartości
KamusiaOsa

Sterowniki Do Mp3 Medion 41512

Rekomendowane odpowiedzi

potrzebuje sterowników do tego modelu poniewaz przy formatowaniu:mur: nie skopiowalam sterownika, nie moge nic teraz odtworzyc jedynie mp3 dziala jak dysk wymienny!!!prosze poradzcie co teraz robic???Szukałam na stronie firmy ale kiedy wpisuje ten model nie odszukuje mi oprogramowania:( !!!!!! :mur: piszcie kamusia06@interia.pl!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy formatowaniu HDD (reinstalce Windowsa??) nie skopiwoała sterowników. Ale przecież żadne nie są potrzebne. Wytarczy że wrzucasz pliki do odtwarzacza jak do dysku. Zformatuj odtwarzacz w systemie plików FAT. Na meila ci nikt tu nie będzie pomagał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie ale zielonego pojecia na teme formatowania nie mam ale pojawil sie komunikat jak podłączylam mp3 no i poszło tak zrobiłam a teraz jak go odpalam nie odtwarza mi plikow

 

 

włączyłam go i dalej nic pokazuje i sie

hello... i na tym koniec bo sie zaraz wyłącza!!!!!!

 

a skoro YogiCK twierdzi ze nie trzeba sterownikow do niego to co mam zrobic zeby znowu moj mp3 ozył??????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak to jest jak się nie czyta co pisze na ekranie klika we wszystko na pałe. n/c :mur:

Dał bym sobie spokój z tym playerkiem, szkoda nerwów. Nawet nie jesteś w stanie dokładnie opisać co się stało, więc jak mamy ci pomóc??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...